PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کمک فوری!!!! مشکل با رابط کاربری csf در دایرکت ادمین

jahromweb
January 5th, 2015, 23:36
سلام
دوستان رابط کاربری csf باز نمیشود درواقع سفید است
csf را حذف کردم و دوباره نصب کردم همچنین ریست کردم csf را و حتی تنظیمات php.ini را ریست کردم درست نشد
لطفا کمک کنید

Yas-Host
January 5th, 2015, 23:39
سلام
csf را حذف کردم و دوباره نصب کردم همچنین ریست کردم csf را و حتی تنظیمات php.ini را ریست کردم درست نشد
لطفا کمک کنید

دستور زیر را بزنید :

chmod 701 /usr/bin/perl

RoobinaServer
January 5th, 2015, 23:40
سلام
لطفا کمک کنید
با سلام و احترام

فانکشن ini_set مسدود نیست ؟ پرل را مجدد نصب کنید. (خودکار تمام دسترسی ها هم درست میکند)

باید مشکل حل شود.

jahromweb
January 5th, 2015, 23:42
دوستان به کمک جناب سنجری حل شد
ممنون

Yas-Host
January 5th, 2015, 23:43
با سلام و احترام

فانکشن ini_set مسدود نیست ؟ پرل را مجدد نصب کنید. (خودکار تمام دسترسی ها هم درست میکند)

باید مشکل حل شود.

اگر ini_set مسدود شود و این مشکل به وجود بیاد پس چرا خود csf پیشنهاد به بستن این تابع کرده است ؟:ی

ایشان permission پرل را کم کرده بودند ( 700 ) که باعث وجود آمدن این مشکل شده بود

RoobinaServer
January 5th, 2015, 23:48
اگر ini_set مسدود شود و این مشکل به وجود بیاد پس چرا خود csf پیشنهاد به بستن این تابع کرده است ؟:ی

ایشان permission پرل را کم کرده بودند ( 700 ) که باعث وجود آمدن این مشکل شده بود

احتمالا حدس میزنم یوزر secureconfig اینکار را برایشان انجام داده بود که اطلاع نداشتند csf در دایرکت ادمین نیاز به این permission دارد.

حرفتون کاملا متین. اشتباه از بنده بود با پنل phpmyadmin یک آن قاطی کردم و حواسم جای دیگری بود.(تلفن با همکاران جسارت نشه، پیله و محترم البته :ی)

بله پرل فقط میتواند برای این مورد باشد.

باتشکر