PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم رعایت کپی رایت توسط همکاران

yastheme
January 5th, 2015, 22:12
متاسفانه کپی رایت یکی از دغدغه های همیشگی ما بوده و هست ؛
از چند سال پیش که وب سایت یاس دیزاین و بعد از آن یاس تم را راه اندازی کرده بودم با این مشکل روبرو بودم؛ قالب هایی که تغییر کپی رایت داده می شدند و نام من به عنوان طرح حذف و نام های دیگری قرار می گرفت؛
الان سال ها از اون موضوع گذشته ولی همچنان با این مشکل مواجه هستیم؛ بعضی از همکاران لطف می کنند و مطالب ما را به نام سایت خودشان منتشر می کنند؛
در سایت خودم هم کم نیست مطالبی که از سایت های دیگر گرفته ام ولی نام منبع همیشه درج شده؛

به این همکاران پیام دادم و خوشبختانه مطالب را حذف کردند اما دو نفر از همکاران علی رغم ایمیل های ارسالی هنوز اقدام به حذف این مطالب نکرده اند؛ یه وقت خدایی نکرده فکر نکنید مچگیری کردم و تا فهمیدم یکی مطالب سایتم را کپی کرده اومدم اینجا رسوا کنم ؛ خیر ؛ از قبل به خودشان اطلاع داده بودم.
یکی از این همکاران به دلیل تماسی که داشته اند برای حذف مطلب به ایشان فرصت داده شد؛ پس فعلا نام سایتشان را اعلام نمی کنم.
اما این دوست عزیزمون؛
http://www.javanhosting.com/knowledgebase.php?action=displaycat&catid=1

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24531d1420482866-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-jvh-jpg

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24533d1420483089-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-vhtac1-jpg
این دوست عزیزمون اینقدر عجله داشتند که اسم " سنترال هاستینگ" را هم از مطلب حذف نکردند!

از مدیران خواهش می کنم این تاپیک را نبندند؛

مینا-صیفی
January 5th, 2015, 22:29
از اسم دامنه سایت ایشان مشخص هست جوان هاستینگ جوان هستند نادان هستند بنظرم اصلا جز امار حساب نکنید در حد شما و کسای دیگه نیست . و طبق چت که قبلا با این جوان هاستینگ داشتم یک جوان 17یا 19 اگر اشتباه نکنم بود فکر هم نکنم ورداره اون مطالب کپی شده را . اما تا 24ساعته اینده ورنداشتند سنترال هاستینگ جان به بنده بگید down by ... کنم ایشان را با تشکر .

yastheme
January 5th, 2015, 22:34
از اسم دامنه سایت ایشان مشخص هست جوان هاستینگ جوان هستند نادان هستند بنظرم اصلا جز امار حساب نکنید در حد شما و کسای دیگه نیست . و طبق چت که قبلا با این جوان هاستینگ داشتم یک جوان 17یا 19 اگر اشتباه نکنم بود فکر هم نکنم ورداره اون مطالب کپی شده را . اما تا 24ساعته اینده ورنداشتند سنترال هاستینگ جان به بنده بگید down by ... کنم ایشان را با تشکر .
البته درست نیست به افراد اینجور بتازید! مطلب کپی کردند گناه کبیره که انجام ندادند؛ بودن مطلب یا نبودن آن در سایت ایشان اهمیتی برای ما ندارد.

saeed1988m
January 5th, 2015, 22:35
کار بسیار زشتی هست هر چند به وفور در نت ایران انجام میشه و فکر نمیکنم رهایی باشه از این تخلفات

مینا-صیفی
January 5th, 2015, 22:41
البته درست نیست به افراد اینجور بتازید! مطلب کپی کردند گناه کبیره که انجام ندادند؛ بودن مطلب یا نبودن آن در سایت ایشان اهمیتی برای ما ندارد.

بله حق با شماست اما کار خیلی بدی هست اصلا حتما باید برخورد بشود نه تنها ایشان هر کسی تو هر زمینه ای کپی برداری در دنیا کلا غیر قانونی هست و کار ناشایستی هست .

navid2zp
January 5th, 2015, 22:47

چون اون ها اشتباهی کردند شما میتونید نادان و ... خطابشون کنید ؟
دلیل نمیشه هر کسی بی احترامی کنه با بی احترامی جوابش داده بشه .
همچنین کمک می کنه اینجور تاپیک ها بهتر و بدور از حاشیه ادامه پیدا کنه .....

gholamkale
January 5th, 2015, 22:57
گوگل مطلب کپی رو تشخیص میده اسم سایتتونم که داخل مطلب هست، خودش چوبشو میخوره

jaheshserver
January 5th, 2015, 23:02
کپی رایت ! الان چند تا پست اموزشی کپی کردند برای افزایش مطالب اموزشی سایتشان شد نقض کپی رایت. پست های شما شامل قوانین کپی رایت نمیشه. الان باید بشینن خودشون اموزش کانفیگ سیپنل تایپ کنند؟!

!MihanIt!
January 5th, 2015, 23:03
نت ایران مشکل داره به سن و... نیست

فرهنگ سازی نشده اولا که انسان بفهمه حق ناس

yastheme
January 5th, 2015, 23:04
کپی رایت ! الان چند تا پست اموزشی کپی کردند برای افزایش مطالب اموزشی سایتشان شد نقض کپی رایت. پست های شما شامل قوانین کپی رایت نمیشه. الان باید بشینن خودشون اموزش کانفیگ سیپنل تایپ کنند؟!

من در مورد کانفیگ سی پنل حرف نزدم؛ حتی اگر مطالب آموزشی باشد نباید کپی رایت حذف شود! من نیز از سایت های دیگر مطلب در سایتم کپی کردم اما با ذکر منبع !

jaheshserver
January 5th, 2015, 23:10
نمیدونم والا اما من هم چند پست اموزشی زدم توی سایتم که اونهم کپی کردم از بقیه سایت ها و منبع هم نزدم چون اون سایت ها هم کپی بوده قطعا و کلا این مطالب فری هست, البته الان بحث کپی رایته وگرنه اگر شما واقعا خودتان پست اموزشی نوشتید و هرچی کپی بشه به نفع شماست از لحاظ گوگلی

navid2zp
January 5th, 2015, 23:14
نت ایران مشکل داره به سن و... نیست

فرهنگ سازی نشده اولا که انسان بفهمه حق ناس

ربطی به ایران نداره .
تمام دنیا هست .
نقص کپی رایت یکی از اصلی ترین مشکلات نت کل جهان هست .
هر چیزی رو به ایران ربط ندید .

taksis
January 5th, 2015, 23:49
از قدیم هم این کپی رایت رعایت نمیشد بی صاحاب
ما نامه میفرستادیم برا یکی،رفیقمونم ورمیداشت همون نامه رو میفرستاد واس دوسته خودش.دیگه عادت کرده بودیم تو نامه هامون اسم ننویسیم که اونام استفاده کنن
ولی جدا از این حرفا.این سایتی که من دیدم نوپاس.حالا تو فوتر نوشته از سال ۹۰ اما بعید میدونم.نسل زیبایی هستند.البته دور از جون بقیه دهه هفتادیا:))

Azarin Web
January 6th, 2015, 02:52
فراموش کن دوست عزیز روی این چیزها حساس نباش ، باید عادت کرد به نوعی! ده ها بار همیچین صحنه ای رو ما هم دیدیم ، چندین سایت دیدیم که طرف حتی اسم سایت مارو هم از متن تغییر نداده بود و... بیخیال باش با این کارا از قدرت کار شما کم نمیشه ، تلاشی هم برای حذف مطالب کپی نکنید چون وقتی که میگذارید الکی حیف میشه ، کار خودتون رو محکم تر و فعال تر انجام بدید اونا خودشون از بین میرن. به شما ، سایت شما و کسب‌وکار شما هیچ صدمه ای نمیرسه، تجربه ثابت کرده.

موفق باشی

!MihanIt!
January 6th, 2015, 06:14
ربطی به ایران نداره .
تمام دنیا هست .
نقص کپی رایت یکی از اصلی ترین مشکلات نت کل جهان هست .
هر چیزی رو به ایران ربط ندید .

تو ایران فراوان تره
کشور های دیگ مسلمون نیستن ولی ما از قدیم پدر و مادرامون حق ناس رو رعایت میکردن

navid2zp
January 6th, 2015, 10:33
تو ایران فراوان تره

میتونم بپرسم شما چند سال خارج از کشور و توی کشور هایی که مد نظر دارید زندگی کردید ؟
چه ربطی به مسلمون بودن داره دقیقا ؟

chatsaz
January 6th, 2015, 10:42
دوستان بیخیال این همه کپی کپی هست حالا گیر دادید به این بنده خدا

sajjadsec
January 6th, 2015, 10:47
منم متوجه نشدم رعایت حق کپی رایت یا اصلا به قول شما حق الناس چه ربطی به دین شخص داشت ‌؟‌!
والا تا جایی که ما میدونیم از همون قدیمشم حق الناس رو اونا بیشتر رعایت میکردن !

MersadRezvani
January 6th, 2015, 11:08
از این مشکلات همیشه بوده و هست
نمیشه کاریش کرد
فقط باید حداقل کاری که انجام میدن منبع رو ذکر کنن تمام

سرزمین
January 6th, 2015, 12:34
میتونم بپرسم شما چند سال خارج از کشور و توی کشور هایی که مد نظر دارید زندگی کردید ؟
چه ربطی به مسلمون بودن داره دقیقا ؟

ربطی به خارج زندگی کردن نداره الآن شما داخل گوگل بزن crack ببین چند تا سایت خارجی برات میاره که به راحتی کرک رو به رایگان برای دانلود گذاشتن.

aminrt4
January 6th, 2015, 12:40
اصلا تورنت مگه ایران ساخته :ی

فاز بعضیا چیه تسبیح گرفتن دستشون میکوبن به مردم ایران :)

سرزمین
January 6th, 2015, 12:46
تو ایران فراوان تره

خیر تو ایران فراوان تر نیست!

این که دو تا بچه جاهل بیان دو تا قالب کپی کنن مهم تره یا کرک یه شرکت بزرگ رو گذاشتن!

در ضمن الآن بنده بیام برای یه نرم افزاری که غیر مسلمان تولید کرده کرک بذارم جنبه حق الناس نداره ولی اگر بیام نرم افزار یا هر چیز دیگه ای که فرد مسلمان تولید کرده رو بذارم جنبه حق الناس داره.

--------------------------------

این انجمن فقط برا این کارا شده، تا یه بچه میاد قالب ریپ میکنه سری میایم تاپیک باز میکنیم ...

!MihanIt!
January 6th, 2015, 12:49
خیر تو ایران فراوان تر نیست!

این که دو تا بچه جاهل بیان دو تا قالب کپی کنن مهم تره یا کرک یه شرکت بزرگ رو گذاشتن!

در ضمن الآن بنده بیام برای یه نرم افزاری که غیر مسلمان تولید کرده کرک بذارم جنبه حق الناس نداره ولی اگر بیام نرم افزار یا هر چیز دیگه ای که فرد مسلمان تولید کرده رو بذارم جنبه حق الناس داره.

--------------------------------

این انجمن فقط برا این کارا شده، تا یه بچه میاد قالب ریپ میکنه سری میایم تاپیک باز میکنیم ...

http://www.askdin.com/images/askdin/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط hamedsadry3000 http://www.askdin.com/images/askdin/buttons/viewpost-left.png (http://www.askdin.com/thread27343.html#post338020)

میخواستم ببینم استفاده یا فروش نرم افزار هایی که کرک شده است جایز است مثلا همین ویندوزی که همه دارند استفاده میکنن مثلا همین به روز رسانی انتی ویروس نود بدون پول دادن جایز است سوال بعدی اینکه من یه برنامه نویس هستم از همین نرم افزارهای کرک شده برای کسب روزی استفاده میکنم ایا روزی من حلال است؟ در ضمن من مقلد مقام معظم رهبری هستم

با سلام و عرض ادب

بنا به نظر مقام معظم رهبری،در مورد ويندوز وچيز هائي كه از كشور هاي خارجي وارد مي شوند اگر قراردادي با آن كشورها نداریم، اشكالي براي استفاده ندارد و ويندوز هم از مواردي است كه قراردادي با انها نداريم واستفاده انها مانعی ندارد.
اما اگر این نرم افزارها مربوط به داخل كشور است واز مواردي است كه صاحبانش حق رايت را اجازه ندادند، نسبت به صاحبانشان ضامن هستید وبايد از انها رضايت بگیرید و يا مصالحه كنید،در صورتی که اجازه تکثیر داشته باشید،درآمدش هم مانعی ندارد.

اجوبه الاستفتائات، رهبري، س1341و1342

حرف شما صحیح ولی طرف ما یک هاستینگ ارونی هست :|