PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پینگ نامناسب سرور رداستیشن

takpar7
January 5th, 2015, 20:24
سلام
من از رداستیشن سرور اختصاصی دارم اوایل پینگ به ایران 140 بود بعدش بعضی اوقات 280 میشد بعضی اوقات همون 140!
الآن دو روزه پینگش بین 280 تا 480 ! در تغییره! این تو حالیه که تو همه این مدت پینگی که من از اینترنت خودم از هتزنر آلمان میگیرم 160-200 هستش و پایداره
سوالم اینه که رداستیشن دچار مشکلی شده؟یا چیز خاصی هست من نمیدونم؟!
این همه میگن کیفیت داره رداستیشن پس کو؟من کیفیتی ندیدم ازش!

ourweb
January 5th, 2015, 20:34
سلام
من از رداستیشن سرور اختصاصی دارم اوایل پینگ به ایران 140 بود بعدش بعضی اوقات 280 میشد بعضی اوقات همون 140!
الآن دو روزه پینگش بین 280 تا 480 ! در تغییره! این تو حالیه که تو همه این مدت پینگی که من از اینترنت خودم از هتزنر آلمان میگیرم 160-200 هستش و پایداره
سوالم اینه که رداستیشن دچار مشکلی شده؟یا چیز خاصی هست من نمیدونم؟!
این همه میگن کیفیت داره رداستیشن پس کو؟من کیفیتی ندیدم ازش!
نه قربان مشکل نخورده شبکه اونجا در ایران دروازه های که داریم برای شبکه بعضی وقت ها میان پینگ رو در یک شبکه لوکال راه اندازی میکنن که اکثر اوقات شرکت های اینترنتی انجام میدن البته این میتونه از این باشه که دروازه اصلی شبکه تان از انگلیس باشه .

takpar7
January 5th, 2015, 20:48
نه قربان مشکل نخورده شبکه اونجا در ایران دروازه های که داریم برای شبکه بعضی وقت ها میان پینگ رو در یک شبکه لوکال راه اندازی میکنن که اکثر اوقات شرکت های اینترنتی انجام میدن البته این میتونه از این باشه که دروازه اصلی شبکه تان از انگلیس باشه .

در هر صورت به نظرتون برا ایران هتزنر بهتر نیستش؟
الآن لطفا ببینیدپینگ برای شما چقدره؟

7tarrah.ir

از دوستان دیگه هم که پست رو مشاهده میکنن خواهش میکنم پینگ بگیرنو بگن

ممنون

s.w.a.t
January 5th, 2015, 21:09
باسلام
شما با گرفتن trace route میتوانید متوجه بشوید مشکل از کجا شروع میشود!
پ.ن: اینکه ادرس سایتتون رو دادید یه جور تبلیغات هستش ;)
موفق باشید

Mr.Te0
January 5th, 2015, 21:11
در هر صورت به نظرتون برا ایران هتزنر بهتر نیستش؟
الآن لطفا ببینیدپینگ برای شما چقدره؟

7tarrah.ir

از دوستان دیگه هم که پست رو مشاهده میکنن خواهش میکنم پینگ بگیرنو بگن

ممنون

مشکل شما بر میگردد به ارائه دهنده سرویس اینترنت شما ( isp ) .
در حال حاضر پینگ سایت مورد نظر برای بنده 186 است که پینگ بسیار خوب و نرمالی است.

takpar7
January 5th, 2015, 21:35
باسلام
شما با گرفتن trace route میتوانید متوجه بشوید مشکل از کجا شروع میشود!
پ.ن: اینکه ادرس سایتتون رو دادید یه جور تبلیغات هستش ;)
موفق باشید

ممنون از شکرتتون تو تاپیک
ولی توجه کنید که آدرسی که تو امضام هستش رو قرار دادم و اگه قصدم واقعا تبلیغ بود لینک مستقیم میذاشتم مثل خیلی از دوستان و نه صرفا آدرس خالی!