PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی ارسال ایمیل با قالب

jpmo02
January 5th, 2015, 15:06
سلام خدمت اساتید ودوستان
مطمئنا همه شما تا حالا ایمیلی رو دریافت کردید که قالب خاصی داشته باشه
حالا چه ساده مثلا یک هدر و یک بدنه ساده ودیگر هیچ!!
یا اینکه یک قالب بسیار زیبا و جالب
از دوستانی که چگونگی ساخت و ارسال اینگونه ایمیل ها رو میدونند درخواست دارم ک بنده روهم راهنمایی بفرمایند
حتی اگر قالبهای انچنانی هم نبود وقالبهای ساده ای که الان اکثر هاستینگ هاو شرکتها برای ایمیل های خودکارشون یا حتی ایمیلهای ارسالی خودشون در نظر میگیرند رو هم توضیح بدهید ممنون میشم
همچنین در کنار ان چگونگی استفاده از این ایمیلهای قالب دار در ایمیل های سایت(منظورم info@ هست) وایمیلهای یاهو را شرح دهید
سپاس

- - - Updated - - -

up

ParsWebIT
January 5th, 2015, 16:47
در گوگل سرچ کنید email marketing template
قالبهای رایگان و شکیل بسیاری رو پیدا میکنید
اگر خودتون ادیت HTML رو بلد باشید به راحتی قالب رو آماده استفاده می کنید

این هم یک لینک برای شروع
600+ Free Email Templates (http://www.emailonacid.com/blog/details/C13/600_free_email_templates)

jpmo02
January 5th, 2015, 17:11
بنده html بلد هستم ومشکلی چندانی در تهیه یا حتی طراحی قالب ندارم
ولی میخواهم بدانم چگونه در ایمیل های سایت و ایمیل یاهو باید ایمیل قالب دار ارسال کرد؟
- شیوه و چگونگی ارسال را میخواستم

- همینطور باید چکار کنم که ایمیل قالب دار در spam نرود؟ دیده شده نصف ایمیلهایی که قالب دارند در spam ذخیره میشوند در ابتدا
راهنمایی لطفا
سپاس

ParsWebIT
January 5th, 2015, 17:48
بنده html بلد هستم ومشکلی چندانی در تهیه یا حتی طراحی قالب ندارم
ولی میخواهم بدانم چگونه در ایمیل های سایت و ایمیل یاهو باید ایمیل قالب دار ارسال کرد؟
- شیوه و چگونگی ارسال را میخواستم

- همینطور باید چکار کنم که ایمیل قالب دار در spam نرود؟ دیده شده نصف ایمیلهایی که قالب دارند در spam ذخیره میشوند در ابتدا
راهنمایی لطفا
سپاس

ما برای ایمیل مارکتینگ از اسکریپتهایی مانند Interspire email marketing استفاده کردیم که دارای WYSIWYG editor هستند و شما کد HTML رو به راحتی insert میکنید
در همین اسکریپت میتونید قالب رو تست کنید Email Client Compatibility

مثال:

Gmail removes anything before the body tags
Gmail doesn't show the CSS style: right
Gmail doesn't show the CSS style: float
Gmail doesn't show the CSS style for headers: font-family. You can use the HTML tag "font face" instead of, or in conjunction with your "font-family" CSS tag.

برای بحث اسپم بودن یا نبودن به سرور شما، به آی پی به دهها دلیل ربط دارد.
ما طی 24 ساعت حدود 100.000 ایمیل به میل سرورهای جیمیل، یاهو و هاتمیل با قالب بندی و بدون مشکل اسپم ارسال کردیم.

jpmo02
January 5th, 2015, 21:50
تشکر بابت راهنمایی
من میخوام
1- یک بار برای نهایتا 25-30 ایمیل ایمیل با قالب ارسال کنم که یکجا یا تکی تکیش هم برام مهم نیست!!
2. کلا ایمیلهایی که برای کاربرانم میفرستم مثلا به ایمیل info ارسال کرده اند وسوالی مطرح کردند میخوام همون ایمیل ارسالی داخل یک قالب ساده باشه
یعنی هدف من ایمیل انبوه یا تبلیغاتی نیست الان
ولی درکل ممنون ازراهنمایی های ارزندتون
اگر پیشنهادی برای این مورد (مورد 2 مخصوصا) دارید بفرمایید
سپاس

inpage.ir
December 1st, 2015, 12:50
تشکر بابت راهنمایی
من میخوام
1- یک بار برای نهایتا 25-30 ایمیل ایمیل با قالب ارسال کنم که یکجا یا تکی تکیش هم برام مهم نیست!!
2. کلا ایمیلهایی که برای کاربرانم میفرستم مثلا به ایمیل info ارسال کرده اند وسوالی مطرح کردند میخوام همون ایمیل ارسالی داخل یک قالب ساده باشه
یعنی هدف من ایمیل انبوه یا تبلیغاتی نیست الان
ولی درکل ممنون ازراهنمایی های ارزندتون
اگر پیشنهادی برای این مورد (مورد 2 مخصوصا) دارید بفرمایید
سپاس

سلام وقت شما بخیر
سوالی دارم اینکه آیا برای مورد دوم تونستید راه حلی پیدا کنید
در صورتی که پیدا کردین لطفا بنده رو هم راهنمایی بفرمایید
من الان دقیقا دنبال همچین مطلبی هستم
با تشکر آقای یوسف زاده
menyo66@gmail.com