PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نكردن ايميل براي تيكت

iwpanel
January 3rd, 2015, 21:21
سلام دوستان من يه مشكلي كه دارم اينه كه وقتي تيكت ارسال ميشه ازجانب مشتري براش ايميل نميره يااينكه وقتي جواب تيكتش روميديم بازم ايميل براش ارسال نميشه ياوقتي كه تيكت بسته ميشه
ولي براي خريد وثبت نام و.... ايميل سند ميشه تربخشه corn job هم كامل ودرست ست شده چون هرروز برامون ايميل آمارسندميكنه چيكاربايدكردبراي ايميل تيكت ها؟

chatsaz
January 3rd, 2015, 22:06
قالب های ایمیل (تیکت) رو چک کنید ببنید درست هست

iwpanel
January 3rd, 2015, 22:52
قالب های ایمیل (تیکت) رو چک کنید ببنید درست هست

چك كردم همه چيزاوكي هست ايميلي غيرفعال ندارم

iwpanel
January 21st, 2015, 10:29
کسه دیگه نبود ؟ همه چی ایمیل میشه به غیر از بخش پشتبانی باز کردن تیکت و بستن و ...

xwoman2
January 21st, 2015, 15:48
درود
به تازگی این مشکل رو پیدا کردید یا از اول همین طور بوده؟موقع تعریف دیپارتمنت ایمیل براش تعریف کردین ؟

p2m
January 21st, 2015, 16:05
1-ابتدا چک کنید در مسر Setup > Email Templates تمبلیت شما disable نباشه

2-مسیر های /includes/hooks and /modules/addons رو چک کنید که چیزی نباشه که جلوی سند و ریسیو رو بگیره

3-ببینید دستی میتونید ایمیل بفرستید

4-ببینید در مسیر Utilities > Logs > Email Message Log page ایمیلتونو میتونید ببینید

5-در مسیر Utilities > Logs > Activity Log ببینید تو لاگها ارور تایم دارید یا خیر

امیدوارم درست بشه با مواردی که گفتم اگر نشد دسترسی بدید براتون مشکل رو برطرف کنم

موفق باشید

iwpanel
January 21st, 2015, 16:15
درود
به تازگی این مشکل رو پیدا کردید یا از اول همین طور بوده؟موقع تعریف دیپارتمنت ایمیل براش تعریف کردین ؟

1-ابتدا چک کنید در مسر Setup > Email Templates تمبلیت شما disable نباشه

2-مسیر های /includes/hooks and /modules/addons رو چک کنید که چیزی نباشه که جلوی سند و ریسیو رو بگیره

3-ببینید دستی میتونید ایمیل بفرستید

4-ببینید در مسیر Utilities > Logs > Email Message Log page ایمیلتونو میتونید ببینید

5-در مسیر Utilities > Logs > Activity Log ببینید تو لاگها ارور تایم دارید یا خیر

امیدوارم درست بشه با مواردی که گفتم اگر نشد دسترسی بدید براتون مشکل رو برطرف کنم

موفق باشید

نه به تازگی نیست
ایمیل به صورت دستی هم سند میکنه مشکل اینه که جواب تیکت میدیم ایمیل براشون نمیره تو بقیه موارد ایمیل کامل سند میشه

Email Sending Failed - SMTP Error: The following recipients failed: .....@gmail.com (User ID: 3 - Subject: [Ticket ID: 869529] tttttt)

p2m
January 21st, 2015, 16:25
مشکل شما از smtp هستش بررسی کنید smtp میلتونو یوزر بسورد و بورت موردنظر رو در فایروال بورت میل حتما باز باشه وضعیت phpmail رو هم چک کنید

توجه کنید SMTP Username شما درست وارد شده باشه

بعد از تمامی موارد بالا احتمال خراب شدن class.phpmailer.php شما هستش ورژن مربوط خودتونو از PHPMailer - Browse Files at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/phpmailer/files/) بگیرید و نصب کنید

بعد SMTPAuth رو برای phpmailer درست تنظیم کنید

و در اخر این خط رو از phpmailer خود از حالت کامنت در بیارید $mail->isSMTP();

iwpanel
January 21st, 2015, 16:37
مشکل شما از smtp هستش بررسی کنید smtp میلتونو یوزر بسورد و بورت موردنظر رو در فایروال بورت میل حتما باز باشه وضعیت phpmail رو هم چک کنید

توجه کنید SMTP Username شما درست وارد شده باشه

بعد از تمامی موارد بالا احتمال خراب شدن class.phpmailer.php شما هستش ورژن مربوط خودتونو از PHPMailer - Browse Files at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/phpmailer/files/) بگیرید و نصب کنید

و در اخر این خط رو از phpmailer خود از حالت کامنت در بیارید $mail->isSMTP();

این ۲تاآخری دقیقا متوجه نشدم

و در اخر این خط رو از phpmailer خود از حالت کامنت در بیارید $mail->isSMTP();[/QUOTE]

این میشه ؟

if ($this->SMTPAuth) {
if (!$this->smtp->authenticate(
$this->Username,
$this->Password,
$this->AuthType,
$this->Realm,
$this->Workstation

p2m
January 21st, 2015, 16:45
محتویات فایل class.phpmailer.php رو بررسی نمایید

nasimd