PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربیاتی از طراحی وب در ایران ....!!!!!

Netfollower
January 2nd, 2015, 20:27
درود

این موضوع کاملا مربوط به محتوای سایت است و خواهشی که دارم اصلا در ان بحث یا حاشیه یا اسپم صورت نگیر که اصلا دوس ندارم پاک شود !
داشتم فکر میکردم برای بعضی از عزیزانی که قصد یا شروع کار طراحی وب دارند
یکسری تجربیاتی رو بگم که به بهای 7 سال زندگی بنده و ...تموم شد و هر روز پشیمانی از اینکه چرا اصلا شروع کردیم...
ولی خب مسیری را شروع کردیم که کلا زندگی مارا عوض کرد...
بنده به شخصه این کار را خیلی دوس دارم و حتی چندین سال است پشتیبانی یک سیستم در ایرانیم
اما ترجیح میدهم تجربیات را زودتر بگم که بهترمتوجه منظور بنده شوید

خب قبلا به خاطر نبود بومی نبودن بعضی از اسکریپت های اماده و کم بودن نونهالان و متخصصان فعلی مار طراحی وب
بسیار عالی و با بازدهی بالا بود
بگذریم که بعضی اقازاراده ها و ... با پول بابایی شرکت میزدند و هیچی نمیدانستند و.....

خب و اما امروز؟

جدیدا مد شده یا شاید بنده نمیفهمم که از کی تاحالا تبدیل psd و یا نصب یک اسکریپت اماده شده طراحی وب؟
بلی درست است قطعا مشکل از سواد فنی بندست

از کی تاحالا یک کودک 14 ساله با چندتا اموزش اوپن سورس شده برنامه نویس حرفه ای وب با شرکت بین المللی : )))
خب درمورد این شخص اصلا توضیح نمیدهیم به دلیل اینکه اصلا دوس ندارم تاپیک حذف شود "خلاف قوانین "
ولی خب عزیزان مشتاق سایت مای بی بی اسکین مارا مطالعه کنند بهتر میبینند
که چگونه اطفال زیر 15 سال برای دراوردن پول توجیبی از خلق الله دنبال قیمت کم میلیون کلاهبرداری میکنند !!!

خب این یک بعد مسئله درمورد اجرا (البته این بعد بسیار وسیع است و در ادامه به ان میپردازیم)

مشکل اصلی جمعیت رو به افزایش مشتریان بی تربیت وبی شخصیت و همیشه طلبکار اند
دلیلش؟ مطمئنید دنبال دلیلش هستید ؟ بسیار خب
دلیلش بعضی عزیزان همکار هستند که برای کسب درامد به هرکاری دست میزنند !!!!!
طراحی وب با استخر و جکوزی و.... تهش ( جون مادرت سایت بخر ازم )
شک دارید؟ فردا 9 صبح یک روزنامه همشهری بخرید ( نمونه روز4شنبه : طراحی وب سایت عالی با هاست و دامنه عالی و سئو.... 50 هزارتومان!!! )
زنگ زدیم طرف حتی بلد نبود حرف بزند منظورش از واژه عالی هم دامنه 3.5 تومنی +هاست 2 تومنی و نصب اسکریپت رایگان بود !!! )
دوست عزیز و محترم طراح وب ! شخص حرفه ای روزی اش دست خداست با زور و التماس و گدایی نیستکه کارچند بدبخت دیگر رو هم خراب کنید
که مشتری به من زنگ بزند قیمت بگیرد, بگوید ههه ممدعلی و اصغرعلی و... سرکوچه ما بقالی دارند کیلویی سایت میزندد !!!
شک دارید؟ نمونه:
چندوقت پیش یکی امد شرکت ما , طراح وب هستم برای استخدام فنی اومدم . گفتم خب عزیز توانایی شما؟ گفت فلان تالار عروسیو میشناسی؟
من واسش سایت زدم 1.5 میلیون . گفتم ادرس عنایت کنید. ادرس وبلاگ بلاگفا داده !!!!! یعنی طرف هنوز فرق وبلاگ و وبسایتو نمیدونه امده استخدام
محترمانه گفتم عزیز قابلیت همکاری ندارید گفت مشکلی نیست داشتم میرفتم قرداد وب سایت با یه تالار دیگه ببندم !!!!!
البته شغل من بنگاهیه املاکه ها ولی خب یه پرینتر و کامپیوتر خونه دارم گفتم چرا بیکار باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!! (واقعا نمیدانم گریه کنم یا بخندم یا سرم را بکوبم)

دوباره چند روز پیش مشتری زنگ زده بود ظهر نتوانستم پاسخ بدم , عصر زنگ زدم گفتم سلام با یه لحن بی ادبی میگه شما گوشیت زنگ نمیخوره؟
گفتم یک لحظه صبر کنید یعنی چه زنگ میخورد یا نمیخورد بنده باید برای شما توضیح بدهم؟؟؟؟@!!!
میگه نه اقا من کار دارم باید جواب بدی. گفتم دوست گرامی برای پشتیبانی و پرسیدن سوال رایگان طلبکارم هستید؟
گفت نه اقا میخوام بهت پول بدم. گفتم بنده بمیرمم حاضر نیستم از یک مشتری بی ادبی مثل شما که شعور حرف زدن ندارد سفارش بگیرم
گفت هه خب وضعت خوبه دیگه. گفتم وضعمم خوب نباشه حاضر نیستم هر مشتری بی ادبی رو که هنوز حرف زدن بلد نیست رو قبول کنم

"دوستان طراح وب حرفه ای باید بدانند مشتری نیازمند ماست نه ما نیازمند مشتری "

و اما بعد دیگر مسئله . من هیچوقت هیچ جا قبل از اینکه به صورت جدی و... انجام بدم برای استخدام نرفتم
اما یک روز یک همشهری خریدم گفتم ببینم چجوریه خب گوش کنید:

جای اول: طرف محصولات صوتی و تصویری داره میخواد طراحی وب بذاره تو کارش !!!! عجبا !!! توقع حقوق 700 : ))))

جای دوم: تازه تاسیس و درفرم استخدام درمورد هرچیزی پرسیده بودند جز طراحی وب : ))) نه نه یک گزینه وردپرس داشت الان که فکر میکنم
و حتی نمیداستند باید برای شرکتشان هاستینگ راه اندازی و یا با جایی قرارداد ببندن !!!

جای سوم: این مورد خیلی جالب بود. یک شرکت طراحی وب معروف که ابتدای ورود بنده 15 دقیقه در کنار منشی معطل بودم
جایی که با قیمت های نجومی و شعار های خیالی طراحی وب حرفه ای میکنند
جالب بود که 8 تا کارمند طراحی وب هم داشتند ( ملاک یک فردبدبخت متاهل با حقوق کم و از 8صب تا 5عصر)
حالا اینجا جالب بود که وقتی برای مصاحبه رفتم داخل
طرف که مدیر فنی و مدیر بخش بود هنوز فرق سایت داینامیک و استاتیک را نمیدانست !!!!!!!!! از من تبدیل psd میخواست !!!
درمورد سایت استاتیک اماده تو گوگل سرچ کرده به من میگه نه این درسته : )))
یک ادم بی تربیت با طرز حرف زدن بازاری که کوچکترین سواد فنی نداشته موقع مصاحبه درعین ناباوری 20دقیقه با تلفن بدون یک عذرخواهی صحبت
و یک مصاحبه 5 دقیقه ای 30 دقیقه طول کشید !!!!!!!!! )

>> من نمیدانم الکامپ و... چگونه و به چیز این عزیزان " متخصص " جایزه داده و خدا حتما میداند

برگشتنی از این سه جا میدان ولیعصر بودم کف خیابان یک شماره ایرانسل چسباند بودن زیر زده بودند طراحی وب هر یک متر یه برچسب چندسانتی !!!!
( تبلیغات طراحی وب هم رده تخلیه چاه : ))) )

بنده خیلی خستم. واقعا خستم از فضای این کار
و طرح پایین اخرین ریسک و پروزه ای است که انجام میدهم درمورد اینکار

http://www.webhostingtalk.ir/f219/132331/

و قصد بنده ایجاد امنیت شغلی برای همکاران متخصص و کارکردن اصولی است که اگر تحقق نشود
قطعا به 7 سال زندگی پشت کرده و حاضرم جای شرکت طراحی وب شرکت تخلیه چاه بزنم

امیدوارم این حرف ها و تجربایت که برای بنده خیلی خیلی گران تمام شده بتواند مسیر زندگی کسی را عوض کند
و ان خدا خیرت بده ای که فردا میگوید قطعا تنها فایده ای است که از اینکار به ما خواهد رسید !

موفق باشید

asrhosting
January 2nd, 2015, 20:32
در عجبم شما انواع و اقصام کار ها رو دارین !!!

sht-design
January 2nd, 2015, 20:33
متاسفانه وضعیت بدی شده که هر کسی که بخواهد خودش را هر جور که دوست داره معرفی میکنه

برای یک بنده خدا قالبی طراحی کردیم و بهشون تحویل دادیم ، طرف بلد نبود که بیاد قالب نصب کنه بعدش توی سایتش نوشته گروه طراحی قوی به همراه تیم حرفه ای :-|
فقط میتوانم بگویم خدایا ؛ ما را با چه افرادی به حد 75 میلیون رسانده ای ...

Netfollower
January 2nd, 2015, 20:37
در عجبم شما انواع و اقصام کار ها رو دارین !!!

درود
همکار عزیز لطفا با توجه به موضوع سایت پست بزنید
بنده فقط طراحی وب سایت کار میکنم + چند سایت برندی که دارم
اول تاپیک محترمانه خواهش کردم اسپم نکنید

- - - Updated - - -

متاسفانه وضعیت بدی شده که هر کسی که بخواهد خودش را هر جور که دوست داره معرفی میکنه

برای یک بنده خدا قالبی طراحی کردیم و بهشون تحویل دادیم ، طرف بلد نبود که بیاد قالب نصب کنه بعدش توی سایتش نوشته گروه طراحی قوی به همراه تیم حرفه ای :-|
فقط میتوانم بگویم خدایا ؛ ما را با چه افرادی به حد 75 میلیون رسانده ای ...

بلی عزیزجان
جدیدا مد شده یک مشت دلال بی تربیت بازاری از یکسری بنده خدا که برای امرار معاش
به صورت اصولی کار میکنند با قیمت پایین کار رو میخرند
و به جاهای دیگر با چندین برابر میفروشند
نمونه بنده دیدم. به طراح 500 هزارتومن دادند بابت کاری که 10میلیون بابتش گرفتند!!!
متاسفانه قانون برای پروک...سی و... هست ولی برای اینجور مسائل نیست. متاسفانه و عجبا !!!!!

sht-design
January 2nd, 2015, 20:51
بلی عزیزجان
جدیدا مد شده یک مشت دلال بی تربیت بازاری از یکسری بنده خدا که برای امرار معاش
به صورت اصولی کار میکنند با قیمت پایین کار رو میخرند
و به جاهای دیگر با چندین برابر میفروشند
نمونه بنده دیدم. به طراح 500 هزارتومن دادند بابت کاری که 10میلیون بابتش گرفتند!!!
متاسفانه قانون برای پروک...سی و... هست ولی برای اینجور مسائل نیست. متاسفانه و عجبا !!!!!

اتفاقا برای یکی از مشتریانی که تقریبا یکی از دوستان حساب میشدند کاری رو انجام دادیم که به دلیل آشنا بودن باهاشون مبلغ 200 هزار تومان ، آنهم دو سال پیش گرفتیم
همون کار ما رو این به اصطلاح دوست ما به دوستانشون قیمت یک میلیونی داده بود ، خداییش آدم میسوزه

Netfollower
January 2nd, 2015, 21:16
اتفاقا برای یکی از مشتریانی که تقریبا یکی از دوستان حساب میشدند کاری رو انجام دادیم که به دلیل آشنا بودن باهاشون مبلغ 200 هزار تومان ، آنهم دو سال پیش گرفتیم
همون کار ما رو این به اصطلاح دوست ما به دوستانشون قیمت یک میلیونی داده بود ، خداییش آدم میسوزه

به زودی قرار است با بعضی مراجع رده بالا همکاری کنیم
حتما در مورد پیگیری چنین دلال بازی هایی پیشنهاد میکنم

modiranhosting
January 2nd, 2015, 21:47
درود

این موضوع کاملا مربوط به محتوای سایت است و خواهشی که دارم اصلا در ان بحث یا حاشیه یا اسپم صورت نگیر که اصلا دوس ندارم پاک شود !
داشتم فکر میکردم برای بعضی از عزیزانی که قصد یا شروع کار طراحی وب دارند
یکسری تجربیاتی رو بگم که به بهای 7 سال زندگی بنده و ...تموم شد و هر روز پشیمانی از اینکه چرا اصلا شروع کردیم...
ولی خب مسیری را شروع کردیم که کلا زندگی مارا عوض کرد...
بنده به شخصه این کار را خیلی دوس دارم و حتی چندین سال است پشتیبانی یک سیستم در ایرانیم
اما ترجیح میدهم تجربیات را زودتر بگم که بهترمتوجه منظور بنده شوید

خب قبلا به خاطر نبود بومی نبودن بعضی از اسکریپت های اماده و کم بودن نونهالان و متخصصان فعلی مار طراحی وب
بسیار عالی و با بازدهی بالا بود
بگذریم که بعضی اقازاراده ها و ... با پول بابایی شرکت میزدند و هیچی نمیدانستند و.....

خب و اما امروز؟

جدیدا مد شده یا شاید بنده نمیفهمم که از کی تاحالا تبدیل psd و یا نصب یک اسکریپت اماده شده طراحی وب؟
بلی درست است قطعا مشکل از سواد فنی بندست

از کی تاحالا یک کودک 14 ساله با چندتا اموزش اوپن سورس شده برنامه نویس حرفه ای وب با شرکت بین المللی : )))
خب درمورد این شخص اصلا توضیح نمیدهیم به دلیل اینکه اصلا دوس ندارم تاپیک حذف شود "خلاف قوانین "
ولی خب عزیزان مشتاق سایت مای بی بی اسکین مارا مطالعه کنند بهتر میبینند
که چگونه اطفال زیر 15 سال برای دراوردن پول توجیبی از خلق الله دنبال قیمت کم میلیون کلاهبرداری میکنند !!!

خب این یک بعد مسئله درمورد اجرا (البته این بعد بسیار وسیع است و در ادامه به ان میپردازیم)

مشکل اصلی جمعیت رو به افزایش مشتریان بی تربیت وبی شخصیت و همیشه طلبکار اند
دلیلش؟ مطمئنید دنبال دلیلش هستید ؟ بسیار خب
دلیلش بعضی عزیزان همکار هستند که برای کسب درامد به هرکاری دست میزنند !!!!!
طراحی وب با استخر و جکوزی و.... تهش ( جون مادرت سایت بخر ازم )
شک دارید؟ فردا 9 صبح یک روزنامه همشهری بخرید ( نمونه روز4شنبه : طراحی وب سایت عالی با هاست و دامنه عالی و سئو.... 50 هزارتومان!!! )
زنگ زدیم طرف حتی بلد نبود حرف بزند منظورش از واژه عالی هم دامنه 3.5 تومنی +هاست 2 تومنی و نصب اسکریپت رایگان بود !!! )
دوست عزیز و محترم طراح وب ! شخص حرفه ای روزی اش دست خداست با زور و التماس و گدایی نیستکه کارچند بدبخت دیگر رو هم خراب کنید
که مشتری به من زنگ بزند قیمت بگیرد, بگوید ههه ممدعلی و اصغرعلی و... سرکوچه ما بقالی دارند کیلویی سایت میزندد !!!
شک دارید؟ نمونه:
چندوقت پیش یکی امد شرکت ما , طراح وب هستم برای استخدام فنی اومدم . گفتم خب عزیز توانایی شما؟ گفت فلان تالار عروسیو میشناسی؟
من واسش سایت زدم 1.5 میلیون . گفتم ادرس عنایت کنید. ادرس وبلاگ بلاگفا داده !!!!! یعنی طرف هنوز فرق وبلاگ و وبسایتو نمیدونه امده استخدام
محترمانه گفتم عزیز قابلیت همکاری ندارید گفت مشکلی نیست داشتم میرفتم قرداد وب سایت با یه تالار دیگه ببندم !!!!!
البته شغل من بنگاهیه املاکه ها ولی خب یه پرینتر و کامپیوتر خونه دارم گفتم چرا بیکار باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!! (واقعا نمیدانم گریه کنم یا بخندم یا سرم را بکوبم)

دوباره چند روز پیش مشتری زنگ زده بود ظهر نتوانستم پاسخ بدم , عصر زنگ زدم گفتم سلام با یه لحن بی ادبی میگه شما گوشیت زنگ نمیخوره؟
گفتم یک لحظه صبر کنید یعنی چه زنگ میخورد یا نمیخورد بنده باید برای شما توضیح بدهم؟؟؟؟@!!!
میگه نه اقا من کار دارم باید جواب بدی. گفتم دوست گرامی برای پشتیبانی و پرسیدن سوال رایگان طلبکارم هستید؟
گفت نه اقا میخوام بهت پول بدم. گفتم بنده بمیرمم حاضر نیستم از یک مشتری بی ادبی مثل شما که شعور حرف زدن ندارد سفارش بگیرم
گفت هه خب وضعت خوبه دیگه. گفتم وضعمم خوب نباشه حاضر نیستم هر مشتری بی ادبی رو که هنوز حرف زدن بلد نیست رو قبول کنم

و اما بعد دیگر مسئله . من هیچوقت هیچ جا قبل از اینکه به صورت جدی و... انجام بدم برای استخدام نرفتم
اما یک روز یک همشهری خریدم گفتم ببینم چجوریه خب گوش کنید:

جای اول: طرف محصولات صوتی و تصویری داره میخواد طراحی وب بذاره تو کارش !!!! عجبا !!! توقع حقوق 700 : ))))

جای دوم: تازه تاسیس و درفرم استخدام درمورد هرچیزی پرسیده بودند جز طراحی وب : ))) نه نه یک گزینه وردپرس داشت الان که فکر میکنم
و حتی نمیداستند باید برای شرکتشان هاستینگ راه اندازی و یا با جایی قرارداد ببندن !!!

جای سوم: این مورد خیلی جالب بود. یک شرکت طراحی وب معروف که ابتدای ورود بنده 15 دقیقه در کنار منشی معطل بودم
جایی که با قیمت های نجومی و شعار های خیالی طراحی وب حرفه ای میکنند
جالب بود که 8 تا کارمند طراحی وب هم داشتند ( ملاک یک فردبدبخت متاهل با حقوق کم و از 8صب تا 5عصر)
حالا اینجا جالب بود که وقتی برای مصاحبه رفتم داخل
طرف که مدیر فنی و مدیر بخش بود هنوز فرق سایت داینامیک و استاتیک را نمیدانست !!!!!!!!! از من تبدیل psd میخواست !!!
درمورد سایت استاتیک اماده تو گوگل سرچ کرده به من میگه نه این درسته : )))
یک ادم بی تربیت با طرز حرف زدن بازاری که کوچکترین سواد فنی نداشته موقع مصاحبه درعین ناباوری 20دقیقه با تلفن بدون یک عذرخواهی صحبت
و یک مصاحبه 5 دقیقه ای 30 دقیقه طول کشید !!!!!!!!! )

>> من نمیدانم الکامپ و... چگونه و به چیز این عزیزان " متخصص " جایزه داده و خدا حتما میداند

برگشتنی از این سه جا میدان ولیعصر بودم کف خیابان یک شماره ایرانسل چسباند بودن زیر زده بودند طراحی وب هر یک متر یه برچسب چندسانتی !!!!
( تبلیغات طراحی وب هم رده تخلیه چاه : ))) )

بنده خیلی خستم. واقعا خستم از فضای این کار
و طرح پایین اخرین ریسک و پروزه ای است که انجام میدهم درمورد اینکار

http://www.webhostingtalk.ir/f219/132331/

و قصد بنده ایجاد امنیت شغلی برای همکاران متخصص و کارکردن اصولی است که اگر تحقق نشود
قطعا به 7 سال زندگی پشت کرده و حاضرم جای شرکت طراحی وب شرکت تخلیه چاه بزنم

امیدوارم این حرف ها و تجربایت که برای بنده خیلی خیلی گران تمام شده بتواند مسیر زندگی کسی را عوض کند
و ان خدا خیرت بده ای که فردا میگوید قطعا تنها فایده ای است که از اینکار به ما خواهد رسید !

موفق باشید

خداخیرت بدهد :)

- - - Updated - - -

از چی میترسیم ؟

از چی نمیترسیم؟

از سوسک میترسیم از له کردن شخصیت دیگران مثل سوسک نمیترسیم!

از عنکبوت میترسیم از این که تمام زندگیمون تار عنکبوت ببنده نمیترسیم !

از خوب سرخ نشدن سبزی قورمه میترسیم از سرخ کردن آدما از خجالت نمیترسیم!

ازجا نیفتادن خورشت میترسیم از این که جای خودمون را درست پيدا نكرديم نمیترسیم!

از گم کردن سکه هامون میترسیم ازسکه یه پول کردن دیگران نمیترسیم!

از سرماخوردگی میترسیم از سر خورده کردن دوستامون نمیترسیم !

از شکستن لیوان میترسیم از شکستن دل آدما نمیترسیم!

از خواب موندن میترسیم از عمری که همه به خواب سپری شد نمیترسیم!

از وقت کم آوردن میترسیم ازهدر رفتن وقتی که داریم نمیترسیم !

از درس پرسیدن و امتحان پس دادن میترسیم از يه جا موندن و روزها را بي مطالعه گذروندن نميترسیم!

از اینکه بهمون خیانت کنند میترسیم از خیانت کردن به خودمون نمیترسیم !

از اینکه دلخورمون کنند میترسیم از دل خون کردن دیگران نمیترسیم !

از گم کردن راه میترسیم از هیچ وقت به هیچ جایی نرسیدن نمیترسیم!

امان از دست خودمون!!!

Netfollower
January 2nd, 2015, 21:49
خداخیرت بدهد :)

- - - Updated - - -

از چی میترسیم ؟

از چی نمیترسیم؟

از سوسک میترسیم از له کردن شخصیت دیگران مثل سوسک نمیترسیم!

از عنکبوت میترسیم از این که تمام زندگیمون تار عنکبوت ببنده نمیترسیم !

از خوب سرخ نشدن سبزی قورمه میترسیم از سرخ کردن آدما از خجالت نمیترسیم!

ازجا نیفتادن خورشت میترسیم از این که جای خودمون را درست پيدا نكرديم نمیترسیم!

از گم کردن سکه هامون میترسیم ازسکه یه پول کردن دیگران نمیترسیم!

از سرماخوردگی میترسیم از سر خورده کردن دوستامون نمیترسیم !

از شکستن لیوان میترسیم از شکستن دل آدما نمیترسیم!

از خواب موندن میترسیم از عمری که همه به خواب سپری شد نمیترسیم!

از وقت کم آوردن میترسیم ازهدر رفتن وقتی که داریم نمیترسیم !

از درس پرسیدن و امتحان پس دادن میترسیم از يه جا موندن و روزها را بي مطالعه گذروندن نميترسیم!

از اینکه بهمون خیانت کنند میترسیم از خیانت کردن به خودمون نمیترسیم !

از اینکه دلخورمون کنند میترسیم از دل خون کردن دیگران نمیترسیم !

امان از دست خودمون!!!

این قسمت

واقعا عالی بود.....

payacom
January 2nd, 2015, 22:30
ولی بخدا حرفتون حقه
منم چند سال شرکتی هایی کار میکردم که مدیرش سواد حروف الفبای انگلیسی رو هم نداشت مثلا میگفت s منظور s ،!!! اول salam!!!!

تولیداتشون که بماند !!!!! گفتنش ادمو بهم میریزه که چه اوضاعی بود...
کلی هم فروش داشتند

shahinmq
January 2nd, 2015, 22:35
چند روز پیش از مدرسه ی راهنمایی (نام نمی برم) با ما تماس گرفتن گفتن که سایتی نیاز داریم که بتونیم به پنل پیامک متصل باشه و بتونیم کارنامه با اون صادر کنیم.گفتم تشریف بیارید دفتر صحبت می کنیم گفتن ما نمی تونیم بیایم و لطف کنید شما تشریف بیارید

ماهم به دلیل آشنایی که با ایشون داشتیم پذیرفتیم و رفتیم.یکی از دانش آموزان اونجا از موضوع صحبت های ما متوجه شد و گفت شما قراره سایت مدرسرو طراحی کنید،گفتم بله !

گفت منم طراحی بلدم ، خواستید کمک می کنم :| پیشنهادی که داد گفت یک حساب بلاگفا یا میهن بلاگ ایجاد می کنیم و کارنامه ها رو میزاریم البته برای هر پست رمز میزاریم و رمزشو دست والدین میدیم :||||||||||||||||||||

مدیر مدرسه هم بسیار از این ایده خوشحال شد :||| با تمام بی احترامی بهمون گفتن که فعلا با همین روش جلو میریم تا بعدا مزاحمتون میشیم :|||

اینم شد طراحی سایت !

vahab00
January 2nd, 2015, 22:43
سلام امید جان
آقا من قصد اسپم نداشتم فقط الان به من بگو چطور بدون دمو قیمت میدن منم یاد بگیرم داداش
http://www.webhostingtalk.ir/f245/128773/

- - - Updated - - -

چند روز پیش از مدرسه ی راهنمایی (نام نمی برم) با ما تماس گرفتن گفتن که سایتی نیاز داریم که بتونیم به پنل پیامک متصل باشه و بتونیم کارنامه با اون صادر کنیم.گفتم تشریف بیارید دفتر صحبت می کنیم گفتن ما نمی تونیم بیایم و لطف کنید شما تشریف بیارید

ماهم به دلیل آشنایی که با ایشون داشتیم پذیرفتیم و رفتیم.یکی از دانش آموزان اونجا از موضوع صحبت های ما متوجه شد و گفت شما قراره سایت مدرسرو طراحی کنید،گفتم بله !

گفت منم طراحی بلدم ، خواستید کمک می کنم :| پیشنهادی که داد گفت یک حساب بلاگفا یا میهن بلاگ ایجاد می کنیم و کارنامه ها رو میزاریم البته برای هر پست رمز میزاریم و رمزشو دست والدین میدیم :||||||||||||||||||||

مدیر مدرسه هم بسیار از این ایده خوشحال شد :||| با تمام بی احترامی بهمون گفتن که فعلا با همین روش جلو میریم تا بعدا مزاحمتون میشیم :|||

اینم شد طراحی سایت !

باز این خوبه
متاسفانه تو ایران هرکسی فکر میکنه کی هست
مدتی پیش فکر کنم بیش از دوماه پیش بود
قصد داشتم فرداش برم تهران پیش جناب عیسی لو و این قضیه رو برای مجید هم تعریف کردم
از ی سازمانی تماس گرفتند گفتن تمایل داریم طراح جدید سایتمون رو تیم شما طراحی و کدنویسی کنه
گفتیم در خدمتتون هستیم . گفتند دوست داریم قراردادی کتبی بینمون باشه باز هم گفتیم مشکلی نیست
گفتند تشریف بیارید شرکت برای مذاکره و توافق
گفتم شما تشریف بیارید ما در خدمتیم .گفتند شما تنکابن هستید ما تهران گفتم سختتونه فردا تهران هستم شهریار میتونید تشریف بیارید دفتر دوستم و اونجا در خدمتتون باشیم برای قرار داد و...
گفت من چطور مدیر عامل یک شرکت به این بزرگی رو بیارم پیش شما ؟ شما باید بیاید
خیلی شیک مجلسی بهشون گفتم ما شمالی ها یه مثال داریم میگه :
هرکی گوشت میخاد میره پیش قصاب
خلاصه تشریف بیارید در خدمتیم در غیر اینصورت شرمنده
خیلی بهشون برخورد و قطع کردند
واقعا چ توقعاتی دارن
اصلا شما رئیس کل ، زمانی که به من نیاز دارید و میخواید براتون کاری انجام بدم باید برام احترام قائل شید و به حضورم بیاید ن من بیام پیش شما برای اینکه شما با من کار دارید
مگه کی هستید ؟ خدا همه رو برابر آفرید
قبل از هرچیز بهتره یاد بگیریم به هم احترام بذاریم
این مسئله خیلی برام رنج آوره امید جان

shahinmq
January 2nd, 2015, 22:48
باز این خوبه
قصد داشتم فرداش برم تهران پیش جناب عیسی لو و این قضیه رو برای مجید هم تعریف کردم
از ی سازمانی تماس گرفتند گفتن تمایل داریم طراح جدید سایتمون رو تیم شما طراحی و کدنویسی کنه
گفتیم در خدمتتون هستیم . گفتند دوست داریم قراردادی کتبی بینمون باشه باز هم گفتیم مشکلی نیست
گفتم شما تشریف بیارید ما در خدمتیم .گفتند شما تنکابن هستید ما تهران گفتم سختتونه فردا تهران هستم شهریار میتونید تشریف بیارید دفتر دوستم و اونجا در خدمتتون باشیم برای قرار داد و...
واقعا چ توقعاتی دارن
اصلا شما رئیس کل ، زمانی که به من نیاز دارید و میخواید براتون کاری انجام بدم باید برام احترام قائل شید و به حضورم بیاید ن من بیام پیش شما برای اینکه شما با من کار دارید

شما کار درست رو کردید ، ماهم متاسفانه روی احترامی که برای ایشون داشتیم پذیرفتیم.

آدم ها وقتی به جایی میرسند همه رو به دید خدمتکار میبینن.

با احترام

موفق باشید

Netfollower
January 2nd, 2015, 23:09

اینم شد طراحی سایت !

دقیقا ی مورد به این شکل پیش امده بود
در یک دبیرستان پسرانه در منظقه 12 درس میدادم
و ...
با این تفاوت که مدیر مدرسه استاد 10 سال پیش بنده بود
و بنده هم سر کلاس هایم ایشان را اخراج کردم تا یاد بگیرند فعلا باید درس بخوانند !!!

مورد دیگر برای یک شخص بی تربیتی سایت طراحی کردیم دبیر بود
بگذریم چه کارها و... نکرد
فردا سایتو داده بود به یک بچه دبیرستانی کل استایل سایت از کار افتاده بود
بک اپ هم موجود نبود نه تنها هزینه ای ندادن ما برای حفظ نمونه کارمان از ابتدا طراحی کردیم به صورت رایگان....

- - - Updated - - -

سلام امید جان
آقا من قصد اسپم نداشتم فقط الان به من بگو چطور بدون دمو قیمت میدن منم یاد بگیرم داداش
http://www.webhostingtalk.ir/f245/128773/

- - - Updated - - -

باز این خوبه
واقعا چ توقعاتی دارن

درمورد اولی وهاب جان
پوله !!!میفهمی پولللللل : ))))
عزیز مگه جز پول به چیز دیگری هم اهمیت میدهند این اقایون؟

درمورد دومی بلی
بنده هم شاهد توهم و تکبر چنین اشخاصی بودم
بهترین کار > یه پیامک: خوشحال شدم به بلک لیست من خوش اومدید

payacom
January 2nd, 2015, 23:10
هر چه درخت پربار تر سر به زیر تر است .

Netfollower
January 2nd, 2015, 23:30
هر چه درخت پربار تر سر به زیر تر است .

دقیقا به همین صورت است
سواد فنی فروتنی را هم به ارمغان میاورد

downloaddl
January 2nd, 2015, 23:49

اینم شد طراحی سایت !

جای زیاد دوری نرفته دوست عزیز
فردا که به مشکل خوردن امدن سمت شما
شما هم سر بازی گرفتن علم شما خشکل باهاشون حساب کن :دی

والا آقای کریم زاده در این جریان هستند
یکی به ما زنگ زد
یک سایت نیاز داشتن و ساتشون خیلی امکانات زیادی نیاز داشت
که تا با چند تا برنامه نویس هم حرف زدیم که پروژه رو استارت بزنیم
وقتی فاکتور براشون فرستادیم
گفتن که کار خیر هستو ثواب داره و این حرفا ...
ما هم مجبور شدیم کمی ... :-"

hasanazizi
January 3rd, 2015, 00:01
لوکس وی پی اس

با سلام خدمت مشتریان همیشه دوست داشتنی لوکس وی پی اس

چند پیشنهاد فوق العاده برای شما دوستان عزیز داریم که حتما از دست ندید

1- طراحی وب سایت فقط 50 هزار تومان

تعجب نکنید قیمت ها واقعی می باشد!!!

طراحی انواع وب سایت شرکتی و فروشگاهی و سایت دانلود و بیوگرافی و هر نوع سایتی که بخواهید

2-تخفیف ویژه برای سرور های نیمه اختصاصی و سرور های با هارد بالا

دوستانی که نیازمند سرور های نیمه اختصاصی هستنذ یا سرور با هارد بالا تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته میشود

برای سفارش از طریق تیکت پیگیری کنید

3- تخفیف ویزه برای سرویس های سالانه

4- پرداخت زودرس سرور ها

دوستانی که سرور های خود را در روز های اول دوم صادر شدن فاکتور پرداخت نمایند خدماتی مثل هاست رایگان یا تخفیف ما های بعد و... شامل میشوند

با آروزی شادکامی و موفقیت

ده دقیقه پیش اومد

دوست عزیزم امید جان
من قبلا چندین بار با جناب اقای یهروز کمالیان دیدار داشتم نه خصوصی نه اموزش های هکینگ در سنندج ۳ سال قبل بنده حظور داشتم و چون در شبکه های اجتمایی باهاش دوست بودم خیلی خیلی مشتاق دیدن از نزدیک ایشونو داشتم
خلاصه اموزش ها تموم شد و برگشتم ایلام
تا پارسال که داشتم تو گوگل سرچ میکردم یه باگ دیدم خوب به دامنه توجه کردم دیدم مال سایت ایلام تودی یا ایلام امروز هستش که باگ داره
منم بر حسب این که ایشون ایلامی هستن سایتشون رو انالیز کردم دیدم نزدیک به ۱۰۶ باگ داره منم وظیفه خودم دونستم که بهشون اطلاع بدم و از طریق فرم تماس اطلاع دادم
روز بعد زنگ زدن فارغ از اینکه بودنم ایشون رئیس قسمت انفورماتیک دانشگاه ملی ایلام هستن
سلام کرد منم مودبانه سلام کردم ازم پرسید چند سالته گفتم بیست سال
خیلی باهام حرف زد منم رک راست جواب میدادم
و گفت واسه فردا بیا دانشگاه ملی منم گفتم چشم جناب
روز بعد که رفتم دانشگاه ملی
سلام و احوال پرسی کردیمو رفتیم نشستیم تو ماشین
بحث سایتشو کرد که شما چگونه فهمیدی باگ داره این حرف ها البته اولش گفتم باگ داره گفت بابای کی گفتم نه باگ همون راه ورد هستش
خلاصه تا جایی رفتیم که قرار بر این بود بنده نوع باگ و نحوه از رفع کردن رو واسشون از طریق ایمیل بگم همچنین یه قالب واسشون طراحی کنم
خلاصه این کارشون دوهفته کار داشت واسه بنده خدا وکیله که شبانه روز کمتر از ۶ ساعت میخوابیدم
تا اخرش تموم شد و زنگ زدم اقا تمومه حالا چی کار کنم گفت هیچی واسمون بفرست ماهم قبلا در مورد قیمت صحبت کرده بودیم اما به دلیل اعتماد بنده به ایشون قرارداد نبستم
خلاصه من فرستادمو و ۱۰ روز بعد رفتم واسه پ.لم چون گفتم اشانا هستن عیبه من اعلانم همون لحظه بگم پولمو بدین خجالت میکشیدم
رفتم و ایشون نبودن چند بار رفتم و منشیشون میگفت نیستش زنگ میزدم بر نمیداشت بعدا فهمیدم کلا بودتش و دروغ گفته
و من رفتم واسه شکایت چون چیزی در دست نداشتم قاضی بهم گفت پسرم من تو کار تو شک ندارم و مطمعنم تو این کار رو واسه اونا انجام دادی اما چون چیزی در دست نداری و تو شخص هستی و اونا دولتی مشکل بسیاری واست پیش میارن نکن برو خونت بدون مشکل منم هیچی نگفتم با یه چهره نگران برگشتم دیدم دستشو گذاشت رو شونم گفت چه قد قرار داد کردین گفتم ۵ میلیون دیدم دسته چکشو در اورد واسم بنویسه منم خودمو ازش اویزان کردم که این کارو نکنه و نزاشتم این کارو بکنه
اینم از درد ما
یه چیز دیگه واست بگم داداش امید
۲ ماه پیش واسه یه شرکت خصوصی رفتم طراحی سایت انجام دادم از اونجایی که هزینه نمیتونستن بکنن گفتن سی ام اس اماده بزن واسمون منم همین کارو کردم قرار دادمون فقط قیمت قالب بود و رفت امادها و یه مقدار کارهای دیگه مثلا نصب ویندوز و تعمیر یه لپ تاپ جمع کل گفت چند گفتم قابلی نداره جناب گفت ممنون بگو قیمتشو گفتم ۳۵۰ تومان گفت همین قد گفتم مگه زیاده گفت رحمت خدا بر تو من تا حالا با ۶ به قول خودشون شرکت قرار داد بستم هر کذوم بیش از ۱.۵ ازم گرفتن تازه جوملا واسم نصب کردن گفتم سیستم هارو داری گفت اره گفتم نشونم بده همشون قالب رایگان بودن تو نت
خیلی خندیدم موضوع رو بهش گفتم که کلاه گذاشتن سرش و موضوع رایگانشو هم گفتم
اونم قرارداد هارو واسه شکایت اماده کرد
بعد همشونم ایلامی بودن
حالا این فرد الان داره تو ایلام به صورت کاملا رایگان واسم بازاریابی میکنه خودش شرکت بازاریابی و تبلیغاتی داره داره واسه من که باهاش رو راست بودم کار میکنه حتی تو شرکتش به عنوان مدیریت سیستم هاش و طراحی وب استخدامم کرده
....
اره داداش اون چیزای تو هم وجود داره داداش ما هم باهاش برخورد کردیم با این موضوعات

shahinmq
January 3rd, 2015, 00:05
جای زیاد دوری نرفته دوست عزیز
فردا که به مشکل خوردن امدن سمت شما
شما هم سر بازی گرفتن علم شما خشکل باهاشون حساب کن :دی

والا آقای کریم زاده در این جریان هستند
یکی به ما زنگ زد
یک سایت نیاز داشتن و ساتشون خیلی امکانات زیادی نیاز داشت
که تا با چند تا برنامه نویس هم حرف زدیم که پروژه رو استارت بزنیم
وقتی فاکتور براشون فرستادیم
گفتن که کار خیر هستو ثواب داره و این حرفا ...
ما هم مجبور شدیم کمی ... :-"

اونکه بله وقتی رفتند و با یک سیستم وبلاگدهی کار کردند متوجه میشن خودشون.

فکر کن شما یه دانش آموز 12 ساله بیاد یه وبلاگ ایجاد کنه بعد مدیر اون مدرسه کیف کنه بهش بگه از الان شما اندازه ی یه مهندس واردی :| :دی
همین حرفاس که باعث می شه افزاد با سن کم بازار کار رو بالا و پایین می کنند.
سوال اینجاس اون مدیر مهندسیشو از کجا گرفته و سطح علمی وی چقدره ؟ :دی
بخندم یا گریه کنم ؟ :دی

downloaddl
January 3rd, 2015, 00:15

فکر کن شما یه دانش آموز 12 ساله بیاد یه وبلاگ ایجاد کنه بعد مدیر اون مدرسه کیف کنه بهش بگه از الان شما اندازه ی یه مهندس واردی :| :دی

کلا افرادی که هنوز کودک هستند گند میزنند
مادر میگفت هیچ وقت با بچه مامله نکن
بازار هاستینگ رو هم یک آقا پسر 17 ساله که چندی پیش تولد 18 سالگیش بود ما هم خواستیم لپشو بکشیم که نشد خراب کرد (اسم نمیارم )

دلم از این کودکان خونه که دست به سرگرمی مدرن زدن
یکی دیگه بود :| هاست گرفته بود نمی دونست دوماین چیه بعد توقع داشت از داخل هاست پست ارسال کنه
ما هم گفتیم مگه وبلاگ خرید کردید ؟! هیچی دیگه چشتون روز بد نبمیه هرچی بود به ما گفت بعد هم به ما گفت کلاه بردار و این مسائل

Netfollower
January 3rd, 2015, 00:39
بازار هاستینگ رو هم یک آقا پسر 17 ساله که چندی پیش تولد 18 سالگیش بود ما هم خواستیم لپشو بکشیم که نشد خراب کرد (اسم نمیارم )

یکی دیگه بود :| هاست گرفته بود نمی دونست دوماین چیه بعد توقع داشت از داخل هاست پست ارسال کنه
ما هم گفتیم مگه وبلاگ خرید کردید ؟! هیچی دیگه چشتون روز بد نبمیه هرچی بود به ما گفت بعد هم به ما گفت کلاه بردار و این مسائل

مهندس جان تجربه ثابت کرده
بی ادبی از کم سوادی و سن پایین نشات میگیره

- - - Updated - - -

لوکس وی پی اس

با سلام خدمت مشتریان همیشه دوست داشتنی لوکس وی پی اس

چند پیشنهاد فوق العاده برای شما دوستان عزیز داریم که حتما از دست ندید

1- طراحی وب سایت فقط 50 هزار تومان

تعجب نکنید قیمت ها واقعی می باشد!!!

طراحی انواع وب سایت شرکتی و فروشگاهی و سایت دانلود و بیوگرافی و هر نوع سایتی که بخواهید

2-تخفیف ویژه برای سرور های نیمه اختصاصی و سرور های با هارد بالا

دوستانی که نیازمند سرور های نیمه اختصاصی هستنذ یا سرور با هارد بالا تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته میشود

برای سفارش از طریق تیکت پیگیری کنید

3- تخفیف ویزه برای سرویس های سالانه

4- پرداخت زودرس سرور ها

دوستانی که سرور های خود را در روز های اول دوم صادر شدن فاکتور پرداخت نمایند خدماتی مثل هاست رایگان یا تخفیف ما های بعد و... شامل میشوند

با آروزی شادکامی و موفقیت

ده دقیقه پیش اومد

دوست عزیزم امید جان
من قبلا چندین بار با جناب اقای یهروز کمالیان دیدار داشتم نه خصوصی نه اموزش های هکینگ در سنندج ۳ سال قبل بنده حظور داشتم و چون در شبکه های اجتمایی باهاش دوست بودم خیلی خیلی مشتاق دیدن از نزدیک ایشونو داشتم
خلاصه اموزش ها تموم شد و برگشتم ایلام
تا پارسال که داشتم تو گوگل سرچ میکردم یه باگ دیدم خوب به دامنه توجه کردم دیدم مال سایت ایلام تودی یا ایلام امروز هستش که باگ داره
منم بر حسب این که ایشون ایلامی هستن سایتشون رو انالیز کردم دیدم نزدیک به ۱۰۶ باگ داره منم وظیفه خودم دونستم که بهشون اطلاع بدم و از طریق فرم تماس اطلاع دادم
روز بعد زنگ زدن فارغ از اینکه بودنم ایشون رئیس قسمت انفورماتیک دانشگاه ملی ایلام هستن
سلام کرد منم مودبانه سلام کردم ازم پرسید چند سالته گفتم بیست سال
خیلی باهام حرف زد منم رک راست جواب میدادم
و گفت واسه فردا بیا دانشگاه ملی منم گفتم چشم جناب
روز بعد که رفتم دانشگاه ملی
سلام و احوال پرسی کردیمو رفتیم نشستیم تو ماشین
بحث سایتشو کرد که شما چگونه فهمیدی باگ داره این حرف ها البته اولش گفتم باگ داره گفت بابای کی گفتم نه باگ همون راه ورد هستش
خلاصه تا جایی رفتیم که قرار بر این بود بنده نوع باگ و نحوه از رفع کردن رو واسشون از طریق ایمیل بگم همچنین یه قالب واسشون طراحی کنم
خلاصه این کارشون دوهفته کار داشت واسه بنده خدا وکیله که شبانه روز کمتر از ۶ ساعت میخوابیدم
تا اخرش تموم شد و زنگ زدم اقا تمومه حالا چی کار کنم گفت هیچی واسمون بفرست ماهم قبلا در مورد قیمت صحبت کرده بودیم اما به دلیل اعتماد بنده به ایشون قرارداد نبستم
خلاصه من فرستادمو و ۱۰ روز بعد رفتم واسه پ.لم چون گفتم اشانا هستن عیبه من اعلانم همون لحظه بگم پولمو بدین خجالت میکشیدم
رفتم و ایشون نبودن چند بار رفتم و منشیشون میگفت نیستش زنگ میزدم بر نمیداشت بعدا فهمیدم کلا بودتش و دروغ گفته
و من رفتم واسه شکایت چون چیزی در دست نداشتم قاضی بهم گفت پسرم من تو کار تو شک ندارم و مطمعنم تو این کار رو واسه اونا انجام دادی اما چون چیزی در دست نداری و تو شخص هستی و اونا دولتی مشکل بسیاری واست پیش میارن نکن برو خونت بدون مشکل منم هیچی نگفتم با یه چهره نگران برگشتم دیدم دستشو گذاشت رو شونم گفت چه قد قرار داد کردین گفتم ۵ میلیون دیدم دسته چکشو در اورد واسم بنویسه منم خودمو ازش اویزان کردم که این کارو نکنه و نزاشتم این کارو بکنه
اینم از درد ما
یه چیز دیگه واست بگم داداش امید
۲ ماه پیش واسه یه شرکت خصوصی رفتم طراحی سایت انجام دادم از اونجایی که هزینه نمیتونستن بکنن گفتن سی ام اس اماده بزن واسمون منم همین کارو کردم قرار دادمون فقط قیمت قالب بود و رفت امادها و یه مقدار کارهای دیگه مثلا نصب ویندوز و تعمیر یه لپ تاپ جمع کل گفت چند گفتم قابلی نداره جناب گفت ممنون بگو قیمتشو گفتم ۳۵۰ تومان گفت همین قد گفتم مگه زیاده گفت رحمت خدا بر تو من تا حالا با ۶ به قول خودشون شرکت قرار داد بستم هر کذوم بیش از ۱.۵ ازم گرفتن تازه جوملا واسم نصب کردن گفتم سیستم هارو داری گفت اره گفتم نشونم بده همشون قالب رایگان بودن تو نت
خیلی خندیدم موضوع رو بهش گفتم که کلاه گذاشتن سرش و موضوع رایگانشو هم گفتم
اونم قرارداد هارو واسه شکایت اماده کرد
بعد همشونم ایلامی بودن
حالا این فرد الان داره تو ایلام به صورت کاملا رایگان واسم بازاریابی میکنه خودش شرکت بازاریابی و تبلیغاتی داره داره واسه من که باهاش رو راست بودم کار میکنه حتی تو شرکتش به عنوان مدیریت سیستم هاش و طراحی وب استخدامم کرده
....
اره داداش اون چیزای تو هم وجود داره داداش ما هم باهاش برخورد کردیم با این موضوعات

درمورد عکسی که گذاشتید واقعا ماندم
اگر قدرت قانونی داشتم بی شک اینکارو جرم حساب میکردم
در پست اول هم به یک نمونه از این موجودات اشاره کرده بودم

درمورد مطالبتان هم ممنونم حسن جان
بلی صداقت و اخلاق حرفه ای موفقیت را به ارمغان میاورد

- - - Updated - - -

احسنت - احسنت
نمونه مهندس 14 ساله : ))) پست 9 : )))

http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C

hasanazizi
January 3rd, 2015, 00:59

- - - Updated - - -

درمورد عکسی که گذاشتید واقعا ماندم
اگر قدرت قانونی داشتم بی شک اینکارو جرم حساب میکردم
در پست اول هم به یک نمونه از این موجودات اشاره کرده بودم

درمورد مطالبتان هم ممنونم حسن جان
بلی صداقت و اخلاق حرفه ای موفقیت را به ارمغان میاورد

- - - Updated - - -

احسنت - احسنت
نمونه مهندس 14 ساله : ))) پست 9 : )))

پیگیری کلاه برداری علی رضا توفیقی محمدی (http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C)

به قران یه لحظه میخندم یه لحظه گیرم میگیره
راستی داداش امید میدونی من از اولین کاربرام مای بی بی اسکین بودم /:)

Netfollower
January 3rd, 2015, 01:31
به قران یه لحظه میخندم یه لحظه گیرم میگیره
راستی داداش امید میدونی من از اولین کاربرام مای بی بی اسکین بودم /:)

باعث خوشحالیه حسن جان
ولی خیر نمیدانستم خوشحال شدم عزیزجانم
از شعور و شخصیتتان معلوم است از کاربران خوب ما بودید

hasanazizi
January 3rd, 2015, 04:45
باعث خوشحالیه حسن جان
ولی خیر نمیدانستم خوشحال شدم عزیزجانم
از شعور و شخصیتتان معلوم است از کاربران خوب ما بودید

خواهش میکنم عزیز دل
وقتی تازه تاسیس شده بود تو انجمن یو هاستینگ تاپیک زدن اقا بیاین عضو بشین
دقیقا مثل فیلم جلوی چشم هست
حتی انجمن زنفورو هم من مدیر قسمت افزونه ها و فارسی سازی و رفع مشکلاتش با من بود و با هم تاسیسش کردیم بچه های یو هاستینگ یادش بخیر هنوز با بچه های اونجا ارتباط دارم
چه دورانی بود یادش به خیر اصلا اون موقع ها از این خبرا نبود از این مهد کودک ها وجود نداشت فک کنم کوچیک ترینشون من بودم 17 سال سن داشتم نقل قول چهار سال پیشه واقعا دوران خوبی بود
تا اخر عمرم مدیون بچه های یو هاستینگ هستم اونا اموزش کد نویسی و طراحی بهم اموزش میدادن یک سال کامل با هر چی که دونستن و توانستن اموزشم دادن الان یادم میفته بغض میکنم

!MihanIt!
January 3rd, 2015, 07:20

الان من مدیر سرو ۱۸ ساله دیدم سرورش عالی و اپتایم ویندوزاش به شش ماهم میرسه
همه یک طور نیستن ولی شما حق دارید بچه های اینطوری که شما می فرمایید زیاده :-*

Netfollower
January 3rd, 2015, 14:08
خواهش میکنم عزیز دل
وقتی تازه تاسیس شده بود تو انجمن یو هاستینگ تاپیک زدن اقا بیاین عضو بشین
دقیقا مثل فیلم جلوی چشم هست
حتی انجمن زنفورو هم من مدیر قسمت افزونه ها و فارسی سازی و رفع مشکلاتش با من بود و با هم تاسیسش کردیم بچه های یو هاستینگ یادش بخیر هنوز با بچه های اونجا ارتباط دارم
چه دورانی بود یادش به خیر اصلا اون موقع ها از این خبرا نبود از این مهد کودک ها وجود نداشت فک کنم کوچیک ترینشون من بودم 17 سال سن داشتم نقل قول چهار سال پیشه واقعا دوران خوبی بود
تا اخر عمرم مدیون بچه های یو هاستینگ هستم اونا اموزش کد نویسی و طراحی بهم اموزش میدادن یک سال کامل با هر چی که دونستن و توانستن اموزشم دادن الان یادم میفته بغض میکنم

بلی دقیقا
البته هنوز هم با بعضی همکاران در ارتباطیم

mizbanaval
January 3rd, 2015, 14:47
درود
فکر نکنید فقط طراحی سایت این مشکلات رو داره
همین انجمن یه نگاهی بندازید....

مشکل پیچیده تر از این حرفاست
دلیلش فقط رقیبان شما نیست
فعلا که همه چی قفله چرخه اقتصاد بشدت ضعیف شده کار شما بیشتر به درد شرکت ها و سازمان ها میخوره نمیدونم کجا زندگی میکنید تهران که اصلا شرایط جالبی نیست اکثر شرکت ها رشد منفی دارن .... در چنین شرایطی به سمت کار های پابلیک تر حرکت کنید
امیدوارم همیشه موفق باشید

sht-design
January 3rd, 2015, 14:49

من با این صحبتتون هم موافق هم مخالف
فردی که سنش پایین هست بعضا کم سواد نیست و حتی خیلی از ما بیشتر سرش میشه
هستند افراد زیر 18 سال که کارشان را به خوبی انجام میدهند ، بسیار مودب هستند و آدم خیلی لذت میبره باهاشون هم صحبت میشه
اما برعکس هستند افرادی بالای 18 سال و بعضا بالای 26-27 سال که در هنگام صحبت انگار نه انگار که ادب و شعوری درون خانواده بهشون یاد دادند
همه مثل هم نیستند اما با این حال آخرین مشتری که باهاشون بحث کردم یه کودک زیر 18 سال بود که قالب ما رو از کسی دیگر خریده بود و اومده بود از ما پشتیبانی میخواست
مثل یک آدم متشخص بهشون میگی اول که خلاف کردی قالب رو از شخصی دیگه خریدی دوم از هر کی خریدی برو از همان شخص پشتیبانی بگیر
بعدش این کودک ما اومده در جواب به بنده میگه شما نمیمیری که چند تا فایل قالب رو در راه رضای خدا به ما رایگان بدی :-| آخه مشتری تا این حد پر رو ندیده بودم
با این حال هم میگم مشتریانی هستند زیر 18 سال که از شعور بالاتری نسبت به بقیه افراد برخوردار هستند

Netfollower
January 3rd, 2015, 14:58
درود
فکر نکنید فقط طراحی سایت این مشکلات رو داره
همین انجمن یه نگاهی بندازید....

مشکل پیچیده تر از این حرفاست
دلیلش فقط رقیبان شما نیست
فعلا که همه چی قفله چرخه اقتصاد بشدت ضعیف شده کار شما بیشتر به درد شرکت ها و سازمان ها میخوره نمیدونم کجا زندگی میکنید تهران که اصلا شرایط جالبی نیست اکثر شرکت ها رشد منفی دارن .... در چنین شرایطی به سمت کار های پابلیک تر حرکت کنید
امیدوارم همیشه موفق باشید

مهندس تهرانیم
بنده دیگر فقط با برند خودم کار میکنم
حتی حاضر نیستم سایتم رو هم بفروشم
رشد منفی هم به خاطر....

AliFatehi
January 3rd, 2015, 17:34
اگر این قضیه ساماندهی نشه مطمئنا آینده بدتری در انتظار قشر طراحی وب ایران هست!

Netfollower
January 4th, 2015, 17:01
اگر این قضیه ساماندهی نشه مطمئنا آینده بدتری در انتظار قشر طراحی وب ایران هست!

از این بدترم مگه میشه عزیز؟

bon
January 4th, 2015, 19:44
سلام
خدایا از دست آدم های اینطوری باید به کجا پناه برد.................:/

عکس اول آگهی دیواره و عکس دوم حق کپی رایت تو سایت این آقای مثلا طراح!
با توجه به نمونه سوالانی که تو سایت کج و ماوجش گذاشته میشه فهمید ایشون اول دبیرستان هستد.
هاستشم نگاه کردم از هاست های رایگان بود...:)
24505
24506

shahinmq
January 4th, 2015, 19:57
سلام

با توجه به نمونه سوالانی که تو سایت کج و ماوجش گذاشته میشه فهمید ایشون اول دبیرستان هستد.
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24505-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-2-png
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24506-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-untitled-png

فکر میکنم منظورشون از طراحی سایت نصب اسکریپت های آماده بوده و هزینه ی هاست هم ثبت نام در هاستینگ های رایگان !

اگر نصب اسکریپت آماده می شه طراح لابد طراح اصلی این سیستم ها ابر طراح یا همچین چیزی هستند :|

بزاریم به کجا فرار کنیم !!!

همین دیگه مردم همین تبلیغارو دیدن که وقتی بهشون قیمت میدیم میگن فلانی میگه گرونه و کمتر میده !!!

gholamkale
January 4th, 2015, 20:24
سلام

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24505-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-2-png
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24506-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-untitled-png

کاش آدرس سایت این اسطوره رو سانسور نمیکردی شاید روزی کارمون بهش خورد :)

downloaddl
January 4th, 2015, 20:47
سلام

منظور دوستمون از طراحی سایت

نصب اسکریپت های رایگان مثل وردپرس و جوملا و ....
و نصب یک قالب از قبل آمادس

خدا بداد مشتریان ایشون برسه

Netfollower
January 4th, 2015, 20:50
سلام

از دیو و دد ملولم
انسانم ارزوست
به کدامین سمت بگریزم....

iranian-portal
January 4th, 2015, 21:06

درود
ببخشید دوست گرامی اما میگن برای تغییر در جامعه اول از خودت شروع کن
متاستفانه شما هنوز خودتون در حرف هاتون هیچ بویی از مشتری مداری و اخلاق حرفه ای نیست

یادتون باشه اگر مشتری نباشه شما هیچی نیستید جز توهم و خیال باطل خودتون
شما به مشتری نیاز دارید (البته نه هر مشتری)
و رضایت مشتریان از شما علاوه بر این که برکت پول رو بالا می بره
خودش بهترین تبلیغات برای رشد کسب و کار هست!

متاستفانه کسب و کار در اینترنت هیچ نظارت و آموزشی نداره!
شمایی که اسم خودتون رو طراح حرفه ای گذاشتید شاید در طراحی حرفه ای باشید
اما هنوز راه و رسم برخورد درست با مشتری و طرز فکر صحیحی ندارید!!!

Netfollower
January 4th, 2015, 21:18
درود
ببخشید دوست گرامی اما میگن برای تغییر در جامعه اول از خودت شروع کن
متاستفانه شما هنوز خودتون در حرف هاتون هیچ بویی از مشتری مداری و اخلاق حرفه ای نیست

یادتون باشه اگر مشتری نباشه شما هیچی نیستید جز توهم و خیال باطل خودتون
شما به مشتری نیاز دارید (البته نه هر مشتری)
و رضایت مشتریان از شما علاوه بر این که برکت پول رو بالا می بره
خودش بهترین تبلیغات برای رشد کسب و کار هست!

متاستفانه کسب و کار در اینترنت هیچ نظارت و آموزشی نداره!
شمایی که اسم خودتون رو طراح حرفه ای گذاشتید شاید در طراحی حرفه ای باشید
اما هنوز راه و رسم برخورد درست با مشتری و طرز فکر صحیحی ندارید!!!

عزیزجانم مچکرم که اینگونه خصمانه به صحبت های ما نگاه کردید
و مارا دشمن خود فرض کرده و 7 سال تجربه را بدون کمی تامل زیر سوال بردید

اما بهتر بود اول از بنده درمورد صحبتی که کردم میپرسیدید
منظور بنده این بود که به مشتری التماس نکنید و قیمت کار را پایین نبرید ما محتاج مشتری نیستیم
مشتری باید از ما درخواست کند

دوست گرامی رضایت و مشتری مداری اولین اصل کاریست
و تعجب میکنم چجوری اینگونه خصمانه درمورد بنده فکر کردید

بهتر است نام بنده را گوگل سرچ کنید و از مشتریان بنده درمورد من بپرسید
بعضی مواقع حاضر شدم چندبرابر هزینه ای که دادند کار انجام بدم تا راضی باشند
متاسفم که اینگونه فکر کردید و....

آدم هرچه در افکارش جاری شد بر زبانش نمیاورد همکار عزیز
البته انسان به دیده تجربه های خود به دیگران نگاه میکند و این مشکلی نیست

چون اگر نانی که بنده درمیاورم حلال نبود نیاز نبود افکار شما بند هرا محکوم کند
اعمال خودم اینکار را میکردند !

SamaN DL
January 4th, 2015, 23:03
امید عزیز شما باید خوب آگاه باشید، که این نظارت را باید دولت انجام بده! ( دفاع از حقوق طراحان و.......!!!) وقتی دولت ح.م حتی فکرشان را با چنین مثاعلی درگیر نمیکنند... چطور توقع دارید که این وضع -درهم- کسب کار درست بشه؟ (پر حرفی، ولی میگی بزنم که چی!)

Netfollower
January 4th, 2015, 23:16
امید عزیز شما باید خوب آگاه باشید، که این نظارت را باید دولت انجام بده! ( دفاع از حقوق طراحان و.......!!!) وقتی دولت ح.م حتی فکرشان را با چنین مثاعلی درگیر نمیکنند... چطور توقع دارید که این وضع -درهم- کسب کار درست بشه؟ (پر حرفی، ولی میگی بزنم که چی!)

مهندس جان دقیقا !!!!
احسنت...
حکایت همان حقوق کپی رایت است
متاسفانه نظارت نیست
پس فرق ما با کسی که هیچ رزومه و حتی شماره ثبت و.. ندارد چیست؟

Asp.Net
January 4th, 2015, 23:39
این مسایل زیاد هست تو نت کشور ،بنده یک قرار داد داشتم برای طراحی سایت به مبلغ 2.5 میلیون که نصف پول هم پرداخت شده اما الان بعد از چند ماه تاخیر طراح به من فحش میده و کار رو تحویل نمیده اینه وضع مملکت گل و بلبل

Netfollower
January 4th, 2015, 23:43
این مسایل زیاد هست تو نت کشور ،بنده یک قرار داد داشتم برای طراحی سایت به مبلغ 2.5 میلیون که نصف پول هم پرداخت شده اما الان بعد از چند ماه تاخیر طراح به من فحش میده و کار رو تحویل نمیده اینه وضع مملکت گل و بلبل

درود
شخصی کار کنید همین است
یه ایمیل به بخش فروش ما بزنید
دیگر لازم نیست با چنین اشخاصی کار کنید
تصفیه و کارهای قانونی و... رو هم به ما بسپارید

البته برخلاف بخش فروش
بخش فنی حضوری هستند و پروژه ای با هیچکس قراداد نمیبندیم
و نخواهیم بست

bon
January 5th, 2015, 00:14
کاش آدرس سایت این اسطوره رو سانسور نمیکردی شاید روزی کارمون بهش خورد :)

نه دیگه هر چند وقتی کارشو دیدم دود از سرم بلند شد اما ترسیدم یه وقت شما ترورش کنین:d

SamaN DL
January 5th, 2015, 00:50
مهندس جان دقیقا !!!!احسنت...حکایت همان حقوق کپی رایت استمتاسفانه نظارت نیستپس فرق ما با کسی که هیچ رزومه و حتی شماره ثبت و.. ندارد چیست؟هیچ هیچ هیچ! پاسخی فراتر از این ندارم :d :| !... اساتید اگر پاسخی دارید...

Netfollower
January 5th, 2015, 00:59
نه دیگه هر چند وقتی کارشو دیدم دود از سرم بلند شد اما ترسیدم یه وقت شما ترورش کنین:d

مشکلی نیست
ارسال کنید
بنده فردا پیگیر کارش شم

api
January 5th, 2015, 02:30
تمامی پست ها و مطالب دوستان رو خوندم و یاد یک قضیه ای افتادم

دقیقا 5 یا 6 سال پیش ، همین مشکل رو ما با کودکان هاست فروش داشتیم . زمانی که یک فرد 13 ساله یا یک خط ایرانسل و یک سایت با قالب رایگان ، هاست 500 تومنی میداد . مشتریان بی اطلاع به این ها حمله ور میشدن و هاست میخریدن ، بعد از یک مدت که دست این مدل هاستینگ های زیر زمینی رو شد و اطلاعات بسیاری بر باد رفت ، خیلی از مشتریان اولین شرط خریدشون شد اعتماد ...

الان 99% مشتریان سوابق شرکت رو جستجو می کنن و بعد اقدام به خرید هاست میکنن ، یعنی در واقع همچین چیزی فرهنگ سازی شده . حالا با اون درصد محدود که هنوز هم دنبال ارزون هستن کاری نداریم . چون همیشه هستن کسانی که برای وقت و اطلاعاتشون ارزشی قائل نیستن !

حالا دقیقا همچین مسئله ای برای طراحی وب پیش اومده . از دوستان و همکارانی که به صورت معتبر کار می کنن خواهش دارم ، به خاطر کودکان فعال در عرصه ، بازار رو نشکنید . این مشکلات در همه صنف ها وجود داره و کاملا موقتی هست .
مطمئن باشید مشتری دوبار پولش رو دور نمیریزه

در پایان هم برای همه همکاران فعال در عرصه هاستینگ و وب آرزوی موفقیت دارم

کامران غلامی
January 5th, 2015, 10:42
من نمیخاستم وارد بشم تاپیک را خراب کنم.ولی اومدم تابادوستان بحث کنم وشبهعات را برا خودم حل کنم.واز دوستان چیز یاد بگیرم.نمیدونم حرفام درسته یا نه.ازهمه شرکت کندگان درتاپیک هم معذرت میخام.از استارتر هم معذرت میخام.ولی بعضی دوستان چنان گله وشکایت میکنند.آدم اعصابش خورد میشه.آخه استارتر عزیز بعضی همین دوستانی که شما داری باهاشون درد دل میکنید اصلا رشته دانشگاهیشون کامپیوتر نیست.شدند طراح سایت وهاست فروش.اومدن بازار مهندسای کامپیوتر را خراب کردند گله هم میکنند.طرف رشتش عمرانه اومده شده طراح سایت.طرف رشتش تجربیه اومده شده طراح قالب وردپرس.اونوقت مهندس کامپیوتر سر زمین داره بیل میزنه.اونوقت مهندس کامپیوتر داره تو خیابون مسافر کشی میکنه.شماها اول کاررا به کاردان بسپرید بعدا گله کنی.هرکی تو رشته دانشگاهیش کار گیر نمیاره میاد میشه طراح سایت.تو اینترنت وتوروزنامه وخیابونم هم همش شده تبلیغات اموزش طراحی سایت.طرف داره میره سبزی بخره میبینه روتیر برق زدن اموزش طراحی سایت.میره یاد میگیره وتو خونه کار میکنه.همش هم ازمون وخطا.واین مسائل را باید حل کرد.

bon
January 5th, 2015, 14:51
مشکلی نیست
ارسال کنید
بنده فردا پیگیر کارش شم

حالااون به کنار اینم یکی دیگه!:-ss
راه اندازی سایت تنها با 5000 تومان | کسب درآمد اینترنتی (http://www.ltem.ir/?page_id=1875)

Sir.DarKNesS
January 5th, 2015, 17:19
الان مگه دیگه کسی پول طراحی کدنویسی میده :دی ؟ یه قالب Rtl دانلود کن یا بخر !!! با visual composer بیوفت به جونش!! 10000 تا مدل بده بهش :52: دیگه با وجود صفحه ساز دیگه طراحی معنایی نداره

shahinmq
January 5th, 2015, 17:33
الان مگه دیگه کسی پول طراحی کدنویسی میده :دی ؟ یه قالب Rtl دانلود کن یا بخر !!! با visual composer بیوفت به جونش!! 10000 تا مدل بده بهش :52: دیگه با وجود صفحه ساز دیگه طراحی معنایی نداره

الان شما داری می گی دانلود کن یا بخر ! یعنی چی ؟ یعنی یه بنده خدایی که تخصصش اینه میاد تخصصی طراحی می کنه ! بعد شما روی نتیجه ی کار اون بنده خدا ویرایش می کنی.پس درواقع طراح و طراحی معنا داره !

همچنین نام کسی که ویرایش می کنه یا اسکریپتی رو نصب می کنه طراح یا برنامه نویس نیست !

حالا طراحی هم به کنار ! برنامه نویسی اون سایت چی میشه ؟ روی هوا از جایی دانلود می کنه ؟ نمی شه که هرکس باید تخصص خودش رو انجام بده.

که متاسفانه همه در ایران همه فن حریف هستند !

medianet
January 5th, 2015, 19:01
سلام جناب ! Omid StaR ! عزیز
بله حق با شماست واقعا درد دل خوبی بود
این موردی که فرمودین در شهرستان ها بیشتر رواج دارد ...
ای کاش همه مثل هم فکر می کردند ...

کامران غلامی
January 5th, 2015, 19:38
تو امریکا طرف 10میلیون پول میده تایه نرم افزار بخره.(ویزوال استودیو2012)تازه تا میاد یه لیسانس بگیره کلی پول خرج میکنه.کپی رایت داره رعایت میشه.تو ایران مهندس یه نرم افزار میخره 5هزار تومان.

mehdi.gh
January 5th, 2015, 19:45
به نظر من شرکت های بزرگ و افراد حرفه ای در زمینه طراحی سایت یا هر زمینه دیگری هیچ موقع به چنین مواردی که دوستان اشاره کرده اند نگرانی ندارند

این چنین مواردی هم که اعلام میکنید در همه جای دنیا رایج هست و مختص کشور ما نیستش

به نظر من خیلی هم خوب هست که افرادی مثل مدیر های مدرسه به فکر راه اندازی سایت افتاده اند و این هم خیلی خوب هست که به ایده های دانش آموزان خود احترام میگزارند و از ایده آنها استفاده میکنند چون باعث میشه به دانش آموز مورد نظر اعتماد به نفسی بده که طرح خودش رو قوی تر کنه و بیشتر در این مورد مطالعه کنه و چه بسا که به فکر یادگیری طراحی حرفه ای سایت بیوفتد

به نظر من شرکت های نوپا برای جذب مشتری های بیشتر باید روش های خاصی را دنبال کنند

قصد جسارت نداردم ولی استارتر عزیز من در 90 % پست های شما دیدم که از کلمه بچه 18 سال به پایین و بی ادب استفاده کرده اید که همش حرف شما در مورد آنها هستش
موافق نظر شما نیستم اصلا

royl
January 5th, 2015, 19:49
به نظر من شرکت های بزرگ و افراد حرفه ای در زمینه طراحی سایت یا هر زمینه دیگری هیچ موقع به چنین مواردی که دوستان اشاره کرده اند نگرانی ندارند

این چنین مواردی هم که اعلام میکنید در همه جای دنیا رایج هست و مختص کشور ما نیستش

به نظر من خیلی هم خوب هست که افرادی مثل مدیر های مدرسه به فکر راه اندازی سایت افتاده اند و این هم خیلی خوب هست که به ایده های دانش آموزان خود احترام میگزارند و از ایده آنها استفاده میکنند چون باعث میشه به دانش آموز مورد نظر اعتماد به نفسی بده که طرح خودش رو قوی تر کنه و بیشتر در این مورد مطالعه کنه و چه بسا که به فکر یادگیری طراحی حرفه ای سایت بیوفتد

به نظر من شرکت های نوپا برای جذب مشتری های بیشتر باید روش های خاصی را دنبال کنند

قصد جسارت نداردم ولی استارتر عزیز من در 90 % پست های شما دیدم که از کلمه بچه 18 سال به پایین و بی ادب استفاده کرده اید که همش حرف شما در مورد آنها هستش
موافق نظر شما نیستم اصلا

تایید میشه

Netfollower
January 5th, 2015, 20:55
من نمیخاستم وارد بشم تاپیک را خراب کنم.ولی اومدم تابادوستان بحث کنم وشبهعات را برا خودم حل کنم.واز دوستان چیز یاد بگیرم.نمیدونم حرفام درسته یا نه.ازهمه شرکت کندگان درتاپیک هم معذرت میخام.از استارتر هم معذرت میخام.ولی بعضی دوستان چنان گله وشکایت میکنند.آدم اعصابش خورد میشه.آخه استارتر عزیز بعضی همین دوستانی که شما داری باهاشون درد دل میکنید اصلا رشته دانشگاهیشون کامپیوتر نیست.شدند طراح سایت وهاست فروش.اومدن بازار مهندسای کامپیوتر را خراب کردند گله هم میکنند.طرف رشتش عمرانه اومده شده طراح سایت.طرف رشتش تجربیه اومده شده طراح قالب وردپرس.اونوقت مهندس کامپیوتر سر زمین داره بیل میزنه.اونوقت مهندس کامپیوتر داره تو خیابون مسافر کشی میکنه.شماها اول کاررا به کاردان بسپرید بعدا گله کنی.هرکی تو رشته دانشگاهیش کار گیر نمیاره میاد میشه طراح سایت.تو اینترنت وتوروزنامه وخیابونم هم همش شده تبلیغات اموزش طراحی سایت.طرف داره میره سبزی بخره میبینه روتیر برق زدن اموزش طراحی سایت.میره یاد میگیره وتو خونه کار میکنه.همش هم ازمون وخطا.واین مسائل را باید حل کرد.

ماکه مهندسی نرم افزاز خواندیم چه کردیم...
واقعا فرق ما با این اشخاصی که گفتید چیست؟
بنده میتوانستم بهترین رشته (مدیریت بازارگانی یا حسابداری یا معماری و..) در بهترین دانشگاه تهران
با شهریه ای کمتر بخوانم ولی چندسال زندگی بنده با طی روزی مسافت 50کیلومتر به کجا رسید؟
خواندید که صحبت ها مارا جناب غلامی...

- - - Updated - - -

موافق نظر شما نیستم اصلا

قبلا هم فرمودید و تقریبا بندهب ه این جمله شما دیگر عادت کردم
و هربارهم میگم انشالا تجربه میکنید و حرف های مارا بهتر میفهمید
و این چو مثبت اندیشی و نخبه برداری و... را فراموش میکنید
البته بعضی عزیزان به خاطر وجود وجه سنی مشترک با چنین اشخاصی همدردی میکنند
که این مسئله از دست بنده خارج است
بنده صرفا نظرم را گفتم و قرار نیست که شما ان را قبول داشته باشید
موفق باشید

- - - Updated - - -

الان شما داری می گی دانلود کن یا بخر ! یعنی چی ؟ یعنی یه بنده خدایی که تخصصش اینه میاد تخصصی طراحی می کنه ! بعد شما روی نتیجه ی کار اون بنده خدا ویرایش می کنی.پس درواقع طراح و طراحی معنا داره !

همچنین نام کسی که ویرایش می کنه یا اسکریپتی رو نصب می کنه طراح یا برنامه نویس نیست !

حالا طراحی هم به کنار ! برنامه نویسی اون سایت چی میشه ؟ روی هوا از جایی دانلود می کنه ؟ نمی شه که هرکس باید تخصص خودش رو انجام بده.

دوست من از ماست که برماست
وقتی بنده میام 4 سال زندگیمو مفت و مجانی
میذارم که عزیزان از سیستم اوپن سورسم رایگان استفاده کنند
بایدم با چندتا اموزش خودم واسه بنده ادعا کنند و حتی من رو نقض کنند
و هیچ گله ای نیست چون درواقع این حقمان است !

mehdi.gh
January 5th, 2015, 21:34
من یادم نمیاد چنین حرفی به ما زده باشم تا حالا شاید یک بار در یک تاپیک بوده باشه

با اطمینان هم اعلام میکنم هیچ وقت چنین مسئله ای برای ما پیش نخواهد آمد
فکر کنم شما من رو هم 18 سال به پایین تصور میکنید :)
بله بنده هم به نظر شما احترام قائل هستم نمیخوام بحث رو هم کش بدم
امیدوارم موفق باشید و دیگر با چنین افرادی مواجه نشوید

Sir.DarKNesS
January 5th, 2015, 22:10

3 4 تا کد حفظ کردی جو برت نداره اولا!! اینقدر بدم میاد همه دم از کپی رایت میزنند!!!! گفتم دوست دارید دانلود کنید یا بخرید!!! نگفتم که برو دانلود کن :)) منم 2 هفته پیش 58$ دادم خریدم و فارسیش کردم!! من ادیت قالب رو نمیگم مثل اینکه نمیدونید visual composer چی هست!! اگرم میدونید به من چه!!!! توی ایران همه مجبورند همه فن حریف شند تا گول امثال خیلی هارو نخورند!!! در کل همین کار های شمارو کنار کار های خارجی قرار میدم 1000 تومان هم مفتشه :))) البته این نظر منه امیدوارم براتون قابل احترام باشه و احترام هرکیم دست خودشه :)) شمام اگه زرنگی برو نخصص خودتو انجام بده :)) به درودیوار گیر ندید :)

mehdi.gh
January 5th, 2015, 22:19
شمام اگه زرنگی برو نخصص خودتو انجام بده :)) به درودیوار گیر ندید :)

این جمله رو خیلی پسندیدم

البته برای شخص خاصی نیست و کلی اعلام شد

shahinmq
January 6th, 2015, 00:12
3 4 تا کد حفظ کردی جو برت نداره اولا!! اینقدر بدم میاد همه دم از کپی رایت میزنند!!!! گفتم دوست دارید دانلود کنید یا بخرید!!! نگفتم که برو دانلود کن :)) منم 2 هفته پیش 58$ دادم خریدم و فارسیش کردم!! من ادیت قالب رو نمیگم مثل اینکه نمیدونید visual composer چی هست!! اگرم میدونید به من چه!!!! توی ایران همه مجبورند همه فن حریف شند تا گول امثال خیلی هارو نخورند!!! در کل همین کار های شمارو کنار کار های خارجی قرار میدم 1000 تومان هم مفتشه :))) البته این نظر منه امیدوارم براتون قابل احترام باشه و احترام هرکیم دست خودشه :)) شمام اگه زرنگی برو نخصص خودتو انجام بده :)) به درودیوار گیر ندید :)

با صحبت های شما مشکلی ندارم ، خدارو شکر در راستای تخصصم قدم برداشتم .

شخصیت هرکس از لحن صحبتش مشخص است.

ضرب المثلی هست که می گه :

خود گوئی و خود خندی؟ عجب مرد هنر مندی!

با احترام .

Netfollower
January 6th, 2015, 00:21

درود
اینجا مدرسه است؟
ما مدیر و ناظمیم؟
گزارش شد

taksis
January 6th, 2015, 00:49
انشالا داریم به شعار هر ایرانی یک وبمستر نزدیک میشیم
همشم از بیکاریه به همین سوی چراغ :))
کاری با حرفه ای ها نداریم.حساب اونا جدا،اما خب بالاخره همون حرفه ای ها هم یه روز مبتدی و آماتور بودن دیگه.
مشکل اینجاس که خزه همه چی رو دراوردن
اینم برمیگرده به همون بیکاری.بالاخره طرف میاد نت باس یه جوری پول اینترنتشم دراره دیگه.چی بهتر از طراحی سایت و وبمستری:))
در آخر هم هرچی بشه میگن من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود

taksis
January 6th, 2015, 01:33
موافقم.بالاتر هم گفتم هر شخص حرفه ای بالاخره خودش یه زمان آماتور بوده
ولی بحث اقا امید این نبود،میگفت کسایی دم از حرفه ای بودن میزنن که سره سوزن سواد ندارن
بحث سره ادم های بی سواد و نادونی هستش که ادعای حرفه ای بودن میکنند

Mr.Te0
January 6th, 2015, 10:17
ملاک هر بحث و اظهار نظری رسیدن به نتیجه مطلوب و راهکار مناسب است.
در طول این چند مدت که عضو کوچکی از این انجمن هستم ، کمتر مبحثی رو دیدم به این هدف و ملاک نزدیک باشد.
در اکثز مواقع به جای ارائه راهکاری عملی یا اظهار نظرات سازنده ، خصومت های شخصی وارد مباحث میشود.
سن و سال معیار فهم ، ادب ، درک و شعور ، توانایی نیست عزیزان.
چه بسیار افرادی که از سن خود بزرگ هستند.

( تاپیک به دلیل انحراف از مبحث اصلی ، بسته شد )