PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وردپرس اعصاب خورد کن ترین سیستم!!

delta
January 2nd, 2015, 17:47
سلام.خواستم نظر دوستان رو راجب مساله ای مهم بدونم. یادش بخیر زمانی نه چندان دور سی ام اسی بود به نام نیوک که همه از ان استفاده میکردند و سایت باهاش میزدند.واقعا راحت بود و هر چی میخواستی با اشاره ای ساخته میشد.از بلوک گرفته تا مطلب گذاری و.. خود من 6 سال سایتم رو با نیوک زده بودم و توش موفق هم بودم و بازدید و.. داشتیم.البته سیستمهای دیگری مثل دروپال و جوملا و ... هم بود که خوب زیاد همه گیر نبودند.تا اینکه وردپرس شروع کرد به محبوب شدن و چون سئوی بالایی داشت همه کورکورانه رفتند رو وردرس.چندین سایت بزرگی که هم که همتون میشناسید با رفتن به وردپرس تیر خلاص رو به همه سایتهای ایرانی زدند و الان وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریتی سایت هست با اینکه وبلاگی بیش نیست.

ولی این تمام قضیا نبود.از هر کی میپرسیدی درمورد راحتی و انعطاف و... وردپرس مثل استاد دانشگاه صحبت میکرد.خدا شاهده تو این یک سالی که دارم از وردپرس استفاده میکنم اعصاب برام نمونده..هر دو روز داره اپدیت میده.هم نسخش عوض میشه هم پلاگینهاش و افزونه هاشو ...با هر بار اپدیت یک قسمت سایت به هم میریزه.یک قسمت سایت کار نمیکنه.باید همش متخصص بیاریم راست و ریستش کنه.شاید بگید خوب چرا اپدیت میکنی؟ اما مگر میشه بیخیال اپدیت شد؟یک قالب اختصاصی ما تو این یک سال شاید ده ها بار متخصص قالب اوردیم با اپدیت جدید سایتو هماهنگ کنه..یک زمانی با نیوک کار میکردیم. اقا خدایی این همه دردسر نداشت.تو این دو سال 6 بار سایتو هک کردند اما رو نیوک بودیم تو 5 سال 1 بار بیشتر هک نشد انم از طریق شل! چپ و راست داره اپدیت میده وردپرس و اعصاب نزاشته برای کسی..هر بارم فشار میاره به سرور و همش بهینه میکنیم درست میشه دفعه بعدی دوباره همین اش و کاسه.

رفتم سایتهای خارجی ها رو تحقیق کردم دیدم انها اصلا مثل ما نیستند.هر سایتی بر حسب نیازش از یک سیستم استفاده میکنه و از وردپرس برای وبلاگاشون استفاده میکنند.ولی تو ایران همه و همه شدند وردپرس..شاید قبلا میگفتی سئوی وردپرس بالاست همه قبول میکردند چون کمتر کسی از وردپرس استفاده میکرد.اما الان که همه شدند وردپرس چطور میخواین سئوی برتری نصبت به دیگری داشته باشید؟ از نظر من این سئوی وردپرس شعاری بیش نبوده و در واقع این سیستم به علت برتری سئوش نصبت به بقیه سیستمها جلو بوده و کسانی که وردپرس داشتند خوب تو گوگل و سرچ ها اولین ها بودند اما الان که همه وردپرسی شدند چطور؟ اینها بماند این همه اپدیت کیلویی رو چطور تحمل میکنید؟ خدایی خستم کرده بدجور.دلم هوای همان نیوک سابق بدون سئو رو کرده.ادم بازم میدونست داره چیکار میکنه..اما الان نصف روزمون شده ور رفتن با قالب و پلاگین ها! زمانی میگفتند جوملا سخته و اعصاب خورد کن اما الان واقعا دیگر این وردپرس داره میره رو اعصاب...

کسی سیستم جدیدی چیزی نمیشناسه راحت باشه و این همه دردسر نداشته باشه؟ بتونیم تمرکز کنیم رو سایت فقط؟

ourweb
January 2nd, 2015, 17:52
ببخشید این در مورد کسانی صدق میکنه که از وردپرس استفاده کنن خود شما که یکی از کاربران پر پا قرص نیوک بودید پس چرا از وردپرس استفاده میکنید؟ الان سایت بازی شما وردپرس هست پس چرا با نیوک راه اندازی نکردید ؟؟؟؟

delta
January 2nd, 2015, 17:58
ببخشید این در مورد کسانی صدق میکنه که از وردپرس استفاده کنن خود شما که یکی از کاربران پر پا قرص نیوک بودید پس چرا از وردپرس استفاده میکنید؟ الان سایت بازی شما وردپرس هست پس چرا با نیوک راه اندازی نکردید ؟؟؟؟

این سایت من نیست دیگه داداش..خیلی وقته دادم رفته هنوز تو امضام مونده..گرچه همین سایتم که دارید میبینید 5 سال رو نیوک بوده تازه یک ساله تبدیلش کردند به وردپرس که عواقب بدی هم داشته..

خواهشن حرفهای منو بدگویی راجب وردپرس ندونید.وردپرس هم یک سیستم دوست داشتنی هست و مطمعنا برای خیلی کارها بهترین اما نه همه نوع وبسایتی!!.اما برای من اعصاب خوردکن شده.اینها هم نظر شخصی بنده هست.بنده سایتی دیگر دارم که یک ساله دارم روش کار میکنم این مشکلات رو برام پیش اورده...

royl
January 2nd, 2015, 18:02
باسلام
من در مورد مسائل دیگش چیزی نمیگم ولی تو این 3 سالی که ما هاستینگ داریم از این مدیریت محتوا سنگین تر رو ندیدیم
خیلی فشار زیادی داره
بااحترام

s.w.a.t
January 2nd, 2015, 18:10
این سایت من نیست دیگه داداش..خیلی وقته دادم رفته هنوز تو امضام مونده..گرچه همین سایتم که دارید میبینید 5 سال رو نیوک بوده تازه یک ساله تبدیلش کردند به وردپرس که عواقب بدی هم داشته..

خواهشن حرفهای منو بدگویی راجب وردپرس ندونید.وردپرس هم یک سیستم دوست داشتنی هست و مطمعنا برای خیلی کارها بهترین اما نه همه نوع وبسایتی!!.اما برای من اعصاب خوردکن شده.اینها هم نظر شخصی بنده هست.بنده سایتی دیگر دارم که یک ساله دارم روش کار میکنم این مشکلات رو برام پیش اورده...

باسلام
مشكل از ورد پرس نيست. از اين هست كه ما از هر وسيله ايي بجاش استفاده نميكنيم طبق نياز.
موفق باشيد

mhiizadi
January 2nd, 2015, 18:20
شما وقتی که میخواید بزارید روی سایت و دردسر بکشید یک cms با توجه به نیاز هاتون بدید بنویسن :D
تمرکز میره رو سایت و نه چیز های دیگه .

98M!zban
January 2nd, 2015, 18:44
ولی من چند ساله وردپرس کار می کنم هیچوقت آپدیت ها باعث بهم ریختن سایت نشده درسته فشار زیادی داره اما خوب ...

در مورد نیوک من اصلا دیگه قبولش ندارم وقتی وردپرس هست

در ضمن وردپرس تمام نیازهای شما رو بر طرف میکنه هر چیزی که بخواید رو داره

Netfollower
January 2nd, 2015, 18:54
استارتر عزیز از همکاران حرفه ای ما هستند
که خیلی وقته ایشان را میشناسیم و تک تک حرف هایشان صحیح می باشد از نظر بنده
به نظر بنده هم اینهمه اپدیت واقعا مسخرست
ولی از طرفی نصب راحت افزونه ها و قالب ها و ..... باعث شده همگی برند سمت این سیستم
با اینکه میگن نیوک پر باگه و هک میشه ولی تریح بندم این سیستمه
ولی از طرفی وردپرس تبدیل به یک هسته شده که انعطاف پذیریش باعث شده سایت های زیادی باهاش زده شه
و کلی به اصطلاح متخصص هم دارد !!!! که نام خود را با نصب یک قالب و افزونه و سیستم میگذارند طراح وب !!!؟؟!!!
با این حساب کاش روزی برسد که عزیزان بفهمند سادگی و راحتی مهم نیست , تناسب است که اهمیت دارد

موفق باشید

پ.ن

haftsepehr
January 2nd, 2015, 20:05
سلام.خواستم نظر دوستان رو راجب مساله ای مهم بدونم. یادش بخیر زمانی نه چندان دور سی ام اسی بود به نام نیوک که همه از ان استفاده میکردند و سایت باهاش میزدند.واقعا راحت بود و هر چی میخواستی با اشاره ای ساخته میشد.از بلوک گرفته تا مطلب گذاری و.. خود من 6 سال سایتم رو با نیوک زده بودم و توش موفق هم بودم و بازدید و.. داشتیم.البته سیستمهای دیگری مثل دروپال و جوملا و ... هم بود که خوب زیاد همه گیر نبودند.تا اینکه وردپرس شروع کرد به محبوب شدن و چون سئوی بالایی داشت همه کورکورانه رفتند رو وردرس.چندین سایت بزرگی که هم که همتون میشناسید با رفتن به وردپرس تیر خلاص رو به همه سایتهای ایرانی زدند و الان وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریتی سایت هست با اینکه وبلاگی بیش نیست.

ولی این تمام قضیا نبود.از هر کی میپرسیدی درمورد راحتی و انعطاف و... وردپرس مثل استاد دانشگاه صحبت میکرد.خدا شاهده تو این یک سالی که دارم از وردپرس استفاده میکنم اعصاب برام نمونده..هر دو روز داره اپدیت میده.هم نسخش عوض میشه هم پلاگینهاش و افزونه هاشو ...با هر بار اپدیت یک قسمت سایت به هم میریزه.یک قسمت سایت کار نمیکنه.باید همش متخصص بیاریم راست و ریستش کنه.شاید بگید خوب چرا اپدیت میکنی؟ اما مگر میشه بیخیال اپدیت شد؟یک قالب اختصاصی ما تو این یک سال شاید ده ها بار متخصص قالب اوردیم با اپدیت جدید سایتو هماهنگ کنه..یک زمانی با نیوک کار میکردیم. اقا خدایی این همه دردسر نداشت.تو این دو سال 6 بار سایتو هک کردند اما رو نیوک بودیم تو 5 سال 1 بار بیشتر هک نشد انم از طریق شل! چپ و راست داره اپدیت میده وردپرس و اعصاب نزاشته برای کسی..هر بارم فشار میاره به سرور و همش بهینه میکنیم درست میشه دفعه بعدی دوباره همین اش و کاسه.

رفتم سایتهای خارجی ها رو تحقیق کردم دیدم انها اصلا مثل ما نیستند.هر سایتی بر حسب نیازش از یک سیستم استفاده میکنه و از وردپرس برای وبلاگاشون استفاده میکنند.ولی تو ایران همه و همه شدند وردپرس..شاید قبلا میگفتی سئوی وردپرس بالاست همه قبول میکردند چون کمتر کسی از وردپرس استفاده میکرد.اما الان که همه شدند وردپرس چطور میخواین سئوی برتری نصبت به دیگری داشته باشید؟ از نظر من این سئوی وردپرس شعاری بیش نبوده و در واقع این سیستم به علت برتری سئوش نصبت به بقیه سیستمها جلو بوده و کسانی که وردپرس داشتند خوب تو گوگل و سرچ ها اولین ها بودند اما الان که همه وردپرسی شدند چطور؟ اینها بماند این همه اپدیت کیلویی رو چطور تحمل میکنید؟ خدایی خستم کرده بدجور.دلم هوای همان نیوک سابق بدون سئو رو کرده.ادم بازم میدونست داره چیکار میکنه..اما الان نصف روزمون شده ور رفتن با قالب و پلاگین ها! زمانی میگفتند جوملا سخته و اعصاب خورد کن اما الان واقعا دیگر این وردپرس داره میره رو اعصاب...

کسی سیستم جدیدی چیزی نمیشناسه راحت باشه و این همه دردسر نداشته باشه؟ بتونیم تمرکز کنیم رو سایت فقط؟

سلام
صد در صد با ایشون موافقم
ضمن اینکه پیشنهاد میدم حتما این سیستم و هم تست کنید
تی دیتالایف (http://tdatalife.com/)

vahab00
January 2nd, 2015, 20:16
نظری ندارم در مورد حرفهاتون
اما قالبی که از تگ های صحیح وردپرس استفاده کرده باشه دیگه هر دفعه براش مشکلی پیش نمیاد
آپدیت های سریع وردپرس هم واقعا عالی هست جای هیچگونه باگی نمیذاره
شاید مشکل از شماست و به دلیل آشنا نبودن با سیستم دارید اینطور گله زاری میکنید
به هر حال ممنون که تجربتون رو بیان کردید
شب خوش

rezakhani
January 2nd, 2015, 20:21
سلام

طبق نیاز های خود باید سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کنید ، وردپرس بد نیست انتخاب شما برای سایتی که میخواستید بزنید مناسب نبوده ! به هر حال

وردپرس رو من به عنوان موش آزامایشگاهی استفاده میکردم که از طریق وردپرس با کدها php کمی آشنا شدم و رفتم سراخ php

در مورد مشکل هم 5 ساله با وردپرس کار میکنم و مشکلی برام تو وردپرس پیش نیومده .

پیشنهاد من برای شما یک cms اختصاصی بزنید .

sharbazi
January 2nd, 2015, 20:31
افزونه نصب کنید آپدیت اومد نمایش نمیده :دی
با ورژنی که راحتین کار کنین
من خودم رو یه سایتمون وردپرس 3.5.2 دارم هنوز ...
همون نیوک که میگید از نظر قالب حرفی واسه گفتن نداشت و واسه هر آپشنی باید درخواست ساخت بلوک میدادین غیر اینم نبوده ...

delta
January 2nd, 2015, 20:36
اما قالبی که از تگ های صحیح وردپرس استفاده کرده باشه دیگه هر دفعه براش مشکلی پیش نمیاد
شب خوش

وهاب جان شما 24 ساعت سرو کارتون با وردپرس هست و بعضا منبع درامد شما.مشخصا نباید ایرادی به ان بگیرید.نه تنها شما بلکه تمامی سازندگان قالب وردپرس.اما از نظر یک وبستر تاحالا به موضوع نگاه کردید؟ شما تخصصتون تو ساخت و ویرایش قالب هست نبایدم بتونید ایرادی بهش بگیرید میتونید هر بار راحت با هر اپدیت مشکلاتش رو حل کنید اما کسی که وبمستر هست نه وقتشو داره نه تخصصش رو چون کارش چیز دیگریست.حتی سایت دارهایی که نیازی به اپدیت زیاد و روزانه سایتشون ندارند هم واسشون عالی هست وردپرس.اما یک سایت دانلود جریانش فرق داره..هر روز و هر ساعت باید پای سایت باشه و اپدیتش کنه..وقتی برای این کارها نداره..قبلنا وردپرس خیلی بهتر بود..جدیدا همش داره اپدیت میده..اپدیت بد نیست اما این همه اپدیت خدایی فاجعه هست.خارجی ها از قالبهای استاندارد برای وبلاگشون استفاده میکنند و هر بار اپدیت مشکلی براشون پیش نمیاره.اما تو ایران قالبا ختصاصی بسازی براش هر بار اپدیت یعنی فاجعه و وقت گیری..
دوستمون حرف قَشنگی زد:

مشكل از ورد پرس نيست. از اين هست كه ما از هر وسيله ايي بجاش استفاده نميكنيم طبق نياز.

Netfollower
January 2nd, 2015, 20:43
شب خوش

بنده طراح وب هستم
بلی اپدیت هیچ مشکلی ایجاد نمیکند
ولی کلا هر روز یک رقم روی قسمت اپدیت اعصاب خرد کن است
مخصوصا برای کس مثل من که چندسایت وردپرس دارد
یک سیستمی عین مای بی بی که ما چندین سال است ساپورت میکنیم
درست و حسابی نسخه بیرون میدهد هرچندماه یکبار و اصولش هم همین است
و از نظر بنده مای بولتین بورد با 13 سال قدمت هم پیچیده تر و هم قدرتمند تر است

موفق باشید

rezakhani
January 2nd, 2015, 20:47
اگه آپدیت های وردپرس اذیت میکنه

افزونه نصب کنید آپدیت اومد نمایش نمیده :دی

و هر دو یا سه ماه آپدیتش رو بزنید :) البته اگه فقط مشکلتون آپدیت باشه

Netfollower
January 2nd, 2015, 20:54
اگه آپدیت های وردپرس اذیت میکنه

و هر دو یا سه ماه آپدیتش رو بزنید :) البته اگه فقط مشکلتون آپدیت باشه

مشکل نمایش نیست مهندس جان : )))
مشکل الزام این آپدیت هاست

rezakhani
January 2nd, 2015, 21:00
چه الزامی ؟

sht-design
January 2nd, 2015, 21:01
بنده طراح وب هستم و حتی قدیمی تر از شما وهاب عزیز

موفق باشید

ببخشید از این که صحبت شما دوست عزیز رو نقل قول کردم
بالطبع هر اسکریپت در صورتی که یک باگ برای اون منتشر بشه اقدام به رفع آن و منتشر کردن پچ امنیتی یا نسخه بالاتر میکنه
من خودم whmcs نسخه 5.3.9 داشتم یکی از همکاران تاپیک زد گفت آخرین نسخه چی هست ما گفتیم 5.3.9 ولی غافل از اینکه نسخه 5.3.10 آمد ، تا خواستیم اون رو آپدیت کنیم نسخه 5.3.11 آمد
ارائه نسخه جدید که مشکلات نسخه قبلی رو رفع کرده باشه کار بدی نیست ، حتی میشه گفت بهترین کار برای بستن دست هکر ها و جوجه هکر ها است .
ما الان سایت داریم از 1-2 سال پیش با وردپرس نسخه ها به طور اتوماتیک آپدیت میشه و تاحالا مشکلی با خراب شدن قالب نداشتیم ، به قول آقا وهاب اگه به صورت اصولی قالب کد نویسی بشه مشکلی پیش نمیاد
استارتر عزیزمون هم اگر دلشون تنگ شده برای نیوک میتوانند برگردند به همان نیوک ، بالاخره باید بسته به نوع استفاده از یک اسکریپت خاص استفاده کرد .

psfa
January 2nd, 2015, 21:03
بله به نظر من هم دیگه وقتی تمام سایت ها وردپرس شدن زیاد مسئله ی سئو نمیتونه جدی باشه که با نصب وردپرس بتونی از بقیه پیشی بگیری
چند وقت پیش یه تاپیک زدم در این رابطه اما متاسفانه خیلی جواب خوبی نگرفتم
یکی از دوستان مووبل تایپ رو معرفی کردن که خودم هم آشنایی داشتم از این سیستم چند سال پیش اما قیمتش خیلی بالا رفته و با این ارزش پول مملکت ما فکر نمیکنم بصرفه. اما بازم اگه واقعا خیلی بهتر از وردپرس و دیتالایف و جوملا باشه شاید بصرفه.
https://www.movabletype.com/purchase.html
که چیزی حدود 2 میلیونو 100 هزار تومان میشه
اگه cms دیگه ای رو هم میشناسین ممنون میشیم معرفی کنین که جایگزین وردپرس باشه که سئو و انعطاف پذیریش از وردپرس بیشتر باشه

vahab00
January 2nd, 2015, 21:05
وهاب جان شما 24 ساعت سرو کارتون با وردپرس هست و بعضا منبع درامد شما.مشخصا نباید ایرادی به ان بگیرید.نه تنها شما بلکه تمامی سازندگان قالب وردپرس.اما از نظر یک وبستر تاحالا به موضوع نگاه کردید؟ شما تخصصتون تو ساخت و ویرایش قالب هست نبایدم بتونید ایرادی بهش بگیرید میتونید هر بار راحت با هر اپدیت مشکلاتش رو حل کنید اما کسی که وبمستر هست نه وقتشو داره نه تخصصش رو چون کارش چیز دیگریست.حتی سایت دارهایی که نیازی به اپدیت زیاد و روزانه سایتشون ندارند هم واسشون عالی هست وردپرس.اما یک سایت دانلود جریانش فرق داره..هر روز و هر ساعت باید پای سایت باشه و اپدیتش کنه..وقتی برای این کارها نداره..قبلنا وردپرس خیلی بهتر بود..جدیدا همش داره اپدیت میده..اپدیت بد نیست اما این همه اپدیت خدایی فاجعه هست.خارجی ها از قالبهای استاندارد برای وبلاگشون استفاده میکنند و هر بار اپدیت مشکلی براشون پیش نمیاره.اما تو ایران قالبا ختصاصی بسازی براش هر بار اپدیت یعنی فاجعه و وقت گیری..
دوستمون حرف قَشنگی زد:

سلام دلتا جان
من و شما خیلی وقت هست که همو میشناسیم حالا چ از طریق این انجمن چ...
بگذریم
حق با شماست و راحت میتونم مشکلاتم رو حل کنم
اما میشه سوالی ازتون بپرسم ؟
مشکل شما با بروزرسانی قالبتون چیه ؟
ی تجربه چندین ساله رو در وردپرس دارم که متاسفانه خیلی ها تو ایران اصلا بهش اهمیت نمیده
وردپرس دو تا تگ داره برای آپدیت قالب و بروزرسانی و...
خیلی کم میبینم تو قالب های ایرانی و این باعث میشه من روزانه تعداد سوال های زیادی از دوستان برای مشکلاتت کار نکردن افزونه ها و... در وردپرس داشته باشم
در حالی که اگه این دو کد باشه اصلا نیاز به بروزرسانی قالب و.... نیست

بنده طراح وب هستم و حتی قدیمی تر از شما وهاب عزیز

موفق باشید

سلام امید جان
بنده دقیقا نمیدونم شما کدوم پشتیبان مای بی بی هستید اما ما شمالی ها ی مثال داریم میگه
کسی نمیگه ماستم ترشه
اما در مورد وردپرس اینکه در نسخه های اخرش خودش خودکار سایت رو آپدیت میکنه بدون پرسیدن از شما البته در صورتی که از قبل تنظیم کرده باشید
ببینید اینکه مثلا شما میگید در یک زمان مثلا سه ماه یه آپدیت اصلا خوب نیست چرا ؟
چون سیستم های اپن سورس تو دست همه هست و به راحت میشه گفت وردپرس بزرگترین سیستم مدیریت هست و بیشترین استفاده رو در نت داره
خب حالا ببینید تعداد اقراد زیادی از این سیستم استفاده میکنند و مثلما هم افراد زیادی هستند که دوست دارند هکسش کنند خب حالا ک اپن سورس هست خیلی راحت به همه جاش دسترسی دارند و تو دست همه هم هست
وقتی باگی پیدا میشه اگه برطرف نشه فکر کنید چند میلیارد سایت نابود میشه ؟
اما بنظرتون این امار در مورد مای بی بی صدق میکنه ؟
شاید تعداد استفاده کنندگانش زیاد باشه اما مطمئنا به حد وردپرس نیست
به هر حال برای سیستمی مثل وردپرس که هر روز میلیارد ها توسعه دهنده براش قالب و افزونه مخصوصا افزونه می نویسند و در مرجع افزونه ها قرار میدند و شما به راحتی تنها یک کلید نصب و استفاده میکنید امنیت حرف اول رو میزنه و این امنیت باید همیشه برقرار باشه تا مشکلی برای کاربر پیش نیاد .
من سعی کردم خیلی منظقی به این موضوع نگاه کنم و نظر بدم

shahinmq
January 2nd, 2015, 21:05
صحبت های استارتر رو تایید می کنم . فکر می کنم سال 87 یا 88 بود برای اولین بار از نیوک استفاده کردم ، بعد از اون از وردپرس، نیوک بیشتر به دلم نشست حتی همین الان.

سال 89 بود که اولین مدیریت محتوای خودمو نوشتم (البته پر از باگ)شاید کارایی خیلی محدودی داشت ، همین شد که از اون سال به بعد سمت هیچ مدیریت محتوایی نرفتم(بیشتر برای ایده گرفتن استفاده می کردم) و کم کم توسعه دادم تا رسیدم

به این چیزی که میبینید : وب سرویس ایگل تیم | Eagle Team (http://www.eagletm.net) ، بسته به نیاز خودم نوشتم.داخل اون پر از تجربه هایی هستش که بیشتر از کدنویسی با نیوک آشنا شدم.

به نظر منم خودتون یه سیستم مدیریت محتوا ایجاد کنید و تمامی اطلاعات وردپرس رو انتقال بدید روی اون.خودتونم نوشتید از تمام ریزه کاریاش سر در میارید.

حاضرم کمکتون کنم مدیریت محتوای جدیدی(کارایی بالا و سبک)بنویسیم و رایگان انتشار کنیم.

Netfollower
January 2nd, 2015, 21:09
سلام دلتا جان
سلام امید جان
بنده دقیقا نمیدونم شما کدوم پشتیبان مای بی بی هستید اما ما شمالی ها ی مثال داریم میگه
کسی نمیگه ماستم ترشه
اما در مورد وردپرس اینکه در نسخه های اخرش خودش خودکار سایت رو آپدیت میکنه بدون پرسیدن از شما البته در صورتی که از قبل تنظیم کرده باشید
ببینید اینکه مثلا شما میگید در یک زمان مثلا سه ماه یه آپدیت اصلا خوب نیست چرا ؟
چون سیستم های اپن سورس تو دست همه هست و به راحت میشه گفت وردپرس بزرگترین سیستم مدیریت هست و بیشترین استفاده رو در نت داره
خب حالا ببینید تعداد اقراد زیادی از این سیستم استفاده میکنند و مثلما هم افراد زیادی هستند که دوست دارند هکسش کنند خب حالا ک اپن سورس هست خیلی راحت به همه جاش دسترسی دارند و تو دست همه هم هست
وقتی باگی پیدا میشه اگه برطرف نشه فکر کنید چند میلیارد سایت نابود میشه ؟
اما بنظرتون این امار در مورد مای بی بی صدق میکنه ؟
شاید تعداد استفاده کنندگانش زیاد باشه اما مطمئنا به حد وردپرس نیست
به هر حال برای سیستمی مثل وردپرس که هر روز میلیارد ها توسعه دهنده براش قالب و افزونه مخصوصا افزونه می نویسند و در مرجع افزونه ها قرار میدند و شما به راحتی تنها یک کلید نصب و استفاده میکنید امنیت حرف اول رو میزنه و این امنیت باید همیشه برقرار باشه تا مشکلی برای کاربر پیش نیاد .
من سعی کردم خیلی منظقی به این موضوع نگاه کنم و نظر بدم

درود
درمورد سوالتان گوگل سرچ کنید مای بولتین بورذ
درمورد صحبت هایتان هم من هم منطقی حرفتان را تایید میکنم
مخصوصا ان قسمت ماست را....

api
January 2nd, 2015, 21:22
سلام
صد در صد با ایشون موافقم
ضمن اینکه پیشنهاد میدم حتما این سیستم و هم تست کنید
تی دیتالایف (http://tdatalife.com/)

این همیو دیتالایف انجین خودمون نیست ؟
دیتالایف انجین فارسی (http://datalifeengine.ir)

Yas-Host
January 2nd, 2015, 21:31
تجربه کاری خودم ابتدا با نیوک بوده و هست

اما بعد از گذشت زمان و شیرینی که وردپرس داره و هر نوع سایتی که باهاش میشه راه انداخت واقعا سخته که بخوایم ازش ناراضی باشیم!

حرفای استاتر عزیز هم تایید می شود اما باید اینقدر کار کنید تا بهش مسلط بشید و نیازی به مختصص نداشته باشید!

haftsepehr
January 3rd, 2015, 00:14
این همیو دیتالایف انجین خودمون نیست ؟
دیتالایف انجین فارسی (http://datalifeengine.ir)

هسته دیتالایف روسی هست
اما خیلی موارد تغییر کرده . به طور مثال در نسخه ی دیتالایف انجین خیلی کدها دستکاری شده و استاندارد نیست و حتی خیلی از ماژول ها باید پس از هر بار آپدیت تغییر کنند اما در ورژن تی دیتالایف تمام مشگلات حل شده و سیستم بصورت پلاگین پذیر هست و حتی قسمتی به نام مخزن شبیه به وردپرس جهت نصب پلاگین ها در نظر گرفته شده و ماژول های غیرکاربردی به طور کامل حذف شده است و هم اکنون خیلی پلاگین ها جدید و بسیار قوی دوستان نوشته اند که هنوز روی سایت قرار نگرفته و بنده با این سیستم سیستم آزمون آموزش و پرورش را به راحتی اجرا کردم ...

behnam_tr
January 3rd, 2015, 10:08
حرف های استارتر تایید میشه یعنی ادم وقتی با وردپرس کار میکنه فقط دوست داره مانیتور رو برداره بکوبه به دیوار!
سرعتشم که افتضاحه

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk