PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای راه اندازی فروش سرور اختصاصی و مجازی.آیا بازار کشش دارد؟(لطفا شرکت کنید حتی شما !!)

mahdi20
January 1st, 2015, 16:18
سلام

خوب هستین دوستان؟ منم خوبم .

من میخوام تو کار فروش سرور اختصاصی و مجازی پا بذارم . خوب میرم سراغ اصل حرف

غیر از مسائل اولیه که خودم بلدم مثل : دریافت نماد . ثبت شرکت . جذب کارمند. پشتیبانی مناسب در ساعات اداری و غیر اداری .روابط و رابط هایی که برای تهیه سرور ها مورد اعتماد باشه تا دچار مشکل نشیم (Spam.Attack و.... که توسط کاربر متخلف انجام میشه و دیتاسنتر های درجه 1 برخورد شدید دارن و حتی سرور ها رو ترمینت می کنن) .انواع کانفیگ ها . و....

غیر از مسائل ابتدایی بالا . میخواستم بدونم تو این یک سال اخیر وضعیت بازار چطوره؟ کیفیت و پایداری مهم هست به شرط که سرویس خوب داده بشه و سرویس خوب هم هزینه های بالایی رو برای سرور فروش ها داره و از اونجایی که فکر می کنم افراد بسیار کم حتی از تعداد انگشت های دست کم تر دوست دارن هزینه بکنن واسه کیفیت و اکثریت دنبال سرویس ارزون هستند ایا ارزش داره یک هزینه مثلا 20 ملیون تومان تو این کار گذاشت و سرور مجازی بفروشی مثلا رم 1گیگ 15 تومان رم 2گیگ 20 تومان اونم از دیتاسنتر های مثل ovh .hetzner.redstations.و دیتاسنتر های دیگه تو امریکا که سرور های ارزون در میاد واسه خودمون!

چون بخوایم درست حساب بکنیم سرور از دیتاسنتر که کیفیت شبکه و پایداری سخت افزار خوب داشته باشه حد اقل با این وضع دلار و یورو و پوند 1 ملیون تومان سرور خام در میاد به بالا بعد نمیصرفه که بخوای سرویس ارزون بدی به مشتری .

حرف زیاد دارم و دوست دارم دوستان نظر ها خودشون بگن و بحث کنیم یه نتیجه بگیرم .

لطفا شرکت کنید نظرتون رو بدین منم یه جمع بندی می کنم و ...

!MihanIt!
January 1st, 2015, 16:53
دوست عزیز اول از همه بگم تیم پشتیبانی دارید؟
اگر ندارید خودتون میتونید عیب یابی و.. کنید
دور از همه ایده ای برای تبلیغات دارید؟

ارادتمند
زنگنه./

hasanazizi
January 1st, 2015, 17:26
با سلام
اولا ارزو مندم موفق شوید و امیدوارم یکی از قدرتمند ترین ارائه دهنده های ایران شوید
به ترتیب واست میگم
پشتیبانی دم به دقیقه
اخلاق خوب ( حتی اگر فحش داد )
قوانین و پیروی از قوانین ( باید جامع و کامل باشد )
سرور خوب حداقل برای این کار اولیه نیاز به دو سرور دارید
حداقل از دو دیتاسنتر مهم جهان سرویس دهی نمایید
کانفیگ کردن مورد نیاز و همچنین استاندارد
هزینه . هزینه مورد تقبل برای هر کسی ( حتی اگه اولین سرویس دهنده جهان هم شدید مغرور نشید و قیمت فضایی ندید) بزارید قیمت ها بر اساس نرخ و هزینه ها باشد
و چیز های که خودت گفتی اونا نیاز به توضیح ندارن
و در اخر و ۳ومین مسئله مهم بعد از دو نوشته اولم
تبلیغات هدفمند و جذب بازاریاب
امیدوارم که موفق بشی و تونسته باشم کمکی هر چند کوچک کرده باشم

mahdi20
January 1st, 2015, 17:41
دوست عزیز اول از همه بگم تیم پشتیبانی دارید؟
اگر ندارید خودتون میتونید عیب یابی و.. کنید
دور از همه ایده ای برای تبلیغات دارید؟

ارادتمند
زنگنه./

سلام

تیم فعلا نه ولی اگر قرار به کارکردن به صورت انفرادی باشه خودم پشتیبانی بلدم بدم

واسه عیب یابی هم هم خودم و هم پشتیبان فنی 100% لازم هست چون این مسئله خیلی مهم هست

ایده واسه تبلیغات زیاد هست . مثل بنر . ایمیل مارکتینگ .فعالیت در انجمن ها ایرانی دیگه غیر وب هاستینگ. .... ولی بهترینش رو فعلا نمیدونم!

RoobinaServer
January 1st, 2015, 17:44
پیشنهاد میکنم به عنوان سرمایه گذار اگر سرمایه دارید با شرکت های فعلی شروع به کار کنید.

هاستینگ تو ایران مثل قارچ هر روز داره رشد میکنه و بعد از یک مدت هم از بین میره و دوباره یکی دیگه میاد.

با دیگر شرکت ها شراکت کنید.

باتشکر

mahdi20
January 1st, 2015, 17:51
با سلام
اولا ارزو مندم موفق شوید و امیدوارم یکی از قدرتمند ترین ارائه دهنده های ایران شوید
به ترتیب واست میگم
پشتیبانی دم به دقیقه
اخلاق خوب ( حتی اگر فحش داد )
قوانین و پیروی از قوانین ( باید جامع و کامل باشد )
سرور خوب حداقل برای این کار اولیه نیاز به دو سرور دارید
حداقل از دو دیتاسنتر مهم جهان سرویس دهی نمایید
کانفیگ کردن مورد نیاز و همچنین استاندارد
هزینه . هزینه مورد تقبل برای هر کسی ( حتی اگه اولین سرویس دهنده جهان هم شدید مغرور نشید و قیمت فضایی ندید) بزارید قیمت ها بر اساس نرخ و هزینه ها باشد
و چیز های که خودت گفتی اونا نیاز به توضیح ندارن
و در اخر و ۳ومین مسئله مهم بعد از دو نوشته اولم
تبلیغات هدفمند و جذب بازاریاب
امیدوارم که موفق بشی و تونسته باشم کمکی هر چند کوچک کرده باشم

یک نکته بگم قبلا تجربه داشتم بر اساس تجربه می گم و جواب میدم و همراهی می کنمتون .(بر اساس توهم حرف نمیزنم)

پشتیبانی دم به دقیقه حتی یاهو هم قدیم داشتم حتی تو مسائل فنی غیر مرتبط به سرویس کاربر و حتی کانفیگ های اشتباه که انجام میداده کاربر و رفع مشکل!

اخلاق که بگم (بی حرمتی کاربر به جون خریدم و مودبانه یا با کاربر ناراضی کنار اومدم یا هم سرویس ندادم بیشتر از این برخورد نداشتم و در اینده تو این حرفه بلکه حرفه های دیگه همینجور خواهد بود)

قوانین که زیاده تا حدی سعی کردیم قوانین اصلی رو رعایت کنیم

مشکل من سر هزینه های سرور هست .(نمیدونم موضوع باز کنم و مثال بزنم یا نه از قیمت سرور که واسه یک سرور فروش در میاد و چه قیمت باید بفروشه سرور مجازی رو! ) اگر صلاح دونستین اعلام کنید مثال بزنم!

دو نکته اخرتون هم مهم هست بازاریابی و تبلیغات(چه روش شما کاربردی میدونین؟)

متشکرم.

- - - Updated - - -

پیشنهاد میکنم به عنوان سرمایه گذار اگر سرمایه دارید با شرکت های فعلی شروع به کار کنید.

هاستینگ تو ایران مثل قارچ هر روز داره رشد میکنه و بعد از یک مدت هم از بین میره و دوباره یکی دیگه میاد.

با دیگر شرکت ها شراکت کنید.

باتشکر

سلام

شروع سرمایه گذاری با شرکت های ایرانی بر چه اساس و پایه ای باشه به نظر شما؟

هدف من که از قدیم داشتم فروش سرور مجازی بود درکنارشم اگر از عهده مسائل پیرامون بر بیام فروش سرور های اختصاصی و کولوکشن هست.

نمیخوام پا بزارم تو کار هاستینگ کار خوبی هست ولی پشتیبانی . آپتایم. امنیت مسائل پیجیده ای هست و متعهد بودن به کاربران ایرانی تو میزبانی کار رو خیلی سخت می کنه . باز تو کار سرور مجازی و اختصاصی فکر می کنم مشکلات کاریش رو میشه تا حدود زیادی کنترل کرد و متعهد بود به کار

لطفا در باره شراکت با شرکت های دیگه توضیح جامع تری بدین

hasanazizi
January 1st, 2015, 17:56
اولا باید خدمتتون بگم که برای قیمت ها الان یه پ خ میدم بهتون و یه روشی رو میگم
..
برای تبلیغات
سایت هایی که واقعا میدونید بازدید واقعی دارن
گول این سایت هایی رو نخورید که مثلا پیج رنک دو دارند و یا مثلا رنک فلان
به همه سایت های مهم سربزنید اگه تبلیغاتی داشتن
برید به سایت تبلغ دهنده باهاشون تماس بگیرید و موضوع رو بگید و ازشون بخواید واقعیت رو بگن که چه قد از طرف مثلا فلان سایت در روز بازدید دارند
و دوما بگردید ببینید چه بنر هایی یا نوشته هتایی وجود داره و چه نوشته هایی ادمو به خودش جزب میکنه
اینطوری هدفمند و همچنین بازده هستش
برای بازاریابی هم والا نمیدونم از بچه ها ببرس من اطلاعات کاملی ندارم

om!d-D
January 3rd, 2015, 00:05
هر چقدر هم که هزینه کنید و همه چیز را بسنجید،جورتون جور باشه با این اوضاع فعلی چون دارید به عنوان یک شرکت تازه تاسیس فعالیت میکنید در ابتدا سخته واستون.مشتریان سرور کسانی هستند که مدت زیادی طبیعتا در وب و این حوزه فعالیت داشتند و لذا به اصطلاح خودمون با کله گنده ها و خوبا آشنایی دارند لذا بخش بزرگی از مشتریانتان را به سختی باید جذب کنید.چرا که سابقه کار و تاییدیه دیگران مهمه براشون پس شما اصل اول رو که سابقه شرکتتون و برندتون هست رو ندارید.
کلا مشتری pro بدنبال ارزانی و کیفیت است و کارش که خرید باشه رو خوب بلده
مشتری آماتور رو راحت تر میشه جذب کرد اما تعداد کم است

ایده بنده هم فعالیت با پشتیبانی و تبلیغات صحیح و البته شراکت با شرکتهایی هست که هم سابقه دارند هم مشتری.

موفق باشید

mahdi20
January 3rd, 2015, 19:40
هر چقدر هم که هزینه کنید و همه چیز را بسنجید،جورتون جور باشه با این اوضاع فعلی چون دارید به عنوان یک شرکت تازه تاسیس فعالیت میکنید در ابتدا سخته واستون.مشتریان سرور کسانی هستند که مدت زیادی طبیعتا در وب و این حوزه فعالیت داشتند و لذا به اصطلاح خودمون با کله گنده ها و خوبا آشنایی دارند لذا بخش بزرگی از مشتریانتان را به سختی باید جذب کنید.چرا که سابقه کار و تاییدیه دیگران مهمه براشون پس شما اصل اول رو که سابقه شرکتتون و برندتون هست رو ندارید.
کلا مشتری pro بدنبال ارزانی و کیفیت است و کارش که خرید باشه رو خوب بلده
مشتری آماتور رو راحت تر میشه جذب کرد اما تعداد کم است

ایده بنده هم فعالیت با پشتیبانی و تبلیغات صحیح و البته شراکت با شرکتهایی هست که هم سابقه دارند هم مشتری.

موفق باشید

سلام

نظر شما مورد احترام هست و ایده و تجربه که در اختیار بنده گذاشتین به جرعت میتونم بگم 50% با نظر خودم و با شرایط فعلی این حرفه همخوانی دارد.

فقط تنها جای بحث این هست که شما باورتون بر این بود که شرکت تازه تاسیس و مشهور شدن و جزب مشتری بسیار سخته به علت تازه تاسیس بودن و زمان زیاد میخواد (درسته ) اما من همکاران میشناسم که 5سال پیش اصلا در وب هاستینگ نبودن و بعد از 2 الی 3 سال بعد دیدم اومدن فعالیت کردن و الان بعد از گذشت 2-3 سال از زمان تاسیس شرکتشون تونستن معروفیت بدست بیارن بنا به پشتیبانی و سرویس دهی خوبی که داشتن و ......

almanwebhost
January 3rd, 2015, 19:46
همه کار ها سختی دارن
هیچ کاری نیس که سختی نداشته باشه !
تو همه کارا هم طبق برنامه پیش بری موفق میشه شد.

om!d-D
January 4th, 2015, 02:45
سلام

نظر شما مورد احترام هست و ایده و تجربه که در اختیار بنده گذاشتین به جرعت میتونم بگم 50% با نظر خودم و با شرایط فعلی این حرفه همخوانی دارد.

فقط تنها جای بحث این هست که شما باورتون بر این بود که شرکت تازه تاسیس و مشهور شدن و جزب مشتری بسیار سخته به علت تازه تاسیس بودن و زمان زیاد میخواد (درسته ) اما من همکاران میشناسم که 5سال پیش اصلا در وب هاستینگ نبودن و بعد از 2 الی 3 سال بعد دیدم اومدن فعالیت کردن و الان بعد از گذشت 2-3 سال از زمان تاسیس شرکتشون تونستن معروفیت بدست بیارن بنا به پشتیبانی و سرویس دهی خوبی که داشتن و ......
شخصا در خیلی از،حیطه ها در نت فعالیت داشته و دارم.همین الان هم هاستینگ و طراحی کار میکنم و هم توی بخش آموزش مجازی فعالیت دارم.حداقلش اینه که میدونم شرایط الان نسبت به دو یا سه سال پیش تغییر کرده و اینکه فکر کنید یه شرکتی سه سال پیش هیچی نبوده و الان چیزی شده و شما هم الان شروع کتید سه سال دیگه بشید مثل اون دور از باور هست.اوضاع خیلی داغونتر از اونیه که میبینید.اینترنت و کسب و کار اینترنتی ایران رو یه عده گرفتند که با یه سری راه دررو ها و پارتی بازی هم اسم در کردند و هم پول به جیب زدند اما همه اینطور نیستند.
توی زندگی الان درامد زیر دو میلیون زندگی راحت به شما نمیده،این هم هست که بخواهید بشینید فوش بخورید از مشتری و یه بچه 15 ساله (مثال) آبروتون رو خرید و فروش کنه.اینا هم توی این کار زیاده.

به نظر شخص بنده اینکه استخدلم جایی باشید که بدونید هر کاری کنید باشید و نباشید سربرج یه درامدی دارید خیلی بهتره.کنارشم فعالیت های دیگه کنید البته کار اینترنتی چون وقت زیاد میخواد (به خصوص هاستینگ) حتی به درد کار دوم هم نمیخوره.

انشالله که پیروز باشید
یا حق

RoobinaServer
January 4th, 2015, 02:49
سلام

شروع سرمایه گذاری با شرکت های ایرانی بر چه اساس و پایه ای باشه به نظر شما؟

هدف من که از قدیم داشتم فروش سرور مجازی بود درکنارشم اگر از عهده مسائل پیرامون بر بیام فروش سرور های اختصاصی و کولوکشن هست.

نمیخوام پا بزارم تو کار هاستینگ کار خوبی هست ولی پشتیبانی . آپتایم. امنیت مسائل پیجیده ای هست و متعهد بودن به کاربران ایرانی تو میزبانی کار رو خیلی سخت می کنه . باز تو کار سرور مجازی و اختصاصی فکر می کنم مشکلات کاریش رو میشه تا حدود زیادی کنترل کرد و متعهد بود به کار

لطفا در باره شراکت با شرکت های دیگه توضیح جامع تری بدین

دقیقا چه توضیحی ؟ کاملا مشخص هست. شما فرضا میخواهید 10 میلیون سرمایه بگذارید در این کار، به شرکت x مراجعه کنید و ببینید سرمایه گذار 10 میلیون میخواهند یا خیر، اگر خواستند با آنها شریک شوید و جزو هیئت مدیره و شرکا شرکت شوید که برای شما مثلا با توجه به سرمایه کلی شرکت x% سهم مشخص میکنند و با هم کار میکنید.

باتشکر