PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 15 تا 18 میلیون چه میشه کرد ؟

ali0000
January 1st, 2015, 15:16
سلام و درود
حاصل فروش ماشین و تعدادی کامپیوتر که با زحمت و پس انداز طول 10 سال جمع آوری کردم حدود 18 تومن شده میخواستم ببینم با توجه به وضعیت موجود ، چه در زمینه خدمات اینترنتی از فروش تا سرمایه گذاری گرفته تا مواردی حتی خارج از دنیای وب بهترین گزینه چه کاری میتونه باشه ؟
اصلاً بفکر افتتاح حساب و دریافت سود نا چیز بانکی نیستم ، چند سالی میشه خدمات هاست و دامین میدم اوایل خوب بود الان دیگه هزینه تمدیدی سرور هم بزور تامین میشه
یکی از دوستان صمیمی که خودشم پرسنل یکی از دیتاسنترهای معروفه پیشنهاد داد سرور کلو کنم به نظرتون جواب میده ؟

mailportal
January 1st, 2015, 15:19
سلام
دوست گرامی مهم ترین مسئله مشتری است.شما که نتونستی انقدر مشتری جمع کنی تا هزینه اجاره سرورت رو دربیاری میخوای سرور کولو کنی؟
مرد عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود.

Mehran18
January 1st, 2015, 15:30
سلام.

پیشنهاده بنده که دوتا سرور خوب برای مجازی سازی و هاستینگ آماده کنید (البته پیشنهاد هست و اگر به میخواید به کار هاستینگ ادامه بدید) و مابقی سرمایتون رو بزارید برای تبلیغات.. بدترین حالتش این هست که سود نمیکنید ولی سرمایتون برمیگرده .

کولو الان فایده ای برای شما نداره چون به قول دوستمون شما باید بیشتر به فکر جذب و نگه داری مشتری باشی تا ارتقا سطح کاری..
به احتمال خیلی قوی این ضرب المثل رو شنیدید که یک اقتصاد دان گفته. اگر 10 دلار سرمایه دارید ، 9 دلار آن را تبلیغات کنید و آن 1 دلار را سرمایه گذاری کنید..

hamid53214
January 1st, 2015, 15:31
سلام
دوست گرامی مهم ترین مسئله مشتری است.شما که نتونستی انقدر مشتری جمع کنی تا هزینه اجاره سرورت رو دربیاری میخوای سرور کولو کنی؟
مرد عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود.

داداش برو تو خرید و فروش ماشین
ارزون بخر بالاتر بده
هر هفته 1 میلیون در میاری
چی از این بهتر

ali0000
January 1st, 2015, 16:33
آخه با این مبلغ فکر نکنم بشه ماشین خرید فروش کرد ...

pc30
January 1st, 2015, 16:39
با سلام

چرا ! ماشین پراید و پیکان و ماشین های مدل پایین میشه معامله کرد :)

مدل 85 پراید رو بگیری 10 تومان میتونی تا 10.500 یا 11 بدی !

novin-web
January 1st, 2015, 16:51
سلام و درود
حاصل فروش ماشین و تعدادی کامپیوتر که با زحمت و پس انداز طول 10 سال جمع آوری کردم حدود 18 تومن شده میخواستم ببینم با توجه به وضعیت موجود ، چه در زمینه خدمات اینترنتی از فروش تا سرمایه گذاری گرفته تا مواردی حتی خارج از دنیای وب بهترین گزینه چه کاری میتونه باشه ؟
اصلاً بفکر افتتاح حساب و دریافت سود نا چیز بانکی نیستم ، چند سالی میشه خدمات هاست و دامین میدم اوایل خوب بود الان دیگه هزینه تمدیدی سرور هم بزور تامین میشه
یکی از دوستان صمیمی که خودشم پرسنل یکی از دیتاسنترهای معروفه پیشنهاد داد سرور کلو کنم به نظرتون جواب میده ؟

سلام
دوست عزیز
بدون شک سرمایه گزاری در زمینه ای که علاقه دارید سود ده خواهد بود.
ولی سرمایه گزاری با برنامه باید باشه.
در حال حاضر روی یک طرحی داریم کار میکنیم
دوست داشتید میتونیم یک قرار با هم داشته باشیم.

downloaddl
January 1st, 2015, 17:01
یک عدد 206 تیپ دو بخرید و از دنیای اینترنت خدا حافظی کنید و بدنبال کار در یک شرکت خوب باشید
به نظر من به دنبال کار آفرینی و سرمایه گذاری نباشید.( اگر سنتون زیر 30 سال هست )
و شروع به عشق و حال و جمع کردن پول باشید
کاملا جدی این هارو عرض کردم و اصلا شوخی نبوده :دی

mahdi271
January 1st, 2015, 17:08
سهام پدید بخر. اگر امشب بخری هر سهمی فردا 250 تومان روش میره.
بهترین گزینه هست.تا حالا افت قیمت نداشته

ali0000
January 1st, 2015, 17:16
یک عدد 206 تیپ دو بخرید و از دنیای اینترنت خدا حافظی کنید و بدنبال کار در یک شرکت خوب باشید
به نظر من به دنبال کار آفرینی و سرمایه گذاری نباشید.( اگر سنتون زیر 30 سال هست )
و شروع به عشق و حال و جمع کردن پول باشید
کاملا جدی این هارو عرض کردم و اصلا شوخی نبوده :دی
سپاسگزارم من 33 سال سن دارم با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران نهایت استفاده ایی که از مدرک داشتم تدریس دروس مدیریتی در دانشگاههای جامع که اصلاً درآمد قابل توجهی نبود چندین شرکت هم بطور محدود کار کردم بازهم با توجه به انتظارات و سطح توقع نهایت 3 یا 4 ماه همکاری میکردم منم مثل خود شما به هر چیزی که فکر میکنید رجوع کردم از بستگان تا پیگیری استخدام تا راه اندازی کسب و کار حتی شروع به تولید قارچ کردیم متاسفانه اینقدر در تهران دست زیاد بود مجبور میشدم بیام شهرای اطراف بیشتر سمت کرج و بسختی فروش میرفت الانم با خون و دل این مبلغ رو جمع کردم من سابقه فروش سرور و بحث کلو در ایران ندارم مشکل در مجازی سازی و کار با سرور ... نیست مشکل از بی اطلاعی از بازاره / متاسفانه باید عنوان کنم با توجه به وضعیت کنونی مبلغ قابل توجه نیست کاش 10 سال پیش این مبلغ رو داشتم !

- - - Updated - - -

سهام پدید بخر. اگر امشب بخری هر سهمی فردا 250 تومان روش میره.
بهترین گزینه هست.تا حالا افت قیمت نداشته

درود بر شما
بله این آیتم هم پیشنهاد شده بود من تجربه قبلی از بورس دارم و از همکلاسی های سابق بعنوان کارگزار رسمی در سازمان بورس مشغول هستن تلفنی صحبت میکردیم پیشنهاد داد فعلاً سرمایه گذاری انجام نشه حتی اشاره کرد اگه اطمینان به صحبتا ندارم با مبلغی در حد 500 هزارتومان برای سنجش وضع به حرف ایشون برسم ....

ruhy
January 1st, 2015, 17:18
هر کاری میکنی تونت سرمایه گذاری نکن

moalax
January 1st, 2015, 17:20
با سلام

الان هستند سایت های که در زمینه ای خاص و محبوب تبدیل به برند شده اند .

بدون وقت گذاشتن روی سایت می توان حداقل درآمد ثابتی 500 هزارتومان به بالا داشت . پتانسیل افزایش درآمد هم در چنین مواردی بسیار زیاد است .

البته تصمیم گیری نهایی باخود شماست که تعیین می کنیدبه چه سمتی بروید . در صورت نیاز می توانید در یاهو گپی مختصر در این رابطه داشته باشیم .

chatsaz
January 1st, 2015, 17:23
کار تو نت امروز = تبلغ خیلی خیلی زیاد= پیشرفت= درامد

Zagrio.com
January 1st, 2015, 17:28
سلام و درود

سلام

در کاری سرمایه گذاری کنید که تخصص شما باشد، در آن حوزه توانمند باشید و به آن علاقه داشته باشید.

هر کاری با رعایت اخلاق، تعهد به کار و جدی گرفتن آن سود آور است.

با سپاس

ali0000
January 1st, 2015, 17:32
با سلام

الان هستند سایت های که در زمینه ای خاص و محبوب تبدیل به برند شده اند .

بدون وقت گذاشتن روی سایت می توان حداقل درآمد ثابتی 500 هزارتومان به بالا داشت . پتانسیل افزایش درآمد هم در چنین مواردی بسیار زیاد است .

البته تصمیم گیری نهایی باخود شماست که تعیین می کنیدبه چه سمتی بروید . در صورت نیاز می توانید در یاهو گپی مختصر در این رابطه داشته باشیم .

سپاسگزارم ، من تقریباً 2 سال پیش چندتا وب سایت راه اندازی کردم با موضوعات مختلف و حتی انجمن هم بر پا شد و اینقدر وقت و انرژی صرف این مسائل کردم که جون گرفت کاربر سرازیر شد مخصوصاً انجمن ها هدفم این بود تبلیغات بگیرم معروف باشم کلی هزینه برای تهیه سرور بجای هاست چون دیگه هاستی کشش سایت رو نداشت اما حاصل این همه زحمت و تلاش ، شبانه روز درگیر با ایمیلهای تصدیق کارگروه و لینک مطالب و ... مربوطه دستور حذف مطالب و از طرفی خرج ها از درآمدها بالا زد ناچار شدم کم کم امکانات رو کاهش بدم سایتها دونه دونه به هم ریدایرکت شدن و آخرشم یه انجمن ساده موند با چشمانی ضعیفتر از قبل و اعصابی داغونتر من الان در نقطه ایی هستم واقعاً موندم چیکار کنم این تاپیک رو برای این راه اندازی کردم شاید ایده ایی طرحی و راهکاری واقع بینانه و جدید ارائه بشه نه تنها من سایرین هم استفاده کنن خیلی از بزرگواران پیام دادن کلی هم گپ زدیم اما باور کنید هدفم آشکار بودن تمام مطالبه چون اکثریت وضعیت ها مشابه و نزدیکه به هم .

moalax
January 1st, 2015, 17:43
البته باید قبول داشته باشیم هستند کسانی که روی پله های موفقیت قرار نگرفته اند . در کنارش تلاششون رو مضاعف کردند تاپیک رو که مشاهده کردم بیشتر عزیزان به

سرمایه گذاری روی زمینه ای که علاقه دارید رو توصیه کرده بودند .

موردی که مد نظر من است هم فال است هم تماشا ، با رد کردن آن هیچ ضرری به شما نخواهد رسید . مطمئن باشید ارزش مشاهده کردن و سرمایه گذاری را دارد . لیکن پذیرفتن آن با خود شماست .

خواستید از طریق پیام خصوصی یا یاهو اعلام بفرمایید تا توضیحات کامل رو بدهم .

کامران غلامی
January 1st, 2015, 18:24
سلام و درود
دوست عزیز یه پراید بخر باش برو ایرانگردی.

hfiroozib
January 1st, 2015, 19:53
دوست عزیز یه پراید بخر باش برو ایرانگردی.
توجه کرده باشید گفتن یه کسب و کار ، نه تفریح و گردش .
خود شما هم بودین و مشورت میخاستین اینجوری جواب میدادن استفاده میکردید ؟!!

hossein6151
January 1st, 2015, 20:26
توجه کرده باشید گفتن یه کسب و کار ، نه تفریح و گردش .
خود شما هم بودین و مشورت میخاستین اینجوری جواب میدادن استفاده میکردید ؟!!
به نظر من یه سایت فیلم بزن و روش خوب کار کن بدون که تو دوماه میای بالا ولی یه مسئله ای هست اینکه فتا و اطلاعاتو.........اگه خوب کار نکنی سر از اینجها در میاری
یه فروشگاه هم میتونی بزنی و کالا بفروشی البته فعلا با این سرمایه نمیخواد همش رو خرج کنی یه مقدارش رو خرج کن مثلا فروشگاه وسایل کمک آموزشی دانشجویی یا نرم افزار مهندسی بفروشی بهتره به نظر من

om!d-D
January 3rd, 2015, 00:16
از طرفی چون قبلا در این حوضه فعالیت کردید و کمی آمادگی دارید فقط در یک صورت در نت سرمایه گذاری کنید.....که قبلا کار کردید و آشنایی نسبی دارید
اون یک دلیل هم اینه:
اصلا نمیتونید هیچ جای دیگه کاری دست و پا کنید

mahdiazarnia
January 3rd, 2015, 00:43
با سلام
متاسفانه همون اتومبیلی که فروختید نمی دونید که 1 ماه دیگه قیمتش چقدره
دلیل اینکه نمیشه برنامه ریزی و سرمایه گذاری کرذ روی کاری اینه
شما روی سرمایه گذاریتون باید حتماً به نکته زیر دقت داشته باشید
سود خالص سرمایه گذاری - تورم
بطور مثال شما یک پراید رو الان فروختید 18 تومان و سرمایه گذاری می کنید با پولش و بطور مثال از این 18 تومان در سال 30% سود خالص میگیرید ولی آیا هیچ تضمینی هست که سال دیگه قیمت اون پراید مجموع سرمایه و سودتون نباشه
این ها رو دقت کنید انشالله به نتیجه مناسبی خواهید رسید ولی درکل عرض کنم خدمتتون که الان دوره فروختن چیزی نیست ، چون هر چیزی رو می فروشی دیگه نمی تونی بخریش
آرزوی موفقیت دارم براتون

DeLtAvPs
January 3rd, 2015, 01:05
دوست عزیز الان هر کاری بخوای بزنی صبر و حوصله اولین شرطه، چیزی که ما جوونا این روز ها نداریم
البته تقصیر خودمون هم نیست چون شرایط مناسب نیست
من خودم چند ماه پیش یک دفتر اجاره کردم کلی لوازم خریدم که مثلا در شهر فعالیت کنم
نمایندگی دو تا اینترنت گرفتم اما دریغ از یک تماس تلفنی ، شرکت های مربوطه هم هیچ کمکی در امور تبلیغ به ما نکردند
یک ماه پیش هم دفترم رو *** زد و بالای 15 میلیون تومان وسایل از شرکت برد و الان من موندم هیچ

خلاصه هر کاری خواستی بزنی سعی کن صبر و حوصله داشته باشی
ایشالا که موفق باشی

King Tired
January 3rd, 2015, 08:27
برای شما چیزی ارسال کردم حتما بخوانید و پساخ دهید .

Asp.Net
January 3rd, 2015, 11:24
دوست عزیز الان تو هیچ زمینه ای نمیشه کار کرد به نظر من فعلا پولتو نگه دار بهتره

mohammadali3517
January 3rd, 2015, 14:15
سلام
شاید بحث این قضیه زیاد اینجا جالب نباشه ولی. به موضوع تاپیک مربوط میشه
در حال حاضر راه اندازی بازی انلاین تحت وب و تحت اپلیکشن بهترین در امد زایی رو داره ولی با تبلیغات بالا
به طور مثال الان واسه تراوین مشتری هایی داریم که بالای 5 میلیون ماهانه درامد دارن البته تبلیغات اولیشون قوی بوده ....
و مثلا خان وارز یا به طور مثال شرکت سوپر سل که سازنده ی کلش او اکلنز هست رو که دیگه همه میشناسین
این کار بعد از اینکه جا بیفته دیگه هیچ ترسی در رابطه پایین اومدن قیمت ها در بازار و .... نداره
البته باید توی کار دقیق بود که کار بدون عیب باشه و پشتیبانی قویی داشته باشین چون اگر باگ ها توی سرور رواج پیدا کنه بازیکن ها مپرن....
انشالله که مفید باشه...

m_dg_farari
January 4th, 2015, 15:07
دوست عزیز پیغام خصوصی ارسال شد خدمتتون.
منتظر پاسختون هستم.

ra3ou1
January 4th, 2015, 15:30
من جای شما بودم کار خودم رو داشتم با مبلغی هم که پس انداز داشتم رو میدادم به یک نفر معتمد که در بازار کار خودش تخصص داره

کار کنه و حالا در سود و ضرر ایشون شریک میشدم و اگر سود دهی داشت با توجه به رقمی که طی شده سود خودم رو میگرفتم

در صورتی هم که ضرر باشد خب متناسب پولم باید در ضرر هم شریک بشم

اینطوری هم پول در آمد خودتون دارید هم درآمد از سود پولتون

اما اگه خودتون بخواهین وارد کاری بشین که تجربه ای ندارین خب خیلی سخت و احتمال شکست خوردن در کاری که تجربه ندارین و با پول خودتون می خواهین کار کنید باش خب زیاده

و اگر این اتفاق خدایی نکرده هم رخ بده خب بسیار بد خواهد بود در صد ریسکش بالاست سر جمع

enable
January 4th, 2015, 18:00
سلام!

ای اقا شما هم مشکل منو داری. من یه سرمایه حدودا 10 تومنی دارم و نمیدونم چیکار کنم. خودم یه 7-8 سالی هست که توی نت هستم. و تخصصم هم فیلم و سریال هست (البته دانلود). الان حاج و واج موندم که چیکار کنم.
لعنتی زمونه یه جوری شده که نمیشه به هر کسی اعتماد کرد. متاسفانه سن بالا میره قدرت ریسک ادما کم میشه. الان بین دوتا موضوع موندم که یه سایت دانلود فیلم و سریال (قابل *****) راه بندازم یا بازی انلاین (قانونی و بدون مشکل *****)؟

ولی از نظر من شما در کاری که تخصص دارید فکر سرمایه گذاری بکنید. چون بلاخره با مشکلاتش بیشتر اشنا هستید و احتمال شکستتون کمتره.

ParsWebIT
January 5th, 2015, 16:38
این پول رو اگر بخواین در این بازار مزخرف هاستینگ بزارید 6 ماه دیگه همینم باختین!
فروش ماشینتون هم اشتباه بوده
من هم همین تصمیم رو داشتم 2 ماه پیش - یه دونه ماشین 206 سال 90 خریدم 16 میلیون الان شده 37 تومن بر فرض که من اینم بفروشم مال من 30 میلیون بشه و بیارم 5ماه اول 5 تا سرور از امریکا و اروپا و ایران بگیریم
کو مشتری؟ شما میبینید که در اینترنت تنها پولی که در میاد کلاهبرداری هست و لا غیر نمونه رو هم در بخش فروش همین جا روزانه مشاهده میکنید.
مشتری ایرانی مفت خر و پر توقع هست در 60% مواقع!
اگر مشتری اداری و شرکتی ثابت دارید بله سرور کلو کنید،
ما ماهانه حدود 900 - 1.200 صرف ایمیل مارکتینک و بروشور تبلیغاتی در سطح شهر میکنیم تا چند مشتری وب مستر یا شرکتی بگیریم. که جدیدا همینم نیست یا افتضاحی که بچه های 12-16 ساله در میارن
قید این انجمن رو هم بزنید برای پول در آوردن! مشتری درست حسابی به هیچ وجه نمیاد تو بخش فروش اینجا بلکه میان شرکت شما و حضوری قرارداد رو میبندند! شما دیدین کسی اینجا vps 1 ساله بگیره؟
دیدین کسی برای یک vps 4 گیگ رم ماهانه 80.000 پرداخت کنه؟

بنده 29 سالم هست و حداقل 11 سال هست در این محیط اینترنت هستم اما کاش ای کاش مکانیک بودم ای کاش آشپز و یا برق کار بودم! حداقل درآمد ماهانتون معلوم هست
دیروز برای بند کشی کاشی های حمام خانه که نشتی دارند کارگر افغانی آوردیم برای 2 ساعت کار 130.000 تومان گرفت ازم رفت! خود من چند پلان vps بفروشم 130؟ چقدرش سود؟
دوست صمیمی من 2 سال پیش فلافل فروشی زد بارها اصرار کرد که شراکت کنم در هزینه مغازه به جای پرداخت ماهانه پول سرور بیام یک مغازه اجاره کنم براش
الان همین دوست من یک آزرا مدل بالا داره! یک خونه 60 متری تو رسالت و برای عید مغازه بقل دستی رو هم میخواد اجاره کنه

در کل سرتون رو درد آوردم اما شما هم در این برهه زمانی مثل خود من هستید با کمی پول و 1000 فکر در سر!
اگر نتونستید خودتون رو راضی کنید که نت رو فراموش کنید حداقل سعی کنید ریسک پولتون رو با صبر و تعمق در هر پیشنهادی کم کنید

با آرزوی موفقیت و شادکامی

arvin_b
January 5th, 2015, 17:19
داخل نت به هیچ وجه سرمایه گذاری نکنید متاسفانه از زمانی که دلار هکی زیاد شده و بعضی از همکاران سرور 1 گیگ را ماهی 10 یا کمتر حساب میکنند بازار خراب شده اگر میخواهید فعالیت کنید زبان انگلیسیتون هم خوب هست بازار های خارجی فعالیت کنید سرور اجاره هم به هیچ وجه نگیرید بنده 3 تا سرور گرفته بودم به دلیل اینکه واسطه دلار هکی زد سرور های ما حذف شد اگر هم با سرور اجاره ای میخواهید کار کنید از پرداخت هم اطمینان 100 درصد پیدا کنید نرخ هم بالا باشه ارزش داره بنده حالا هم که سرور کلو دارم ولی هزینه کلو سرور هم در نمیاد حدودا 7 ماهی هست بازار خراب شده و فکر هم نمیکنم دیگه هم خوب بشه
متاسفانه توی کشور ما هیچ کاری فعلا خوب نیست غیر از کارهای دولتی بنده بیشتر از 4 سال سابقه فعالیت داخل نت دارم داخل بازار هم بودم همین الان خیلی راحت میتونم 15 تا 16 بیارم سرمایه گذاری کنم ولی الان ریسک خیلی بالا هست
در هر صورت موفق باشید

aminrt4
January 5th, 2015, 17:24
اینجا محل تعریف خوابهایی که دیشب دیدیم هست؟ ماشاالله چه نظرات و تجریباتی از این خواب ها دوستانمون دارن

شما هم بهتره برین یه سایت تخصصی در حوضه کسب و کار نه این انجمن که ... بماند حالا

Majid642
January 6th, 2015, 22:54
بنظرم پول هات رو یه جا سرمایه گذاری نکن من سنم زیاد نیس اما بنظرم تو این زمونه باید تو چندین کار دست داشته باشی.شما که مدیریت خوندین براتون راحتتره. یه آموزشگاه فنی بزنید.

da6276
January 7th, 2015, 03:15
درود
یه اصطلاح معروف توی این فروم هست که فقط هم مخصوص همین فروم هست و خوب جواب میده و اونم چیزی نیست جز "فلافل فروشی"
امیدوارم هرکار میکنی فقط پولتو توی بانک نزاری و سود بگیری! بزرگترین اشتباهه!