PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راه نمایی برای پیشرفت سایت موزیک مجاز !

Mr.Pouria
December 31st, 2014, 18:25
سلام خدمت دوستان ...

من چند وقت هست یه سایت موزیک مجاز دارم اما پیشرفتی نکرده و فقط در حال در جا زدن هست !
براش انجمن هم زدم و برای جذب کاربر هم قرعه کشی هفته ای کارت شارژ قرار دادم اما فایده نداره !

به نظر شما بهترین روش برای پیشرفت چی هستش ؟!

سئو سایت خوب هستش تا جایی که میدونم ...

آدرس سایت :

حدودا 80 روزه سایت رو زدم و هر روز بروز شده روزی 50 بازدید داره کلا و 30 ای پی که 20 الی 28 تاش از گوگله

لایف موزیک | دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم (http://life-music.ir/)

mehrangta
December 31st, 2014, 18:45
بکلینک بخرید ... راه پیشرفت nex1music

mehrania
December 31st, 2014, 18:47
سعی کنید در سایت های رنک بالا تبلیغ بدید و بک لینک هم تهیه کنید

Mr.Pouria
December 31st, 2014, 18:53
بکلینک بخرید ... راه پیشرفت nex1music

سعی کنید در سایت های رنک بالا تبلیغ بدید و بک لینک هم تهیه کنید

ممنون اما من شنیدم گوگل خیلی روی خرید بک لینک حساس شده و پاندای 2 هم خیلی راحت بک لینک های خریداری شده رو تشخیص میده !!

mehrania
December 31st, 2014, 19:00
ممنون اما من شنیدم گوگل خیلی روی خرید بک لینک حساس شده و پاندای 2 هم خیلی راحت بک لینک های خریداری شده رو تشخیص میده !!

درسته اما اگه از جاهای معتبر بخرید که تمام نکات رو رعایت کنن برای بک لینک نتیجه مثبتی میده برای سایتتون

downloaddl
December 31st, 2014, 19:01
سایت موزیک تنها چیزی که نیاز داره شیک بودن قالب و از همه مهم تر سئووووووووووووووووووووووو وووووووووو :دی
روی سئو سایتتون کار کنید
یکی از دوستان بنده سایتش هیچی نداره ولی خیلی خوب سئو شده چند هفته ای امد زیر 1000 ایران

Mr.Pouria
December 31st, 2014, 19:42
سایت موزیک تنها چیزی که نیاز داره شیک بودن قالب و از همه مهم تر سئووووووووووووووووووووووو وووووووووو :دی
روی سئو سایتتون کار کنید
یکی از دوستان بنده سایتش هیچی نداره ولی خیلی خوب سئو شده چند هفته ای امد زیر 1000 ایران

سئو سایت خوب هست اما در حد عالی نیست ...

یک سئو علی و یک قالب حرفه ای نیزا به بوجه چند میلیون تومانی داره که امکان این هزینه برای من در حال حاظر وجود نداره ...

almanwebhost
December 31st, 2014, 20:28
سئو سایت خوب هست اما در حد عالی نیست ...

یک سئو علی و یک قالب حرفه ای نیزا به بوجه چند میلیون تومانی داره که امکان این هزینه برای من در حال حاظر وجود نداره ...
چرا رو یک موضوع دیگری فعالیت نمیکنید؟

Mr.Pouria
December 31st, 2014, 21:20
چرا رو یک موضوع دیگری فعالیت نمیکنید؟

راستش من بوجه زیادی ندارم ...

موضوعات دیگری هم بیشتر یا بوجه زیاد طلب میکنن یا خلاقیت بالا ...

موزیک این وسط یه جورایی زیاد به هیچ کدوم نیاز نداره ...

شما مضوع خاصی مد نظر دارید ؟!

taksis
January 1st, 2015, 00:03
تبلیغات کن
یه قالب زیبا
سایت موزیک انجمن لازم نداره
اهنگای کمیاب بذار.مثلا روح الله خالقی!!!!!!!!!!

a970
January 1st, 2015, 02:12
فکر نمیکنی واقعا تکراریه این موضوع ؟؟

Mr.Pouria
January 1st, 2015, 11:00
فکر نمیکنی واقعا تکراریه این موضوع ؟؟

برای همین درخواست راهنمایی کردم چون یک موضوعی هست که تعداد زیادی در نت وجود داره و به راحتی نمیشه پیشرفت کرد ...

کامران غلامی
January 1st, 2015, 18:37
سلام خدمت دوستان ...

من چند وقت هست یه سایت موزیک مجاز دارم اما پیشرفتی نکرده و فقط در حال در جا زدن هست !
براش انجمن هم زدم و برای جذب کاربر هم قرعه کشی هفته ای کارت شارژ قرار دادم اما فایده نداره !

به نظر شما بهترین روش برای پیشرفت چی هستش ؟!

سئو سایت خوب هستش تا جایی که میدونم ...

آدرس سایت :

حدودا 80 روزه سایت رو زدم و هر روز بروز شده روزی 50 بازدید داره کلا و 30 ای پی که 20 الی 28 تاش از گوگله

لایف موزیک | دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم (http://life-music.ir/)
دوست عزیز فقط با پول خرج کردن میشه پیشرفت کرد.منم اگه یه 20میلیون بودجه جور کنم. حتما یه دانلود سنتر میزنم.پول سرور قوی ونویسنده وسئو وتبلیغات.

- - - Updated - - -

سئو از همه مهمتره.