PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :::::: نیازمند یک شریک لطفا با دقت مطالعه کنید ::::::

mostafaamirani
December 31st, 2014, 15:46
سلام خدمت همه دوستان عزیز
حدود دو سالی هست با سایتهای موزیک وفیلم وسریال سرو کله میزنم البته توشون نویسنده بودم بیشتر ولی مدتی هست تو این فکر هستم که یه سایت برای خودم داشته باشم حالا نه برای درامد ،بحث درامد جزءی از آن است کلا برای علاقه و شهرت و...
بنا بر این تصمیم گرفتم تو این تاپیک درخواست کنم از دوستانی که میتونن اسپانسر بنده از همه لحاظ بشن باهم همکاری کنیم درسته شاید کمی خنده دار باشه اسپانسر برای همه امکانات لازمه
ولی خب منم سعیم اینه که از لحاظ مدیریتی هیچی کم نمیزارم

میخوام یه سایت فیلم و سریال خوب بزنیم و تو مدیریتش مطمئن باشید موفق خواهم بود از 24 ساعت 20 ساعت پای اینترنت هستم :D
به اندازه کافی نیز تجربه و سابقه کار تو این زمینه دارم.

از دوستانی که واقعا برای مایل به همکاری هستند خواهشمندم با بنده تماس بگیرن از طریق پ.خ و ای دی یاهو gqi444
تو یاهو بهتر توضیح میدم شرایط و چگونگی همکاری و کار رو شک نکنید موفق میشیم ایده های جالبی دارم.

mostafaamirani
December 31st, 2014, 17:13
یک مورد تو ایدی یاهو فرستاده شد

تشکر صحبت کردیم
مورد دیگری نیست؟

mahdibt52
December 31st, 2014, 17:26
سلام بنده یه صحبتی دارم باهاتون تو یاهو جواب بدید لطفا

moalax
December 31st, 2014, 17:41
با سلام

در ابتدای کار برای شراکت چه مواردی نیاز است ؟

mostafaamirani
January 1st, 2015, 11:13
با سلام

در ابتدای کار برای شراکت چه مواردی نیاز است ؟

سرور هاست دامین کلا چیزایی که یه سایت فیلم میخواد

- - - Updated - - -

آپ

- - - Updated - - -

یک مورد به توافق رسیدیم بازم هستند از دوستان که شرایطشون بهتر باشه؟؟؟

Farzinn
January 1st, 2015, 11:22
تشریف بیارید یاهو

mostafaamirani
January 1st, 2015, 11:44
تشریف بیارید یاهو

باهاتون تماس گرفته شد.

LIAN2
January 1st, 2015, 12:12
سلام خدمت همه دوستان عزیز
حدود دو سالی هست با سایتهای موزیک وفیلم وسریال سرو کله میزنم البته توشون نویسنده بودم بیشتر ولی مدتی هست تو این فکر هستم که یه سایت برای خودم داشته باشم حالا نه برای درامد ،بحث درامد جزءی از آن است کلا برای علاقه و شهرت و...
بنا بر این تصمیم گرفتم تو این تاپیک درخواست کنم از دوستانی که میتونن اسپانسر بنده از همه لحاظ بشن باهم همکاری کنیم درسته شاید کمی خنده دار باشه اسپانسر برای همه امکانات لازمه
ولی خب منم سعیم اینه که از لحاظ مدیریتی هیچی کم نمیزارم

میخوام یه سایت فیلم و سریال خوب بزنیم و تو مدیریتش مطمئن باشید موفق خواهم بود از 24 ساعت 20 ساعت پای اینترنت هستم :D
به اندازه کافی نیز تجربه و سابقه کار تو این زمینه دارم.

از دوستانی که واقعا برای مایل به همکاری هستند خواهشمندم با بنده تماس بگیرن از طریق پ.خ و ای دی یاهو gqi444
تو یاهو بهتر توضیح میدم شرایط و چگونگی همکاری و کار رو شک نکنید موفق میشیم ایده های جالبی دارم.

سلام
با این وقتی که شما دارید ، اتفاق بهتری نیست که روی یک موضوع دیگه تمرکز کنید ، حداقل ، درآمد مناسب تری داشته باشه؟

اشکان
January 1st, 2015, 12:18
یه ذره بالانس رو برقراری کنی خوب میشه :|
پول سرور رو شریک بده/پول وی پی اس / پول هاست و دامین که مدام فیل میشه دو روز بعد هزینه بک لینک و تبلیغ هم اضافه میشه
اونوقت بنظرتون شریک خودش نمی تونه یه نویسنده بگیره پستی 500 تومن هم بده براش مطلب بزنن؟
تازه این خوش بینانه بود شما پول قالب و سئو رو می خوای از کی بگیری؟شریک؟ خدایش این شریک ها نایاب هستن خدا حفظشون کنه :دی

mostafaamirani
January 1st, 2015, 12:55
یه ذره بالانس رو برقراری کنی خوب میشه :|
پول سرور رو شریک بده/پول وی پی اس / پول هاست و دامین که مدام فیل میشه دو روز بعد هزینه بک لینک و تبلیغ هم اضافه میشه
اونوقت بنظرتون شریک خودش نمی تونه یه نویسنده بگیره پستی 500 تومن هم بده براش مطلب بزنن؟
تازه این خوش بینانه بود شما پول قالب و سئو رو می خوای از کی بگیری؟شریک؟ خدایش این شریک ها نایاب هستن خدا حفظشون کنه :دی

سلام بر شما :d
من ابتدا یه توضیحی بدم نویسنده با کسی که مدیر یه سایت باشه فکر میکنم فرق زیادی داشته باشه اینطور نیست؟؟؟ نویسنده بودم زیاااااد ولی بیشتر دنبال پول بودم تا اینکه سایت طرف پیشرفت کنه من اگه این کارو میخوام شروع کنم با طرف مقابل تمامی شرایط رو در میان میزارم بهشون هم گفتم شما هر چی که خرید میکنی رو دقیق و دونه به دونه حساب کن اولین مرحله درامد هم کل مخارج رو شما حساب کنید و برداشت نمایید.
من اگه دنبال این کار هستم فقط برا اینه که وقتی که میزارم تو نویسنده گی رو سایت خودم بزارم اول تاپیک گفته شد الان هم میگم جنبه مالی زیاد برام مهم نیست
بیشتر دنبال اینم که یه پشتوانه خوب داشته باشم و یه زمانی بتونم ازش به خوبی استفاده کنم حالا بماند!
این تاپیک برای عده ای ایجاد کردم که همه امکانات رو دارن از سرور بگیر تا دامنه وهاست و...
فقط وقت خالی برای این کار ندارن یه چند مورد تو یاهو مسنجر صحبت شد به این نتیجه رسیدم نظر شما رو هم خوندم و چون حق میدم بهتون چرا که هرکسی این فکر رو میکنه به فال نیک میگیرم در ضمن پول قالب فکر نمیکنم تو اول کار زیاد بالا باشه توقع بالایی از کسی نداریم من به همه دوستان نیز گفتم اسمش شراکت هم نمیشه گذاشت شما بگو نویسنده گی ولی تو سایت خودت

- - - Updated - - -

سلام
با این وقتی که شما دارید ، اتفاق بهتری نیست که روی یک موضوع دیگه تمرکز کنید ، حداقل ، درآمد مناسب تری داشته باشه؟

چرا خب میشه ولی چه کاری؟
بیشتر علاقه ام تو نت تو این موضوع هستش