PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلسک یا website panel

milad465
December 30th, 2014, 11:30
سلام
من می خوام یک وی پی اس بگیرم مونده پلسک یا website panel روش نصب بشه یا نه؟ یعنی هزینه ای که برای پلسک می پردازم اونقدر می ارزه که بپردازم؟
ممنون

j4b3r
December 30th, 2014, 11:43
سلام
هر دو مزایا و معایب خودشون رو دارن
پلیک گزینه خوبی هست اگر از لحضاظ مالی مشکل نداشته باشید و بتونید با ساپورت پلسک تماس بگیرید. در این شرایط گزینه عالی هست.
ولی دردسزهیا وب سایت پنل تقزیبا کمتر هست و رایگان هست.
من طی بررسی مشکلات عدیده در سرورهای پلسک و وب سایت پنل رو بررسی کردم.
و انتخابم وب ساست پنل بود

amirfateh
December 30th, 2014, 11:50
باسلام،
با احترام، به نظر دوست خوبمون
به عقیده بنده گریبنه اول پلسک هست
وب سایت پنل متاسفانه کاربر و همینطور ادمین به ارور های درهنگام کار بر می خورند که اصلا جالب نیست وبرای استفاهد تجاری مشتری را دلخور و بدبین می کند
به عنوان کسیی که با هر دو پنل کارکرده وکار ست ا= و پستیبانی ش رو انجام دادم خدمت شما عرض کردم.
موفق باشید.

j4b3r
December 30th, 2014, 12:03
باسلام،
با احترام، به نظر دوست خوبمون
به عقیده بنده گریبنه اول پلسک هست
وب سایت پنل متاسفانه کاربر و همینطور ادمین به ارور های درهنگام کار بر می خورند که اصلا جالب نیست وبرای استفاهد تجاری مشتری را دلخور و بدبین می کند
به عنوان کسیی که با هر دو پنل کارکرده وکار ست ا= و پستیبانی ش رو انجام دادم خدمت شما عرض کردم.
موفق باشید.

سلام
باور کنید پلسک خوب هست تا وقتی که دچار مشکل نشه
توی اپدیت ها همیشه با مشکل مواجه میشیدم.
و خیلی اذیت کننده بود البته من نمیتونستم به ساپروت پلسک اطلاع بدم .
ولی دوتسانی که ساپورت داشتند گفتند ساپورت عالی هست.

etanha1
November 30th, 2015, 11:55
حالا دوستان عزیز با این چیزایی که شما گفتید آخرش ما به کدوم سمت بریم
پلسک یا وب سایت پنل
اگه بحث مالی هستش فکر کنم کسانی که دارن در این زمینه کار میکنن و درآمد دارن مشکلی با این گزینه ندارن(لطفا در بررسی ها بحث مالیشو نکنید)
لطفا توضیح بدید که از لحاظ فنی کدومش نسبت به دیگری برتری داره؟