PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خط تلفن درآمدزا همانند رایانه کمک و ...

H.E
December 29th, 2014, 20:38
سلام دوستان چطور میشه یک خط تلفن این مدلی تهیه کرد که براش تعریف و تنظیم کنی که با هر دقیقه تلفن کردن مخاطبین به این خط مثلا 1000 تومن یا 500 تومن برای مخاطبی که زنگ زده محاسبه بشه و به حساب صاحب خط یعنی ما واریز بشه؟ مثل رایانه کمک و ...

باید حتما در تهران باشیم؟ یا از استان البرز هم امکان پذیر هست؟

ms96
December 29th, 2014, 21:25
به مخابرات شهرتون مراجعه کنید و درخواست بدید با عقد قرارداد این امر میسر هست

spsgorgan
December 29th, 2014, 21:48
فکر کنم کشوری هست نه استانی

ms96
December 29th, 2014, 22:21
فکر کنم کشوری هست نه استانی

خطوط e1 فرضا خطوط 909 استانی سرویس دهی میشه
میتونید کشوری درخواست کنید ولی هزینه آن بسیار بسیار بالاست

H.E
December 30th, 2014, 00:43
ممنون داداش
هزینه خریداری یک خط از این خط ها چقدره؟ کلا هزینه هاش چطور برآورده میشه؟ به مخابرات منطقه باید مراجعه کنم و یا فقط مخابرات کل استان؟

ms96
December 30th, 2014, 00:52
ممنون داداش
هزینه خریداری یک خط از این خط ها چقدره؟ کلا هزینه هاش چطور برآورده میشه؟ به مخابرات منطقه باید مراجعه کنم و یا فقط مخابرات کل استان؟

شما خط e1 خریداری میکنین و سپس با توجه به کارتون سخت افزارتون رو خریداری و نصب میکنی و سرویس رو راه اندازی میکنید. نرخ جدید ندارم متاسفانه.
دقیقا کاری که برای سرویس اینترنت هوشمند میشد الا به جای اینکه مشترک اینتذنت سرویس بده فرضا اهنگ یا غصه گوش میده ولی هزینه بر روی قبض تلفنش میاد.

H.E
December 30th, 2014, 00:57
ممنونم
فقط یه سوال دیگه؟ به اشخاص حقیقی هم میدن این خطوط رو یا باید شرکت ثبت شده باشه؟

ms96
December 30th, 2014, 00:58
ممنونم
فقط یه سوال دیگه؟ به اشخاص حقیقی هم میدن این خطوط رو یا باید شرکت ثبت شده باشه؟

ما ک شرکتی بستیم ولی فکر نکنم حقیقی بدن مگه اینکه جوازی یا چیزی داشته باش

H.E
December 30th, 2014, 00:58
و اینکه هزینه ای که از مخاطب کسر میشه و در فیش تلفنشون میاد به حساب ما واریز میشه یا نحوه دیگری داره پرداختش؟

TukaNet
December 30th, 2014, 02:59
و اینکه هزینه ای که از مخاطب کسر میشه و در فیش تلفنشون میاد به حساب ما واریز میشه یا نحوه دیگری داره پرداختش؟

طبیعتا مشترک مبلغ فیش رو به حساب مخابرات واریز میکنه

همچنین مخابرات فقط مبالغ مصولی هر دوره رو بعد از کم کردن سود و درصد خودشون به حساب شما واریز می کنه

مثلا اگر مشترکی 200 ساعت از سرویس شما استفاده کرده باشه ولی سر ماه هزینه فیش رو پرداخت نکنه، مخابرات هم بابت اون 200 ساعت پولی به حساب شما واریز نمیکنه

ms96
December 30th, 2014, 11:02

همچنین مخابرات فقط مبالغ مصولی هر دوره رو بعد از کم کردن سود و درصد خودشون به حساب شما واریز می کنه

مثلا اگر مشترکی 200 ساعت از سرویس شما استفاده کرده باشه ولی سر ماه هزینه فیش رو پرداخت نکنه، مخابرات هم بابت اون 200 ساعت پولی به حساب شما واریز نمیکنه

دقیقا!

تسویه های مخابرات اکثرا سه ماه به سه ماه هست.

j4b3r
December 30th, 2014, 11:41

سلام
تا جایی که میدونم مخابرات هزینه ها رو \رداخت میکنه چه مشترک پرداخت کرده باشه چه نکرده باشه
سهم مخابرات هم فکر کنم ۲۰٪ هست روی هر تماس