PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد میزبانی چت روم

!MihanIt!
December 29th, 2014, 20:27
دوستان شاید بعضی از دوستان بخندند به من ولی میخوام یک سوال کنم؟
بااجازه
دوستان به نظر شما میزبانی چت روم مشکل شرعی داره
لطفا کسانی که جواب قانع کننده دارند پاسخ بدند و اسپم ندید
شرمنده بابت سوالم

nginxweb
December 29th, 2014, 20:32
درود

دوست عزیز از نظرقانون میزبانی هر سایتی که عاملی برای گسترش فرهنگ غربی و اشاعه فحشا و بی بند و باری هستش مسلما غیر مجازی میباشد با توجه به اینکه قوانین کشوری نیز اکثر ریشه شرعی دارند پس جواب مشخص میباشد
حال باید ببینید سایت مذکور حالا چت روم - جامعه مجازی و... تا چه حد کنترل میشوند و در کدام دسته قرار میگیرند سپس میتوانید قضاوت بهتری داشته باشید

ارادت
:53:

!MihanIt!
December 29th, 2014, 20:35
درود

دوست عزیز از نظرقانون میزبانی هر سایتی که عاملی برای گسترش فرهنگ غربی و اشاعه فحشا و بی بند و باری هستش مسلما غیر مجازی میباشد با توجه به اینکه قوانین کشوری نیز اکثر ریشه شرعی دارند پس جواب مشخص میباشد
حال باید ببینید سایت مذکور حالا چت روم - جامعه مجازی و... تا چه حد کنترل میشوند و در کدام دسته قرار میگیرند سپس میتوانید قضاوت بهتری داشته باشید

ارادت
:53:

شما شاید 1000 تا بیشتر مورد چت روم روی سرورهاتون باشه اون موقع چی
بعد آدم بخواد تک تک نظارت کنه خیلی وقت گیره
من از نظر شرع برام خیلی مهمه

jahromweb
December 29th, 2014, 20:40
شاید بشه قانون گذاشت که فقط چت روم هایی که در سازماندهی ثبت هستن قابل میزبانی باشه
در ان صورت پیگیری ها وظیفه ی سازماندهی خواهد بود و مسئله ی شرعی نیز با ان هاست

nginxweb
December 29th, 2014, 20:40
شما شاید 1000 تا بیشتر مورد چت روم روی سرورهاتون باشه اون موقع چی
بعد آدم بخواد تک تک نظارت کنه خیلی وقت گیره
من از نظر شرع برام خیلی مهمه

دوست عزیز اینجا مرجع و عالم دینی نداریم که پاسخی روشن به شما بدن

اگر واقعا جنبه شرعی مهم هستش واستون باید از یک مرجع تقلید و عالم شرع استفتاء بگیرید

بفرمایید اینم طریقه ارتباط :

ارتباط با دفاتر مراجع تقلید (http://www.aviny.com/ahkam/maraje/)

!MihanIt!
December 29th, 2014, 20:51

اگر واقعا جنبه شرعی مهم هستش واستون باید از یک مرجع تقلید و عالم شرع استفتاء بگیرید

بفرمایید اینم طریقه ارتباط :

ارتباط با دفاتر مراجع تقلید (http://www.aviny.com/ahkam/maraje/)

متاسفانه زنگ میزنم نمیفهمن چی میگم و جواب هم یک چیز احتمالی که ربطی به مسئله نداره میگم
بعد در مورد حرفتون

مدیر هاستینگ مسلمان که داریم شاید 50% مدیرها این مسئله براشون پیش آمده گفتم شاید اونا یک طور قانع شدن بگن تا منم قانع بشن
ممنون که وقتتون رو گذاشتید

downloaddl
December 29th, 2014, 21:11
کسی به سوال شما نمی خنده دوست عزیز اگه کسی خندید نشونه ضعف روحی خودشو نشون داده
من خیلی سوال بی جواب دارم ولی برای این که به جواب برسم مجبورم از تفکر دیگران چشم پوشی کنم

من زیاد انسان معتقدی نیستم و نمیدونم چطوری جواب شما رو بدم ولی خیلی دلم خواست در تاپیک شما شرکت کنم

ببینید شما یک سرویس دهنده هستنید
و باید از این که کاربر به شکلی می خواد از سرویس شما استفاده کنه باید چشم پوشی کنید ( مگه این که تو سایتش دین ها و افکار مردم رو زیر سوال ببره , بنده یک مشتری داشتم که تو سایتش به تمامی دین ها توهین می کرد ( بجز دین مبین اسلام ) ( فکر نمی کنم خدا از این دین های مثله مسیح رو به ... بکشن خوشش بیاد ) به این هم میگن زیر سوال بردین افکار و عقاید مردم و من بدون این که از سایتش بک آپ بگیریم سایتش رو ترمینیت کردم )

حالا اصل مطلب رو بچسبیم :دی
چت روم
خیر چت روم مشکل شرعی نداره از نظر بنده برای این که تو چت رو کار خلافی انجام نمیدن دو تا دختر و دوتا پسر چرتو پرت میگنو میرن سراغ بعدیا

اگر بخوایم کاملا جدی به این مشکل نگاه کنیم پس شاتل و پارس آنلاین هم نباید به همه سرویس بدن چون ممکنه از سرویسی که دارن به صورت غلط و تماشای 3 نقطه بپردازن

در کل لپهه حرف های من اینه تمام مشکلات شرعی مربوط به استفاده کننده میشه و نه سرویس دهنده.

!MihanIt!
December 29th, 2014, 21:32
کسی به سوال شما نمی خنده دوست عزیز اگه کسی خندید نشونه ضعف روحی خودشو نشون داده
من خیلی سوال بی جواب دارم ولی برای این که به جواب برسم مجبورم از تفکر دیگران چشم پوشی کنم

من زیاد انسان معتقدی نیستم و نمیدونم چطوری جواب شما رو بدم ولی خیلی دلم خواست در تاپیک شما شرکت کنم

ببینید شما یک سرویس دهنده هستنید
و باید از این که کاربر به شکلی می خواد از سرویس شما استفاده کنه باید چشم پوشی کنید ( مگه این که تو سایتش دین ها و افکار مردم رو زیر سوال ببره , بنده یک مشتری داشتم که تو سایتش به تمامی دین ها توهین می کرد ( بجز دین مبین اسلام ) ( فکر مکی کنم خدا از این دین های مثله مسیح رو به ... بکشن خوشش بیاد ) به این هم میگن زیر سوال بردین افکار و عقاید مردم و من بدون این که از سایتش بک آپ بگیریم سایتش رو ترمینیت کردم )

حالا اصل مطلب رو بچسبیم :دی
چت روم
خیر چت روم مشکل شرعی نداره از نظر بنده برای این که تو چت رو کار خلافی انجام نمیدن دو تا دختر و دوتا پسر چرتو پرت میگنو میرن سراغ بعدیا

اگر بخوایم کاملا جدی به این مشکل نگاه کنیم پس شاتل و پارس آنلاین هم نباید به همه سرویس بدن چون ممکنه از سرویسی که دارن به صورت غلط و تماشای 3 نقطه بپردازن

در کل لپهه حرف های من اینه تمام مشکلات شرعی مربوط به استفاده کننده میشه و نه سرویس دهنده.
کاملا قانع کننده

منتظر پیام های دیگران هستم