PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد پلیس فتا

bamahost
December 29th, 2014, 11:00
درود ، صبح عالی دوستان بخیر
امروز پلیس فتا ار خواب بیدارمون کرد
چنتا سوال دارم از دوستانی که رفتن
1- دقیقا چه مدارکی لازمه همراه داشته باشیم؟ تایید هویت هم انجام میشه؟
2- گفتن آی هایی که در حال حاظر دارید و آی پی هایی که قبلا داشتید ، حالا اگر آی پی جدید بگیریم ، دوباره باید بریم تقدیم کنیم؟
3- اگر با آی پی های قبلی کاری انجام بشه بازم پای ما گیره؟
4- اگر روی این آی پی هایی که میدیم فروشگاه یا سایت فیلم باشه بهشون گیر میدن؟
و اینکه اصلا از کجا هاستینگا رو پیدا میکنن؟ خیلی جالبه برام بدونم

chaleshtor
December 29th, 2014, 11:03

هیچ مدارکی به جز کارت ملی

2- گفتن آی هایی که در حال حاظر دارید و آی پی هایی که قبلا داشتید ، حالا اگر آی پی جدید بگیریم ، دوباره باید بریم تقدیم کنیم؟

بلی

تا حدودی

اگه مجاز باشن خیر

kingpower
December 29th, 2014, 11:06
درود

به ما هم تماس گرفتن که بیاید
ایا رفتن اجباریست ؟ ایا اگ نری مشکل ساز خواهد بود ؟

hadi_am
December 29th, 2014, 11:06

درود

مدارکی که لازمه چیزی جز خودتون لازم نیست.

تا جایی که بنده 1/5 سال پیش فرم هارو پر کردم و چیزی نخواستن از من ولی برای اطمینان کارت ملی

تمامی رنج آی پی هاتون لازمه که داشته باشن برای پیگیری و موارد خاص و همچنین پای شما کلا گیر همون آی پیاس به شرطی که برید و بگید که این آی پی ها از دسترس شما خارج شده.

اگه مجاز باشن مشکلی پیش نمیاد.

در مورد پیدا کردن چیزی داریم به عنوان گوگل و همچنین سایت ساماندهی ...

از این طریق به راحتی پیدا میکنن...

chaleshtor
December 29th, 2014, 11:09

مجوز دریافتی،سایت ساماندهی و فعالیت در اینترنت

درود

درود

اجباری نیست اما این همکاری با فتا محسوب میشه

hell.machine
December 29th, 2014, 11:12
سلام
مدارکی نمیخوان یه کارت ملی همراتون باشه کفایت میکنه
فقط میخوان تایید هویت کنن
که اگر فردا از طریق سرور های شما و یا ... تخلفی رو مرتکب شد بتونن از طریق شما پیگیری کنن همین!
آی پی ها رو هم برای همین میخوان!
این یه چیز طبیعی هست وقتی شما دارید در فضای مجازی کار میکنید به صورت مجاز باید یه سری کارا مثل تایید هویت و یا ... رو هم انجام بدید

bamahost
December 29th, 2014, 11:14
درود

اینقدر صداش مخوف بود که من نتونستم بهش بگم نمیام ولی گفتم هفته ای دیگه میتونم بیام گفت باشه ولی حتما باید همون روزی که مشخص کردی بیای
دوستانی که نرفتن باید بیان در این مورد نظر بدن

درود

مدارکی که لازمه چیزی جز خودتون لازم نیست.

تا جایی که بنده 1/5 سال پیش فرم هارو پر کردم و چیزی نخواستن از من ولی برای اطمینان کارت ملی

تمامی رنج آی پی هاتون لازمه که داشته باشن برای پیگیری و موارد خاص و همچنین پای شما کلا گیر همون آی پیاس به شرطی که برید و بگید که این آی پی ها از دسترس شما خارج شده.

اگه مجاز باشن مشکلی پیش نمیاد.

در مورد پیدا کردن چیزی داریم به عنوان گوگل و همچنین سایت ساماندهی ...

از این طریق به راحتی پیدا میکنن...
اگر مجاز باشه که خوب هرکسی میدونه مشکلی نداره ، ولی اصولا همه سایتا تو نت مجاز نیست وگرنه ***** نمیشدن در اینصورت میخوام بدونم پای کی گیره؟ ما یا مشتری؟
آی پی های قبلی از دسترس ما خارج شده در اینصورت چرا بازم میخوان اینا رو داشته باشن؟ اومدیم تو این مدت کسی کاری انجام داده بود.
وقتی تو سایت سازماندهی ثبت نشده باشه و تو گوگل هم رتبه ای نداشته باشه چطور ممکنه پیدا کنن؟ شاید وب هاستینگ تالک داره لو میده:71:
=========================
فقط باید آی پی ها رو بنویسیم یا اینکه موارد دیگه ای هم هست که باید در فرم پر بشه؟
کلا یکی توضیح بده تو فرم دقیقا چه چیزهایی میخواد

chaleshtor
December 29th, 2014, 11:23
خوندن این تاپیک پیشنهاد می کنم
http://www.webhostingtalk.ir/f41/113481/?highlight=

kingpower
December 29th, 2014, 13:48
دوستان یه سوال کسایی که خودشون نمیرن و یک کسی رو به عنوان نماینده میفرستند ایا کارت ملی مدیر تصلی نیاز است یا با مشخصات نماینده تعیین شده باید بروند ؟(چون خودشون تو تماس گفتن امکان فرستادن نماینده به جای خود هست )

و چه تطلاعاتی نیاز است یعنی فرم ها چه چیز هایی نیاز دارد ؟

m0rt3za
December 29th, 2014, 13:51
سلام
میشه داوطلبانه هم رفت و فرم ها رو پر کرد؟ قبل از اینکه خودشون تماس بگیرن

ali0000
December 29th, 2014, 13:52
درود
ملاک پر کردن و ارائه اطلاعات سرورها و خدماتی که ارائه میشه حالا شاغلام بجای باقر بره فرم پر کنه من ندیدم این موارد رو چک کنن

TN Projects
December 29th, 2014, 14:11
با درود و احترام.
معمولا خیلی از هاستینگها نه شرکت ثبت شده هستند و نه .... که قاعدتا کارشون هیچ رسمیتی نداره از لحاظ قانونی که پلیس فتا برای اینکه مشتری و هاستینگ رو تشخیص بده از هم ... و زمانی که مشکلی پیش اومد بهتر بتونه نظارت کنه این دسته از هاستینگها رو شناسایی میکنند که هاستینگشون رو ثبت کنند.
طبیعتا کسی که فرم رو پر میکنه مسئولیت هر مشکلی که در مورد هاستنیگ پیش بیاد متمرکز بر روی اونه. که مدارکی نظیر کارت ملی و کپیش + یک اثر انگشب باید ارائه بشه
ای پی هایی که قبلا داشتید در حال حاضر اعتباری ندارند و نخواهند داشت مگر صرفا در جهت اطلاع رسانی اعلام کنید که این سرور یا ای پی کنسل یا واگذار شده اما ای پی های حال حاضر و ای پی هایی که بعدا بگیرید رو باید ثبت کنید که هر مشکلی پیش اومد تقریبا تمرکز مشکل روی مشتری باشه نه هاستینگ... و اینکه بهتر بتونند ای پی ها و مشتریهاتون رو اسکن کنند... . !
سایتهای غیر مجاز رو معمولا که پیدا کردن از دامین یا اطلاعاتشون یک هویز میگیرن و خودشون دیگه .... انجام میدن . اگر هم اون سایت زیاد مشکل دار بود یک شکایت تنظیم میکنند و یک حکم میگیرن که اطلاعات اون مشتری رو بهشون بدین که تخلفشون رو با جدیت پیگیری کنن.
در مورد اجباری بودنش عرض کنم خدمتتون : اگر بعدا مشکلی پیش بیاد در مورد مشتریهاتون یا سایتهایی که میزبانی میکنید رو چک کنند حالا از هر طریقی و موردی مشاهده کننده میتونه واستون مشکل درست کنه... گاه در سطح های بالا هم مشاهده کردیم !!!
داوطلبانه هاستینگها رو ثبت کرد بهتره .... .
پیدا کردن هاستینگها از اون چیزی که فکر میکنید خیلی راحت تره. :)
موفق باشید.

chatsaz
December 29th, 2014, 14:13
بیخیال نمیخواد بری
پارسال مارو هم گفتن بیا نرفتیم چیزی نشد

jpmo02
December 29th, 2014, 14:59
ببخشید فقط برای هاستیگ ها احضار میکنند؟
فقط اطلاعات میخوان یا برگه ای چیزی هم ب ما میدهند؟
برای سایتها چطور؟
سپاس

spsgorgan
December 29th, 2014, 15:43
ما رفتیم. قشنگ هم اطلاعات دادیم. 4 ماه بعدش یه مشکل داشتیم خیلی خوب پیگیری کردند چون آشنا بودند. حتما همکاری کنید به نفع خودمونه

bamahost
December 29th, 2014, 21:30
ما رفتیم. قشنگ هم اطلاعات دادیم. 4 ماه بعدش یه مشکل داشتیم خیلی خوب پیگیری کردند چون آشنا بودند. حتما همکاری کنید به نفع خودمونه

میشه بگید چه مشکلی داشتید و چطور حلش کردن براتون؟ چون به نظر من زیاد صداش دوستانه نبود.

ms96
December 29th, 2014, 21:44
سلام
میشه داوطلبانه هم رفت و فرم ها رو پر کرد؟ قبل از اینکه خودشون تماس بگیرن

بله اتفاقا بعدا بهتر همکاری میکنند باهاتون.

spsgorgan
December 29th, 2014, 21:51
عزیزی نسبت به تهدید هک تماس گرفت. اقدام به اخاذی کرد. شرکت خودمون ظرف یک ساعت تا عکس طرف رو هم درآورد و به دوستان فتا اعلام کرد. تا اینجا همکاری کردند که با حکم جلب به نام ما رفتن و طرف رو دستگیر کردن. درسته یکم ممکنه اولش کلاس بزارن که خب ذات نظامی همینه اما در کل اگر شرکت هستید و مبنای حقوقی داره کارتون بسیار مفید خواهد بود.

bamahost
January 7th, 2015, 23:57
با درود مجدد
مدتی پیش این تاپیک رو باز کرده بودم و الان برای اینکه تاپیک رو به نتیجه برسونم نتیجه رو مینویسم تا بعدا اگر کسی سوالی یا مشکلی داشت بتونه از این تاپیک استفاده کنه
چند روز پیش طبق قراری که گذاشته بودیم رفتم پلیس آگاهی قسمت فتا و پس از طی مراحل امنیتی بالاخره رفتم داخل و منتظر نشستم تا صدا زدن
و 3 برگه رو دادن که پر کنم برگه اول شامل: اطلاعات هاستینگ و اطلاعات شخصی از جمله آدرس منزل ، تلفن منزل ، تلفن محل کار ،تلفن همراه و چنتا چیز دیگه بود
برگه دوم : آی پی سرورها ، دامنه های ثبت شده ، گرفتن اطلاعات از مشتری ها ، داخلی یا خارجی بودن سرورها و چند مورد دیگه
برگه سوم: ثبت کننده دامنه هستید؟ اسم دامنه هایی که ثبت میکنید ، دامنه ir ، دامنه تحت مدیریت nic ، دامنه های بین المللی ، تخصص ها و مدارک تخصصی که شامل 4 قسمت بود ، طراحی سایت ، cms
در اخر هم باید همه برگه ها رو امضا و انگشت بزنید و تحویل بدید + یک کپی از کارت ملی ، متاسفانه کارت ملی همراهم نبود و شانس اوردم که با گواهی نامه تونستم تایید هویت رو انجام بدم ولی در آخر شماره فکس دادن گفتن باید کارت ملی رو فکس کنی
در کل رفتار خوبی داشتن بعد از پر کردن فرم ها رفتیم داخل دفتر صحبت کردیم تازه دوستم پیدا کردم:)
به نظر من اگر تماس گرفتن بیاید ، برید مشکلی نداره یه آب و هوایی هم عوض میشه.
پاینده باشید دوستان:53:

k-h
January 8th, 2015, 00:37
درود
البته میان در خونتون و تحقیق میکنند که آدرسی که دادین درسته یا نه

taksis
January 8th, 2015, 00:54
خب اگر برید که خوبه.بالاخره همکاری باید دو طرفه باشه دیگه
واقعا اگر دوز و کلکی تو کارتون نیست و زیر و رو یکی هستید خوبه که برید

sor
January 8th, 2015, 01:08

سلام استاد.
1. والا ما ک رفتیم مدرک شناسای خواصی نخواست. فقط ما کارت ملی بردیم !
2. ای پی هم تا جایی که میدونم ای پی های در حال استفاده ( اون های که الان در حال حاطر استفاده مکیند کافیه )
3. احتمالا اره
4. اگه مجاز باشن خیر . ولی کاری هم ندارن
سوال شما ، سوال منم بود . که در حواب گفتن کسایی هستن که به ما خبر میدین !

به ما که زنگ زدن اطلاعات کاملی از ما داشتن ( اسم . فامیل . شهر . ادرس )

به طور کلی یک فرم 3 الی 4 صفحه ای هست باید پر کنید . که نشون دهنده این باشه که فعالیت شما قانونی هست و اینا ...

اگه سرور مال خوسته سوالاتشون زیاد میشه . ( ک من خودم بشخصه با این ک سرور داشتم گفتم نماینده هستم )

( اطلاعات زیادی لازم ندارن . ای پی سرور ها هست . نوع وریفای کردن حساب ها . سیستم عامل سرور . رنج ای پی سرور . نوع سرور . از کاربرا چ اطلاعاتی دیافت میکنید و چند تای دیگه + اطلاعات شخصی خودتون )

پایدار باشید

- - - Updated - - -

درود

سلام مصطفی جان
اره برید بهتره چون فعالیت شما رو قانونی میکنه . که اگه مشکلی پیش بیاد ، شما یک سندی دارید که فعالیتتون قانونی هست .

به من فکر کنم سه چهار بار تماس گرفتن که بیایید اطلاعاتتون رو کامل کنید و این حرف ها

کلی بگیم بری بهتره

jahromweb
January 9th, 2015, 16:09
دوستان یه چیز که من توش مونده بودم:
دامنه به نام کس دیگه ای بود ولی من روش کار میکردم اما مستقیم زنگ زدن به من و همه ی اطلاعات فردی من رو داشتن
درضمن یک نامه براشون از تهران میاد همراه با عکس از سایت
درضمن 3 تا فرم هست : 1)هاستینگ 2)دامنه 3)طراحی وب
پس طراحان هم منتظر باشن ....