PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه کردن هارد در ویندوز 2008

dellserver
December 29th, 2014, 09:26
سلام میخوام یک هارد به وی پی اس اضافه کنم که :
1-هاردها 2هارد 2ترابایتی هستند در سرور
2-هارد رو میخوام در یک پارتیشن ایجاد کنم مثلا 3.5ترابایت پارتیشن D
3-vmware5.1

Yas-Host
December 29th, 2014, 09:27
سلام میخوام یک هارد به وی پی اس اضافه کنم که :
1-هاردها 2هارد 2ترابایتی هستند در سرور
2-هارد رو میخوام در یک پارتیشن ایجاد کنم مثلا 3.5ترابایت پارتیشن D
3-vmware5.1

سلام

در بخش edit settings دو هارد اضافه کنید از قسمت بالا گزینه Add

یک هارد 1.8 و یک هارد 1.5 سپس در ویندوز در قسمت manage و disk managment برید و آنجا یک درایو ایجاد کنید و پارتیشن های جدید رو extend کنید .

Zagrio.com
December 29th, 2014, 09:29
سلام

در داخل ویندوز میتونید با استفاده از Storage Pool پارتیشن بصورت Raid یا عادی بسازید.
File Server Role را نصب کنید و از Server Manager تنظیم کنید.

dellserver
December 29th, 2014, 09:30
سلام

در بخش edit settings دو هارد اضافه کنید از قسمت بالا گزینه Add

یک هارد 1.8 و یک هارد 1.5 سپس در ویندوز در قسمت manage و disk managment برید و آنجا یک درایو ایجاد کنید و پارتیشن های جدید رو extend کنید .
سلام
جناب سنجری مشکل ایجاست که از هاردی که وی پی اس روش نیست نمیشه اضافه کرد و هاردها که اضافه میشن از همون هارد میزبان هستند

company_hosting
December 29th, 2014, 09:37
سلام
جناب سنجری مشکل ایجاست که از هاردی که وی پی اس روش نیست نمیشه اضافه کرد و هاردها که اضافه میشن از همون هارد میزبان هستند

سلام
موقع انتخاب هارد گزینه پایین بزنید و هارد در درایو دیگری انتخاب کنید
با تشکر

dellserver
December 29th, 2014, 11:43
منظورتون از گزینه پائین کدومه ؟
یکی هست که بروز داره اونجا ؟
چطور میشه هارد اضافه کرد از بروز؟

- - - Updated - - -

از دوستان خواهش دارم کمک کنید

alita
December 29th, 2014, 13:39
سلام. به خدا گیر کردم.از مدیریت معذرت می خوام به خاطر اسپم های اخیر. لطفا به این تاپیک مراجعه کنید.من به پی لاین حتی پیغام هم فرستادم اما هنوز جوابی رو ارسال نکرده. منظور از این پلاگین ها چیست؟ چون اینها پلاگین هستند و cms نیستند. این پلاگین هایی (http://www.payline.ir/plugins) که ماهیت درگاه رو دارند چه فرقی با هم دارند؟ بچه ها لطفا کمک کنید. گیر کردم. لطفا مدیریت این پست رو پاک نکنه تا دوستان لطف کنند پاسخ بدهند.