PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با adsl

unlimited
December 29th, 2014, 06:03
سلام و درود ، بنده 8 ساله از ای دی اس ال استفاده میکنم الان 2ساله این مشکل رو با اینترنتم دارم منطقه فیبرنوری هستش ! از آسیاتک استفاده میکنم ، سرعت 512رو دارم و با 474 کیلوبایت دانلود میکنم من اینترنت 1مگ 2مگ 4مگ و 10مگ رو تست کردم اما سرعت از 470/480 بیشتر نشد !! مشکل از چیه بنظر شما؟

5678
December 29th, 2014, 06:49
سلام و درود ، بنده 8 ساله از ای دی اس ال استفاده میکنم الان 2ساله ایناریل رو با اینترنتم دارم منطقه فیبرنوری هستش ! از آسیاتک استفاده میکنم ، سرعت 512رو دارم و با 474 کیلوبایت دانلود میکنم من اینترنت 1مگ 2مگ 4مگ و 10مگ رو تست کردم اما سرعت از 470/480 بیشتر نشد !! مشکل از چیه بنظر شما؟

سلام

دوست من با اینترنت دانلود منیجر دانلود می کنید؟ برید تو تنظیماتش نگاه کنید ی زمانی سرعت لیمیت نشده باشه!

بعد از چه لینکی استفاده میکنید؟ممکنه علت کم بودن سرعتتون لیشمت شدن حداکثر سرعت لینک توسط سایت ارایه دهنده باشه

ی احتمال دیگه هم وجود داره اونم اینکه مشکل از مودمتون هست ک سرعت بالاتر از این نمیره مودمتون رو عوض کنید

PardakhtNet
December 31st, 2014, 21:05
دورد

احتمال زیاد خط شما نویز داره

بهتره تماس بگرید به پشتیبانی و بهشون بگید که بالاترین سرعتی که خط شما میکشه چقدر هست

اگر دیدید خط نویز داره و مشکل دوری از مخابرات ندارید سرخط چک کنید حتما سرعت اینترنت شما افزایش پیدا می کنه

da6276
January 1st, 2015, 04:05
سلام و درود ، بنده 8 ساله از ای دی اس ال استفاده میکنم الان 2ساله این مشکل رو با اینترنتم دارم منطقه فیبرنوری هستش ! از آسیاتک استفاده میکنم ، سرعت 512رو دارم و با 474 کیلوبایت دانلود میکنم من اینترنت 1مگ 2مگ 4مگ و 10مگ رو تست کردم اما سرعت از 470/480 بیشتر نشد !! مشکل از چیه بنظر شما؟

درود
مطمئنید خطتون فیبر نوری هست؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط مخابرات میتونه روی فیبر سرویس بده و بقیه شرکت ها نمیتونن.
و اما اگر سیاست isp شما مثل شاتل باشه برای همه سرویس ها سرعت معمولا بالای 4 مگ هست و فقط سرعت سرویس ها در آپلود فرق میکنه.
مثلا بنده همه سرویس های شاتل رو تست کردم از 128 کیلوبیت تا 4 مگابیت ، سرعت دانلود برای همه سرویس ها تقریبا برابر با 500 کیلوبایت بود ولی آپلود سرویس 128 کیلوبیت معدل 16 کیلوبات و سرویس 256 معادل 32 کیلوبایت و سرویس 4 مگابیت معادل 500 کیلوبایت بود.

PardakhtNet
January 1st, 2015, 10:48
درود
مطمئنید خطتون فیبر نوری هست؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط مخابرات میتونه روی فیبر سرویس بده و بقیه شرکت ها نمیتونن.
و اما اگر سیاست isp شما مثل شاتل باشه برای همه سرویس ها سرعت معمولا بالای 4 مگ هست و فقط سرعت سرویس ها در آپلود فرق میکنه.
مثلا بنده همه سرویس های شاتل رو تست کردم از 128 کیلوبیت تا 4 مگابیت ، سرعت دانلود برای همه سرویس ها تقریبا برابر با 500 کیلوبایت بود ولی آپلود سرویس 128 کیلوبیت معدل 16 کیلوبات و سرویس 256 معادل 32 کیلوبایت و سرویس 4 مگابیت معادل 500 کیلوبایت بود.

روی خطوط فیبر هم خود مخابرات هم نمی تونه سرویس بده و فقط شاید تو بعضی مراکز تجهیزات فیبر را دارند

مخابرات بصورت سیستم خط از تو فیبر در میاره و بعد اینترنت میده

ایشون فرمودند حتی سرعت 10 مگابیت گرفتند ولی سرعتشون باز رو سرعت حدود 4 مگابیت مونده پس نتیجه می گیرم snr خطشون بالاست و نویز دارند

unlimited
January 1st, 2015, 15:31
سلام

دوست من با اینترنت دانلود منیجر دانلود می کنید؟ برید تو تنظیماتش نگاه کنید ی زمانی سرعت لیمیت نشده باشه!

بعد از چه لینکی استفاده میکنید؟ممکنه علت کم بودن سرعتتون لیشمت شدن حداکثر سرعت لینک توسط سایت ارایه دهنده باشه

ی احتمال دیگه هم وجود داره اونم اینکه مشکل از مودمتون هست ک سرعت بالاتر از این نمیره مودمتون رو عوض کنید

خیر لیمیت نیستش!

Gostarhost
January 2nd, 2015, 00:22
با سلام
در حال حاضر فقط مخابرات بر روی فیبر نوری اینترنت ارائه می کند . در ضمن دوست عزیز کندی سرعت بستگی به عوماول مختلفی همچون نویز، تجهیزات مخابراتی ، و تراکم در منطقه شما دارد.