PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی در whmcs (کمک فوری)

parsntc1
December 29th, 2014, 00:40
با سلام به همه دوستان
حدودا 2 روز هست که کران جاب در whmcs درست کار نمیکنه خیلی جالب هست بنده چندتامشتری داشتم که سرویس ها رو تمدید نکردن و فاکتورهاشون رو گرفتم حذف کردم و محصولاتش هم حذف کردم الان وقتی کران جاب اجرا میشه خودکار میاد این فاکتور ها رو میسازه بعد همونجا متوفقف میشه و خیلی از منابع سرور استفاده میکنه باز میام فاکتور پاک میکنم میره سر اون مشتری دیگه کلا همش 32 تا فاکتور رو با این که پاک کردم هی مجدد میسازه و همونجا متوفق میشه الان خیلی ما رو به دردسر اناخته لطفا راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

کسی نیست کمک کنه؟
اگر کسی انگلیسی بلد هست بگه تا برم به whmcs تیکت بزنم

Zagrio.com
December 29th, 2014, 00:41
سلام

آیا از نسخه اصلی استفاده میکنید؟
آیا سفارش ها رو هم حذف میکنید؟ محصولات رو به همچنین؟ لاگ Cron Job شما در قسمت Activity چه چیزی رو ثبت میکنه؟

با سپاس

parsntc1
December 29th, 2014, 00:55
سلام

آیا از نسخه اصلی استفاده میکنید؟
آیا سفارش ها رو هم حذف میکنید؟ محصولات رو به همچنین؟ لاگ Cron Job شما در قسمت Activity چه چیزی رو ثبت میکنه؟

با سپاس

اره لایسنس لایف تایم خریدیم
فقط محصول که کاربر دیگه استفاده نمیکرده و معلق شده به همراه فاکتور رو حذف کردم
توی لاگ ها میگه من وقتی فاکتور این 3 تا مشتری رو حذف کردم میاد اینا رو میسازه بعد همونجا دیگه گیر میکنه و هنگ میکنه کران مصرف سی پیو هم تا 80 درصد پر میکنه
کلا الان دیگه ساسپند کردن هاست و سرور دیگه اونجا نمیشکه

هاست 97
December 29th, 2014, 09:17
دلایل مختلفی هست
اگر آدرس کرون جاب را در مرورگر اجرا کردید و کار کرد مشکل از سوی سرور هست که احتمالا کرون جاب سرور متوقف شده است که باید مجدد استارت شود

parsntc1
January 1st, 2015, 09:46
دلایل مختلفی هست
اگر آدرس کرون جاب را در مرورگر اجرا کردید و کار کرد مشکل از سوی سرور هست که احتمالا کرون جاب سرور متوقف شده است که باید مجدد استارت شود

در مرورگر میزنم و اجرا میشه و در لاگ های whmcs «گاه میکنم میبینم سر این فاکتور ها متوقف شده اخه من موندم فاکتوری که از دیتابیس پاک شده این چطوری میاد مجدد میسازه من محصولات رو هم پاک کردم جای سوال شده برام

- - - Updated - - -

کسی نیست کمک بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a.e
January 1st, 2015, 10:01
سرویس که برای آن فاکتور صادر میشود را به حالت فسخ شده یا لغو شده تغییر وضعیت دهید مشکل برطرف میشود

parsntc1
January 3rd, 2015, 20:58
سرویس که برای آن فاکتور صادر میشود را به حالت فسخ شده یا لغو شده تغییر وضعیت دهید مشکل برطرف میشود
من هم سرویس رو پاک کردم هم فاکتور رو
الان بعد از اینکه کران اجرا میشه فاکتور رو داره مجدد مسازه