PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روند فروش سایت در ایران !!!!!

Netfollower
December 28th, 2014, 21:37
درود

خواهشی که دارم در این تاپیک به هیچ وجه اسپم یا توهین (به ایرانی بودنمون "ایرانی بودن افتخاره" ) نشه
چون موضوع کاملا به وب هاستینگ تاک ربط داره و اصلا دوس ندارم به خاطر بحث و اسپم پاک شه

واقعیت دردودلی بود بسیار ناراحت کننده
چندوقت پیش ما تاپیک زیر رو زدیم

http://www.webhostingtalk.ir/f118/129333/

واقعیت به خاطر اجبار مالی دودل بودیم یا حداقل مجبور به فروش سایتی که برایم مثل پسر بوده
و در چندسالی که روی ان کار کردی یکبارم فکر فروشش را نکردم !!!

در این مدت برای فروشش خیلی درخواست داده شد ولی با چیزهایی که دیدم در این مدت میتونم بگم از فروش
کاملا پشیمون بوده و حاضرم برای کاری که میخوام بکنم یا ماشینمو بفروشم یا ته تهش نزول کنم ولی حتی با بعضی اشخاص
درمورد فروش سایت صحبتم نکنم !!!!

اکثرا دنبال سایت با درامد و حاضر و اماده و هلو برو تو گلو و الکسا ویژه
(خب برادر من پاشو برو سایت موزیک بخر , یا یه دامنه بگیر یه بک اپ موزیک ریستور میکنی 2 ماه بعد
هم الکسا و.... فضایی میره بالا "جسارت به همکارانی که درست کار میکنند نباشه" )
یا نه یه سایت اسپمری یه اسکریپت نصب میکنند چندماه بعد.... : ))))
یا سایت های فیلم و.... که همکاران تخصصشون از بنده بیشتره و بهتر میفهمن بنده چی میگم

چرا دیگر برای خرید یک سایتی پیغام میدهید که شخصی 4سال زندگی اش را روی ان گذاشته؟
باور کنید با همین قیمت پست کپی پیس (پستی 200 تومن ) هم حساب کنید
با توجه به تعداد مطالب و... بنده قیمتی که برای سایتم گذاشتم حتی نصف پول مطالبشم نبود !@!!!
چه برسه به کارایی که روش شده و طراحی و امکانات اختصاصی و پولایی که روش خرج کردیم و .......

دوباره یکی به ما پیام داده خب من 20 م شنبه واست کارت به کارت میکنم و خریدم قطعیست: ))))
نزدیک چندساعت مغز مارو خورد آخر
طرف بعد 4 هفته امده نه من شرکت زدم و.... تایم ندارم و : ))) ( در نهایت معلوم شد طرف کلا قدرت خرید نداشته )

پیشنهاد برادرانه و نتیجه گیری از این تاپیک

اگر سایتی دارید که واقعا روش زحمت کشیدید و به خاطر اجبار مالی مجبورید بفروشید شده برید نزول کنید بکنید
ولی به یک مشت... نفروشید :) جز اعصاب خردی و یک مشت بیمار که صرفا کنجکاو به فضولی در کار دیگرانن
و اعصاب خردی به معنای واقعی چیزی عایدتان نمی شود

اگرم قصد بیزینس فروش سایت دارید
هیمن امروز برید بک اپ بخرید دوماه روش کار کنید بعد تو انجمنای مختلف الکی اه و ناله که من عاشق سایتم
و فلانم مرده میخوام بفروشم : )))) کلا سبک کاری در ایران اینگونه شده به شخصه با چشم خودم دیدم
طرف شش ماه هم رو سایت وقت نذاشته ده برابر چندسالی که ما اعصاب و روان و زندگی خودمان را گذاشتیم فروخته

کلا یا سایتی برای خودتان نزنید یا اگر زدید نفروشید متاسفانه اکثرا یا قدرت خرید یا فهم فنی لازم ندارند

امیدوارم این تجربیات به عزیزانی که قصد فروش سایت دارند کمک کنند

و امیدوارم درباره حقایقی که گفته شد کسی موضع نگیرد. خیلی بهتر میدانید این چیزها واقعیت است.....

downloaddl
December 28th, 2014, 21:53
با سلام

قبلا هم خیلی جاها این حرف رو زده بودم و باز هم اینجا بهتون می گیم

ما ایرانی هستیم ( معروفیم به ایرانی بازی ( قصد توهین ندارم ) )

اینجا ایران هست
اینجا برای یک سایت ... برای کار یک برنامه نویس که تا صبح وقت گذاشته تا پروژه شما رو تحویل بده
برای یک میزبانی وب که کلی خرج روی سایتش کرده تا سرویس خوب بده
برای خیلی چیز های با ارزش دیگر
هیچ ارزشی قائل نیستند

و مشکل هم از فرهنگ سازی غلط در دنیای مجازی هست
از کسایی که تو این دنیا حظور دارن و با حظورشون تنهای کاری که کردن به اینترنت عزیز توهین می کنن. کسای که گند زدن به این اسم . اینترنت.

بله اینجا رسانه ها دنیای مجازی رو به شکل یک زامبی به ملت دارن نشون میدم

تا زمانی که بلد نباشیم از تکنولوژی درست استفاده کنیم نباید به فکر فروش یک وب سایت تصمیم بگیریم
اینجا ایران است و سایت ما فقط برای ما ارزش داره و نه دیگران

Netfollower
December 28th, 2014, 22:16
با سلام

قبلا هم خیلی جاها این حرف رو زده بودم و باز هم اینجا بهتون می گیم

ما ایرانی هستیم ( معروفیم به ایرانی بازی ( قصد توهین ندارم ) )

اینجا ایران هست
اینجا برای سایت برای هاست برای سرور برای دنیای مجازی هیچ ارزشی قائل نیستند

بله اینجا رسانه ها دنیای مجازی رو به شکل یک زامبی به ملت دارن نشون میدم

تا زمانی که بلد نباشیم از تکنولوژی درست استفاده کنیم نباید به فکر فروش یک وب سایت تصمیم بگیریم
اینجا ایران است و سایت ما فقط برای ما ارزش داره و نه دیگران

بنده بیشتر از این میسوزم طرف هنوز فرق سایت کارکرده و نکرده را نمیداند می اید نظر میدهد
سایتی که شخص 100 ت هم روش خرج نکرده رو با سایت ما یکی میداند !
البته نمیتوان گفت همم اینطورین ولی متاسفانه کسایی که کمی قدرت خرید دارند خیلی زود جو زده این
می شوند که خبری است ! یا دنبال لقمه امادن
و اکثر کسایی که بنده دیدم سایت میفروشن از همون اول برای فروش ساختنش
و یه بک اپ روش ریستور میکنند و چندتا سایت تاپیک میزنند گریه میکنند و با قیمتایی یا خیلی پایین یا غیرمعقول
به این بازار گند زدند و البته توقع و ادب بعضی از خریداران هم تغییر دادند !!!

- - - Updated - - -

و البته بنده الان کلا پشیمانم و صحبت های هیچکس را دیگر جدی نمیگیریم

hossein6151
December 28th, 2014, 22:43
ایران دیگه از اسمش مشخصه:d
یه دسته آدم هستن که قیمت میگیرن و تخفیف میگیرن و آخرش هیچی به هیچی من خودم سایتم رو فروختم کلی زحمت کشیدم و در به دری آخرش گفتیم بفروشیم بعد از اینکهخ فروختم دیدم الان 6 ماه شده ولی سایت بسته شد و رفت تازه متوجه شدیم که اون نفری که خریده اصلا بلد نبود پست بزنه ما یادش دادیم.
یا اینکه میترسن از اینکه سایت بخرین مثلا یکی تاپیک میزنه سایت موزیک رو میفروشه مثلا 9 میلیون میگه که ماهی 3 تومن درآمد داره این نفری که میخواد بخره میترسه میگه من اینهمه پول بدم برای یه سایت پس سوال میکنه ار فروشنده آخرش هم نمیخره.
اینجا ایران هستش رو هیچ کاری تخصصی کار نشده و همه هم از روی اینکه بگن ما هم اره میان دست به هر کاری میزنن آخرش هم ولی مکنن و میرن
باور کنید من الان پشیمونم که چرا ولش کردم سایتم رو چون واقعا رو سایتی که شبانه روز زحمت میکشند اصلا اون طرف دلش نمیاد بفروشتش اینو اونایی که سایت دارن میدونن حالا بعضی ها میان برای قیمت گرفتن و اطلاعات گرفتن و خودشونو و اطلاعاتشونو بالا ببرن میان طرف رو سوال پیچ میکنن.
فقط فروش سایت تو ایران نیست ایران تا وقتی که کاملا دارای فرهنگ نشه(توهین نباشه به دوستان)ولی واقعیت هستش نمیشه مردم رو متوجه کرد.

در کل مردم ایران اول به خاطر متن بالا و بعدش هم برای اینکه میگن ما انقدر بیاین پول سایت بدیم چیز احمقانه ای هستش ولی نمیدونه که یه سایت با این همه عمرش و مطلب و بازدید اصلا نمیشه روش قیمت گذاشت چون شبانه روز روی سایت وقت گذاشتن.

در کل منم با نظر امید جان موافقم سایتی دارین که براش زحمت کشیدن اصلا نفروشید بعد از فروختن متوجه میشیدی که چه ضرری کردین

tikweb.ir
December 28th, 2014, 23:01
یه چیز دیگه هم اضافه کنید
اغلب کسایی که سایتی رو میخرن هدفشون دوباره فروش با قیمت بالاتر به یکی دیگست

اصلا دل نمیسوزنن
هرکسی روی سایت خودش شاید ساعت های مهم زندگیش رو گذاشته
اما واقعا دردناکه که میبینه وقتی سایت رو با قیمتم واقعا ناچیز میفروشه اگر بعد از فروش سایت ، به سایتش سر بزنه (که مطمئننا میزنه چون مثل فرزندش براش چند سال زحمت کشیده) وقتی میبینه سایت داغون شده یا افتاده دست کسی که هیچی نمیدونه و یا برا تفریح سایتو خریده که بگه این مال منه یا برا فروش و فقط پول !

خیلی کم دیدم کسی سایتی رو از شخص دیگه ای بخره و اونجوری که باید و شاید براش دل بسوزونه روش کار کنه و مثل سایت خودش باهاش رفتار کنه

pc30
December 28th, 2014, 23:06
واقعا روزگار بدیه ! یارو یه هاست میگیره یه دامنه یه وردپرس و قالب نصب میکنه 150 :|

آخه داداش من مگه چه خبره ؟

تجربه ثابت کرده که اونایی که واسه سایتشون زحمت میکشن با قیمت پایین میفروشن اما برخی دلال ها میان میخرن بعد با قیمت چند برابر می فروشند

البته تعداد زیر 18 سال نیز بسیار بالا رفته و این خیلی بده ...

Netfollower
December 28th, 2014, 23:10
ایران دیگه از اسمش مشخصه:d
یه دسته آدم هستن که قیمت میگیرن و تخفیف میگیرن و آخرش هیچی به هیچی من خودم سایتم رو فروختم کلی زحمت کشیدم و در به دری آخرش گفتیم بفروشیم بعد از اینکهخ فروختم دیدم الان 6 ماه شده ولی سایت بسته شد و رفت تازه متوجه شدیم که اون نفری که خریده اصلا بلد نبود پست بزنه ما یادش دادیم.
یا اینکه میترسن از اینکه سایت بخرین مثلا یکی تاپیک میزنه سایت موزیک رو میفروشه مثلا 9 میلیون میگه که ماهی 3 تومن درآمد داره این نفری که میخواد بخره میترسه میگه من اینهمه پول بدم برای یه سایت پس سوال میکنه ار فروشنده آخرش هم نمیخره.
اینجا ایران هستش رو هیچ کاری تخصصی کار نشده و همه هم از روی اینکه بگن ما هم اره میان دست به هر کاری میزنن آخرش هم ولی مکنن و میرن
باور کنید من الان پشیمونم که چرا ولش کردم سایتم رو چون واقعا رو سایتی که شبانه روز زحمت میکشند اصلا اون طرف دلش نمیاد بفروشتش اینو اونایی که سایت دارن میدونن حالا بعضی ها میان برای قیمت گرفتن و اطلاعات گرفتن و خودشونو و اطلاعاتشونو بالا ببرن میان طرف رو سوال پیچ میکنن.
فقط فروش سایت تو ایران نیست ایران تا وقتی که کاملا دارای فرهنگ نشه(توهین نباشه به دوستان)ولی واقعیت هستش نمیشه مردم رو متوجه کرد.

در کل مردم ایران اول به خاطر متن بالا و بعدش هم برای اینکه میگن ما انقدر بیاین پول سایت بدیم چیز احمقانه ای هستش ولی نمیدونه که یه سایت با این همه عمرش و مطلب و بازدید اصلا نمیشه روش قیمت گذاشت چون شبانه روز روی سایت وقت گذاشتن.

در کل منم با نظر امید جان موافقم سایتی دارین که براش زحمت کشیدن اصلا نفروشید بعد از فروختن متوجه میشیدی که چه ضرری کردین

دقیقا حسین جان

اخه قشنگ معلومه سایتی که طرف واقعا روش کار کرده
با سایتی که دلال سایت زده و هدفش از اول فروش بوده
متاسفانه مشتری ها....

- - - Updated - - -

واقعا روزگار بدیه ! یارو یه هاست میگیره یه دامنه یه وردپرس و قالب نصب میکنه 150 :|

آخه داداش من مگه چه خبره ؟

تجربه ثابت کرده که اونایی که واسه سایتشون زحمت میکشن با قیمت پایین میفروشن اما برخی دلال ها میان میخرن بعد با قیمت چند برابر می فروشند

البته تعداد زیر 18 سال نیز بسیار بالا رفته و این خیلی بده ...

رحمت بر پدر و مادر شما
که دقیقا عقده بنده را گفتید
تازه حالا هاست ودامنه خوب است
بک اپ ریستور میکنند اغدعای زحمت کشیدن میکنند !
و واقعا سایت موزیک و فیلم و.. با مجموعه سایت خبری/تفریحی واقعی یکیه؟
بعضی از موجودات برای بازارگرمی به من گفتن خب من میرم 2تومن میدم سایت موزیک میخرم :l

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه هم اضافه کنید
اغلب کسایی که سایتی رو میخرن هدفشون دوباره فروش با قیمت بالاتر به یکی دیگست

اصلا دل نمیسوزنن
هرکسی روی سایت خودش شاید ساعت های مهم زندگیش رو گذاشته
اما واقعا دردناکه که میبینه وقتی سایت رو با قیمتم واقعا ناچیز میفروشه اگر بعد از فروش سایت ، به سایتش سر بزنه (که مطمئننا میزنه چون مثل فرزندش براش چند سال زحمت کشیده) وقتی میبینه سایت داغون شده یا افتاده دست کسی که هیچی نمیدونه و یا برا تفریح سایتو خریده که بگه این مال منه یا برا فروش و فقط پول !

خیلی کم دیدم کسی سایتی رو از شخص دیگه ای بخره و اونجوری که باید و شاید براش دل بسوزونه روش کار کنه و مثل سایت خودش باهاش رفتار کنه

درود بر شما دقیقا - !!!! دلال بازار شده !!!
ما از سر اجبار مجبور شدیم
واقعا فکر کردید بنده فکر فروش داشتم
میومدم ادرس این سایتو رو تک تک هزارتا نمونه کار
افزونه و قالب اموزش و سایت و.. میزدم؟
حتی رو سایتای مشتری و پارسی ساز سیستم !!!!!!
واقعا ادم حتی منزجر میشه با بعضیا درمورد فروش صحبت کنه !!!

hossein6151
December 28th, 2014, 23:12
خوب دیگه اونایی که سایت میخوان بخرن یا برای درآمدش هست یا برای دلالی هستش چون خودش سایت نداره
من بعد از فروختن سایتم خیلی خراب شدم برای همین دوباره شروع کردم.وقتی مدت کمی با سایتتون کار کنید دیگه نمیتونید دست ازش بکشید ولی اونایی که شغلشون خرید و فروش هست و یا برای چیزای دیگه این چیزا و زحمت کشیدنا معنی نداره بهترین کار اینکه با هر سختی هستش سایت رو بگردونیم و نفروشند چون خیلی کمی هستن که واقعا سایت رو بخرن و کار کنن براش

برای جلوگیری همینکه سایتامونو نفروشیم هم یه قدم هست برای اینکه دست این دلال ها رو قطع کنیم ولی بازم میان بالا

seyed-reza
December 28th, 2014, 23:19
این حرف ها رو باید در انجمن پرشین تولز زد که در این انجمن همه با قیمت های الکی و مسخره دارند سایت می فروشند.

Netfollower
December 29th, 2014, 00:53
خوب دیگه اونایی که سایت میخوان بخرن یا برای درآمدش هست یا برای دلالی هستش چون خودش سایت نداره
من بعد از فروختن سایتم خیلی خراب شدم برای همین دوباره شروع کردم.وقتی مدت کمی با سایتتون کار کنید دیگه نمیتونید دست ازش بکشید ولی اونایی که شغلشون خرید و فروش هست و یا برای چیزای دیگه این چیزا و زحمت کشیدنا معنی نداره بهترین کار اینکه با هر سختی هستش سایت رو بگردونیم و نفروشند چون خیلی کمی هستن که واقعا سایت رو بخرن و کار کنن براش

برای جلوگیری همینکه سایتامونو نفروشیم هم یه قدم هست برای اینکه دست این دلال ها رو قطع کنیم ولی بازم میان بالا

حسین جان یکسال پیش یکی حرف خرید زد یوزرشو از دیتابیس حذف کردم :)
دراین حد....
ولی الان چه میشه کرد؟ سهام شرکتو که نمیشه فروخت. ماشینم که واقعا فروختنش...
وام بخوای بگیری هزارتا پارتی. نزول کنیم ؟ جواب خدارو چی بدیم
واقعا گاهی وقتا بعضی چیزارو ادم مجبور میشه

- - - Updated - - -

این حرف ها رو باید در انجمن پرشین تولز زد که در این انجمن همه با قیمت های الکی و مسخره دارند سایت می فروشند.

خیلی خوشحالم که فقط در اینجا و سایت های خودم یوزر دارم

سایتی که فرمودید رو بنده اصلا قبول ندارم. عین.... میماند هیچ مدیریتی روی ان نیست

و البته مدیر فروش ما انجا عضو است دقیقا حرف های شمارو میگفت

- - - Updated - - -

عزیزان در بحث شرکت کنند
بنده این تاپیک رو برای دوستان گلی زدم که
ممکن است قصد فروش سایتشان را داشته باشند....

hasanazizi
December 29th, 2014, 01:38
داداش امید ناراحت نباش عزیز
به خدا اگه بخوای همینطور ناراحت باشی دو روز دیگه نابود میشی
داداش به جز خودت و خانوادت برای هیچ کس یا چیز دیگه ای ناراحت نشو
..
در مورد بحث
دوستان این تاپیک رو ببینید حاظرم قسم بخورم . شرط ببندم . هر چی میگید انجام میدم اما این تاویک درش هیچ چیزی فروش نمیره
فقط فضولی رو نگاه 2 تایی هستن توش نگاه کنید
تا دیروز تو انجمن یو هاستینگ قران این یکی اون یکی میدادن برای هاست ۱۰۰ مگ سی پنل
http://www.webhostingtalk.ir/f236/132111/

- - - Updated - - -

من خودم قصد فروش یه سایتم داشتم به خدا قسم بعد از یک هفته روبه روی اینه تو سورت خودم تف کردم از اعصاب خرابی اخرشم سایت رو از whm پاک کردم و نفروختم

Netfollower
December 29th, 2014, 09:13
داداش امید ناراحت نباش عزیز
به خدا اگه بخوای همینطور ناراحت باشی دو روز دیگه نابود میشی
داداش به جز خودت و خانوادت برای هیچ کس یا چیز دیگه ای ناراحت نشو
..

من خودم قصد فروش یه سایتم داشتم به خدا قسم بعد از یک هفته روبه روی اینه تو سورت خودم تف کردم از اعصاب خرابی اخرشم سایت رو از whm پاک کردم و نفروختم

حسین جان متاسفانه دقیقا همین است
پاک کردن سایت شرف دارد به صحبت کردن با بعضی اشخاص
ولی متاسفانه د وضعیت دلال بازار همه شروع کردن به فروختن بک اپ و....

gholamkale
December 29th, 2014, 13:31
با صحبتهای تمامی عزیزان موافقم
بنده سایت پرتو هاست رو مدیریت میکردم 9-8ماه پیش و بخاطر مشکلات شخصی و مشغله ای که داشتم میخاستم بفروشمش که یوزرهام ناراضی نشن
بخاطر همین مسائلی که جناب امید فرمودند کلا منصرف شدم و فقط یوزرهارو انتقال دادم واز فروش کل سایت منصرف شدم
با این جمله بدجوری موافقم "پاک کردن سایت شرف دارد به صحبت کردن با بعضی اشخاص"

hasanazizi
December 29th, 2014, 13:44
حسین جان متاسفانه دقیقا همین است
پاک کردن سایت شرف دارد به صحبت کردن با بعضی اشخاص
ولی متاسفانه د وضعیت دلال بازار همه شروع کردن به فروختن بک اپ و....

فدات داداش امید
داداش حسن هستم عزیز دل
داداش به خدا قسم کسایی زنگ میزدن و به به و چه چه میکردن منم خر خر باور میکردم چه افرادی سایت منو میخوان نگو همش دروغ بوده اخرش هم مجبور به پاک کردنش شدم

- - - Updated - - -

البته 5 ماه واسش زحمت کشیدم با این که همش کپی کاری بود اما بازم زحمت داشت خداییش

Netfollower
December 29th, 2014, 17:54
با صحبتهای تمامی عزیزان موافقم
بنده سایت پرتو هاست رو مدیریت میکردم 9-8ماه پیش و بخاطر مشکلات شخصی و مشغله ای که داشتم میخاستم بفروشمش که یوزرهام ناراضی نشن
بخاطر همین مسائلی که جناب امید فرمودند کلا منصرف شدم و فقط یوزرهارو انتقال دادم واز فروش کل سایت منصرف شدم
با این جمله بدجوری موافقم "پاک کردن سایت شرف دارد به صحبت کردن با بعضی اشخاص"

در همین سایت بعضی درخواست هارا نخوانده پاک کردیم
یارو با یک مولتی یوزر 1 پسته
و یا چندصدتومن قصد خرید سایت مارا دارد : )))
ن تبلیغات رو با این قمیت هم قبول نمیکنم چه برسه به فروش

- - - Updated - - -

فدات داداش امید
داداش حسن هستم عزیز دل
داداش به خدا قسم کسایی زنگ میزدن و به به و چه چه میکردن منم خر خر باور میکردم چه افرادی سایت منو میخوان نگو همش دروغ بوده اخرش هم مجبور به پاک کردنش شدم

- - - Updated - - -

البته 5 ماه واسش زحمت کشیدم با این که همش کپی کاری بود اما بازم زحمت داشت خداییش

بله دقیقا درمورد ما این مورد اتفاق افتاده
کپی کاری؟ خب بعضی مطالب کلا کپی سایت تخصصی که نیست تفریحیه
ولی 4 سال طول کشیده این سایت به 100 هزار مطلب رسیده ! کم نیست !
ولی موافقم

- - - Updated - - -

فکرکنم بحث حتما باید حاشیه باشد که عزیزان شرکت کنند

iFire
December 29th, 2014, 20:51
با گفته های دوستان کاملا موافقم که بعضی از دوستان رفتاری بس عجیب دارن نسبت خرید سایت که اصلا شایسته نیست
نکته ای رو میخواستم عرض کنم خدمت دوستان
زحمتی که واسه سایت کشیده شده مهم نیست که بازدهی که در حال حاضر داره مهمه
آیا کسی که یه هفته وقت میذاره و یه پروژه چند میلیونی بالا میاره معیارش واسه فروش میزان وقتی که صرف پروژه کرده هست؟ یا بازدهی فعلی؟
میخوام بگم همه چیز بغیر از خودمون یه سیستم (‌ محیط ) تلقی میشه
هرچقدر به محیط خدمت کنید اون هم شمارو میبره بالا
مثلا کسی که تجربیاتشو بصورت رایگان در اینترنت میذاره افراد زیادی جذب میشن و بازدیدش بالا میره در نتیجه از اون بازدید میتونه پول دربیاره و …
حالا اگه سایتی به فروش نمیره باید بررسی کرد و دید که چقدر داره به سیستم کمک می کنه …
در مورد دلالی هم باید بگم کاری به خوب و بدش نداریم
دلال ارتباطش به بقیه افراد بیشتر هست
تو این سیستم هرچقدر ارتباط بیشتری داشته باشید موفق تر هستید و سیستم شمارو بالا می کشه وگرنه گوشه گیرتون می کنه و میبرتتون پایین
پ.ن: صحبت های بالا ربطی به استارتر عزیز نداره صرفا نظر خودم هست
موفق باشید ...

Netfollower
December 29th, 2014, 21:33
با گفته های دوستان کاملا موافقم که بعضی از دوستان رفتاری بس عجیب دارن نسبت خرید سایت که اصلا شایسته نیست
نکته ای رو میخواستم عرض کنم خدمت دوستان
زحمتی که واسه سایت کشیده شده مهم نیست که بازدهی که در حال حاضر داره مهمه
آیا کسی که یه هفته وقت میذاره و یه پروژه چند میلیونی بالا میاره معیارش واسه فروش میزان وقتی که صرف پروژه کرده هست؟ یا بازدهی فعلی؟
میخوام بگم همه چیز بغیر از خودمون یه سیستم (‌ محیط ) تلقی میشه
هرچقدر به محیط خدمت کنید اون هم شمارو میبره بالا
مثلا کسی که تجربیاتشو بصورت رایگان در اینترنت میذاره افراد زیادی جذب میشن و بازدیدش بالا میره در نتیجه از اون بازدید میتونه پول دربیاره و …
حالا اگه سایتی به فروش نمیره باید بررسی کرد و دید که چقدر داره به سیستم کمک می کنه …
در مورد دلالی هم باید بگم کاری به خوب و بدش نداریم
دلال ارتباطش به بقیه افراد بیشتر هست
تو این سیستم هرچقدر ارتباط بیشتری داشته باشید موفق تر هستید و سیستم شمارو بالا می کشه وگرنه گوشه گیرتون می کنه و میبرتتون پایین
پ.ن: صحبت های بالا ربطی به استارتر عزیز نداره صرفا نظر خودم هست
موفق باشید ...

دقیقا مهندس جان
هرچقدر زحمت بکشی همونقدر نتیجشو میبینی
ولی بعضیا اصلا ارزش صحبت کردن رو هم ندارن در این باره