PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما بعنوان یک متخصص کدومیک از اینها رو انتخاب میکنید؟...و چرا؟

Meistero
December 28th, 2014, 20:08
درود

من یه سرور مجازی ویندوز میخواستم که برای ریموت فقط مورد استفاده داره.سه گزینه کاملا مناسب رو پیدا کردم ولی نمیدونم کدوم بهتره.ممنون میشم اگر نظرتونو بگید!

1
.Dedicated Server (mini)
CPU: Atom 230
2 GB Ram
100GB HDD
1 Gigabit Port

2
Cloud Server
Virtuaization:KVM
1 GB Ram
20 GB SSD
CPU: 1 Core(3 Ghz)
1 Gigabit Port

3
VPS
Virtualization:KVM
1 GB Ram
40 GB HDD
CPU: 4 cores(10 Ghz)
1 Gigabit Port

از نظر قیمت بسیار مناسب و خیلی نزدیک به همند.و هر سه از سایتهای آمریکایی هستند!

سپاسگزارم

mehrangta
December 28th, 2014, 20:13
شماره 2 به کارتون نمیاد
پیشنهاد من شماره 1 هست

m0rt3za
December 28th, 2014, 20:53
سلام
بهتره دیتاسنتر رو هم ذکر کنید
اگر دیتاسنتر ها از نظر کیفیت تقریبا برابر هستند گزینه 3 و یک مناسب هست. الابته باید ببیند به چه میزان رم یا سی پی یو احتیاج دارید. رم بیشتر یا سی پی یو بیشتر؟

Meistero
December 28th, 2014, 22:01
شماره 2 به کارتون نمیاد
پیشنهاد من شماره 1 هست

ممنون از نظرتون!...شماره 2 یه چیزی داره که اون 2 تای دیگه نداره.اونم ssd هستش.من الان یکی عین شماره 2 رو دارم و بخاطر وجود ssd اونقدر سرعت عکس العملش عالیه که مثلا توی وبگردیش عین کامپیوتر خودم میمونه و عالیه.

- - - Updated - - -

سلام
بهتره دیتاسنتر رو هم ذکر کنید
اگر دیتاسنتر ها از نظر کیفیت تقریبا برابر هستند گزینه 3 و یک مناسب هست. الابته باید ببیند به چه میزان رم یا سی پی یو احتیاج دارید. رم بیشتر یا سی پی یو بیشتر؟
ممنون از پاسختون!
دیتاسنترهاشون تو یه سطحن و در آتلانتا هستند.از نظر مقدار منابع هر سه برام کافی هستند.من تجربه شماره 2 و 3 رو دارم ولی شماره 1 رو نه.شماره 1 ارزونتره و یکم سایتش جواده...اینه که آدم یاده حراجی های دم عید میافته که میخوان جنس بنجولشونو ارزون رد کنن تا جنسهای تازه رو عرضه کنند.

arman_2
December 29th, 2014, 00:25
لطفا سایت پروایدر موارد سه و دو رو برام پ.خ کنید ماهم استفاده کنیم

mizbanit
December 29th, 2014, 01:15
با سلام .
به نظر بنده پلن اول بهترین گزینه هست برای شما..
موفق باشید

heshi
December 29th, 2014, 01:22
سلام اولی بهتره

Mr.Te0
December 29th, 2014, 02:20
شما صراحتا اعلام نکردید برای چه موردی میخواید سرویس رو مورد استفاده قرار بدید.
ریموت به صورت عامیانه میباشد و توصیف مناسبی برای نوع کارایی و انتظارات شما از سرویس نیست.

Meistero
December 29th, 2014, 03:05
شما صراحتا اعلام نکردید برای چه موردی میخواید سرویس رو مورد استفاده قرار بدید.
ریموت به صورت عامیانه میباشد و توصیف مناسبی برای نوع کارایی و انتظارات شما از سرویس نیست.
منظورم استفاده از ریموت دسکتاپ و مرور اینترنت با مرورگر وب بود.البته بهش نمیگم وبگردی چون وبگردی خیلی عمومیه و سرگرم شدن و وقت گذرونی رو به ذهن میاره.

Mr.Te0
December 29th, 2014, 03:15
منظورم استفاده از ریموت دسکتاپ و مرور اینترنت با مرورگر وب بود.البته بهش نمیگم وبگردی چون وبگردی خیلی عمومیه و سرگرم شدن و وقت گذرونی رو به ذهن میاره.

از این لحاظ مورد دوم به دلیل وجود هارد ssd مناسب کار شما میباشد.

sajjadsec
December 29th, 2014, 07:19
سایت مورد نظر رو برای بنده هم پ خ کنید.
ممنون