PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی فروشنده سرور مجازی برای چند ساعت

best74op
December 28th, 2014, 13:59
با سلام. من یه سرور لینوکس دارم. ممکنه گاهی اوقات نیاز به سرور مجازی ویندوز برای چند ساعت داشته باشم. آیا میتونید یه سایت یا فروشنده معرفی کنید که به صورت ساعتی هزینه رو دریافت کنه و برای چند ساعت (یا حداکثر یک روز) سرور رو در اختیارم قرار بده.

مثلاً برای امروز نهایتاً برای 3ساعت نیاز به سرور مجازی ویندوز 2008 - با رم 1024 و هارد حداقلی/سی پی یو مناسب/ترجیحاً لوکیشن اروپا دارم.

مورد استفاده: میخوام یه فایل استریم رو دانلود کنم که نیازمند برنامه ای است که فقط روی ویندوز 2008 نصب میشه. با wine هم روی لینوکس کار نکرد!

اگه فروشنده ای می شناسید یا خودتون میتونید با دریافت هزینه سرور درخواستی رو برای ساعاتی دراختیارم قرار بدید، لطفاً همینجا اعلام نمایید.

باتشکر.

zartosht
December 28th, 2014, 14:17
با سلام. من یه سرور لینوکس دارم. ممکنه گاهی اوقات نیاز به سرور مجازی ویندوز برای چند ساعت داشته باشم. آیا میتونید یه سایت یا فروشنده معرفی کنید که به صورت ساعتی هزینه رو دریافت کنه و برای چند ساعت (یا حداکثر یک روز) سرور رو در اختیارم قرار بده.

مثلاً برای امروز نهایتاً برای 3ساعت نیاز به سرور مجازی ویندوز 2008 - با رم 1024 و هارد حداقلی/سی پی یو مناسب/ترجیحاً لوکیشن اروپا دارم.

مورد استفاده: میخوام یه فایل استریم رو دانلود کنم که نیازمند برنامه ای است که فقط روی ویندوز 2008 نصب میشه. با wine هم روی لینوکس کار نکرد!

اگه فروشنده ای می شناسید یا خودتون میتونید با دریافت هزینه سرور درخواستی رو برای ساعاتی دراختیارم قرار بدید، لطفاً همینجا اعلام نمایید.

باتشکر.

درود بر شما ،

دوست عزیز فروشندگانی هستند که سرور مجازی با کیفیتی که کار شمارو راه میندازه ماهانه 12 هزار تومان میدن . فکر نکنم کسی برای 3-4 هزار تومان که شما ساعتی میخواهید هزینه کنید بیاد ریسک کنه و سرور ساعتی در اختیار شما قرار بدهد . و دردسر نصب راه اندازی و ... رو قبول کنه :)

به هر صورت شما میزان بودجه و هزینه که مینوانید بکنید رو بیان کنید.

best74op
December 28th, 2014, 14:25
@zartosht: بله حق باشماست و نگرانی و دردسرهای احتمالی شما رو درک می کنم. حداکثر بودجه ای که برای نهایتاً سه ساعت در نظر گرفتم، 7000تومان است.
البته ممکنه اگه کیفیت سرور خوب بود، سرور رو برای چند ماه تمدید کنم. در ضمن من هر دو~سه ماه یکبار سرور موقت چندساعته لازمم میشه.
اگه برای فروشنده ای مهم باشه، تعهد اخلاقی هم داده میشه که استفاده غیرمجاز (اسپم، سید تورنت، هـــک و...) از سرور نشه.

shetab
December 28th, 2014, 14:30
سلام

دوست عزیز ما می تونیم از هلند با سرعت و کیفیت عالی به صورت ساعتی در اختیار شما قرار بدیم. شروع قیمت از ساعتی 950 تومان برای 512mb ram و 20gb hdd است. در صورت تمایل لطفا با بخش فروش تماس بگیرید.

aligoli
December 28th, 2014, 18:00
می توانیم به صورت رایگان برای چند ساعت خدمت شما ارایه دهیم.

morgoet
December 28th, 2014, 20:24
سلام خدمت شما
با ما در ارتباط باشید
XVPS | سرور مجازی | سرور اختصاصی| میزبانی وب| ثبت دامنه (http://www.xvps.ir)
021-77485724
yahoo : xvpsir

best74op
December 29th, 2014, 03:09
سلام دوست عزیز ما می تونیم از هلند با سرعت و کیفیت عالی به صورت ساعتی در اختیار شما قرار بدیم. شروع قیمت از ساعتی 950 تومان برای 512mb ram و 20gb hdd است. در صورت تمایل لطفا با بخش فروش تماس بگیرید.ضمن تشکر از تمامی عزیزانی که زحمت کشیدن هم در این تاپیک پیام دادن و هم پیغام خصوصی؛ سرور رم 1024 / هارد 20گیگ از جناب shetab برای سه ساعت دریافت گردید و پس از انجام کار، سرور بهشون برگشت داده شد. اگه دوباره به سرور نیاز پیدا کردم، همین تاپیک رو آپ می کنم. باز هم از سایر دوستان بابت ارائه آفر تشکر می کنم.
موفق باشید.

clack
January 1st, 2015, 20:00

باتشکر.

سلام بر شما.
با توجه به اینکه گفتین هر چند ماهی سرور برای چند ساعت نیاز دارید خواستم یک سایت به شما معرفی کنم.
ابر سرور داره و شما سفارش میدین به طور اتوماتیک سرور ساعتی تحویل میده .
هم سریع به سرورتون میرسید هم نباید توضیحات بدین و منتظر تیکت و آنلاینی پشتیبانی باشید .
سایت : سرور مجازی ، سرور اختصاصی و سرور ابری بر پایه خدمات رایانش ابری - ParsPack Cloud Computing Technology (http://parspack.com)
امیدوارم مفید واقع بشه .