PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یافتن ادرس دقیق کاربر

yeganehha
December 27th, 2014, 20:51
با سلام

برای یک پروژه به دستور پلیس فتا مجبور شدیم ادرس کامل و دقیق کاربر را از طریق گوگل مپ بگیریم

تو اینترنت جستوجو کردم و بعضی از کدهای php بنده را در تهران نمایش می داد ولی من در شیراز بودم

ممنون میشم دوستان کمک کنند که چهجوری مکان دقیق کاربر را با طول و عرض جغرافیایی بگبریم

sht-design
December 27th, 2014, 20:58
آدرس دقیق محل سکونت رو نمیشه گرفت ، بهترین کار گرفتن آی پی و بررسی موقعیت آن میباشد
به عنوان مثال سایت What Is My IP - The IP Address Experts Since 1999 (http://www.whatismyip.com) این کار رو انجام میده
البته اگر کاربر آی پی غیر از ایران رو استفاده نکنه این روش جواب میدهد

gholamkale
December 27th, 2014, 22:19
آدرس دقیق محل سکونت رو نمیشه گرفت ، بهترین کار گرفتن آی پی و بررسی موقعیت آن میباشد
به عنوان مثال سایت What Is My IP - The IP Address Experts Since 1999 (http://www.whatismyip.com) این کار رو انجام میده
البته اگر کاربر آی پی غیر از ایران رو استفاده نکنه این روش جواب میدهد

سایتی که فرمودید
آی پی منو به اشتباه مازندران تشخیص داد

yeganehha
December 27th, 2014, 22:22
متاسفانه تمتم سامانه ها اشتباه پیدا می کنند .

من چندین بار هم با فتا صحبت کردم ولی اونا می گفتند با سرویس گوگل مپ ادرس دقیق می تونید بدست بیارید

mrasol
December 27th, 2014, 22:34
مطمئنید پیدا کردن آدرس کاربر هم با شماست؟!

yeganehha
December 28th, 2014, 10:11
مطمئنید پیدا کردن آدرس کاربر هم با شماست؟!

تا حالا تو همه اسکریپت ها فقط ip می خواستن ولی این یکی گفتن ادرس هم لازم
متاسفانه

TukaNet
December 28th, 2014, 10:53
متاسفانه تمتم سامانه ها اشتباه پیدا می کنند .

من چندین بار هم با فتا صحبت کردم ولی اونا می گفتند با سرویس گوگل مپ ادرس دقیق می تونید بدست بیارید

با توجه به استفاده گسترده کاربران ایرانی از نرم افزارهای تونـلینگ و وی پـی ان های مختلف، امکتن چنین کاری در حد پایینی هست

shazo
December 28th, 2014, 11:01
سلام اون سایت فقط دارم آمار ای اس پی رو میده.. وگرنه منو توی تهران اعلام می کنه

mobinhost.in
December 28th, 2014, 11:07
دوست من اگر برای فتا هست
اونا خودشون کاملا توانمند هستند
اگر ای پی رو بشون بدهید از طریق ای اس پس به سرعت مالک و محل سکونت رو در میارن

تمام سایت هایی هم که موقعیت رو ارائه می کنند غیر دقیق هستد مگر اینکه خود فرد مورد نظر اقدام به ارسال لوکشن خودش بکنه وگرنه این روش دقیق نیست

yeganehha
December 28th, 2014, 11:39
با تشکر از نظرات

بنده اطلاع دارم که ip قابل تغییر هست و زمانی که این به فتا گفتم گفتند شما وظیفه دارید ای پی را بگیرید ولی اگر ای پی غلط بود دیگه ربطی به بنده نداره

در مورد ادرس هم باز امروز باهاشون تماس گرفتم و با یه لحن بدی گفتند : جناب ده بار ز زدید و ما هم هر ده بار گفتیم میشه ادرس دقیق بدست اورد . شما نمی تونید سایت درست کنید به ما ربطی نداره ولی بعد ها در صورت شکایت از یکی از کاربران شما در مرحله اول باید شماره تلفن و ادرس کاربر بدی بعدش ip . حالا میل خودتان هر کاری می خواین بکنید

فکر کنمژبهترین راه دریافت قبوض محل سکونت باشه ولی اگر فردی برای مشکل روشی داره دریغ نکنه

sajjadsec
December 28th, 2014, 12:03
اون که اونها میگن به شرطی قابل انجام هست که دستگاه طرف دارای سنسور جی پی اس باشه در غیر اینصورت توسط شما امکان پذیر نیست !
تو خود پلیس فتا هم وقتی میخوان ادرس یه ایپی رو پیدا کنند براشون زمان میبره بسته به استاتیک یا داینامیک بودن ایپی
ایپی هایی هم که تغیر میکنند در نهایت به اسم یک اپراتور مثل اسیا تک و ... ثبت میشوند و شما کافیه زمان دقیق + ایپی شخص رو ثبت کنید و بعد اگر از طرف مراجع قانونی مجوز بگیرید میتونید مثلا از شرکت اسیا تک درخواست کنید که در فلان زمان این ایپی دست کدوم مشترک با کدوم شماره تلفن و ادرس بوده که اونها هم دریغ نمیکنند پس در هر صورت بدون همکاری پلیس فتا و درخواستشون برای مجوز امکان همچین کاری که شما میخواید وجود نداره.