PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با بازدهی راست کلیک

kingpower
December 27th, 2014, 20:32
درود

وقت همه عزیزا بخیر

دوستان لطفا کسانی که در راست کلیک تبلیغات متنی کردند لطف کنند در رابزه با بازدهی توضیح بدهند
ایا برای تبلیغات و جذب مشتری پناسب هست یا خیر ؟

samansystems
December 27th, 2014, 20:54
سوال شما به عنوان يک آگهی دهنده هست ؟

در راست کليک شمارش کليک ها بر اساس متود های جديدی انجام ميشه و شمارش با شبکه های تبليغاتی مشابه متفاوت هست. سعی شده تنها کليک های واقعی بر اساس الگوريتم های جديد بدست بيان و تنها بابت اين کليک ها از شما هزينه کسر ميشه و به حساب نمايش دهنده اعمال ميشه.
بنابراين درست هست که قيمت کليک ها بالاتر هست و فعلا تا 300 تومان هم ميرسه ولی بازدهی بالاتر خواهد بود و از شمارش کليک های غير واقعی هم تا جای ممکن جلوگيری شده.

mehdi.gh
December 27th, 2014, 21:31
ما با مبلغ پایین تست کردیم متاسفانه بازدهی خوبی نداشت
فکر کنم با مبلغ بیشتر بازدهی داشته باشه
سه تا کمپین ایجاد کرده بودیم با قیمت کلیک های متفادت
ولی کیفیت کلیک ها خوب بودند و کاربرانی که وارد میشدند سایت رو بررسی میکردند

yeganehha
December 27th, 2014, 21:37
بنده یکی از نمایشدهنگان هستم
در روزانه از هر 100 بازدید از سایت ها حدودا 13 14 کلیک میشه که به نظر من امار خوبی هست
ولی کاربران از این قسمت تبلیغاتی سایت ناراضی بودند و درخواست حذفش داشتند

ولی به نظر من برای موفق شدن همکارامون باید راه براشون باز کنیم به همین دلیل اگر شما از نمایش دهنده ها هستید به نظر من قرار بدید

kingpower
December 27th, 2014, 23:00
بنده یکی از نمایشدهنگان هستم
در روزانه از هر 100 بازدید از سایت ها حدودا 13 14 کلیک میشه که به نظر من امار خوبی هست
ولی کاربران از این قسمت تبلیغاتی سایت ناراضی بودند و درخواست حذفش داشتند

ولی به نظر من برای موفق شدن همکارامون باید راه براشون باز کنیم به همین دلیل اگر شما از نمایش دهنده ها هستید به نظر من قرار بدید

خیر بنده قصد سفارش تبلیغ داشتم و اگهی دهنده هستم نه نمایش دهنده

- - - Updated - - -

درود
مبلغ شما چقدر بود (البته اگر دوست داشتید جواب بدهید )
به نظر شما اگر هزینه شود ارزش دارد ؟

iFire
December 27th, 2014, 23:10
قصد تخریب ندارم ولی همونطور که تو این پست (http://www.webhostingtalk.ir/f118/129029/index4.html#post1237983) هم عرض کردم یه باگی تو همه سیستم های تبلیغات کلیکی هست که میشه کاری کرد که هر بازدید کننده یه کلیک کنه بدون اینکه خودش متوجه شه!

sarwhost
December 27th, 2014, 23:15
متاسفانه تنها عیب بزرگی که داره اینه که سایتهای نمایش دهنده به هیچ وجه قابل مشاهده و مدیریت نیست
برای ما هم زیاد جالب نبود

navid2zp
December 27th, 2014, 23:18
بنده هم با مبلغ پایین تست کردم .
کلیک ها به نظر خوب می رسیدند و کلیک تقلبی توش نبود .
تعداد بازدید هم اعلام می کنن که خوب امار خوبی هست . میتونید برسی کنید که بنرتون چقدر جذابیت داشته و چقدر از کاربران رو جذب کرده .
جدا از کلیک و بازدید از سایت میتونید برای برند سازی و تنها نمایش هم استفاده کنید .
برای 18 کلیک اگر اشتباه نکنم حدود 85 هزار بار نمایش داشتیم .

samansystems
December 28th, 2014, 05:17
قصد تخریب ندارم ولی همونطور که تو این پست (http://www.webhostingtalk.ir/f118/129029/index4.html#post1237983) هم عرض کردم یه باگی تو همه سیستم های تبلیغات کلیکی هست که میشه کاری کرد که هر بازدید کننده یه کلیک کنه بدون اینکه خودش متوجه شه!

همونطور که خودتون هم در اون تاپيک مطرح کرديد، بعضی از مواردی که مطرح ميشه در همه سرويس های تبليغات کليکی و حتی گوگل ادسنس هم وجود داره.
به خاطر همين هست که وظيفه نيروی انسانی هست که بر روند سايت ها و کل سيستم نظارت کنه و از تقلب جلوگيری کنه.

Woshka
December 28th, 2014, 05:44
گوگل ادورز به صورت اتوماتیک هر روز کلیک های غیرصحیح رو محاسبه می کنه و هزینش رو به پنل بر می گردونه
آیا راست کلیک اینچنین هست؟

samansystems
December 28th, 2014, 06:08
گوگل ادورز به صورت اتوماتیک هر روز کلیک های غیرصحیح رو محاسبه می کنه و هزینش رو به پنل بر می گردونه
آیا راست کلیک اینچنین هست؟

اينکار در هر دو سرويس به صورت سيستمی انجام ميشه.
ولی در نهايت برای جلوگيری از هر گونه سوء استفاده نظارت انسانی لازم هست که باز هم در هر دو سرويس وجود داره ;)

Woshka
December 28th, 2014, 06:35
اينکار در هر دو سرويس به صورت سيستمی انجام ميشه.
ولی در نهايت برای جلوگيری از هر گونه سوء استفاده نظارت انسانی لازم هست که باز هم در هر دو سرويس وجود داره ;)

بالاتر گفته شده در 100 بار نمایش 14 کلیک
یعنی ctr برابر 14%
چنین ctr مصادف با بسته شدن اکانت ادسنس هست با نظارت انسانی که دارد
یا کلیک ها اشتباه هست یا نوع جایگزاری تشویق به کلیک هست که به بسته شدن اکانت می انجامه
در راست کلیک نمی دونم چه نوع سیستم نظارت انسانی هست که چنین ctr را اجازه می دهد

samansystems
December 28th, 2014, 06:44
بالاتر گفته شده در 100 بار نمایش 14 کلیک
یعنی ctr برابر 14%
چنین ctr مصادف با بسته شدن اکانت ادسنس هست با نظارت انسانی که دارد
یا کلیک ها اشتباه هست یا نوع جایگزاری تشویق به کلیک هست که به بسته شدن اکانت می انجامه
در راست کلیک نمی دونم چه نوع سیستم نظارت انسانی هست که چنین ctr را اجازه می دهد

ctr در شرايط عادی يک صدم اين مقدار هست.
نيروی انسانی به صرف بالا رفتن ctr اکانت رو توقيف نميکنه و موارد مختلفی رو مد نظر داره و تا زمانی که ثابت نشه مشکلی وجود داره اجازه توقيف حساب کاربری رو نداره.
خوشبختانه شمارش کليک ها در راست کليک با استفاده از جديدترين متد ها هست و از بابت شمارش سخت گيری نسبتا شديدی اعمال ميشه.
در رابطه با تشويق کاربران به کليک هم تا زمانی که نشه اثبات کرد نميشه کاربری رو به اين مورد متهم کرد.
موارد مختلفی در کليک پذيری آگهی ها نقش داره که طراحی سايت، انتخاب رنگ آگهی ها (که در راست کليک ممکن هست) و پارامتر های مخلتلف ديگه ای در اين مورد تاثير پذير هست ;)

Woshka
December 28th, 2014, 07:07
ctr در شرايط عادی يک صدم اين مقدار هست.
نيروی انسانی به صرف بالا رفتن ctr اکانت رو توقيف نميکنه و موارد مختلفی رو مد نظر داره و تا زمانی که ثابت نشه مشکلی وجود داره اجازه توقيف حساب کاربری رو نداره.
خوشبختانه شمارش کليک ها در راست کليک با استفاده از جديدترين متد ها هست و از بابت شمارش سخت گيری نسبتا شديدی اعمال ميشه.
در رابطه با تشويق کاربران به کليک هم تا زمانی که نشه اثبات کرد نميشه کاربری رو به اين مورد متهم کرد.
موارد مختلفی در کليک پذيری آگهی ها نقش داره که طراحی سايت، انتخاب رنگ آگهی ها (که در راست کليک ممکن هست) و پارامتر های مخلتلف ديگه ای در اين مورد تاثير پذير هست ;)

یک حساب سرانگشتی 14/100
یعنی 14%
ctr در بهترین شرایط 3 تا 5 % هست
بیش از 10% مورد مشکوک هست و توسط ادسنس پیگیری میشه

samansystems
December 28th, 2014, 09:14
یک حساب سرانگشتی 14/100
یعنی 14%
ctr در بهترین شرایط 3 تا 5 % هست
بیش از 10% مورد مشکوک هست و توسط ادسنس پیگیری میشه

ما هم نگفتيم مشکوک نيست :)
قطعا برسی شده و موردی تو اون زمان مشاهده نشده بوده. ;)
الان هم که ديگه از روی سايتشون برداشتند و جای نگرانی وجود نداره.
اگر مايل بوديد ميتونيد سرويس رو تست کنيد. خوشبختانه اکثر دوستانی که سرويس رو شارژ کردند از کيفيت کليک ها و بازديد کننده ای که دريافت کردن راضی بودن و ان شاء الله تلاش هم اين هست تا روز به روز درصد اين رضايت بالاتر بره.

iFire
December 28th, 2014, 15:19
همونطور که خودتون هم در اون تاپيک مطرح کرديد، بعضی از مواردی که مطرح ميشه در همه سرويس های تبليغات کليکی و حتی گوگل ادسنس هم وجود داره.
به خاطر همين هست که وظيفه نيروی انسانی هست که بر روند سايت ها و کل سيستم نظارت کنه و از تقلب جلوگيری کنه.
گوگل ادسنس رو تست نکردم فعلا ولی راهی واسه جلوگیری از همچین اتفاقاتی هست و میشه جلوی کلیک هارو گرفت! قطعا گوگل اجازه همچین کاری رو به نمایش دهندگان نمیده!
تنها چیزی که توسط نیروی انسانی کشف میشه ctr بالا هست یعنی اگه یه سایتی ctr بالا داشته باشه مشکوکه و باید بررسی شه ولی 14% برای ctr مقدار خیلی بالایی هست! معمولا ctr بین 2-3% هست!
بنده میتونم سایتی رو ( با پاپ آپ و … ) راه اندازی کنم با ctr شاید 0.01% و بعد با کلیک های کاذب برسونمش به 14% و این برای نمایش دهنده اصلا خوب نیست!

samansystems
December 28th, 2014, 15:39
گوگل ادسنس رو تست نکردم فعلا ولی راهی واسه جلوگیری از همچین اتفاقاتی هست و میشه جلوی کلیک هارو گرفت! قطعا گوگل اجازه همچین کاری رو به نمایش دهندگان نمیده!
تنها چیزی که توسط نیروی انسانی کشف میشه ctr بالا هست یعنی اگه یه سایتی ctr بالا داشته باشه مشکوکه و باید بررسی شه ولی 14% برای ctr مقدار خیلی بالایی هست! معمولا ctr بین 2-3% هست!
بنده میتونم سایتی رو ( با پاپ آپ و … ) راه اندازی کنم با ctr شاید 0.01% و بعد با کلیک های کاذب برسونمش به 14% و این برای نمایش دهنده اصلا خوب نیست!

بله هر چيزی راه داره ولی بايد ديد در ازای چی چه باری رو سمت کاربر نهائی اضافه کنيم ;)
گوگل ادسنس رو هم تست کنيد متوجه موضوع ميشيد.

iFire
December 28th, 2014, 15:44
بله هر چيزی راه داره ولی بايد ديد در ازای چی چه باری رو سمت کاربر نهائی اضافه کنيم ;)
گوگل ادسنس رو هم تست کنيد متوجه موضوع ميشيد.
بله جلوگیری از هر چیزی هم راه داره و جالب اینکه جلوگیری از کلیک های کاذب هیچ باری سمت کاربر نهایی اضافه نمیشه ;)
در هر حال موفق باشید...

samansystems
December 28th, 2014, 15:48
بله جلوگیری از هر چیزی هم راه داره و جالب اینکه جلوگیری از کلیک های کاذب هیچ باری سمت کاربر نهایی اضافه نمیشه ;)
در هر حال موفق باشید...

:) ترجيح ما اين هست که از الگوريتم های روز استفاده کنيم و از تجربه های بين المللی استفاده کنيم.
تيم فنی راست کليک روز به روز مقالات مختلف در زمينه تبليغات و تبليغات کليکی رو برسی ميکنن و بر اساس تجربه های موجود راهکار ها رو در راست کليک پياده سازی ميکنن.
موردی که شما ميفرمائيد در گوگل ادسنس هم وجود داره و قطعا تجربه گوگل بيشتر از مای کوچيک هست. ;)

mojiz
December 28th, 2014, 15:51
من از anetwork تبلیغ گرفتم راضی نبودم
به نظر میاد بیشتر کلیک ها توسط وبمستر ها یا کاربرانی باشه که وبمستر درخواست داده ازشون (برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید)
یه مدت هم شبکه طلایی شون رو تست کردم که مثلا قرار بود سایتهای پربازدید باشه که باز هم از سایتهای متوسط بازدید میفرستاد

aminrt4
December 28th, 2014, 17:34
اصلا بازدهی نداره

لینک ارجاعی هم مشخص نیست. تعداد کلیک ها با ورودی هم همخوانی نداره و کلیک اکثرا فیک هستن

samansystems
December 28th, 2014, 20:18
اصلا بازدهی نداره
لینک ارجاعی هم مشخص نیست. تعداد کلیک ها با ورودی هم همخوانی نداره و کلیک اکثرا فیک هستن

:) بعد جسارتا اسم سايتتون رو هم بگيد ببينيم کی تبليغ کرديد
يا نکنه خدای نکرده تبليغ نکرديد و اطلاعات اشتباه به همه ميديد :)
چون عزيزانی که تو راست کليک تبليغ کردن، از کيفيت کليک ها راضی هستند و پيشتر نقاط ضعف و قوت رو خودشون شرح دادن.

om!d-D
December 28th, 2014, 20:59
ما تست کردیم ولی بازدهی زیادی نداشت،اساسا این سیستما وقتی تعداد سایتای نمایش دهنده زیادی داشته باشه بهتره که سایتهای نمایش دهنده دسته بندی بشن تا مثلا حوزه هاستینگ توی سایتای دسته خودش نمایش داده بشه مثل anetwork
البته الان من دقیق بررسی نکردم که نمایش دهنده ها برای بنرها چه طور انتخاب میشن و چیزی که بود فقط میشد قیمت کلیک ها رو بالابرد تا تو سایتای بزرگتر نمایش داده بشه.
من سه روز دایم ورودی های سایت رو به صورت آنلاین چک میکردم ولی خیلی بالاست کلیکا و ما چند تا بازدید داشتیم یهو مبلغ لیمیت شده تمام شد.
مورد دیگه ***** کردن سایتای نمایش دهنده بود که وقتی ما نمیدونیم چه نمایش دهندگانی داریم چه طور *****شان کنیم؟ ! در تیکتی هم عرض کردم این موضوع رو خدمتتون و فرمودید خیر امکانش نیست

در آخر از تکرار تبلیغ فعلا منصرف شدیم. شایدم من بررسی هام درست نبوده باشه که اگر اینچنینه بزرگواری کنید در این خصوص توضیح دهید.

همیشه از زرین پال تا رایت کلیک برای تست هم که شده همه سرویس های شما را استفاده کردیم و به شما خسته نباشید میگم
:-)

samansystems
December 28th, 2014, 21:34
البته اين رو بگم شما در سرويس های تبليغاتی بزرگ نظير AdSense هم به سايت های نمايش دهنده دسترسی نداريد. ولی در کل در خدمتتون هستيم.

aminrt4
December 29th, 2014, 00:52
:) بعد جسارتا اسم سايتتون رو هم بگيد ببينيم کی تبليغ کرديد
يا نکنه خدای نکرده تبليغ نکرديد و اطلاعات اشتباه به همه ميديد :)
چون عزيزانی که تو راست کليک تبليغ کردن، از کيفيت کليک ها راضی هستند و پيشتر نقاط ضعف و قوت رو خودشون شرح دادن.

اگر ثابت شد بیش از 500/000 تومان شارژ کردیم و کلیک فیک شده کسی وارد سایت نشد شارژ ما ریفوند میکنید؟

samansystems
December 29th, 2014, 10:36
اگر ثابت شد بیش از 500/000 تومان شارژ کردیم و کلیک فیک شده کسی وارد سایت نشد شارژ ما ریفوند میکنید؟

جسارتا شما پرداخت کرده بوديد يا تازه ميخواين پرداخت کنيد ؟ اگر پرداخت نکرده بوديد به چه حقی و با چه اطلاعاتی در مورد راست کليک نظر داديد ؟

ثابت شدنی نيست :)
هم خود سيستم و هم نيروی انسانی روند کليک ها رو برسی ميکنه و اجازه فعاليت کاربران متقلب رو در سيستم نميده.
بنابراين از همون اول که کاربر قصد فعاليت غير مجاز داشته باشه جلوش گرفته ميشه و به صورت خودکار هم کليک هاش محاسبه نميشه.

برای آگهی دهنده جای نگرانی وجود نداره و همونطور که ميبينيد همه کسانی که پرداخت کردن و آگهی کردن از کيفيت کليک ها راضی هستند.
اگر پرداخت نکرديد لطفا بی دليل نظر نديد و اجازه بديد کسانی که با سيستم کار کردن نظر خودشون رو بگن.

Nima.s
December 29th, 2014, 10:42
با سلام

بنده مدتی به عنوان نمایش دهنده بنر رو در سایتم قرار دادم

سایت های رقیب 7000 به بالا نمایش
و حدود 150 به بالا کلیک ثبت میکردند

اما در راست کلیک همه مقادیر صفر بود ! پا فشاری میکرد که بیشترم نمیشه
هر چی من و دوستان نیز تلاش کردیم و کلیک کردیم فایده ای نداشت

یعنی اینقدر هوشمند هست که صاحب سایت رو نیز مییشناسه ؟

mojiz
December 29th, 2014, 12:29
همونطور که ميبينيد همه کسانی که پرداخت کردن و آگهی کردن از کيفيت کليک ها راضی هستند.
شما خودتون این متن رو تو تمام پست هاتون تکرار میکنید ولی مدرک خودتون کو؟
کجان این آگهی دهنده های راضی؟
به چه حقی در این مورد اظهار نظر میکنید؟

پ ن . تنها مورد رضایتی که وجود داره خود آقای امیری هست که در صفحه اول سایت خودش نظر داده تازه هنوز برادرشون هم رضایت ندارن

samansystems
December 29th, 2014, 13:10
شما خودتون این متن رو تو تمام پست هاتون تکرار میکنید ولی مدرک خودتون کو؟
کجان این آگهی دهنده های راضی؟
به چه حقی در این مورد اظهار نظر میکنید؟

پ ن . تنها مورد رضایتی که وجود داره خود آقای امیری هست که در صفحه اول سایت خودش نظر داده تازه هنوز برادرشون هم رضایت ندارن

:) مثل اينکه همين تاپيک رو کامل نخونديد.
مطالعه کنيد عزيزانی که پرداخت کردند نظر خودشون رو اعلام کردن.
خيلی جالب هست که کاربری که پرداخت نداشته مياد در مورد موضوعی که تجربه نکرده اطلاعات اشتباه ميده :)
و تازه به ديگران هم ميگه شما چه حقی داريد :) (دنيا برعکس شده.)

ضمن اينکه آقایان اميری خودشون هم مشتری پروژه راست کليک هستند و پروژه توسط تيم ديگه ای اداره و مديريت ميشه.

- - - Updated - - -

یعنی اینقدر هوشمند هست که صاحب سایت رو نیز مییشناسه ؟

نه راست کليک هوشمند نيست.
کسانی که الگوريتم ها رو توسعه دادن و به صورت اپن سورس در اينترنت اعلام کردن باهوش بودن و راست کليک هم از همين الگوريتم های بروز شده استفاده کرده.
قطعا کليک شما هم صفر نبوده و بزرگتر از 0 بوده. ولی حتما به 150 هم نميرسه.
راست کليک پول بهتری در ازای کليک ها از آگهی دهنده دريافت و به نمايش دهنده پرداخت ميکنه ولی در عوض کليک ها رو درست تر و صحيح تر محاسبه ميکنه.

aminrt4
December 29th, 2014, 13:35
جسارتا شما پرداخت کرده بوديد يا تازه ميخواين پرداخت کنيد ؟ اگر پرداخت نکرده بوديد به چه حقی و با چه اطلاعاتی در مورد راست کليک نظر داديد ؟

ثابت شدنی نيست :)
هم خود سيستم و هم نيروی انسانی روند کليک ها رو برسی ميکنه و اجازه فعاليت کاربران متقلب رو در سيستم نميده.
بنابراين از همون اول که کاربر قصد فعاليت غير مجاز داشته باشه جلوش گرفته ميشه و به صورت خودکار هم کليک هاش محاسبه نميشه.

برای آگهی دهنده جای نگرانی وجود نداره و همونطور که ميبينيد همه کسانی که پرداخت کردن و آگهی کردن از کيفيت کليک ها راضی هستند.
اگر پرداخت نکرديد لطفا بی دليل نظر نديد و اجازه بديد کسانی که با سيستم کار کردن نظر خودشون رو بگن.

ایمیل شخصی بدین تا وردی از سایت شما و google analiz چک کنیم ببینیم یکی بود یا خیر

شما هم تضمین کنید هزینه ما برگشت می دهید تا مستند سازی کنیم! هزینه هم که عرض شده قبلا پرداخت شده و در طول 3 ماه همکاری تناقض زیادی دیدیم و منصرف شدیم.

samansystems
December 29th, 2014, 13:40
ایمیل شخصی بدین تا وردی از سایت شما و google analiz چک کنیم ببینیم یکی بود یا خیر
شما هم تضمین کنید هزینه ما برگشت می دهید تا مستند سازی کنیم! هزینه هم که عرض شده قبلا پرداخت شده و در طول 3 ماه همکاری تناقض زیادی دیدیم و منصرف شدیم.

عزيز دل برادر شما موضوع رو در ايميل پيگيری نکرديد که در اين تاپيک پيگيری کرديد.
مطرح کرديد 500 هزار تومان هم شارژ کرديد و نتيجه نگرفتيد.
الان هم در همين تاپيک يوزرتون رو بگيد تا شفاف سازی بشه.

اگر قرار بود از ايميل پيگيری کنيد که همون ابتدا ميتونستيد تيکت بزنيد و نياز به اين تاپيک نبود. وقتی شما داريد تو تاپيک اطلاعات اشتباه ميديد لازم هست تو همين تاپيک اشتباه اطلاعات رو تصحيح کنيم :)

mojiz
December 29th, 2014, 13:42
مثل اينکه همين تاپيک رو کامل نخونديد.
مطالعه کنيد عزيزانی که پرداخت کردند نظر خودشون رو اعلام کردن.

متاسفانه تنها عیب بزرگی که داره اینه که سایتهای نمایش دهنده به هیچ وجه قابل مشاهده و مدیریت نیست

بنده هم با مبلغ پایین تست کردم .
کلیک ها به نظر خوب می رسیدند و کلیک تقلبی توش نبود .
تعداد بازدید هم اعلام می کنن که خوب امار خوبی هست . میتونید برسی کنید که بنرتون چقدر جذابیت داشته و چقدر از کاربران رو جذب کرده .
جدا از کلیک و بازدید از سایت میتونید برای برند سازی و تنها نمایش هم استفاده کنید .
برای 18 کلیک اگر اشتباه نکنم حدود 85 هزار بار نمایش داشتیم .

اصلا بازدهی نداره

ما تست کردیم ولی بازدهی زیادی نداشت،...
مورد دیگه ***** کردن سایتای نمایش دهنده بود که وقتی ما نمیدونیم چه نمایش دهندگانی داریم چه طور *****شان کنیم؟ ! در تیکتی هم عرض کردم این موضوع رو خدمتتون و فرمودید خیر امکانش نیست

در آخر از تکرار تبلیغ فعلا منصرف شدیم. شایدم من بررسی هام درست نبوده باشه که اگر اینچنینه بزرگواری کنید در این خصوص توضیح دهید.
...

خيلی جالب هست که کاربری که پرداخت نداشته مياد در مورد موضوعی که تجربه نکرده اطلاعات اشتباه ميده
این هم یکی دیگه از دروغ هاتون

و تازه به ديگران هم ميگه شما چه حقی داريد :) (دنيا برعکس شده.)

نه فقط شما حق دارید به دیگران گیر بدید

همونطور که میبینید از 4-5 نفری که تست کردن فقط 1 نفر راضی بوده که اونهم با مبلغ پایین انجام داده
در مورد anetwork هم همین موضوع رو گفتم که بازدهی پایین هست و خیلی از کلیک ها فیک هست

samansystems
December 29th, 2014, 13:47
این هم یکی دیگه از دروغ هاتون

شما اگر خودتون عادت به کاری داريد حق نداريد ديگران رو متهم کنيد. همچنين لطفا ادب و احترام رو رعايت کنيد چون اين نشون دهنده شخصيت شماست. :)
شناسه کاربريتون رو بگيد مشخص بشه موضوع چی هست ؟

aminrt4
December 29th, 2014, 13:49
عزيز دل برادر شما موضوع رو در ايميل پيگيری نکرديد که در اين تاپيک پيگيری کرديد.
مطرح کرديد 500 هزار تومان هم شارژ کرديد و نتيجه نگرفتيد.
الان هم در همين تاپيک يوزرتون رو بگيد تا شفاف سازی بشه.

اگر قرار بود از ايميل پيگيری کنيد که همون ابتدا ميتونستيد تيکت بزنيد و نياز به اين تاپيک نبود. وقتی شما داريد تو تاپيک اطلاعات اشتباه ميديد لازم هست تو همين تاپيک اشتباه اطلاعات رو تصحيح کنيم :)

در این تاپیک نظر کاربارن خواستار بودن ما هم نظر دادیم اصولا در تاپیک review کسی که مورد بررسی قرار میگیرد نباید دخالت کند حالا سطح شما بالا هست دخالت می کنید :) شما هم ایمیل بدید و تضمین بازگشت وجه در صورت مغایرت بدید ما هم اطلاعات ایمیل می کنیم چون مشکل ما به این تاپیک مربوط نیست و فقط تاپیک Review هست :)

samansystems
December 29th, 2014, 13:51
پاسخ کاربران رو هم مطالعه کنيد :)

نه اينکه کلا جالب نبود. زياد جالب نبود.
در مورد عيب بزرگ هم سعی شده مشابه الگوی AdSense رفتار بشه.

اصلا بازدهی نداره

ايشون هم که اصلا شارژ نکردن :)

ما تست کردیم ولی بازدهی زیادی نداشت،اساسا این سیستما وقتی تعداد سایتای نمایش دهنده زیادی داشته باشه بهتره که سایتهای نمایش دهنده دسته بندی بشن تا مثلا حوزه هاستینگ توی سایتای دسته خودش نمایش داده بشه مثل anetwork
البته الان من دقیق بررسی نکردم که نمایش دهنده ها برای بنرها چه طور انتخاب میشن و چیزی که بود فقط میشد قیمت کلیک ها رو بالابرد تا تو سایتای بزرگتر نمایش داده بشه.
من سه روز دایم ورودی های سایت رو به صورت آنلاین چک میکردم ولی خیلی بالاست کلیکا و ما چند تا بازدید داشتیم یهو مبلغ لیمیت شده تمام شد.
همیشه از زرین پال تا رایت کلیک برای تست هم که شده همه سرویس های شما را استفاده کردیم و به شما خسته نباشید میگم

- - - Updated - - -

در این تاپیک نظر کاربارن خواستار بودن ما هم نظر دادیم اصولا در تاپیک review کسی که مورد بررسی قرار میگیرد نباید دخالت کند حالا سطح شما بالا هست دخالت می کنید :) شما هم ایمیل بدید و تضمین بازگشت وجه در صورت مغایرت بدید ما هم اطلاعات ایمیل می کنیم چون مشکل ما به این تاپیک مربوط نیست و فقط تاپیک Review هست :)

بله ولی کاربرانی حق نظر دادن دارن که خودشون از سيستم استفاده کردن.
نه اينکه بياين بگيد من 500 هزار تومان شارژ کردم در حالی که اينکار رو نکرديد :)

aminrt4
December 29th, 2014, 14:01
پاسخ کاربران رو هم مطالعه کنيد :)

نه اينکه کلا جالب نبود. زياد جالب نبود.
در مورد عيب بزرگ هم سعی شده مشابه الگوی AdSense رفتار بشه.

ايشون هم که اصلا شارژ نکردن :)

- - - Updated - - -

بله ولی کاربرانی حق نظر دادن دارن که خودشون از سيستم استفاده کردن.
نه اينکه بياين بگيد من 500 هزار تومان شارژ کردم در حالی که اينکار رو نکرديد :)

عجب :)

http://up.vbiran.ir/uploads/37983141984934737070_Untitled.png

مبلغش 500 هست و اگر بازم میخواید analiz google و امار سایت شما بزاریم

نگفتید بازگشت میدین یا نه؟!

samansystems
December 29th, 2014, 14:04
لطفا شناسه کاربری خودتون رو بديد!
اگر راضی نبوديد دليلی برای نگرانی وجود نداره که اطلاعات کامل ارائه نميديد.
مگر اينکه همچنان در حال استفاده از سرويسی هستيد که به ديگران توصيه ميکنيد استفاده نکنن.

aminrt4
December 29th, 2014, 14:07
لطفا شناسه کاربری خودتون رو بديد!
اگر راضی نبوديد دليلی برای نگرانی وجود نداره که اطلاعات کامل ارائه نميديد.
مگر اينکه همچنان در حال استفاده از سرويسی هستيد که به ديگران توصيه ميکنيد استفاده نکنن.

خیر استفاده نمی کنم تا اخر مرداد استفاده کردم ایمیل بدید مشخصات کامل براتون میفرستم سیستم شما ضعف داره و کلیک Fake ارسال میکنه اگر مثل گوگل امکان چک کردن کلیک ورودی حداقل 10s داشتید سیستم کاملی بود

samansystems
December 29th, 2014, 14:09
1. کليک فيک وجود نداره و اتفاقا نظارت شديدی روی کليک ها هست.

2. اگر پيشنهادی داريد حتما استقبال ميشه. البته به صورت محترمامه و دوستانه نه با توهين و تهمت!

3. اگر اطلاعات شناسه کاربريتون رو بديد ممنون ميشيم. قطعا مشکلی بوجود نمياد ولی برای شفاف سازی سايرين لازم هست.

aminrt4
December 29th, 2014, 14:14
1. کليک فيک وجود نداره و اتفاقا نظارت شديدی روی کليک ها هست.

2. اگر پيشنهادی داريد حتما استقبال ميشه. البته به صورت محترمامه و دوستانه نه با توهين و تهمت!

3. اگر اطلاعات شناسه کاربريتون رو بديد ممنون ميشيم. قطعا مشکلی بوجود نمياد ولی برای شفاف سازی سايرين لازم هست.
لطفا ایمیل بددید تا کامل ارسال کنیم

اگر در فوتر پذیرندگان تبلیغ، کد برای چک کردن و سپس کسر کلیک قرار بدید سیستم تا حدودی قابلیت شناسای کلیک خواهد داشت اشتباه شما محاسبه کلیک در ابتدا هست و به سایت مقصد توجهی نمیکنید که کاربر واقعا وارد شده یا نه

امار دقیق سایت ها ارجاع دهنده و ایپی کاربران وردی هم باید به پنل اضافه کنید

سیستم شما بسیار مبهم هست و امار جامع می دهید در حالی که جزئیات مهم هستند

samansystems
December 29th, 2014, 14:21
لطفا ایمیل بددید تا کامل ارسال کنیم

لطفا داخل سايت تيکت بزنيد.

اگر در فوتر پذیرندگان تبلیغ، کد برای چک کردن و سپس کسر کلیک قرار بدید سیستم تا حدودی قابلیت شناسای کلیک خواهد داشت اشتباه شما محاسبه کلیک در ابتدا هست و به سایت مقصد توجهی نمیکنید که کاربر واقعا وارد شده یا نه

تو همه سرويس های تبليغات کليکی به همين صورت هست که به محض اينکه کاربر کليک ميکنه هزينه کسر ميشه.
اگر سرويس تبليغاتی خاصی رو ميشناسيد که به شيوه ای که ميفرمائيد عمل ميکنه خوشحال ميشيم معرفی کنيد.

امار دقیق سایت ها ارجاع دهنده و ایپی کاربران وردی هم باید به پنل اضافه کنید

آيا در گوگل AdWords شما به اطلاعات مورد نظر، نظير آی پی کليک کننده دسترسی داريد ؟

سیستم شما بسیار مبهم هست و امار جامع می دهید در حالی که جزئیات مهم هستند

اين آمار رو ميتونيد با ايجاد utm_campaign و utm_source خاص هر روش تبليغاتی به صورت مجزا در Google Analytics‎ بدست بياريد.

sarwhost
December 29th, 2014, 14:57
همچنین شما در صفحه اولتون به چند سایت معروف که ظاهرا نمایش دهنده هستند اشاره کردید
مثلا گویا ای تی
این اصلا تبلیغات سایت شمارو نذاشته
یا همچنین افکار نیوز

samansystems
December 29th, 2014, 15:39
ازونجائی که راست کليک يک سرويس تبليغاتی محتوا محور هست که بر اساس محتوای صفحات تبليغات رو مديريت ميکنه، تو صفحاتی که محتوا وجود داره تبليغ نمايش داده ميشه.
برای مثال در سايت افکار نيوز در صفحاتی که اخبار وجود داره تبليغات هم نمايش داده ميشه.
صفحه نمونه:
افکارنيوز - آخرین وضعیت پرونده تخریب پاساژ علاءالدین (http://www.afkarnews.ir/vdch-mnxx23n6md.tft2.html)

sarwhost
December 29th, 2014, 15:51
بله من قبلا کل این صفحات چک کردم اما خود افکار نیوز از دو سرویس دهنده دیگه نمایش میده
از این دوتا
(vir---adr)

samansystems
December 29th, 2014, 15:53
24385

iFire
December 29th, 2014, 20:03
1. کليک فيک وجود نداره
و اتفاقا نظارت شديدی روی کليک ها هست
بخشید با چه تضمینی میفرمایید که کلیک فیک وجود نداره؟؟ صرفا به خاطر اینکه نظارت شدیدی روی کلیک ها هست؟!

samansystems
December 29th, 2014, 20:25
بخشید با چه تضمینی میفرمایید که کلیک فیک وجود نداره؟؟ صرفا به خاطر اینکه نظارت شدیدی روی کلیک ها هست؟!

به اين دليل که پارامتر های مختلفی داره در شمارش کليک نقش داره که بر اساس الگوريتم های روزی هست که در شبکه های تبليغاتی بزرگ داره انجام ميشه.
ممکنه کاربر بتونه يکی دو سه چهار تا کليک انجام بده ولی اين تعداد در مقابل رقم کلی کمتر از 1 دهم درصد هست.

moalax
December 29th, 2014, 22:27
با سلام

برای تست امشب اقدام کردیم با یک سرمایه ی بسیار ناچیز .

(http://www.webhostingtalk.ir/f118/129029/)تاپیک دیگری هم هست در رابطه با بررسی تبلیغات کلیکی (http://www.webhostingtalk.ir/f118/129029/)

kingpower
December 29th, 2014, 22:28
عجب تایپیکی زدم :دی

من که پشیمون شدم به دلایلی دیگران رو نمیدونم اگر مدیران صلاح میدونند تاپیک رو ببندند

MersadRezvani
December 29th, 2014, 23:04
سلام
مام از فردا قرار یه تستی بزنیم راست کلیک رو
ولی تاپیک این برادرمون kingpower باعث شد یکم شفاف سازی شه بعضی مسائل
به هرحال از قدیم میشه گفت که صلاحیت شرکت سامان سیستم ثابت شده
انشاالله این سیتمشون نیز مانند دیگر کاراشون عالی خواهد بود