PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحران جدی - فقط مدیران سرور ها

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 01:40
سلام به همه دوستان عزیز .

لطفا کسانی که سرور دارند در این تاپیک شرکت کنند ، حتی کسانی که Reseller دارند هم شرکت نکنند

با توجه وضع فجیه بوجود آمده ( افزایش هاستینگ ) متاسفانه بازار خراب شده و هر بچه ای برای خودش هاستینگ زده .

حاصل کار به دلیل نا کارامد بودن و کیفیت ضعیف این هاستینگ ها به ضرر ما ها شده و بی اعتمادی را برای ما حاصل آورده .

شاید قدیم به دلیل وضع بهتر کسی حاضر به تحقیق هم نمیشد ، اما الان باید 1000 تا دلیل مناسب داشته باشی و کلی Award و رنک داشته باشی . یا اینکه کسی معرفی کرده .

بر این اساس تصمیم بر این گرفتم که این تاپیک رو بزنم و طرح پیشنهادی خودم رو بگم

طرح من اینه که با توافق دوستان ، یک رنج قیمت برای سرویس های مختلف در نظر بگیریم و افراد هم در صورت به نتیجه رسیدن به بحث اونو قبول کنند و در سایت ها اعمال کنند

هدف من اینه که جلوی خورده فروشی و کم فروشی رو بگیریم . جلوی 100 گیگ رسلر ماهی 3 هزار تومان و

سرور مجازی اختصاصی با رم 10 گیگ ماهی 5 هزار تومان .

دوستان میداند من چی میگم ;)

چون که اول طرح هست ، ما یک رنج دست بالا میگیریم و بعدا با نظر جمع تغییر میدیم .

مثلا سرور مجازی با رم 256 رو حداقل 15 هزار تومان بگیریم ، تا 30 هزار تومان .

این انتخاب قیمت با نظر جمع انتخاب میشه . ما برای هاست - رسلر - VPS - VDS تعیین قیمت می کنیم .

سرور هم که دست ما نیست و دیتاسنتر .

دوستان لطفا نظرشان رو بفرمایند و سعی شود که تاپیک را در راستای موضوع ادامه بدیم و از بحث های انحرافی کم کنیم .

همچنین اگه شرایطی ایجاد بشه که مدیران سرور عزیز با خورده فروش ها جدا بشوند ، خیلی خوبه

بحث ها و جدل های اضافی به PM انتقال داده بشه خیلی بهتره

NovinServer
July 24th, 2010, 01:56
با سلام و احترام ، دوست من تا حالا از این نوع تاپیک طی این چند سالی که من در wht بودم چندین بار زده شده است و نتیجه ای هم گرفته نشده است !
چون هر کس می خواهد راه خودش را بره و شما نمی توانی بگی شما اینقدر بده همه اینقدر بدهند !
هیچ کاری غیر ممکن نیست اما همکاری کردن همه افراد خیلی سخت هست !

1eng.ir
July 24th, 2010, 02:03
من در این مورد زیاد گفته بودم!
از تاپیکای اسپانسری و مفتاد تومنی تعطیل تا ... | آخرش چند نفری ازم ناراحت میشدن و از 2-3 نفری فحش میخوردم و 1 هفته ای هم بن میشدم ...

مینیمم قیمت واسه vps رو میتونید 15 تومن در نظر بگیرید (البته با این وضع اقتصادی ایران، دلار و ... 15 تومن هم کمه)!

البته بعضیا ماهی 7-8 تومن هم میدن! که ...

... ... ...

Aria
July 24th, 2010, 02:08
سلام.

چند نکته هست که باید خدمت شخص شما عرض کنم چون این دیدگاه ها بسیار خام و غیر منطقی هست و دلایلش به شرح زیر هست:

1. شرکتی مثل ThePlanet وجود داره که حتی 1 دلار هم روی هزینه سرور هاش تخفیف نمیده و به هیچ کس هم نمایندگی نمیده مگر شرکت های بزرگی مثل HostGator و ... که اونها هم نماینده مستقیم نیستند و Colo های بسیار بزرگی دارند که شرکت ThePlanet اونها رو برای این شرکت Maintain (ساماندهی) می کنه.
2. شرکت های دیگری هم هستند که حتی 1 بار هم مشکل شبکه یا مواردی مثل آتش سوزی و ... نداشتند و در عمل کیفیت بسیار بهتری نسبت به شرکت ThePlanet دارند ولی قیمت هاشون حتی نصف قیمت سرور های ارائه شده توسط TP هست.
3. قدرت و کیفیت هست که رقابت ایجاد می کنه و اگر شما نمی تونید در این ضمینه کاری انجام بدید، بهتر هست به فکر اصلاح خودتون باشید و نه اصلاح چیزی که نیاز به اصلاح نداره !
4. اتفاقاً این قیمت های بسیار غیر منطقی، کمک خوبی به سرویس دهندگان برتر می کنه تا بتونند نشون بدند *چرا* قیمت هاشون از دیگر فروشندگان هاست بالاتر هست و آیا این تفاوت قیمت با دلیل هست و یا خیر!

پس صحبت رو کوتاه می کنم و آخرین مطلب رو ذکر می کنم:

من شخصاً 2 سرور با مشخصات زیر رو با مجازی ساز Hyper-V از دیتاسنتر خودمون برای *دو شرکت ایرانی* مدیریت می کنم:

Dual Xeon 5500 Series
48GB DDR3 RAM
8x 500GB HDD RAID10
Windows 2008 R2 Datacenter

که هر کدام از این سرور ها به راحتی می تونه 44 سرور مجازی با RAM های 1GB رو پشتیبانی کنه بدون اینکه براش مشکلی پیش بیاد و یا کاربر چیزی رو حس کنه و خلاصه به صورت کاملاً استاندارد این کار انجام میشه !

خود قاعدتاً ما تخفیف هایی به شرکت هایی که مشتریمون هستند و بیشتر از 5 سرور با ما دارند، میدیم و سرور بالا میتونه با قیمت بسیار مناسبی براشون در بیاد و در نتیجه هر یک از VDS ها با مقدار رم 1GB با کنترل پنل حرفه ای (قدرت reload OS - Snapshot - Reboot - Shutdown و ...) و همینطور ویندوز 2003 - 2008 و ... به صورت Original و ... براشون به قیمت 18.75 دلار در ماه در میاد !!

حالا شما تصور کنید که اون شرکت بخواد روی قیمت تمام شده، 100% سود بکشه که در نتیجه قیمت VDS ای که بالا مثال زدم برای یک مشتری در میاد 37.5 دلار و میگیم اون شرکت دوست داره قیمت رو به تومان بزاره و در نتیجه قیمت میشه 40 هزار تومان !

پس موضوع روشن هست !

یک کاربر میتونه از یک شرکت بسیار معتبر که تمام قیمت هاش چندین برابر اشخاص دیگر هست، یک سرور مجازی با قیمت فوقولاده خریداری کنه که از کیفیت اون 100% اطمینان داشته باشه چون هم دیتاسنتر و هم سخت افزار شبکه و هم شرکت طرف قراردادش، همگی کاملاً تایید شده و معتبر هستند !!

موارد بالا تنها یک مثال بود و این مورد میتونه در تمام دیتاسنتر ها و شرکت های ایرانی رخ بده و تنها مختص ما و مشتریان ما نیست.

با تشکر.

saeidj
July 24th, 2010, 02:41
اخه مشكل اينجاست كه با اين انجمن نميشه كل هاستينگه ايران رو سر و سامان داد.
و يه هاستينگ بيشتر به ريسلر هاش تكيه ميكنه تا به يوزر معمولي اگه اونا هم نباشن كه هيچي.

طرف ميگه اقا ريسلر 5 گيگ ماهي چند ميگم فلان قدر ميگه فلان جا ميده ماهي 5 تومان از همونا مي خرم!!!!

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 03:02
با سلام و احترام ، دوست من تا حالا از این نوع تاپیک طی این چند سالی که من در wht بودم چندین بار زده شده است و نتیجه ای هم گرفته نشده است !
چون هر کس می خواهد راه خودش را بره و شما نمی توانی بگی شما اینقدر بده همه اینقدر بدهند !
هیچ کاری غیر ممکن نیست اما همکاری کردن همه افراد خیلی سخت هست !

وقت تعداد حمایت کننده ها از این طرح بالا باشه و خیلی از معتبر ترین ها این رو قبول کنند اونا هم مجبور می شوند
سخته ولی شدنیه ، حداقل ایه که بد تر از این نشه
------------

در جواب آریا عزیز بگم که حرفت هم درسته و هم غلط .

وضعیت شما و افرادی مثل AfraWeb فرق داره .

شما دو نفر دیتاسنتر دارید و دستتون بازه برای این کار . سرمایه زیادی دارید و شاید اون سرور که توی همین تاپیک گفتی رو اصلا جز هزینه ها تون حساب نکنید و جای تبلیغات قرارش بدید .

اما افرادی مثل شما خیلی کم هست . حداقل نسبت 1 به 10 هست . حرف من عمومیه ! از افرادی مثل خودم که در منزل ( به قول AfraWeb می گفت من Home Business هستم ) گرفته ، تا اونی که دفتر و شرکت داره زیاد هستند . طیف بزرگیه

البته کار شما رو پسندیده نمی دانم ( نظر شخصی ) . مثل کشور چین می ماند که با کپی سازی تقریبا 50 تا 70 درصد اجناس ، اونا رو با قیمت 20 % از قیمت اصلی میفروشه و نتیجه نابود شدن شرکت های بزرگ و با کیفیت .

هر کاری کنیم ، مهم ترین عامل برای مشتری قیمته . تا طرف 4 ماه بدبختی بکشه و فروشنده فرار کنه و ... ما ها پیر شدیم .

تورم و گرانی فقط روی کرایه تاکسی تاثیر نمی زاره و هاستینگ . باید ثبات داشته باشیم .

هدف من این بود که ما یک استاندارد ایجاد کنیم و در این استاندارد یک سری فاکتور های مهم که توسط اعضا تایید میشه قرار بگیره .

بعد افرادی که در این استاندارد قرار می گیرند شایسته هستند و قطعا سایت های دیگه و حتی خارجی ازش استقبال میشه . هدف هم اینه که مشتری کمتر گول بخوره .

هدف من ایجاد اون استاندارده ، نه چیز دیگه !

دوستان نظرشان رو اعلام کنند

RezaFH
July 24th, 2010, 03:03
من خودم ، از خودم شروع کردم !
با توجه به ضرر مالی که توی چند ماه باهاش مواجه شدم (به خاطر قیمت نسبتا پایین هاستی که میدادم) ، تصمیم گرفتم تا قیمت ها رو کمی افزایش بدم
این افزایش قیمت رو هم یک هفته قبل به اطلاع کاربران سایت رساندم و جالب اینجاست که هیچ کدام شکایتی هم نکردن و کاملا هم راضی بودند (قیمت ها امروز بروز شدند)
به هر حال الان تونستم با حدود 25 تا 40 درصد افزایش ، قیمت سرویس های سایتم رو بهتر کنم و جلوی ضرر مالی رو بگیرم
و تصمیمم بر این هست که بغیر از شرایطی مانند آفر ویژه (به تعداد یا مدت محدود) ، هیچ تخفیفی روی سرویس ها ارائه ندم !

اینم قیمتهای پیشنهادی (و فعلی سایت) من :

شروع قیمت هاست : 200 مگابایت - 20 هزار تومان سالانه
شروع قیمت ریسلر : 2000 مگابایت - 8 هزار تومان ماهانه
شروع قیمت(vds) سرور اختصاصی مجازی : رم 256 مگابایت - 20 هزار تومان ماهانه

موفق باشید :)

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 03:04
طرف ميگه اقا ريسلر 5 گيگ ماهي چند ميگم فلان قدر ميگه فلان جا ميده ماهي 5 تومان از همونا مي خرم!!!!
خیلی از این مشتریا داشتم ، بنده خدا ها بی خبر هستد . وقتی براشون توضیح میدند ، اکثریت به اتفاق میگن ، خدا خیرت بده ، خوبه کلاه سرم نرفت ها .

وقتی دلیل برتری خودت رو بگی و رو کنی که اون طرف کجای کارش می لنگه ، مطمون باش نظرات عوض میشه .

این طرح که من گفتم کار می بره ، اما یک روزی باید انجام بشه . بهتره از الان پیگیری بشه

اینم قیمتهای پیشنهادی (و فعلی سایت) من :

شروع قیمت هاست : 200 مگابایت - 20 هزار تومان سالانه
شروع قیمت ریسلر : 2000 مگابایت - 8 هزار تومان ماهانه
شروع قیمت(vds) سرور اختصاصی مجازی : رم 256 مگابایت - 20 هزار تومان ماهانه

خیلی خوبه ،این یک پست مفید هست . آفرین

MagicVps.Com
July 24th, 2010, 03:09
این مورد بارها و بارها بحث شده و نتیجهای هم نداشته

چون ممکنه چند نفر بخوان این قضیه را رعایت کنند ولی بقیه چی طرف میگه دوست دارم همچین قیمتی بدم میخواهی بری زندانش کنی با بکشیش مالشه دوست داره به هر قیمتی بده و البته اون کسی که خریده بعدا میفهمه که نباید سراغ همچین فروشندایی میرفته

خریداره که باید عاقل باشه که سرویسش را داره از کی و کجا میگره که بعدا مشکل نخوره

جالبه طرف توی پیام خصوصی میگه سرویس رم 512 با پورت اون هم 1 گیگ و تازه پهنای باند نامحدود گرفته 16 من بهش قیمت داده بودم 30 تومن که با تخفیف گفتم تا 28 هم میدم

جالبه نه میخوام ببنیم مگر طرف سرور با پورت 1 گیگ مفتی خریده که این قیمت داره میده

یکبار دیگه این نکته میگم
خریداره که باید عاقل باشه که سرویسش را داره از کی و کجا میگره که بعدا مشکل نخوره و گرفتار نشه

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 03:16
درست میگید شما که باید خریدار عاقل باشه :

آخه شما حرفه ای هستی و از همه چیز خبر داری ، اما فکر نکنم زیاد با افرادی که سطح اطلاعات پایین تری دارند برخورد کرده باشی .

طرف بهش قیمت دادم ، میگه مگه سره گردنست این قدر گران میدی . همکارات رو نگاه کن ، این افراد میگن خوب سرور سروره دیگه . یک مجازی سازیم میریزی روش و تمام . اینی که گران میده انصاف نداره و داره پول الکی میگیره .

حالا دیگه مجازی سازی شده علمی و کلی براش همایش میزارند .

هدف اینه این افراد مبتدی و نا وارد مطع بشوند . همین و بس !!! . حالا با وجود اون استاندارد که من گفتم این مسائل هم حل میشه . زوری نیست که کسی

قبولش کنه . اما بهتره کسایی که موافقش هستند اعلام بشوند و بعد با وحید هم صحبت می کنیم که برای این افراد یک رنک جدا قرار داده بشه و بعدا ملت دنبال این میگردند چرا اینا رنکشان فرق داره ، پیگیر که بشوند ، همه چیز لو میره :d

اینا همه طرح و نظر و پیشنهاده ، هر حالی می توانند داشته باشه . وقتی هم چنین بحثی بشه ، اونایی که به قول ممد مفتاد تومانی مدهند ، باید به کاربرانشان در این مواردجواب بدهند ، که آیا جریان رم شیر در سرور های شما هست ؟ نیست ؟

و خیلی چیز دیگه . همه اینا پایه و اساس کار هست

NovinServer
July 24th, 2010, 03:31
بنده یکسال هست به همین قیمت هاست می فروشم ...
حالا نمی دانم ارون می دهم یا گرون خودتان نگاه بفرمایید :

Novin Server Linux Web Hosting .::. (http://novinserver.com/hosting/linux/)
Novin Server Windows Web Hosting .::. (http://novinserver.com/hosting/windows/)
Novin Server Virtual Dedicated .::. (http://novinserver.com/virtual/dedicated/)

MagicVps.Com
July 24th, 2010, 03:34
درست میگید شما که باید خریدار عاقل باشه :

آخه شما حرفه ای هستی و از همه چیز خبر داری ، اما فکر نکنم زیاد با افرادی که سطح اطلاعات پایین تری دارند برخورد کرده باشی .

طرف بهش قیمت دادم ، میگه مگه سره گردنست این قدر گران میدی . همکارات رو نگاه کن ، این افراد میگن خوب سرور سروره دیگه . یک مجازی سازیم میریزی روش و تمام . اینی که گران میده انصاف نداره و داره پول الکی میگیره .

حالا دیگه مجازی سازی شده علمی و کلی براش همایش میزارند .

هدف اینه این افراد مبتدی و نا وارد مطع بشوند . همین و بس !!! . حالا با وجود اون استاندارد که من گفتم این مسائل هم حل میشه . زوری نیست که کسی

قبولش کنه . اما بهتره کسایی که موافقش هستند اعلام بشوند و بعد با وحید هم صحبت می کنیم که برای این افراد یک رنک جدا قرار داده بشه و بعدا ملت دنبال این میگردند چرا اینا رنکشان فرق داره ، پیگیر که بشوند ، همه چیز لو میره :d

اینا همه طرح و نظر و پیشنهاده ، هر حالی می توانند داشته باشه . وقتی هم چنین بحثی بشه ، اونایی که به قول ممد مفتاد تومانی مدهند ، باید به کاربرانشان در این مواردجواب بدهند ، که آیا جریان رم شیر در سرور های شما هست ؟ نیست ؟

و خیلی چیز دیگه . همه اینا پایه و اساس کار هست

والله من که روی سرورهام حداقل حداقل 512 مگ رم خالی میزارم یعنی اگر 8 گیگ رم داره سرور 7.5 گیگش vps میسازم بقه اش را ازاد میزارم

حالا بماند که خیلیها یا بعضیها کلی هم اور سل میکنند

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 03:44
بنده یکسال هست به همین قیمت هاست می فروشم ...
حالا نمی دانم ارون می دهم یا گرون خودتان نگاه بفرمایید :

Novin Server Linux Web Hosting .::. (http://novinserver.com/hosting/linux/)
Novin Server Windows Web Hosting .::. (http://novinserver.com/hosting/windows/)
Novin Server Virtual Dedicated .::. (http://novinserver.com/virtual/dedicated/)

قیمت هات مناسب هست . آفرین . راستی برای طراحی قشنگت هم بهت تبریک میگم

taghikhani
July 24th, 2010, 04:23
سلام به همه دوستان عزیز .

لطفا کسانی که سرور دارند در این تاپیک شرکت کنند ، حتی کسانی که Reseller دارند هم شرکت نکنند

با توجه وضع فجیه بوجود آمده ( افزایش هاستینگ ) متاسفانه بازار خراب شده و هر بچه ای برای خودش هاستینگ زده .

حاصل کار به دلیل نا کارامد بودن و کیفیت ضعیف این هاستینگ ها به ضرر ما ها شده و بی اعتمادی را برای ما حاصل آورده .

شاید قدیم به دلیل وضع بهتر کسی حاضر به تحقیق هم نمیشد ، اما الان باید 1000 تا دلیل مناسب داشته باشی و کلی Award و رنک داشته باشی . یا اینکه کسی معرفی کرده .

بر این اساس تصمیم بر این گرفتم که این تاپیک رو بزنم و طرح پیشنهادی خودم رو بگم

طرح من اینه که با توافق دوستان ، یک رنج قیمت برای سرویس های مختلف در نظر بگیریم و افراد هم در صورت به نتیجه رسیدن به بحث اونو قبول کنند و در سایت ها اعمال کنند

هدف من اینه که جلوی خورده فروشی و کم فروشی رو بگیریم . جلوی 100 گیگ رسلر ماهی 3 هزار تومان و

سرور مجازی اختصاصی با رم 10 گیگ ماهی 5 هزار تومان .

دوستان میداند من چی میگم ;)

چون که اول طرح هست ، ما یک رنج دست بالا میگیریم و بعدا با نظر جمع تغییر میدیم .

مثلا سرور مجازی با رم 256 رو حداقل 15 هزار تومان بگیریم ، تا 30 هزار تومان .

این انتخاب قیمت با نظر جمع انتخاب میشه . ما برای هاست - رسلر - VPS - VDS تعیین قیمت می کنیم .

سرور هم که دست ما نیست و دیتاسنتر .

دوستان لطفا نظرشان رو بفرمایند و سعی شود که تاپیک را در راستای موضوع ادامه بدیم و از بحث های انحرافی کم کنیم .

همچنین اگه شرایطی ایجاد بشه که مدیران سرور عزیز با خورده فروش ها جدا بشوند ، خیلی خوبه

بحث ها و جدل های اضافی به PM انتقال داده بشه خیلی بهتره

به نظر من قیمتهای پیشنهادی نظام صنفی رایانه ای برای هاست معقول و منطقی بود. من قیمتهامو طبق اون تغییر دادم.
جالبه قیمت هاستهای با حجم بالام تغییر چندانی نکرد. هاستهای حجم پایین یه کم گرون شد که منطقیه. کلا هاست اگر ارزون باشه مسلما برای ما هم صرفه اقتصادی نداره که بخوایم پشتیبانی کنیم.
من بهرحال شدیدا موافقم و توصیه میکنم با مراجعی مثل نظام صنفی هم همکاری و هماهنگی داشته باشیم. بهرحال اونها مرجع خوبی هستند.

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 04:25
به نظر من قیمتهای پیشنهادی نظام صنفی رایانه ای برای هاست معقول و منطقی بود. من قیمتهامو طبق اون تغییر دادم.
جالبه قیمت هاستهای با حجم بالام تغییر چندانی نکرد. هاستهای حجم پایین یه کم گرون شد که منطقیه. کلا هاست اگر ارزون باشه مسلما برای ما هم صرفه اقتصادی نداره که بخوایم پشتیبانی کنیم.
من بهرحال شدیدا موافقم و توصیه میکنم با مراجعی مثل نظام صنفی هم همکاری و هماهنگی داشته باشیم. بهرحال اونها مرجع خوبی هستند. میشه لینک بدی و منم ببینم !؟

با این دوتا کار شما مخالفم
سرور اختصاصی مجازی (VDS) از 8500 تومان (http://www.webhostingtalk.ir/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.pershe.com%2Fvds.html)
هاست لینوکس از 3500 تومان (http://www.webhostingtalk.ir/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.pershe.com%2Flinux-hosting.html)

taghikhani
July 24th, 2010, 04:59
میشه لینک بدی و منم ببینم !؟

با این دوتا کار شما مخالفم
سرور اختصاصی مجازی (VDS) از 8500 تومان (http://www.pershe.com/vds.html)
هاست لینوکس از 3500 تومان (http://www.pershe.com/linux-hosting.html)

این دو تا هردو قیمت ماهیانه هستند. هاست برای 100 مگابایت و وی پی اس برای رم 128. فکر نمی کنم قیمتهای ما پایین باشه. برای هاست که قیمتها برای نظام صنفی رایانه ایه برای وی پی اس هم با توجه به قیمت سرور اصلی سعی کردم قیمتهام منصفانه باشه. ولی اگر قیمت واحد تعیین بشه من تابع جمع هستم.

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 05:02
الان با 8500 دیگه رسلر میگیرند .

به نظر من 10 هزار تومان حداقل هست بری vds با رم 128

taghikhani
July 24th, 2010, 05:02
فایل تعرفه های نظام صنفی پیوست شد.
قیمتها به تومان است (زنگ زدم پرسیدم)
یه پیشنهاد هم دارم. ما می تونیم خودمون بریم یه ngo ثبت کنیم. چون عضویت توی نظام صنفی برای همه کار راحتی نیست. توی اون ngo میتونیم برای اعضا یک سری پیشنهادهای تشویقی ایجاد کنیم. از قبیل قراردادهای تبلیغ گروهی و...
و یک سری محدودیت در مورد قیمت، پشتیبانی و...

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 05:05
100 مگ هاست لینوکس 100 هزار تومان . چه خوبه این

taghikhani
July 24th, 2010, 05:07
الان با 8500 دیگه رسلر میگیرند .

به نظر من 10 هزار تومان حداقل هست بری vds با رم 128

ما خودمون یه گیگ ریسلر رو میدیم 15000
ولی توجه داشته باشید ریسلر نیاز به هزینه لایسنس سی پنل نداره و ضمنا مذیریت شدس و پشتیبانی مشتریها برعهده شرکت اصلیه. برای همین به نظر من خیلی هم عجیب نیست که ریسلر از وی دی اس گرونتر باشه.
باز هم تأکید میکنم اگر جمعی تشکیل بشه و قیمت واحد تعیین کنه بلاشک قیمتهارو تغییر میدم. چون دغدغه شمارو منم دارم. کاری که بعضیها میکنن (خراب کردن قیمت) همه جای دنیا و حتی ایران جرم سنگینیه منتها متأسفانه ما صنف منسجمی نداریم. به پیشنهادی که توی پست قبلی هم دادم فکر کنید.

---------- Post added at 05:07 AM ---------- Previous post was at 05:05 AM ----------

100 مگ هاست لینوکس 100 هزار تومان . چه خوبه این

اشتباه خوندید. یه گیگ 100 هزارتومنه.

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 05:08
خواه استاندارد ، خواه ngo . مهم یک گروهه ، که فکر کنم این ساعت دیگه ملت خواب هستند . بگزارید فردا بیان و بخواهنند

taghikhani
July 24th, 2010, 05:13
خواه استاندارد ، خواه ngo . مهم یک گروهه ، که فکر کنم این ساعت دیگه ملت خواب هستند . بگزارید فردا بیان و بخواهنند

موافقم. فکر کنم برای قدم اول بهتره یه سایت کوچیک ( در حد ساب دومین ) بزنیم و توش از کسانی که داوطلب هستند ثبت نام کنیم همراه با مشخصات کامل. بعدش میتونیم یه سمینار حضوری یا وبینار برگزار کنیم و خیلی منسجم یه فکری به حال این موضوع بکنیم.
فکر همکاری شرکتهایی که بزرگی کاذب دارند (اسم نبرم بهتره) باید از سرمون بیرون کنیم. چون اونها معمولا طبق سایز پاچه مشتری قیمت میدن.

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 05:17
وبینار بهتره ، ماها از شهر های مختلفی هستیم

((( چرا من هرچی پست می زنم روی 261 مونده ؟ برای شما هم همین طوریه ؟ ))

taghikhani
July 24th, 2010, 07:07
وبینار بهتره ، ماها از شهر های مختلفی هستیم

آره. بعدا که توسعه پیدا کرد میتونیم برای هر شهر یا استان سمینارهای اختصاصی برگزار کنیم.
ببخشید یهو رفتم سراغ آخزش، من عادت دارم اول هرکاری به توسعه و به نهایت هدف رسیدنش فکر کنم. البته این با سنگ بزرگ برداشتن فرق داره. قدم به قدم
کاش این تاپیک مهم می شد.

---------- Post added at 07:07 AM ---------- Previous post was at 05:19 AM ----------

توی بخش گفتگوی آزاد پستها شمرده نمیشن

takweb.ir
July 24th, 2010, 07:51
ای داداش
اون موقعه شما ها یادتون نیست
پسر کوچیکم شیر می خورد ما گفتیم بیاید که حالی به هاستینگ بدید حالا پسر پسر من نامزد داره
هنوز خبری نشد
ماهی یکی از این تاپیک ها میاد و خاطره میشه میره پی کارش

taghikhani
July 24th, 2010, 08:21
ای داداش
اون موقعه شما ها یادتون نیست
پسر کوچیکم شیر می خورد ما گفتیم بیاید که حالی به هاستینگ بدید حالا پسر پسر من نامزد داره
هنوز خبری نشد
ماهی یکی از این تاپیک ها میاد و خاطره میشه میره پی کارش

اشکالی داره شانسمون رو امتحان کنیم؟ 5 نفر هم دور هم جمع بشیم کم کم زیاد میشیم. تا الان 8 تا رأی مثبت داشتیم اونم نصف شب. من به این موضوع امیدوارم.

TukaNet
July 24th, 2010, 08:35
متاسفانه وضعیت انقدر خرابه که دیگه نمیشه کاری کرد ... من هم با نظر آریا موافقم
قصد توهین ندارم ولی اکثر افراد همین فروم هم تکی کار می کنند ، شما فرض کنید 10 روز مریض باشید ، تکلیف یوزرهاتون چیه ؟!
پس بهتر هست افراد یا شرکت هایی که قدرت دارتد خودشون رو بکشند بالا ، تا هم سطح کیفی مشخص بشه هم یوزر با مشکل رو به رو نشه !

taghikhani
July 24th, 2010, 08:42
متاسفانه وضعیت انقدر خرابه که دیگه نمیشه کاری کرد ... من هم با نظر آریا موافقم
قصد توهین ندارم ولی اکثر افراد همین فروم هم تکی کار می کنند ، شما فرض کنید 10 روز مریض باشید ، تکلیف یوزرهاتون چیه ؟!
پس بهتر هست افراد یا شرکت هایی که قدرت دارتد خودشون رو بکشند بالا ، تا هم سطح کیفی مشخص بشه هم یوزر با مشکل رو به رو نشه !

فرمایش شما جای بحث داره.
ولی ارتباطی به این تاپیک نداره. اگر هم داشته باشه هدفش رو تأیید میکنه. (ساماندهی وضعیت هاستینگ)
بهمین خاطر ترجیح میدم موضوع اصلی تاپیک منحرف نشه تا این هم به سرنوشت تاپیکهای دیگه دچار نشه.

M-Soltani.ir
July 24th, 2010, 09:14
کلی از این تایپیک ها هست
سرچ کنید لطفا

RezaFH
July 24th, 2010, 10:01
این دو تا هردو قیمت ماهیانه هستند. هاست برای 100 مگابایت و وی پی اس برای رم 128. فکر نمی کنم قیمتهای ما پایین باشه. برای هاست که قیمتها برای نظام صنفی رایانه ایه برای وی پی اس هم با توجه به قیمت سرور اصلی سعی کردم قیمتهام منصفانه باشه. ولی اگر قیمت واحد تعیین بشه من تابع جمع هستم.

بنظر من قیمت های شما کمی غیر منطقی هست . می پرسید چرا ؟
خب شما میگید سرور من مثلا 8 گیگ رم داره و میخوام از این 8 گیگ رم تعدادی وی دی اس بفروشم
وقتی شما رم حداقل رو 128 میگیرید به این فکر میکنید که با این 8 گیگ میشه 64 تا وی دی اس ساخت !!!
در حالی که این کار درست نیست ! شما باید طوری تنظیم کنید که CPU بتونه تحمل کنه ، هارد بتونه جوابگو باشه و همینطور پورت سرور شما
من ترجیح میدم روی سرور با 16 گیگ رم ، 8 هسته CPU ، پورت یک گیگابیت و دو هارد 750 گیگ (که دارم) بیشتر از 20 تا وی دی اس ایجاد نکنم ! برای همین هم طوری تنظیم میکنم که اگر همه ی اون 20 تارو هم وی دی اس با رم 256 فروختم بازم سودی داشته باشه برام

توی این مسائل چیزی که کمتر بهش توجه میشه هارد هست ، فرض کنید شما 40 تا سرور مجازی روی سرور خودتون داشته باشید و فرض کنید 20 تای اونها هم زمان در حال دانلود و آپلود تعدادی فایل باشن
حالا خودتون حساب کنید چقدر فشار به هارد میاد و چه اتفاقاتی ممکنه بیافته ! وقتی که داره از 20 جا به تعداد زیاد و بصورت همزمان request رو جواب میده !

هاست رو هم به همین صورت میشه در موردش حرف زد...

J4vad
July 24th, 2010, 11:40
با سلام ،

این طرح ها یک فرد محبوب را می طلبد که بیاید و طرح بدهد و کاربران بنا به احترامی که برایش قائل هستند این محدودیت ها را بپذیرند ....

اما چیزی که مشخص است در بازار ایران در حال حاضر رقابت مالی است و نه کیفی ، بنابراین اگر به همین منوال پیش رویم چیزی جز کاهش قیمت ها تا سطح 1 هزار تومان برای هر سرویس ... نخواهیم دید .

موفق باشید .

Woshka
July 24th, 2010, 12:01
بهترین راه
.
.
.
.
اینه که از هاستینگ بکشیم بیرون

radium
July 24th, 2010, 12:28
بابا قدیما مشتری خودش میومد
نیازی هم نبود راه بیفتی این فروم اون فروم تبلیغ کنی.
من خودم سایتم نداشتم.
راضی هم بودم.
حالا چی؟ باید تو همه فروما عضو بشی تبلیغ کنی فقط پول سرورم در بیاد هنر کردی.
من فقط موندم چطوری واسه بعضی ها میصرفه ؟ حالا همشون که با ویزای هکی نمیخرن هرچند زیاد هم هست توشون ازین آدما. نمونش 5-6 از مشتریهای خودم چندماه پیش همگی با هم رفتن از یه نفر دیگه خریدن شاید خیلی از دوستان هم بشناسنش ولی اسم نمیبرم.
ماه بعد باز برگشتن پیش خودم چون آقا 1.5 گیگ رم با هارد 100 داده بود 18900 تومن. 2 هفته هم نشد سرورش به رحمت خدا رفت.
ولی خودم هم مجبور شدم یه خورده قیمتا رو بیارم پایین.
ولی به نظر من از طریق فروم سخته بخوای کل هاستینگ رو ساماندهی کنی
بعد مثلا گفتید خریدار خودش باید بدونه از کی خرید کنه یا بره تحقیق کنه به نظر من یه ذره سخته.
یه عده کمی از مشتری ها افرادی هستند که واسه کار حرفه ای میخوان.
طرف مثلا میخواد چی چی پی ان بفروشه میاد وی پس ای میگیره خیلی هاشون هم اصلا از شبکه و سرور و این چیزا اطلاعی ندارن. تازه باید بگی ریموت چی هست.
خوب وقتی نبوده تو دنیای این چیزا میره از هرکی ارزون تر میده میگیره.
ولی امیدوارم بالاخره یه نتیجه گیری بشه.

m_dg_farari
July 24th, 2010, 12:29
نظر شخصی من اینه که چنین طرح هایی وقتی اجرایی خواهد شد که افراد زیر شاخه مثل وی پی اس یا رسلر فهمیده و مطلع باشن! در همین فروم دیروز کسی اومده بود رسلر میخواست ماهی 3 تومن! (مثلا:-|)
خوب این آدم مشخصه که اصلا کارش این نیست! حوصلش سر رفته گفته بیام هاستینگ بزنم :-|
کلا کار از بیخ عیب داره! خود من یه گیم نت دارم توی اصفهان (توابع) ، 100 متر پایین تر از ما 1 گیم نت دیگه هست. به ما قیمت دادند ساعتی 1200 تومن باید بدید ، ما میدیم 1200 کناریمون میده 1000 ! زنگ میزنیم صنف میگیم آقا این چه وضیه؟ میگه از کسانی که ارزون تر بدند حمایت میشه :-| این دیگه پیداست مشکل از پایه هست!
من با این طرح که برای افرادی که این طرح رو میپذیرند عنوانی ویژه تایین بشه و این اشخاص در تاپیکی مهم معرفی بشند و حد اقلش اینه که مشتریان میدونند کسانی که این عنوان رو دارا هستند فروشندگانی ویژه هستند! البته باید توجه کرد که عنوان کاربری این فروشندگان باید به گونه ای باشه که گویای همه چیز باشه! مثلا: فروشنده ی نمونه

Woshka
July 24th, 2010, 12:45
من که قیمت ها رو گرون تر کردم کار ندارم کی ارزون تر میده :d

iacbook
July 24th, 2010, 13:09
به نظر من خیلی از هاستینگ هایی که شرکت ثبت شده در این زمینه نیستند! و یه بچه اومده تو اینترنت و داره فعالیت می کنه! بازار هاستینگ رو خراب کردند!!!!!
می پرسید چرا؟!
به این دلیل که برای اینا هیچ فرقی نمی کنه که چه قیمتی بدن! چون نه مالیاتی باید بدن و نه حقوقی و نه هیچ هزینه ی دیگری! صد در صد قیمت رو میارند پایین بعد از یه مدت کوتاهی هم که فعالیت کردن و خسته شدن میرن دنبال یه کار دیگه و همه چیز رو بدون اینکه براشون مسئولیتی بیاره جمع می کنند و میرن!!!

اما برای یک شرکت اینجوری نیست! بنابراین اگر همه هاستینگ ها شرکت ثبت شده باشند مطمئن باشید قیمت پایین دادن دیگه کار راحتی نیست! چون مشتری وقتی خرید می کنه دستش به هزارجا بنده و شرکت ارائه دهنده خدمات به این راحتیا نمیتونه جمع کنه و بره !!!!!!
بنابراین مطمئن باشید کسی که از کارش مطمئن باشه و از ماندگاری خودش توی هاستینگ مطمئن باشه میره شرکت ثبت می کنه و ریش خودش رو گرو میذاره !!!!!!!
(به خیلی از دوستان جسارت نشه! خیلیا از هزارتا شرکت هم اعتبارشون بیشتره ;) )

VatanVPS
July 24th, 2010, 13:11
من که قیمت ها رو گرون تر کردم کار ندارم کی ارزون تر میده :d

خوبه ! ولی شما مشتری هاتو داری و با گرون تر کردن درآمد و سودت بیشتر میشه!
اما مشتری جدید که بخواد بیاد وقتی ببینه میگه فلان یوزر فلان تایپیک 100 سال هاست رو داده انقدر تومن...
حالا بیا و حالیش کن اصلا مگه ممکنه؟!اما حالیش نمیشه که :d

mrtteam
July 24th, 2010, 14:08
با سلام منم یه عضو جدید میشه گفت نسبتا محسوب میشم ...

ولی با نظر دوستمون iacbook موافقم البته ما فروش هاست فعلا به صورت گسترده نداریم و برای یسری از مشتری های خودمون که طراحی وب میکنم بهشون هاست میدیم ولی میخوایم دیگه فروش عمومی هم به طور کامل آغاز کنیم و از خیلی دوست های این فروم کمک میگیریم ولی به نظر من شرکت های که ثبت شدن باید یه گروه راه بندازن و طبق یه تعرفه خاص میزبانی وب ... بفروشند و در سایتشون یه نشانه ای از این گروه بزارن الان شما ببنید دامین ir با چه قیمت هایی داره فروش میره ایران هاست میاد میگه من 12 تومان میگیرم من به شخصه 5 تومان بعد مشتری اومده به من میگه که ایران هاست میگه اگر دامین از تو بخرم سر 6 ماه دامین پاک میشه !!! اخه چه جور حرفیه

شرکت هایی مثل زرده طلایی - تلاونگ و .. شرکت هایی که تخم مرغ بسته بندی بودن به دلیل نداشتن صنفیه رقابتشون دقیقا مثل ما شده بود قیمت های تخم مرغ خیلی بالا پایین داشت بین این چند شرکت بسته بندی اخر اومدن یه سرماییه گذاشتن یه جایی گرفتن و انجمنی به ثبت رسوندن الانم دارن زندگیشون میکنند به نظر من هر چه زودتر این کار باید انجام بشه وگرنه به قول دوستمون هاست به 1000 تومان میرسه ...

منم همه جور سعی میکنم تو این بحث باشم و کمک کنم ...

rn4j1m1
July 24th, 2010, 14:38
خوب اول کیفیت خودتون رو ارتقا بدین و بعد به فکر قیمت ها باشد
خیلی از شرکت ها پشتیبانی خیلی ضعیفی دارن و حتی یه شماره تلفن هم توی سایتشون نیست ، شرکت ثبت شده هم نیستن و فقط ازشون یه اسم وجود داره و اگه مشکلی پیش بیاد .... (توی همین تاپیک هم هستن)

LoveLife
July 24th, 2010, 14:48
دلتون خوشه ! این قضیه 3 سال پیش برای شرکت های بزرگ پیش اومد ، مثل پارس دیتا ، ایران هاست و ... ! اینا نتونستند با هم کنار بیاند ، شما که بماند .... !
در ضمن خود کرده رو تدبیر نیست ! مشتری چوبش رو می خوره وقتی عقل نداشته باشه !
هر کی از سر راه رسیده اومده هاستینگ زده !
خود دوستان چه قد استاندارد کار کردن که انتظار دارند قیمت هاشون استاندارد باشه ؟
تکی کار می کنید ، بدون شرکت ( بعضی ها که از مدرسه بر می گردند با مامانشون دعواشون می شه بیاند نت و یوزر هارو جواب بدند ) ! بدون پشتیبان ! طرف می ره دنبال شرکت رسمی
یا اون برنامه نویس که پول رو می گیره ساپورت نمی ده، خوب طرف بیاد اخلاق این پسره رو ببینه هیچ وقت نمی یاد سمتش ، می ره پول می ده به یه شرکت ، حداقل اگه کار خوب بلد نیستند یکی هست تل جواب بده ! این وسط حق کسانی مثل آقای رضائیان ضایع می شه !

iacbook
July 24th, 2010, 14:58
به نظر من این تاپیک خیلی بیخوده ! یه تعداد چندین نفری از جامعه چند صد هزارنفری هاستینگ ایران!!! به خیال خودشون دارن تصمیم گیری می کنن که خیلیا هنوز خودشون معتبر نیستند که حالا بخوان قانون هم وضع کنند!!! چون نه شرکتی هستند و نه ........ !!!!!!!!! ;)

ما وقتی مشتری ازمون خرید می کنه شماره 2 تا دفترمون کامل در اختیارش قرار داره و علاوه بر اون شماره های همراه بعضی از مدیرانمون هم در اختیارشون هست ..... فروش آنلاین هم برای شرکت ها بزرگترین ضمانت فروش هست! چون خود ما برای استفاده از درگاه بانک سامان هزارتا سند و مدرک دادیم تا بانک بهمون درگاه بده! بنابراین مطمئن باشید کسی که چنین ضمانتی پیش بانک داره جرئت نمی کنه قیمت از رو هوا بده ! چون میدونه در نهایت این خودشه که گیر میفته .............

بازم به خیلیا جسارت نشه! ;) :67:

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 15:12
کلی از این تایپیک ها هست
سرچ کنید لطفا

درسته ولی آیه یاس نخونید ، باید تلاش کرد ، من خودم تلاش می کنم که این موضوع رو پیگیری کنم .

Ali-718
July 24th, 2010, 15:18
شما در هفته چند تا ریسلر و وی پی اس میفروشید ؟ 80 درصد این مشتری ها میشن هاستنیگ که خودشون هم ریسلر تعریف میکنند حالا ببینید در هفته چند تا هاستینگ وارد بازار میشه - نمیشه کنترلش کرد فقط 1 راه داره
تقریبا 90 درصد هاستینگ های توضیع کنند ریسلر تو این انجمن هستند اون 10 درصد هم هاستینگ هایی مثل پارس دیتا و ..هستید مشکل قیمت ندارند
این 90 درصد اگه ریسلر هایی که میفروشند ریسلر اورسل نفروشند تا حدی جلوی این مشکلات گرفته میشه - کسی که برای تفریح کار میکنه براش مهم نیست هر قیمتی میده ولی کسی که زندگیشو گذاشته رو این کار اگه بخواد با قیمت واقعی سرویس بده نمیتونه رقابت کنه با هاستینگ ها تفریحی به همین دلیل تنها راه چارش اینه که فروش ویژه بزاره - افر ویژه بده و ....

vPsPersia.COM
July 24th, 2010, 15:46
بنابراین مطمئن باشید کسی که از کارش مطمئن باشه و از ماندگاری خودش توی هاستینگ مطمئن باشه میره شرکت ثبت می کنه و ریش خودش رو گرو میذاره !!!!!!!
--------------------
ه نظر من این تاپیک خیلی بیخوده ! یه تعداد چندین نفری از جامعه چند صد هزارنفری هاستینگ ایران!!! به خیال خودشون دارن تصمیم گیری می کنن که خیلیا هنوز خودشون معتبر نیستند که حالا بخوان قانون هم وضع کنند!!! چون نه شرکتی هستند و نه ........ !!!!!!!!! ;)

ما وقتی مشتری ازمون خرید می کنه شماره 2 تا دفترمون کامل در اختیارش قرار داره و علاوه بر اون شماره های همراه بعضی از مدیرانمون هم در اختیارشون هست ..... فروش آنلاین هم برای شرکت ها بزرگترین ضمانت فروش هست! چون خود ما برای استفاده از درگاه بانک سامان هزارتا سند و مدرک دادیم تا بانک بهمون درگاه بده! بنابراین مطمئن باشید کسی که چنین ضمانتی پیش بانک داره جرئت نمی کنه قیمت از رو هوا بده ! چون میدونه در نهایت این خودشه که گیر میفته .............

بازم به خیلیا جسارت نشه! ;) :67:

اینقدر شرکت شرکت نکنید ، مگه شرکت کاری داره ؟ میری با 100 تومان یک شرکت ثبت می کنی و دفتر هم میزنی خانه ! ! تمام

خیلی شرکت های ثبت شده و گردن کلفت بودن که یک سند خانه ، سند منگوله دار رو یه 1000 نفر فروختند و در رفتن ، ثبت شرکت و دفتر دستک داشتن چیزی رو ثابت نمی کنه

iacbook
July 24th, 2010, 15:53
اینقدر شرکت شرکت نکنید ، مگه شرکت کاری داره ؟ میری با 100 تومان یک شرکت ثبت می کنی و دفتر هم میزنی خانه ! ! تمام

خیلی شرکت های ثبت شده و گردن کلفت بودن که یک سند خانه ، سند منگوله دار رو یه 1000 نفر فروختند و در رفتن ، ثبت شرکت و دفتر دستک داشتن چیزی رو ثابت نمی کنه
من جوابی به حرف شما نمیدم!
خوش باشید :ی

Nikihost
July 24th, 2010, 16:56

اقا جان يه كم اروم تر .......
شركت كه شما فكر ميكني با 100 تومن ميشه زد بهتره همون اول وارد كار نشه سريع بره اداره ثبت و عدم فعاليت بزنن كه ماليات و ارزش افزوده نره تو پاچشون;))
اون شخصي كه دفتر ميزنه خونه احتمالا چيزي نميدونه كه سربرگ ها و ... ادرس دفتر ميخواد....
---------
پ * ن : سعي كنيد موضوع تاپيك منحرف نشـــه

Aria
July 25th, 2010, 05:15
سلام.

اول یک نکته رو که متوجه شدم اینجا بگم و بعد برم سراغ موضوع اصلی این تاپیک.

دوستان واقعاً خوشحال شدم که دیدم یک تاپیک تا صفحه 5 رفت و هیچ بحث اضافه ای نشد و همینطور کسی بر علیه کسی جبهه گیری نکرد ... واقعاً امیدوار شدم به آینده انجمنی با این کاربر ها ;)

در مورد موضوع این تاپیک، آقایان، من نه سرمایه دار هستم و نه با کسی کار می کنم و نه پدرم بهم پول داده و میده ... من از 16 سالگی خودم کار کردم (البته بعضی وقت ها از دوست دخترم که 3 سال از خودم بزرگتر بود یکم پول قرض می کردم که فکر کنم دیگه موقعش هست بهش پس بدم :d)

من *فقط* به این فکر کردم که به مشتری ای سرویس بدم که دنبال کیفیت هست و کسی که میاد و از من سرور ارزون میخواد، همون اول بهش بگم که ما سرور ارزون نداریم چون کارمون جدی هست و مسخره بازی نداریم!

خدا رو شکر، الان شرکت ها و اشخاص بسیار محترمی با ما کار می کنند که همشون به حرف روز اول من رسیدند (انشالاه 1 ماه بعد از کار با سرورتون، متوجه میشید علت بالا بودن قیمت های ما نسبت به بعضی از دیتاسنتر ها چی هست) که از این بابت خوشحالم.

من از خارجی ها یاد گرفتم که رمز موفقیت در هر کاری، داشتن اعتماد به نفس هست که این اعتمال به نفس باید از راه علمی و عملی به دست بیاد.

به همین راحتی، وقتی شما از سرویس های خودتون مطمعن باشید و بدونید که کیفیت مشکل نداره، قیمت ها رو جوری قرار میدید که حتی 100% سود بکنید و در همین حال مشتری هم راضی باشه و بعد از جمع کردن کمی سرمایه، مقداریش رو به ارتقا دادن سطح کیفی سرویس هاتون اختصاص می دید که این کار باز هم میتونه برای شما چندین برابر سود داشته باشه.

این وسط شاید بگید این موارد چه ربطی با موضوع تاپیک داشت و آخر با اون افرادی که دارن بازار رو با ارزون فروشی خراب می کنند چه کرد ؟

جواب: جدی نگیریدشون ... خودشون کم کم جمع میشن ;)

در نهایت، پیشنهاد من به همه دوستانی که در این حرفه به صورت جدی و با جون و دل فعالیت می کنند این هست ~> انرژیتون رو صرف ارتقا کیفیت سرویس هاتون کنید و در نتیجه اعتماد به نفس خودتون رو بالا ببرید تا در کل این افراد ارزون فروش رو نبینید ! (مثل من - تجربه شخصی 3 سال اخیر)

با تشکر.

takweb.ir
July 25th, 2010, 09:00
اگر قرار باشه بازار بازار بشه
باید رسیلر دادن قطع بشه
و یا شرایط مشکلی براش گذاشته بشه

m_dg_farari
July 25th, 2010, 09:57
@Aria
حرف های شما کاملا متین ولی خدا وکیلی سرویس هایی که دوستان ارائه میدن حرف نداره! من بحثم اصلا خودم نیست! کسانی مثل آقا رضا مدیر وب دی دی سرویس های بسیار خوبی ارائه میده ، پشتیبانی خیلی خوبی داره و واقعا اطلاعاتش در حدی هست که به راحتی به مشتریان حتی حرفه ای خودش هم پاسخگو باشه (در سطح تیم ملی :d). یا همین جناب تک وب (آقای شاهری) واقعا کیفیت سرویس هاشون خیلی عالیه! یا آقا ممد ، یا آقا کامبیز یا ... !
اما متاسفانه عده ای هستند که جز تخریب بازار و شکستن نرخ سرویس ها هیچ کاری ندارند! به قول VPSPersia.com (فکر کنم :d) یارو بچه محصله! از مدرسه میاد میشینه تیکت جواب بده! خوب 1 رسلر گرفته ماهی 5 تومن میده! جاییش که نسوخته که ! میخواد بشه میخواد نشه! کاری هم به کار اون بنده خدا که کلی سرمایه گذاشه، وقتشو گذاشته و ... نداره! (البته این فقط مربوط به رشته ی ما نیست تو ایران ;))
در کل! من با حرف جناب شاهری موافقم! یا باید رسلر بودن قطع بشه ، یا حد اقلش قیمتش جوری باشه که طرف وقتی میاد بخره نتونه مفتاد تومنی بفروشه!
اونوقت هر کس میاد تو کار هاستینگ بخواد سرور بگیره ، کم کم کم باید 80 تا 100 تومن پول بده. وقتی این پولو داد دیگه نمیتونه مفت بده!

Aria
July 25th, 2010, 10:02
سلام.

خوب من هم همین رو میگم دیگه !

شما کیفیت کار خودت رو بالا ببر تا مشتری ای مثل شما بیاد یک جای عمومی مثل این انجمن، بگه فلانی سرویس خوب میده و همین میشه بهترین روش تبلیغات !

درضمن، اگر واقعاً کسی با خرید از فردی که شما مثال زدید کارش راه میوفته، همون بهتر که مشتری افراد حرفه ای نباشه چون 2 روز بعد جمع می کنه و سایتشم تمدید نمی کنه و میره چون کارش جدی نیست ;)

درضمن، شما که مسلمون هستید، توی قرآن اومده که انسان رو از هر چیز منع کنید، بیشتر به طرفش میره پس زیاد خودتون رو خسته نکنید چون اگر کل ایران هم سرویس Reseller رو حذف کنند، هزاران سایت خارجی هست که بسته نامحدود نمایندگی رو میده ماهی 4 دلار !

با تشکر.

m_dg_farari
July 25th, 2010, 10:09
@Aria

شما کیفیت کار خودت رو بالا ببر تا مشتری ای مثل شما بیاد یک جای عمومی مثل این انجمن، بگه فلانی سرویس خوب میده و همین میشه بهترین روش تبلیغات !
بنده با اجازتون نیمه سرورکی دارم ;) یه کمی وقت کنم کار هاستینگ هم میکنم 24 ساعته ;) (:d)

درضمن، اگر واقعاً کسی با خرید از فردی که شما مثال زدید کارش راه میوفته، همون بهتر که مشتری افراد حرفه ای نباشه چون 2 روز بعد جمع می کنه و سایتشم تمدید نمی کنه و میره چون کارش جدی نیست
اگه منظورتون کسانی هست که من مثال زدم :
همشون تجربه ی بالایی دارن در این زمینه (حد اقل 2 سال) و به همه اثبات شده که از بهترین ها هستند :)

درضمن، شما که مسلمون هستید، توی قرآن اومده که انسان رو از هر چیز منع کنید، بیشتر به طرفش میره پس زیاد خودتون رو خسته نکنید چون اگر کل ایران هم سرویس Reseller رو حذف کنند، هزاران سایت خارجی هست که بسته نامحدود نمایندگی رو میده ماهی 4 دلار !

مگه شما نیستید؟ :d . در مورد این حرف هم حق با شماست ولی اگه بخوایم به بازار جهانی نگاه کنیم که آی وب 600 گیگ هاستی رو میده 10 ساله 200 تومن (فک کنم) . این که نشد دلیل که ما ارزون بدیم!

vPsPersia.COM
July 25th, 2010, 15:01
در کل! من با حرف جناب شاهری موافقم! یا باید رسلر بودن قطع بشه ، یا حد اقلش قیمتش جوری باشه که طرف وقتی میاد بخره نتونه مفتاد تومنی بفروشه!

فرض کنید من یک سرور گرفتم با 2 تا cpu از سری 5600 و 48 گیگ رم ،

10 تا هارد 1 تراباید هم داره . لاین هم 2 گیگه و 200 تا ریت دانلود میده . 200 تا آی پی هم دارم ، همه چیز زیاده . 100 ترابایت هم ترافیک دارم .

همه اینا رو خریدم 100 هزار تومان . میشه باهاش نزدیک به 50-60 تا وی پی اس داد . خوب معلومه که میام از 1 گیگ رم شروع می کنم و قیمت 10 هزار تومان میدم برای 1 گیگ .

اگه مفتاد تومانی رو تعطیل کنیم ، دیگه طرف از این کارا نمی کنه . بحث اینه در مرحله اول ، بچه مچه ها رو ور داریم .

کی یک هاست نا محدود با پهنای باند و امکانات نامحدود میخواد که اصلا داون نشه ؟ پی ام بده تا بهش بگم . برام همش دعا می کنید :d

جمله ای از یک بچه مدرسه ای بعد از اتمام کلاس تقویتیه ریاضیات تابستانه . این برای sta شد . جر خوردم :d

iacbook
July 25th, 2010, 21:38
جمله ای از یک بچه مدرسه ای بعد از اتمام کلاس تقویتیه ریاضیات تابستانه . این برای sta شد . جر خوردم :d

کاملا" با این حرف موافقم! این موضوع خیلی آزار دهندست ............... واقعا" روی اعصابه !!!!!!!!!!!

akbari
July 25th, 2010, 22:01
سلام.
اکثر دوستانی که اینجا سرور دارن ثبت شده هستن و یا میخوان ثبت بشن. به نظر من یک تعاونی یا اتحادیه برای خود راه اندازی کنید و لیست کسانی که عضو این تعاونی یا اتحادیه هستند داخل سایت مرجع قرار گیرند. این بهترین روش برای ساماندهی هست.

ببخشید اگه بی ربط گفتم توروخدا گیر ندید بهم :d

rn4j1m1
July 25th, 2010, 22:33
سلام.
اکثر دوستانی که اینجا سرور دارن ثبت شده هستن و یا میخوان ثبت بشن. به نظر من یک تعاونی یا اتحادیه برای خود راه اندازی کنید و لیست کسانی که عضو این تعاونی یا اتحادیه هستند داخل سایت مرجع قرار گیرند. این بهترین روش برای ساماندهی هست.

بعد با این شرایط شما (اون گروه یا تعاونی یا هر چی) در صورت بروز هر گونه مشکل مسئول هست !

taghikhani
July 25th, 2010, 22:36
سلام.

پیشنهاد بسیار خوبیه. منم پیشنهاد تأسیس ngo دادم که دردسرش کمتره.

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

بعد با این شرایط شما (اون گروه یا تعاونی یا هر چی) در صورت بروز هر گونه مشکل مسئول هست !

یه قرارداد سلب مسوولیت می نویسیم میذاریم تو سایتش مبنی بر اینکه این مشکلات برعهده شخص سرویس دهنده است و این انجمن یا اتحادیه یا هرچی فقط بر کیفیت خدمات نظارت داره.

persiansoft
July 25th, 2010, 22:39
سلام دوستان عزيز .
بهترين راه ادغام هاستينگ هاي كوچك است البته با يك مديريت مناسب تا هم سرويس دهي بهتر شود هم فروش .
مطمئنا بعد از مدت كوتاهي يكي از سايت ها معتبر و بزرگ در اين زمينه خواهند شد .
همين كاري كه خيلي از شركت هاي بزرگ انجام مي دهند و شركت هاي كوچك تر را خريداري مي كنند و خود را بزرگتر مي كنند .
دوستان بايد كمي ادعايشان را كمتر كنند . ديگر بزرگتر از macromedia يا sun كه نيستيد .
به جاي از بين بردن هم با هم يك تيم قوي تشكيل دهيد .
خود بنده چند روز پيش بعد از 4هفته كه همكارم به علت يك فرصت شغلي مناسب از گروه 2نفره ما جدا شد بنده هم تصميم به ادغام شركت خود با داده پردازي كيميا (http://www.kimiasamane.com/) گرفتم و الان به صورت قانوني در حال تقسيم سهام شركت هستيم .

یا اون برنامه نویس که پول رو می گیره ساپورت نمی ده، خوب طرف بیاد اخلاق این پسره رو ببینه هیچ وقت نمی یاد سمتش ، می ره پول می ده به یه شرکت ، حداقل اگه کار خوب بلد نیستند یکی هست تل جواب بده ! این وسط حق کسانی مثل آقای رضائیان ضایع می شه !
شما لطف داريد ولي شايد من رضائيان براي يك شركت بزرگتر به عنوان يك عامل مزاحم باشم و از چشم آنها برنامه نويس مفتاد توماني باشم .
حداقل بنده به اين اعتقاد دارم كه هركسي مي تواند كار كند حالا با هر قيمتي ولي مهم كيفيت كار هست . روزي بنده هم براي دل خود برنامه نويسي مي كردم و اصلا هم از اين بابت پشيمان نيستم چون براي من يك تجربه بود و هميشه خود را در حال آموزش مي بينم و اين دوستاني هم كه برنامه نويسي انجام مي دهند مطمئنا دانش بيشتري دارند و چيزي به عنوان برنامه نويس بد وجود ندارد .

موفق باشيد .

rn4j1m1
July 25th, 2010, 22:40
یه قرارداد سلب مسوولیت می نویسیم میذاریم تو سایتش مبنی بر اینکه این مشکلات برعهده شخص سرویس دهنده است و این انجمن یا اتحادیه یا هرچی فقط بر کیفیت خدمات نظارت داره.

این که نمیشه ! شما یه گروه تشکیل بدین و فقط یه شرکت های خاص رو معرفی کنید و هیچ مسئولیتی رو هم قبول نکنید ! چه ضمانتی برای کیفیت وجود داره ؟ (فقط قیمت ؟)

taghikhani
July 25th, 2010, 22:42
این که نمیشه ! شما یه گروه تشکیل بدین و فقط یه شرکت های خاص رو معرفی کنید و هیچ مسئولیتی رو هم قبول نکنید ! چه ضمانتی برای کیفیت وجود داره ؟ (فقط قیمت ؟)

خیر. شرکتهای عضو رو موظف می کنیم یک سری استانداردهارو رعایت کنند و یک عده رو هم به صورت دوره ای از بین خودمون انتخاب می کنیم که به این موارد نظارت کنند.
میشه از مشتری شکایت دریافت کرد ولی نمیشه بهش استناد کرد. چون ممکنه شکایتهای ساختگی برسه یا اصلا مشتری خودش مشکل داشته باشه.

akbari
July 25th, 2010, 22:44

دوست عزیز هر تعاونی یا اتحادیه برای خود قانونی دارد .
این تعاونی نمی تواند مجازی باشد. با این حرف ها توی تاپیک به جایی هم نمیرسد. دوستانی که موافقند با تعاونی هماهنگ کنند دوستان در شرکت یکی از همکاران جمع شوند و به یک نتیجه ای برسد.
اولین نفر هم خوده بنده پا پیش میزارم برای شرکت در این جلسه و عضو رسمی تعاونی میشوم :d (هنوز نه به باره نه به دار من عضو شدم:d)

taghikhani
July 25th, 2010, 22:48
دوست عزیز هر تعاونی یا اتحادیه برای خود قانونی دارد .
این تعاونی نمی تواند مجازی باشد. با این حرف ها توی تاپیک به جایی هم نمیرسد. دوستانی که موافقند با تعاونی هماهنگ کنند دوستان در شرکت یکی از همکاران جمع شوند و به یک نتیجه ای برسد.
اولین نفر هم خوده بنده پا پیش میزارم برای شرکت در این جلسه و عضو رسمی تعاونی میشوم :d (هنوز نه به باره نه به دار من عضو شدم:d)

بنده هم موافقم. البته اینجا از شهرهای مختلف کاربر داریم ولی به نظرم یک جلسه تهرانیها (که فکر کنم بیشتر باشن) برگزار کنند، بعدش برای برگزاری وبینار هم هماهنگی بشه همونجا که بچه های استانهای دیگه هم وارد گود بشن.
به شرط اینکه بچه های شهرهای اطراف تهران هم تنبلی نکنن و بیان.
برای میزبانی جلسه هم داوطلب می پذیریم :دی

akbari
July 25th, 2010, 22:53
خیر. شرکتهای عضو رو موظف می کنیم یک سری استانداردهارو رعایت کنند و یک عده رو هم به صورت دوره ای از بین خودمون انتخاب می کنیم که به این موارد نظارت کنند.
میشه از مشتری شکایت دریافت کرد ولی نمیشه بهش استناد کرد. چون ممکنه شکایتهای ساختگی برسه یا اصلا مشتری خودش مشکل داشته باشه.

اگر اتحادیه ای یا تعاونی برای این کار راه اندازی شود. ما یک سایت راه اندازی میکنیم و لیست تمامی شرکت های اعضا را وارد می کنیم با تمامی مشخصات.
تمامی اتحادیه ها هم قوانین و شورای حل اختلافی دارند. پس اگر شکایتی شود شورای حل اختلاف موظف هست به موضوع رسیدگی کند

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

برای میزبانی جلسه هم داوطلب می پذیریم :دی
اگر قابل بدونید من هم میتونم در شعبه کرج میزبان این جلسه باشم.

agarb98
July 29th, 2010, 17:48
عزیز این تاپیک تو ایران جواب نمیده

عزیز باید از اول زمینه سازیش می شد الان دیگه کاریش نمیشه کرد چرا مگه یه بچه 15 تومان نداره یه وی پی اس بگیره باهاش ریسیلر بده

Talahost.Com
July 29th, 2010, 19:19
خوشحال شدم که دیدم یک تاپیک تا صفحه 5 رفت
واسه من تا صفحه 2 بیشتر نرفته :d
این بحثا فایده نداره. چیزی که مدیریت شده نباشه به جایی نمی رسه.
در کل طرز تفکر ها متفاوته

akbari
July 29th, 2010, 19:22
خوب کاری نداره با 10 نفر میشه شروع کرد و یک تعاونی هم ثبت میکنیم. کارای ثبتیش هم با من.
هر کسی خواست بیاد جلو به من ایمیل بزنه info@sainasoft.ir

Xfise
July 29th, 2010, 20:17
منم موافقم درسته که کار خیلی سختیه اما کار نشد نداره
تابته زدن یه تعاونی و ساماندهی این افراد در این سطح وسیع کار خیلی سخیتیه
ولی اگه یه مکانی ایجاد بشه که نام تمامی ارائه دهندگان سرویس های معتبر در اون باشه و یه نطارت کلی روش باشه خیلی عالی میشه اینجوری وقتی خریدار هم میاد اول به اون مکان یه سر میزنه و دیگه از این خرده فروش ها خرید نمیکنه .
البته کل اعضا و ارائه دهندگان باید یه سری استانداردها رو رعایت کنند مثل قیمت و.....

vPsPersia.COM
July 29th, 2010, 22:03
عزیز این تاپیک تو ایران جواب نمیده

عزیز باید از اول زمینه سازیش می شد الان دیگه کاریش نمیشه کرد چرا مگه یه بچه 15 تومان نداره یه وی پی اس بگیره باهاش ریسیلر بده

واسه من تا صفحه 2 بیشتر نرفته :d
این بحثا فایده نداره. چیزی که مدیریت شده نباشه به جایی نمی رسه.
در کل طرز تفکر ها متفاوته

چیه همه رو فاز منفی هستند ؟ اول هر کاری 1000 تا مخالف داره ، شروع می کنی ، از 10 نفر ، 15 نفر . بعد یواش یواش افراد بهش جزب میشن . بعد که شبیه یک قانون شد و خیلی ها ازش تبعید کردند خواه نا خواه جذبش می شند و .....

taghikhani
July 29th, 2010, 22:06
دوستان اینطوری همش میشه حرف.
من مسوولیت هماهنگی جلسه اول رو قبول میکنم.
لطفا همه دوستانی که قصد مشارکت دارند مشخصاتشون (اسم و سایت و ایمیل و تلفن) به ایمیل pershe.com@gmail.com ارسال کنن. من با هماهنگی دوستان یک محل و زمان رو مشخص میکنم و به همه اطلاع میدم.
اگر موافقید ارسال کنید و به بقیه دوستانی هم که میدونید موافقن اطلاع بدید.

agarb98
July 29th, 2010, 22:10
عزیز حرفت درسته ولی عزیز گفتم که یه بچه 15 ساله 15 یا 20 تومان نداره یه وی پی اس بگیره

الان که وی پی اس یه سایت دیدم قیمتش این هست

فضای اختصاصی هارد دیسک : 10 گیگابایت
میزان رم اختصاصی : 512 مگابایت
پهنای باند مصرفی ماهیانه : نامحدود
هزینه ماهیانه : 10,000 تومان

چطوره قیمتش عزیز دیدی جای بحث داره به نظر من کیفیتش هم خوبه این وی پی اس ها چون دوستان گرفته بودن

IFACO.Net
July 29th, 2010, 22:31
چند ساله که تعدادی از شرکت های بزرگ هاستینگ ایران نتونستند یه اتحادیه صنفی معتبر و متنفذ راه اندازی کنند و آخرش دست به دامن انجمن صنفی رایانه ای کشور شدند که حیطه کاریشون هیچ ربطی به هاستینگ نداره ! و بعید هم میدونم که به نتیجه برسند چون مشاغل اینترنتی رو خیلی سخت میشه کنترل کرد، نانوایی و رستوران نیست که بازرس بره هر روز بازرسی محلی بکنه و به قول دوستان یه بچه 14 ساله هم میتونه هاستینگ بزنه !

vPsPersia.COM
July 29th, 2010, 23:54
دوستان اینطوری همش میشه حرف.
من مسوولیت هماهنگی جلسه اول رو قبول میکنم.
لطفا همه دوستانی که قصد مشارکت دارند مشخصاتشون (اسم و سایت و ایمیل و تلفن) به ایمیل pershe.com@gmail.com ارسال کنن. من با هماهنگی دوستان یک محل و زمان رو مشخص میکنم و به همه اطلاع میدم.
اگر موافقید ارسال کنید و به بقیه دوستانی هم که میدونید موافقن اطلاع بدید.

به نظر من آقای اکبری این مسئولیت رو به عهده بگیره خیلی بهتره ، ! ایشان از نظر تجربه و شرایط محیطی و امکانات مجهز تر هستند .

عزیز حرفت درسته ولی عزیز گفتم که یه بچه 15 ساله 15 یا 20 تومان نداره یه وی پی اس بگیره

الان که وی پی اس یه سایت دیدم قیمتش این هست

فضای اختصاصی هارد دیسک : 10 گیگابایت
میزان رم اختصاصی : 512 مگابایت
پهنای باند مصرفی ماهیانه : نامحدود
هزینه ماهیانه : 10,000 تومان

چطوره قیمتش عزیز دیدی جای بحث داره به نظر من کیفیتش هم خوبه این وی پی اس ها چون دوستان گرفته بودن

من که نگفتم هرکی ارزان میده ، حتما کیفیتش بده ، اما باید ثبات وجود داشته باشه .

دیروز یکی از فامیل هامون رو که کارش کرکره وپرده و کف پوش این طور چیزاست برای اینکه کف پوش رو 250 تا تک تومان ارزان تر داده ، 150 هزار تومان جریمه کردند ، به دلیل خراب کردن بازار و ایجاد نوسان .

پس باید این طور چیا رو در نظر گرفت

akbari
July 30th, 2010, 00:13
یه سوال جدید چرا توی این انجمن همه عادت دارن بگن نه؟!!!

vPsPersia.COM
July 30th, 2010, 00:15
نمی دونم ، لطفا عزیزا آیه یاس نخوانید ،

آقای اکبری شما پیگیری تعاونی باش ،

akbari
July 30th, 2010, 00:25
اطلاعات ثبت تعاونی را سعی میکنم تا فردا ظهر توی همین تاپیک اعلام کنم

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

اطلاعات ثبت تعاونی را سعی میکنم تا فردا ظهر توی همین تاپیک اعلام کنم

میدونم جمعه هست. مسخره نکنید تا فردا ظهر سعی خودمو میکنم

IFACO.Net
July 30th, 2010, 00:29
این کاری که مد نظر شما هست اسمش اتحادیه صنفی هست نه تعاونی !

vPsPersia.COM
July 30th, 2010, 00:34
اتحادیه و یا صنف بهتره

akbari
July 30th, 2010, 00:44
این کاری که مد نظر شما هست اسمش اتحادیه صنفی هست نه تعاونی !

اسمشو میدونم عزیزم . شما اولین پست من را بخونید متوجه میشید که من گفتم تعاونی یا اتحادیه.
اتحادیه یکم پیچیدگی داره و باید اعضا به تعداد نسبتاً بالایی برسه تا بتونیم درست حسابی پیگیری کنیم و زیر نظر مجمع امور صنفی و اداره بازرگانی هست
تعاونی هم میتونیم باشیم بعد از بالا رفتن تعداد اعضا به مجمع امور صنفی مراجعه میکنیم و درخواست اتحادیه رو میدیم.
وقتی میگم جلسه بزاریم بخاطر این چیز ها هست. دوست داشتید ایمیل را دادم با من تماس بگیرید هماهنگی های لازم را انجام میدیم

asrhosting
July 30th, 2010, 00:57
من پست های بقیه دوستان رو نخوندم .
ولی من خودم کسی بودم که موافق ارزان فروشی بدون دلیل بودم .
اما پس از ضرر های فراوان دیگه سرویس هام رو مجانی ( ارزون ) نمی دم و قیمت بالایی براشون در نظر گرفته ام . با اینکه همان اروزن ها هم کیفیت بسیار خوبی داشتند ولی انگار هر چیز با قیمت مناسبی اگر خوب باشه خوب میشه !

رقابت هر روز بیشتر و بیشتر میشه ! یه روز می گفتم اولین کسی هستم انقدر ارزون می فروشه ولی دیدم که ارزون تر خودم هم می یان و سرویس می دن
کاربری ارزون فروش ها معمولا کاربرای کم اهمیت هستند که برا شهرت یه هاستینگی مناسب نیست

از ارزونی که بگذریم ...
دیگه هاست به صورت ارزان ارائه نمی دم ... بلکه یه سرویس واقعی رو ارائه می دم یه چیزی که در قبال پولی که ارزش می گیرم واقعا حلال حلال یه سرویس خوب بهشون تحویل بدم .
کلا خودم دنبال کم دردسر بودن هستم و از اکنون دنبال فروش سرور های اختصاصی مجازی هستم که به نظر خودم برای من راحترین هست .
.
.
.
بهتره برا این اتحادیه ...
چند موارد در نظر گرفته بشد :
اول کیفیت که باید درجه بندی شود .
دوم شرکت ، پشتیبانی و ...
سوم قیمت که اتحادیه تأیین کنه که از یه حدی پایین و از یه حدی بالا نره .

خودم شدیدا دنبالش هستم شرایط زیر رو برای شرکت ثبتی خودم انتخاب کنم .

Xfise
July 30th, 2010, 01:36
یه سوال جدید چرا توی این انجمن همه عادت دارن بگن نه؟!!!

من تا حالا نه نگفتم تو این انجمن
اقا یه سوال چرا پست های من پاک میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

akbari
August 1st, 2010, 15:08
سلام قرار بود بیام بگم چه جوری کارای ثبت را انجام بدیم
با تحقیقاتی که من کردم بهتر هست انجمن صنفی را به ثبت برسونیم. که انجمن صنفی کارفرمایی ، دست کم با عضویت ده شخصیت حقوقی یا حقیقی تشکیل می شود . حالا از این به بعدش هر کسی دوست داره توی این هیئت موسس باشه با من تماس بگیره.
این کار مطمئن باشید شدنی هست ولی باید 10 نفر حقیقی با حقوقی شویم. منتظر تماستون هستم

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

19 نفر موافق این ساماندهی بودن ولی چرا خبری ازشون نیست؟

shervin114
August 1st, 2010, 16:54
با تحقیقاتی که من کردم بهتر هست انجمن صنفی را به ثبت برسونیم. که انجمن صنفی کارفرمایی ، دست کم با عضویت ده شخصیت حقوقی یا حقیقی تشکیل می شود . حالا از این به بعدش هر کسی دوست داره توی این هیئت موسس باشه با من تماس بگیره.
این کار مطمئن باشید شدنی هست ولی باید 10 نفر حقیقی با حقوقی شویم. منتظر تماستون هستم

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

ایرانی جماعت همیشه موقع شروع کاری با نیرو و انرژی زیاد هست ولی وسط های کار کم میاره
خیلی مواقع هم موقع صحبت همه هستند ولی به پای عمل کردن میرسه اکثرا وقت ندارند

taghikhani
August 1st, 2010, 17:07

من صددرصد هستم و هر کاری ازم بربیاد انجام میدم.
ما حقوقی هستیم و حداقل دو نماینده حقوقی هم داریم که مطمئنم مایل به همکاری هستند.

akbari
August 1st, 2010, 17:55
لطفا کسانی که 100 درصد هستند مشخصات حقوقی یا حقیقی و شماره تماس خود را برای من ارسال کنید تا برای جلسه باهاتون هماهنگ کنم.
جلسه در تهران یا کرج برگزار میشود. دوستان که در شهرستان هستند در اولین جلسه باید حضور داشته باشند ولی برای جلسات بعدی میتوانند به یکی از اعضا وکالت دهند

vPsPersia.COM
August 2nd, 2010, 00:28
سلام ، من هستم کامل کامل

اما نمی تونم بیام !