PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب کلمات کلیدی بر اساس پیشنهادات گوگل

hamid53214
December 27th, 2014, 00:12
سلام
من مدت زیادی بود دنبال سایتی میگشتم که کلمات کلیدی رو بر اساس جستجوهای گوگل بهم بده
لبیته خودم از روش هایی میتونستم به دست بیارم
چند تا سایت خارجی پیدا کردم که این کارو میکردن ولی با کلمات فارسی خوب جواب نمیدادن
بنابر این خودم این کد رو نوشتم و در حال کامل کردنش هستم
هر پیشنهادی دارید بدید تا استفاده کنم

فعلا روی هاست رایگان گذاشتمش واسه تست

http://hamid.vv.si/keyword/

باید به این آدرس برید
کلمه کلیدی رو توی قسمت اول
قسمت دوم رمز هست که 12 هست

با تشکر

barez
December 27th, 2014, 00:15
خوبه.
اما این کلمات به چه شکل هستند؟

hamid53214
December 27th, 2014, 00:17
خوبه.
اما این کلمات به چه شکل هستند؟

تست کنید متوجه میشید
این کلمات کلمات جستجو شده در گوگل هست

hasanazizi
December 27th, 2014, 00:35
سلام دوست عزیزم خسته نباشی
اول از همه یه خسته نباشید میگم
بعد داداش این خوب کار نمیده
مثلا برای کلمه سئو

سورة الكهف,سورة البقرة,سورة الرحمن,سورة يس,سورة الواقعة,سوره واقعه,سورة الملك,سوره یاسین,سوق,سئو,سورة الكهف,سورة الكهف كتابة,سورة الكهف ماهر المعيقلي,سورة الكهف السديس,سورة الكهف كاملة,سورة الكهف mp3,سورة الكهف فارس عباد,سورة الكهف الغامدي,سورة الكهف الشريم,سورة الكهف المنشاوي,سورة البقرة,سورة البقرة mp3,سورة البقرة مكتوبة,سورة البقرة العجمي,سورة البقرة السديس,سورة البقرة المنشاوي,سورة البقرة الغامدي,سورة البقرة ياسر الدوسري,سورة البقره ماهر المعيقلي,سورة البقرة العفاسي mp3,سورة الرحمن,سورة الرحمن مكتوبة,سورة الرحمن السديس,سورة الرحمن مكررة,سورة الرحمن العجمي,سورة الرحمن مشاري العفاسي,سورة الرحمن كاملة,سورة الرحمن عبد الباسط,سورة الرحمن السديس mp3,سورة الرحمن المنشاوي,سورة يس,سورة يس كاملة,سورة يس مكتوبة,سورة يس العجمي,سورة يس بصوت العفاسي,سورة يس المنشاوي,سورة يس السديس,سورة يس قراءة,سورة يس بصوت السديس,سورة يس mp3,سورة الواقعة,سورة الواقعة كاملة,سورة الواقعة مكتوبة,سورة الواقعة المعيقلي,سورة الواقعة العجمي,سورة الواقعة mp3,سورة الواقعة مكررة 14 مرة,سورة الواقعة عبد الباسط,سورة الواقعة مشاري,سورة الواقعة قراءة,سوره واقعه,سوره واقعه صوتی,سوره واقعه عبدالباسط,سوره واقعه pdf,سوره واقعه با ترجمه فارسی,سوره واقعه مكتوبه,سوره واقعه صوتی دانلود,سوره واقعه دانلود,سوره واقعه ترتیل,سوره واقعه با معنی,سورة الملك,سورة الملك مكتوبة,سورة الملك سعد الغامدي,سورة الملك المعيقلي,سورة الملك فارس عباد,سورة الملك قبل النوم,سورة الملك mp3,سورة الملك بصوت ماهر المعيقلي,سورة الملك بصوت عبد الباسط,سورة الملك مشاري,سوره یاسین,سوره یاسین شریف,سوره یاسین صوتی,سوره یاسین pdf,سوره یاسین برای حاجت,سوره یاسین mp3,سوره یاسین ترجمه,سوره یاسین عبدالباسط,سوق,سوق ليبيا المفتوح,سوق مريدي,سوق الاسهم السعودي,سوق دبي المالي,سوق بلاي,سوق كوم مصر,سوق مريدي للسيارات,سوق العراق المفتوح,سوق كروم

hamid53214
December 27th, 2014, 00:38
سلام دوست عزیزم خسته نباشی
اول از همه یه خسته نباشید میگم
بعد داداش این خوب کار نمیده
مثلا برای کلمه سئو

سورة الكهف,سورة البقرة,سورة الرحمن,سورة يس,سورة الواقعة,سوره واقعه,سورة الملك,سوره یاسین,سوق,سئو,سورة الكهف,سورة الكهف كتابة,سورة الكهف ماهر المعيقلي,سورة الكهف السديس,سورة الكهف كاملة,سورة الكهف mp3,سورة الكهف فارس عباد,سورة الكهف الغامدي,سورة الكهف الشريم,سورة الكهف المنشاوي,سورة البقرة,سورة البقرة mp3,سورة البقرة مكتوبة,سورة البقرة العجمي,سورة البقرة السديس,سورة البقرة المنشاوي,سورة البقرة الغامدي,سورة البقرة ياسر الدوسري,سورة البقره ماهر المعيقلي,سورة البقرة العفاسي mp3,سورة الرحمن,سورة الرحمن مكتوبة,سورة الرحمن السديس,سورة الرحمن مكررة,سورة الرحمن العجمي,سورة الرحمن مشاري العفاسي,سورة الرحمن كاملة,سورة الرحمن عبد الباسط,سورة الرحمن السديس mp3,سورة الرحمن المنشاوي,سورة يس,سورة يس كاملة,سورة يس مكتوبة,سورة يس العجمي,سورة يس بصوت العفاسي,سورة يس المنشاوي,سورة يس السديس,سورة يس قراءة,سورة يس بصوت السديس,سورة يس mp3,سورة الواقعة,سورة الواقعة كاملة,سورة الواقعة مكتوبة,سورة الواقعة المعيقلي,سورة الواقعة العجمي,سورة الواقعة mp3,سورة الواقعة مكررة 14 مرة,سورة الواقعة عبد الباسط,سورة الواقعة مشاري,سورة الواقعة قراءة,سوره واقعه,سوره واقعه صوتی,سوره واقعه عبدالباسط,سوره واقعه pdf,سوره واقعه با ترجمه فارسی,سوره واقعه مكتوبه,سوره واقعه صوتی دانلود,سوره واقعه دانلود,سوره واقعه ترتیل,سوره واقعه با معنی,سورة الملك,سورة الملك مكتوبة,سورة الملك سعد الغامدي,سورة الملك المعيقلي,سورة الملك فارس عباد,سورة الملك قبل النوم,سورة الملك mp3,سورة الملك بصوت ماهر المعيقلي,سورة الملك بصوت عبد الباسط,سورة الملك مشاري,سوره یاسین,سوره یاسین شریف,سوره یاسین صوتی,سوره یاسین pdf,سوره یاسین برای حاجت,سوره یاسین mp3,سوره یاسین ترجمه,سوره یاسین عبدالباسط,سوق,سوق ليبيا المفتوح,سوق مريدي,سوق الاسهم السعودي,سوق دبي المالي,سوق بلاي,سوق كوم مصر,سوق مريدي للسيارات,سوق العراق المفتوح,سوق كروم
ممنونم عزیز
ولی مثل اینکه برای کلمه "بهینه سازی سایت"
جواب بهتری داده

بهینه سازی سایت,بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو,بهینه سازی سایت رایگان,بهینه سازی سایت چیست,بهینه سازی سایت در گوگل,بهینه سازی سایت جوملا,بهینه سازی سایت seo,بهینه سازی سایت برای گوگل,بهینه سازی سایت سئو,بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو,بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو,بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو seo,آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو,بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو,بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو,بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو,بهينه سازي سايت در موتورهاي جستجو,دانلود کتاب بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو,روش های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو,دانلود کتاب بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو,بهینه سازی سایت رایگان,نرم افزار بهینه سازی سایت رایگان,آموزش رایگان بهینه سازی سایت,بهینه سازی رایگان وب سایت,بهینه سازی سایت چیست,بهینه سازی وب سایت چیست,بهینه سازی سایت در گوگل,آموزش بهینه سازی سایت در گوگل,بهینه سازی سایت برای گوگل,نحوه ثبت و بهینه سازی سایت در گوگل,آموزش بهینه سازی سایت گوگل,بهینه سازی سایت جوملا,بهینه سازی سایت جوملایی,بهینه سازی سایت جوملا 2.5,بهینه سازی وب سایت جوملا,آموزش بهینه سازی سایت جوملا,بهینه سازی سایت در جوملا,بهینه سازی سایت برای جوملا,بهینه سازی سایت seo,بهینه سازی وب سایت seo,بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو seo,بهینه سازی سایت برای گوگل,بهینه سازی سایت در گوگل,آموزش بهینه سازی سایت برای گوگل,آموزش بهینه سازی سایت گوگل,بهینه سازی سایت سئو,بهینه سازی سایت و سئو,بهینه سازی سایت با سئو,آموزش بهینه سازی سئو سایت,آموزش سئو و بهینه سازی سایت,بهینه سازی وب سایت (سئو),خدمات سئو و بهینه سازی سایت,بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو,بهينه سازي سايت در موتورهاي جستجو,بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو,بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو,آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو,بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو,بهینه سازی رتبه سایت در موتورهای جستجو,بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو seo

hasanazizi
December 27th, 2014, 00:43
اره تست کردم مثل این که فقط با اون مشکل داره
واقعیتش با کلمه های دیگه عالی بود خدایی
واقعا افرین دمت گرم
امیدوارم همیشه موفق و پیروز و سربلند باشی

hamid53214
December 27th, 2014, 00:47
اره تست کردم مثل این که فقط با اون مشکل داره
واقعیتش با کلمه های دیگه عالی بود خدایی
واقعا افرین دمت گرم
امیدوارم همیشه موفق و پیروز و سربلند باشی

ممنونم
به زودی کاملترش میکنم
بعضی چیزا که به ذهنم میرسه رو مخمه باید حتما اجرا کنم

hasanazizi
December 27th, 2014, 00:49
پس منتظریم دوست عزیز
:53::53:

yeganehha
December 27th, 2014, 15:16
دوست عزیز الگوریتم اسکریپت چه جوری
از چه منبعی کلمات دریافت میشه

hamid53214
December 27th, 2014, 15:40
از گوگل

یاشار زوم
December 27th, 2014, 16:47
عالیه فقط یکم مرتب کنید و زیبا سازی کنید بهتر میشه

rezakhani
December 27th, 2014, 17:04
سلام
من مدت زیادی بود دنبال سایتی میگشتم که کلمات کلیدی رو بر اساس جستجوهای گوگل بهم بده
لبیته خودم از روش هایی میتونستم به دست بیارم
چند تا سایت خارجی پیدا کردم که این کارو میکردن ولی با کلمات فارسی خوب جواب نمیدادن
بنابر این خودم این کد رو نوشتم و در حال کامل کردنش هستم
هر پیشنهادی دارید بدید تا استفاده کنم

فعلا روی هاست رایگان گذاشتمش واسه تست

http://hamid.vv.si/keyword/

باید به این آدرس برید
کلمه کلیدی رو توی قسمت اول
قسمت دوم رمز هست که 12 هست

با تشکر

عالی بود ! ولی این قدیمی هست تو سایت های ایرانی هم میشه پیدا کردن خودم هم دارم
اینو واسه وردپرس هم زدن که یک کلمه میگی بعد کلمات کلیدی مرتبط رو میاره

hamid53214
December 27th, 2014, 17:25
دوستان تغییراتی در اسکریپت دادم
امیدوارم که مورد پسندتون قرار بگیره

- - - Updated - - -

عالی بود ! ولی این قدیمی هست تو سایت های ایرانی هم میشه پیدا کردن خودم هم دارم
اینو واسه وردپرس هم زدن که یک کلمه میگی بعد کلمات کلیدی مرتبط رو میاره

درسته ولی در حال ارتقا هست
امیدوارم بتونم تغییرات خوبی داخلش انجام بدم

Forozan
December 27th, 2014, 18:46
عالی بود

سرورمجازی,سرورمجازی رایگان,سرورمجازی ارزان,سرورمجازی چیست,سرورمجازی ایران,سرور مجازی میکروتیک,سرور مجازی آلمان,سرورمجازی ویندوز,سرورمجازی لینوکس,نمایندگی سرورمجازی,سرورمجازی رایگان,سرورمجازی ارزان,سرورمجازی چیست,سرورمجازی ایران,سرور مجازی میکروتیک,سرور مجازی میکروتیک ایران,سرور مجازی میکروتیک چیست,سرور مجازی میکروتیک رایگان,سرور مجازی میکروتیک ارزان,سرور مجازی میکروتیک در ایران,سرور مجازی میکروتیک هلند,سرور مجازی میکروتیک آمریکا,سرور مجازی میکروتیک آلمان,خرید سرور مجازی میکروتیک,سرور مجازی آلمان,فروش سرور مجازی آلمان,خرید سرور مجازی آلمان,سرور مجازی ویندوز آلمان,سرور مجازی هتزنر آلمان,سرور مجازی ارزان آلمان,سرور مجازی وارز آلمان,سرور مجازی میکروتیک آلمان,سرور مجازی لینوکس آلمان,سرورمجازی لینوکس,نمایندگی سرورمجازی

AliFatehi
December 27th, 2014, 23:16
حالا نمیشد سریعا لایسنس نمیذاشتین؟!
حداقل برای معرفی اینکارو نمیکردین!

hamid53214
December 27th, 2014, 23:57
حالا نمیشد سریعا لایسنس نمیذاشتین؟!
حداقل برای معرفی اینکارو نمیکردین!

هنوز رایگان هست

hassan_shahi
December 28th, 2014, 01:59
سلام دوست عزیز
فوق العاده بود اما یه پیشنهاد دارم.
این اسکریپت یا برنامه یا هرچیزی که اسمشو میزارید ی اشکالی داره اونم اینه که برای سایت های موزیک مفید نیست یعنی موزیک هایی که قبلا منتشر شده رو کلمات کلیدی براش میاره اما موزیکی که همین الان منتشر میشه کلمه ای براش نمیاره.

پیشنهاد من اینه کاری کنی بیشترین کلمات جستوجو شده با اون متنی که بهش میدیم رو بیاره.

به طور مثال محسن چاوشی به نام همسایه این تیکه متن سرچ بشه کلی کلمات کلیدی میده اما بزنیم محسن چاوشی به نام جاده چیزی نمایش داده نمیشه باید طوری این کد عمل کنه که کلمات کلیدی که برای محسن چاوشی به نام همسایه بدست آورد برای محسن چاوشی به نام جاده هم بهترین کلمات جستوجو شده رو به این متن بچسبونه.

مثلا اگر دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام همسایه یکی از بهترین تگ ها هستش برای محسن چاوشی به نام جاده هم باید به اینصورت درست بشه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام جاده

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

Woshka
December 28th, 2014, 05:33

از API آماده گوگل
7.0 - Query Suggestion Service /suggest Protocol (http://www.google.com/support/enterprise/static/gsa/docs/admin/70/gsa_doc_set/xml_reference/query_suggestion.html)

Google Adwords هم همین قابلیت رو داره و خوبیش اینه که خیلی کلمات رو بر اساس کلمات درون وبسایت شما پیشنهاد میده

hamid53214
December 28th, 2014, 12:38
سلام دوست عزیز
فوق العاده بود اما یه پیشنهاد دارم.
این اسکریپت یا برنامه یا هرچیزی که اسمشو میزارید ی اشکالی داره اونم اینه که برای سایت های موزیک مفید نیست یعنی موزیک هایی که قبلا منتشر شده رو کلمات کلیدی براش میاره اما موزیکی که همین الان منتشر میشه کلمه ای براش نمیاره.

پیشنهاد من اینه کاری کنی بیشترین کلمات جستوجو شده با اون متنی که بهش میدیم رو بیاره.

به طور مثال محسن چاوشی به نام همسایه این تیکه متن سرچ بشه کلی کلمات کلیدی میده اما بزنیم محسن چاوشی به نام جاده چیزی نمایش داده نمیشه باید طوری این کد عمل کنه که کلمات کلیدی که برای محسن چاوشی به نام همسایه بدست آورد برای محسن چاوشی به نام جاده هم بهترین کلمات جستوجو شده رو به این متن بچسبونه.

مثلا اگر دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام همسایه یکی از بهترین تگ ها هستش برای محسن چاوشی به نام جاده هم باید به اینصورت درست بشه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام جاده

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

درسته
شما میتونید کلمه همسایه رو با جاده جایگزین کنید و استفاده کنید
اینجوری یه قدم جلو هستید
چرا که برای آهنگ جاده هم همون جمملات جستجو خواهد شد

hassan_shahi
December 28th, 2014, 13:38
درسته
شما میتونید کلمه همسایه رو با جاده جایگزین کنید و استفاده کنید
اینجوری یه قدم جلو هستید
چرا که برای آهنگ جاده هم همون جمملات جستجو خواهد شد

بله درسته دوست عزیز دقیقا همینطوره اما برای اینکار ما باید یکم وقت بزاریم.

hamid53214
December 28th, 2014, 15:55
بله درسته دوست عزیز دقیقا همینطوره اما برای اینکار ما باید یکم وقت بزاریم.

بسیار عالی
این پیشنهاد رو به زودی به عنوان یک آپشن داخلش اعمال میکنم
بازم اگه پیشنهادی برای بهتر شدن اسکریپت داشتید حتما در میون بگذارید