PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال تازه کارانه

m2sh2
December 26th, 2014, 21:28
سلام دوستان خوب هستید

یه سوال مبتدیانه داشتم من قبلا بدون استفاده از whmcs خودم روی whm اکانتام رو میساختم و ... الان تعددشون بالا رفته میخوام با whmcs مدیریتشون کنم . چجوری میتونم این اکانت هایی که ساخته شده رو بدم به whmcs و اینکه تو قسمت Cron jobs نوشته شده بود به cpanel برم و اونجا تنظیم کنم

اینجوری فقط برای همون اکانت این اتفاق نمیافته ؟ اگه بخاوم هر اکانتیم بازه زمانی و ... براش تعریف کنم که خودکار این کار رو انجام بده باید چیکار کنم ؟

ممنونم

sht-design
December 26th, 2014, 21:36
شما میتونید مشتریانتون رو در whmcs ایجاد کنید و از قسمت سرویس ها افزودن سرویس رو بزنید
البته قبلش باید از تنظیمات سرور مربوط به whmcs سرور هاستتونو ایجاد کنید ، برای کران جاب هم توی قسمت تنظیمات اتوماسیون یک کد بهتون میده که میزنید توی کران جاب هاستتون به صورت روزانه مثلا ، کار کران جاب این هست که فاکتور ها را ایجاد کنه ، ایمیل های صورتحساب ها که ایجاد شده به مشتریان ارسال کنه و به اونها یادآوری کنه

- - - Updated - - -

باید اول سرور ایجاد کنید ، بعدش سرویس هاستتونو ایجاد کنید توی قسمت محصولات اسکریپت بعدش برای هر کاربر محصولی رو که داره توی قسمت سرویس هاش اضافه کنید اونجا خودش دیگه تاریخ تمدید سرویس و این چیزا رو داره

m2sh2
December 28th, 2014, 00:45
شما میتونید مشتریانتون رو در whmcs ایجاد کنید و از قسمت سرویس ها افزودن سرویس رو بزنید
البته قبلش باید از تنظیمات سرور مربوط به whmcs سرور هاستتونو ایجاد کنید ، برای کران جاب هم توی قسمت تنظیمات اتوماسیون یک کد بهتون میده که میزنید توی کران جاب هاستتون به صورت روزانه مثلا ، کار کران جاب این هست که فاکتور ها را ایجاد کنه ، ایمیل های صورتحساب ها که ایجاد شده به مشتریان ارسال کنه و به اونها یادآوری کنه

- - - Updated - - -

باید اول سرور ایجاد کنید ، بعدش سرویس هاستتونو ایجاد کنید توی قسمت محصولات اسکریپت بعدش برای هر کاربر محصولی رو که داره توی قسمت سرویس هاش اضافه کنید اونجا خودش دیگه تاریخ تمدید سرویس و این چیزا رو داره

ممنونم دوست من فقط یه سوال من این Cron jobs رو از اون هاستینگی که میخوام برای مشتریام ایمل بره ایجاد کنم ؟ مثلا هاستینگ وب سایت اصلی گروه ؟

ممنونم

jahromweb
December 28th, 2014, 00:46
بله دوست عزیز روی همون هاست ...