PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سرورپارس

m0rtal
December 26th, 2014, 19:43
سلام
در تاریخ 12/22/2014 سرویس هاست نامحدود (نقره ای) لینوکس ایران رو از شرکت سرورپارس خریداری کردم
سرورپارس،هاست ایران،هاستینگ ایران،هاست ویندوز ایران،هاست لینوکس ایران (http://www.serverpars.com/iran-linux-host)
http://www.serverpars.com/linux-hosting-detials
همونطور که در پلن های بالا میبینید هیچ حرفی از محدودیت سرویس هاشون زده نشده
وقتی سرویس خریداری شد و به cpanel مراجعه کردم مشاهده شد که تعداد پردازش های همزمان رو روی ۲۰ محدود کردند.
چند ساعت بعد وقتی به پشتیبانیشون پیام دادم و علت رو جویا شدم تازه اعلام کردند که همچین محدودیت هایی موجوده
بصورت خلاصه ازشون درخواست کردم استرداد وجه انجام بدند که گفتند تیکت بزنید بخش مالی
تیکت هم زده شد که پاسخ دادند مبلغ قابل بازپرداخت نیست و شما میتونید سرویستون رو به هاست پربازدید ارتقا بدید !
درصورتی که ایشون نماد اعتماد هم دارند و جزو قوانین مرکز توسعه تجارت الکترونیک هست که ویژگی های کالای تبلیغ شده باید با کالای تحویل داده شده یکسان باشد و از طرفی دیگر حق بازپرداخت وجه رو برای مشتری محفوظ دونستن.

مدارک تمام حرف های بالا هم موجود است . هم ایمیل تیکت ها هم تصویر پلن . چند روز پیش ازطریق enamad درخواست شکایت دادم . سوالم این هست که این مرکز به شکایت من رسیدگی می کند ؟ آیا امکان لغو نماد اعتماد ایشون وجود دارد ؟

یا حق

RoobinaServer
December 26th, 2014, 20:05
هر نامحدودی یک سری محدودیت ها را به دنبال دارد.

نامحدود واقعی وجود ندارد. حالا سرورپارس علنی نشونتون داده هاستینگ های دیگر و تابستانی و ... نشان نمیدهند و مخفی میکنند.

m0rtal
December 26th, 2014, 20:06
هر نامحدودی یک سری محدودیت ها را به دنبال دارد.

نامحدود واقعی وجود ندارد. حالا سرورپارس علنی نشونتون داده هاستینگ های دیگر و تابستانی و ... نشان نمیدهند و مخفی میکنند.

حرف شما صحیح
هاست نامحدود وجود نداره
اما آیا درسته که یچیزی تبلیغ کنن و چیز دیگری تحویل بدن ؟

s0NY
December 26th, 2014, 20:10
در هاست نامحدود ذکر شده که برای هر دامنه کل پردازشگر سرور تخصیص داده می شود ؟اگر این صورت باشد باید برای هر سایت یک سرور اختصاصی خریداری شود :|

m0rtal
December 26th, 2014, 20:11
در هاست نامحدود ذکر شده که برای هر دامنه کل پردازشگر سرور تخصیص داده می شود ؟اگر این صورت باشد باید برای هر سایت یک سرور اختصاصی خریداری شود :|

در هاست نامحدود ذکر نشده که برای هر دامنه چقدر منابع سرور تخصیص داده می شود

ممنون میشم اگر سوال بنده رو یکی جواب بده
با توجه به شرابط ذکر شده ، امکان لغو نماد اعتماد وجود دارد؟

RoobinaServer
December 26th, 2014, 20:13
حرف شما صحیح
هاست نامحدود وجود نداره
اما آیا درسته که یچیزی تبلیغ کنن و چیز دیگری تحویل بدن ؟

شما برترین فروشنده ها را نگاه کنید آیا نامحدود واقعی میدن ؟ هاست گیتور هم نامحدود میده آیا واقعیه ؟ وقتی زیاد استفاده بشه میگه بر اساس قوانین فلان و ... باید منصفانه باشه مصرفتون و نمیتوانیم میزبانیتون بکنیم و از این جور چیزا.

سرور پارس از این کلک استفاده نکرده، دقیقا کلکش اینه که توی قوانین ذکر کنند ولی توی پنل چیزی ذکر نکنند آن وقت میشه حرف شما و دقیقا چیز خلاف گفتشون ارائه نکردند چرا چون :

نامحدود گفتند و تبلیغ کردند و شما به سایت مراجعه کردید و موقع خرید هم قوانین را (همان که داخل آن درج شده چگونه باید از نامحدود مصرف کنید) قبول کرده اید.

درسته ؟

این ها همه بازی با کلمات هست بهتر هست قبول نمائید که هیچ چیزی در جهان هستی نامحدود نیست مگر قدرت خلقتش دست انسان نباشد.

الان شما هزینه را پس هم بگیرید میخواهید جای دیگری مجدد نامحدود بگیرید دیگر غیر از این هست ؟

به هر حال از این صحبت ها بگذریم شما حق برگشت وجه (به جز موارد و هزینه های غیر قابل برگشت مثل مصرف ترافیک ...) در 7 روز اول را طبق قانون اینماد دارید شکایت اگر بزنید اینماد به آنها اعلام میکند که رضایتتون را جلب کنند و البته کمی طول میکشد.

باتشکر

m0rtal
December 26th, 2014, 20:16
شما برترین فروشنده ها را نگاه کنید آیا نامحدود واقعی میدن ؟ هاست گیتور هم نامحدود میده آیا واقعیه ؟ وقتی زیاد استفاده بشه میگه بر اساس قوانین فلان و ... باید منصفانه باشه مصرفتون و نمیتوانیم میزبانیتون بکنیم و از این جور چیزا.

سرور پارس از این کلک استفاده نکرده، دقیقا کلکش اینه که توی قوانین ذکر کنند ولی توی پنل چیزی ذکر نکنند آن وقت میشه حرف شما و دقیقا چیز خلاف گفتشون ارائه نکردند چرا چون :

نامحدود گفتند و تبلیغ کردند و شما به سایت مراجعه کردید و موقع خرید هم قوانین را (همان که داخل آن درج شده چگونه باید از نامحدود مصرف کنید) قبول کرده اید.

درسته ؟

این ها همه بازی با کلمات هست بهتر هست قبول نمائید که هیچ چیزی در جهان هستی نامحدود نیست مگر قدرت خلقتش دست انسان نباشد.

به هر حال از این صحبت ها بگذریم شما حل برگشت وجه در 7 روز اول را طبق قانون اینماد دارید شکایت اگر بزنید اینماد به آنها اعلام میکند که رضایتتون را جلب کنند و البته کمی طول میکشد.

باتشکر
اصلا برای هاست نامحدودشون قوانینی ذکر نکردند که اگر میکردند حتما قبل از پرداخت هر وجهی میخوندم !
مشکل من هم دقیقا همین هست که هیچ محدودیتی ذکر نشده و همه محدودیت ها بعد از خرید سرویس مشاهده شده

ممنون بابت راهنماییتون