PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید بانک شماره موبایل مشاغل

portal1
December 26th, 2014, 18:33
سلام,
دوستان نیاز به فهرست کاملی از بانک مشاغل در حوزه های شغلی زیر دارم. نمایندگی پنل پیامک دارم و فقط قصد خرید بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل دارم , نیاز به کمک شما برای خرید معتبرترین بانکهای شماره موبایل شغلی دارم/

بانک موبایل صنف گل و گیاه شهری و فضای سبز
بانک موبایل خدمات مرتبط با شهرداری تهران و مرتبط
بانک شماره موبایل صنف فرهنگی و هنری وابسته به شهرداری
موبایل مدیران خدمات مجالس و تشریفات+برگزاری مراسم عروسی و ...
موبایل مهندسین کامپیوتر+نرم افزار+سخت افزار و مرتبط
شماره موبایل اعضا نظام مهندسی کرمانشاه و لرستان

شماره موبایل مهندسین عضو نظام مهندسی اراک

موبایل مهندسین عمران راه و ساختمان و مرتبط

اگر از دوستان کسی راه کاری برای خرید این بانکهای شماره موبایل داره لطفا معرفی کنند با تلفن تماس /

مرسی

mandegarpayamak
December 26th, 2014, 18:37
سلام
از طریق آدرس mandegarpayamak.ir/mobilebank اقدام کنید.
احتمالا مناسب هست براتون.

portal1
December 26th, 2014, 20:10
بد نبود ولی تعدادش نسبت به بعضی از فروشندگان بانک موبایل خیلی کمه و متاسفانه تعداد موجود بانک موبایل رو ننوشته !
یک یا چند وب سایت و اگه شخصی که تو زمینه پنل پیامک سابقه داشته باشه به من معرفی کنه ممنون میشم . من خودم چندتا سایت و پیدا کردم . مثلا تو وب سایت پرشیا دات کام بخش مربوط به پیامک ش تعداد شماره ها خیلی زیاد بود ولی بعضی از این بانک شماره موبایل های من و نداشت و تنها 2 یا 3 مورد به کار من میومد.

mandegarpayamak
December 26th, 2014, 20:16
بد نبود ولی تعدادش نسبت به بعضی از فروشندگان بانک موبایل خیلی کمه و متاسفانه تعداد موجود بانک موبایل رو ننوشته !
یک یا چند وب سایت و اگه شخصی که تو زمینه پنل پیامک سابقه داشته باشه به من معرفی کنه ممنون میشم . من خودم چندتا سایت و پیدا کردم . مثلا تو وب سایت پرشیا دات کام بخش مربوط به پیامک ش تعداد شماره ها خیلی زیاد بود ولی بعضی از این بانک شماره موبایل های من و نداشت و تنها 2 یا 3 مورد به کار من میومد.

در تعداد انگشت شماری ، تعداد شماره های موجود در بانک ذکر نشده.

به هر حال در خدمتیم ;)

داراپیامک
December 26th, 2014, 20:31
با سلام و احترام

خواستید در خدمتیم.
فقط لازم است بدونید که بعد از پرداخت لینک دانلود دریافت نمیکنید و همکارانم در بخش فروش بانک مورد نظر رو براتون ایمیل خواهند کرد.
سوالی بود در خدمتیم.
DaraPayamak.ir (http://darapayamak.ir)
موفق باشید

rabis
December 26th, 2014, 21:20
سلام
احتراما ارسال شد
02188715929