PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیومد سی پنلم (نیاز کمک فوری دارم)

sina12
December 26th, 2014, 17:28
سلام دوستان بنده یه سرور سی نل دارم که هارد 2 ترا دادم بهش امروز صب موقع وارد شدن به هاستم ارور زیر رو گرفتم
Sorry for the inconvenience! The filesystem mounted at / on this server is running out of disk space. cPanel operations have been temporarily suspended to prevent something bad from happening. Please ask your system admin to remove any files not in use on that partition
بعد توی ssh نگاه کردم دیدم یکی از پوشه ها 100 درصد زده ر شده که تصویر رو هم براتون ضمیمه میکنم
24356
بعد اون دایرکتوری که در عکس هم گزاشتم رو گرفتم با دستور زیر حذف کنم
rm /dev/mapper/vg_parsntc-lv_root
ولی قبل از انجام کار از سی پنل اسنپ شات گرفته بودم
بعد از حذف سرور رو یه ریست دادم ولی دیگه سی پنل هم بالا نمیاد و اپاچی اجرا نمیشه و توی ssh اپاچی رو ریست میدم ولی ارور زیر رو میدم

AH00548: NameVirtualHost has no effect and will be removed in the next release /usr/local/apache/conf/httpd.conf:503
لطفا کمکم کنید دوستان

secureconfig
December 26th, 2014, 17:34
!!!!
دوست عزیز شما پارتیشن / که حاوی اطلاعات سیستم عامل و روت هست را پاک کرده اید !!
اسنپ شات را ریستور کنید.

در مورد ارور اپاچی هم که داده اید - این ارور زیاد مشکل ایجاد نمیکنه و به علت عدم روشن شدن نیست ! باید خط 503 فایل کانفیگ را حذف کنید تا رفع شود.

Milad-H
December 26th, 2014, 17:34
به نظر میرسد دوست عزیز شما فایل های سیستمی سرور خود را حذف کرده اید
چه شخصی به شما گفت این کد را وارد کنید ؟!
دلیل پر شد Lvm روت شما احتمالا فایل های لاگ بوده است ، ولی شما کل Lvm را حذف کردید

sina12
December 26th, 2014, 17:38
الان ریستور کردم
ولی اپاچی اجرا نمیشه
و سی پنل بالا نمیاد و این رو میزنه
Unable to connect
الان باید چیکار کرد؟

secureconfig
December 26th, 2014, 17:47
دسترسی ssh برای بنده ارسال کنید مشکلتان را بررسی میکنم.

موفق باشید./

- - - Updated - - -

مشکل شما حل گردید./

موفق باشید./

sina12
December 26th, 2014, 22:40
دسترسی ssh برای بنده ارسال کنید مشکلتان را بررسی میکنم.

موفق باشید./

- - - Updated - - -

مشکل شما حل گردید./

موفق باشید./

با تشکر از شما ممنونم داداش
فقط راه حل مشکل رو میشه بزارید تا هم بنده و هم دیگران بدونند