PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موضوع بسیار شگفت آور در دیتاسنتر پارس آنلاین!

shetab
December 26th, 2014, 09:59
سلام دوستان

در پارس آنلاین چه اتفاق افتاده است؟ تا چند روز پیش سرعت دانلود از سرورهای خارجی بر روی سرور ما حداکثر 9.5Mbps و سرعت آپلود حدود 200Kbps (در حد ADSL 256k) بود. از چند روز پیش متوجه شدم سرعت دانلود و آپلود سرور به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته است به طوری که سرعت دانلود از یک سرور در آمریکا که پورت آن 100Mbps است بین 3 تا 9 مگابایت بر ثانیه (بین حدود 24Mbps تا 72Mbps) است. آخرین 10 دقیقه پیش تست کردم و باز هم سرعت دانلود شگفت آور بود! باور کردنی نیست که در ایران چنین پهنای باندی ارائه شود! چه اتفاقی افتاده است؟ آیا به نظر شما این وضعیت موقتی است؟

با تشکر فراوان

ehsansystem
December 26th, 2014, 11:11
100 در 100 موقتی هست .
مگه پارس آنلاین چند تا stm1 میتونه خرج یک رک کنه ، اصلا براش نمیصرفه . یعنی هر 1 سرور 1 عدد stm1 باید براش قرار داده بشه که قیمت خیلی بالایی براشون در میاد . این کار هم واسه تبلیغات خودش داره میکنه که موقتی هست . والا از این پهنای باندا نداره .
به نظر من پارس آنلاین نمیتونه سرویس دهنده خوبی برای سرور باشه .

آشغال ترین دیتا سنتری که من تا حالا دیدم همین پارس آنلاین هست .
پشتیبانی افتضاح ح ح ح ح ح ح ح ح
قیمت خیلی بالا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا
پهنای باند افتضاح ح ح ح ح ح ح ح ح
دانش فنی شون افتضاح ح ح ح ح ح ح ح ح افتضاح ح ح ح ح ح ح ح ح افتضاح ح ح ح ح ح ح ح ح .

worldfiles.ir
December 26th, 2014, 11:35
موافقم فقط به سرعتشون پز میدند ولی هزینه بسیار بسیار بسیار بالا هم در اینترنت و هم در خدمات وب هاستینگ

shetab
December 26th, 2014, 11:58
ولی الان 4 5 روز هست که یه همچنین سرعتی دارم می گیرم اون از سرور آمریکا که پورت خود اون هم 100 هست. قرار بود هفته بعد سرور رو به تبیان منتقل کنیم اما الان دچار تردید شدم چون هم هزینه یونیت در تبیان بالاتره و هم ترافیک ماهانه کمتری میده. بعدش هم خودشون گفتند که پهنای باندی که میدن بین 2 تا 10 مگ هست و در شرایط عادی 5 مگ قابل دستیابی هست.

الان با این اوضاع واقعا نمیدونم تصمیم درست چیه. بزارم سرور تو پارس آنلاین بمونه یا ببرم تبیان. لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر از همگی

delta
December 26th, 2014, 14:41
ولی الان 4 5 روز هست که یه همچنین سرعتی دارم می گیرم اون از سرور آمریکا که پورت خود اون هم 100 هست. قرار بود هفته بعد سرور رو به تبیان منتقل کنیم اما الان دچار تردید شدم چون هم هزینه یونیت در تبیان بالاتره و هم ترافیک ماهانه کمتری میده. بعدش هم خودشون گفتند که پهنای باندی که میدن بین 2 تا 10 مگ هست و در شرایط عادی 5 مگ قابل دستیابی هست.

الان با این اوضاع واقعا نمیدونم تصمیم درست چیه. بزارم سرور تو پارس آنلاین بمونه یا ببرم تبیان. لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر از همگی

نمایشی هست دوست عزیز.. یک ماه سرعت پایین و معمولی..تا کاربرا شاکی میشند از سرعت و میخوان انتقال بدند یکی دو هفته ای سرعت فضایی میشه و کاربرا میگند به به عجب سرعتی..بمونیم بهتره!! بعدش دوباره همان اش و کاسه..این موضوع ربطی به شرکت خاصی نداره و همشون همین ترفند رو اجرا میکنند.. خود من 2 ماه پیش میخواستم از شرکتی دیگه که سرعتش پایین بود برم جایی دیگر که سرعتشون یکباره فضایی شد و با اینکه اینترنت 512 داشتم سرعت دانلود تا 2 مگ در ثانیه واقعی دانلود میکرد..گفتم به به حتما اتفاق خاصی افتاده و سرعتشون درست شده..رفتم واسه مغازمم از همون شرکت گرفتم..یک هفته بعدش الان سرعت 4 مگ گرفتم با کلی هزینه سرعت دانلودم 200 کیلوبایتو رد نمیکنه!! گول سرعت بالا رو نخورید.تو ایران بهتره بچسبید به کیفیت نه سرعت چون همشون مقطعی هست و تبلیغاتی!

Optimus
December 26th, 2014, 16:33
سرویس دهی پارس آنلاین واقعا افتضاح شده جدیدا
یه مدت سرعت را می برن بالا برای فروش، بعد می یارنش پایین در حد قطعی !

Forozan
December 26th, 2014, 16:35
سرعتش خوب شده

امیدوارم همینطوری باقی بمونه

api
December 27th, 2014, 00:01
ویرایش شد ......

shetab
December 27th, 2014, 00:14
فکر کنم سوء تفاهم شده! دوستان خواهشا یکم بیشتر دقت کنید. لطفا یه نگاهی به مسیر تاپیک بندازید. من در مورد دیتاسنتر پارس آنلاین صحبت می کنم نه adsl!

CityKala.net
December 27th, 2014, 00:39
سلام دوتان

در پارس آنلاین چه اتفاق افتاده است؟ تا چند روز پیش سرعت دانلود از سرورهای خارجی بر روی سرور ما حداکثر 9.5mbps و سرعت آپلود حدود 200kbps (در حد adsl 256k) بود. از چند روز پیش متوجه شدم سرعت دانلود و آپلود سرور به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته است به طوری که سرعت دانلود از یک سرور در آمریکا که پورت آن 100mbps است بین 3 تا 9 مگابایت بر ثانیه (بین حدود 24mbps تا 72mbps) است. آخرین 10 دقیقه پیش تست کردم و باز هم سرعت دانلود شگفت آور بود! باور کردنی نیست که در ایران چنین پهنای باندی ارائه شود! چه اتفاقی افتاده است؟ آیا به نظر شما این وضعیت موقتی است؟

با تشکر فراوان
تكبير :)
عجب نمايش قشنگي، ماشاالله ديتاسنترهاي ايراني تو شيره ماليدن سر ملت حرف ندارن :)
البته فقط مربوط به ديتاسنترها نيست، شركت‌هاي adsl و موارد ديگر هم همينطور هستند.
و چنين چيزي فوقش براي يك هفته هست :)

shetab
December 27th, 2014, 00:57
عجب! پس حتما تا بهشون گفتم سرور رو ترخیص کنید میخوام ببرم پورت رو یه دفعه تا آخر باز کردن که ما منصرف بشیم ولی کــــور خوندن!

از همه دوستان بابت ارائه نظرات و راهنماییشون بسیار سپاسگزارم.

majidisaloo1
December 27th, 2014, 10:13
با سلام

با توجه به فعالیت گسترده ای که با این دیتاسنتر داریم چند ماهی است دست خوش تغییراتی هستند که روز به روز طبق روند قابل مشاهده برای ما بهتر خواهند بود

پشتیبانی را که یکی از دوستان فرمودند شما ساعت 4 صبح سرورت پکت لاست داشته باشد زنگ میزنند و اطلاع میدهند ومشکل را پیگیر میشوند حالا اینکه پشتیبانی دقیقا منظورتان چی است نمیدونیم
ما 512 آی پی داشتیم که با توجه به روندی که دیدیم 512 آی پی دیگر را به منظور گسترش فعالیت روت کردیم و امید واریم این روند ادامه داشته باشد
اگر کسی اطلاع داشته باشد پارس آنلاین 2 ماهی است ست آپ داخل مرکز داده ندارد و کاربران آپادانا را نیز دارد به پردیس انتقال میدهد البته بعضی کاربران را و دیتاسنتر را به صورت لول های مختلف تقسیم کرده است

با سپاس
عیسی لو

parsntc1
December 27th, 2014, 17:05
به نظر بنده هم فقط جنبه تبلیغاتی داره الان خود بنده هم سایتم روی هیمن دیتاسنتر هست اره سرعتش واقعا خوب شده ولی اگر بیش تر از یه ماه طول بکشه اونجا میشه گفت که داره کیفیت ورتش رو بالا میبره بازم بعید میدونم تا یه هفته دیگه دوم بیاره این سرعت نهایت تا بعد سال نو میلادی :d

FREETOOLS
December 27th, 2014, 19:57
دیتاسنتر پارس آنلاین stm4 هست .(احتمال داره تا الان 16 کرده باشنش ، بنده در جریان تغییرات جدیدش نیستم) البته برای بخش رسیو. برای سند هم که دیگه حساب کنید کل سند یوزر های adsl و vsat و ... برای دیتاسنتر هست.

mehrangta
January 1st, 2015, 00:23
stm16 نمیتونه شده باشه ...
به احتمال زیاد stm4 یا stm1 هستن برای یک رک

Woshka
January 1st, 2015, 01:49
سرویس دهی پارس آنلاین واقعا افتضاح شده جدیدا
یه مدت سرعت را می برن بالا برای فروش، بعد می یارنش پایین در حد قطعی !

هر یونیتی 100 تومن بیش از این انتظار نباید داشت!