PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد پنل کلکسو

BARCELONA
July 23rd, 2010, 19:06
سلام
من هاست لینوکسی که روش کلکسو نصب کردم وقتی تو فایل منیجرش میرم پوشه هاش با پوشهای که تو SSH می بینم یکی نیست و همچنین وقتی از طریق فایل منیجر کلکسو فایل فشرده زیپی رو می خوام اکستراکت کنم اکستراکت نمی شه.
من می خواستم یه سیستم وورد پرس نصب کنم ولی نمی دونم از SSH نصب کنم یا فایل منیجر کنترل پنل و همچنین چه جوری می شه یه نرم افزار ftp رو به سرور وصل کرد ؟

در ضمن بنده کاملا صفر کیلومترم .

ممنون می شم به من کمک کنید یا من رو به یه مقاله جامع راهنمایی کنید.

Online24
July 23rd, 2010, 19:32
امکان اکسترکت کردن فایل zip به آسانی در kloxo انجام میشه ! چه خطایی یا مشکلی موقع extract کردن رخ میده ؟

برای متصل شدن به ftp از یک نرم افزار ftp client مثل cute ftp استفاده کنید

مشخصات هم به این صورت واردش کنید :

host : yoursite.com
username : ftpusernam
password: password
port : 21

* در ضمن اگر ftpuser تا الان نساختید باید این کار رو بکنید

از قسمت ftpusers و add ftpuser میتونید این کار رو بکنید

برای نصب CMS میتونید از هر 3 راهی که فرمودید استفاده کنید . ولی به نظر من فایل منیجر کلوکسو مناسب تر و ساده تر هستش

BARCELONA
July 23rd, 2010, 19:41
امکان اکسترکت کردن فایل zip به آسانی در kloxo انجام میشه ! چه خطایی یا مشکلی موقع extract کردن رخ میده ؟

برای نصب CMS میتونید از هر 3 راهی که فرمودید استفاده کنید . ولی به نظر من فایل منیجر کلوکسو مناسب تر و ساده تر هستش

سلام

بعد از اینکه اکسترک میکنه بعدش می بینم هیچ فایلی اکسترکت نشده و البته پیغام خطایی هم نمیده . یا شاید من اشتباهی اکسترکت می کنم.

در ضمن تو فایل منیجرKloxo میرم پوشه هاش با پوشهای که تو SSH می بینم یکی نیست .

Online24
July 23rd, 2010, 19:51
موقع اکسترک تو مسیر مشخصی اسکترکت کنید .

مطمئن هستید که یکجا رو با SSH و فایل منیجر کلوکسو میبینید و فایل ها یکسان نیست ؟

امکان این که بعضی فایل ها hidden باشه و فایل منیجر اون رو نشون نده هم هست .

VatanVPS
July 23rd, 2010, 19:58
سلام
من هاست لینوکسی که روش کلکسو نصب کردم وقتی تو فایل منیجرش میرم پوشه هاش با پوشهای که تو SSH می بینم یکی نیست و همچنین وقتی از طریق فایل منیجر کلکسو فایل فشرده زیپی رو می خوام اکستراکت کنم اکستراکت نمی شه.
من می خواستم یه سیستم وورد پرس نصب کنم ولی نمی دونم از SSH نصب کنم یا فایل منیجر کنترل پنل و همچنین چه جوری می شه یه نرم افزار ftp رو به سرور وصل کرد ؟

در ضمن بنده کاملا صفر کیلومترم .

ممنون می شم به من کمک کنید یا من رو به یه مقاله جامع راهنمایی کنید.

روی چی کلکسو نصب کردید؟ VPS؟
کلکسو توی آنزیپ یکم مورد داره! اما گاهی وقت ها به خاطر کم بودن منابع هنگام آنزیپ به مشکل میخوره!
شما اگه SSH دارید میتونی بری توی اون پوشه و با دستور unzip اون فایل مورد نظر رو آنزیپ کنید

BARCELONA
July 23rd, 2010, 22:53
موقع اکسترک تو مسیر مشخصی اسکترکت کنید .

مطمئن هستید که یکجا رو با SSH و فایل منیجر کلوکسو میبینید و فایل ها یکسان نیست ؟

امکان این که بعضی فایل ها hidden باشه و فایل منیجر اون رو نشون نده هم هست .

در ssh با دستور cd وارد home می شم و با فایل منیجر وارد home/admin می شه ولی فایل هاش یکی نیست.

موقع اکسترک تو همون پوشه ای که فایل زیپ هستش همون جا اکسترکت می کنم .

روی چی کلکسو نصب کردید؟ VPS؟
کلکسو توی آنزیپ یکم مورد داره! اما گاهی وقت ها به خاطر کم بودن منابع هنگام آنزیپ به مشکل میخوره!
شما اگه SSH دارید میتونی بری توی اون پوشه و با دستور unzip اون فایل مورد نظر رو آنزیپ کنید

روی همون vps
و درسته با ssh ولی تو دایرکتوری home به راحتی آنزیپ می شه .

از هر دو دوست عزیز هم بی نهایت تشکر می کنم که وقتشون رو به من دادن.