PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میشه تو ریسلر کلاب واسه خودم دامین و هاست ثبت کنم (اکانت دارم) ؟

test18
July 23rd, 2010, 18:18
من یک اکانت در ریسلر کلاب گرفتم 199 دلار هم پرداخت کردم ولی یک مشکل دارم چطوری می تونم واسه خودم یک دامین و هاست ثبت کنم . نمی خوام یوزر و ریسلر بدم فقط واسه خودم می خوام میشه یکم راهنمایی کنید ؟
وقتی روی دکمه buy کلیک کی نکم میره به سوپرسایت راهه دیگه ای نداره حتما باید یک یوزر بسازم و برای اون خرید کنم ؟
قیمتش که تو سوپر سایت زده 12 ولی واسه من 9.99 باشه این چطوری میشه ؟
ممنون

Online24
July 23rd, 2010, 19:42
با دسارسی ressler به اکانت وارد بشید

برای خرید دامین :

pruducts / domain registration / check availability

مراحل رو طی میکنید و فرم ها رو پر میکنید

یک مرحله هم از شما میپرسه که مایل هستید از سرویس هاستینگ ما برای این دامنه استفاده کنید !

که اینجا 2 تا انتخاب دارید

1- no thank you
2- buy

و باز هم مراحل رو پیش میبرید

برای خرید هاست به صورت جدا ( با داشتن دامین از قبل ) :

products / webhosting / buy

2 تا سرویس unlimite داره ! linux & windows

یکی رو انتخاب میکنید و Buy میکنید ...

مراحل رو طی میکنید و فرم ها رو پر میکنید

در آخر هم صورت حساب بهتون نشون میده ! اگه موجودی داشته باشید پرداخت میکنید ! اگر هم نه که فاکتور میکنه که بعدا پرداخت کنید .

سوال یا مشکلی در این بین داشتید بپرسید .

test18
July 23rd, 2010, 20:13
یعنی باید وارد سوپر سایت بشم و به نام خودم یک اکانت دیکه بگیرم و یعد دامنه و هاست را رجیستر کنم؟

Online24
July 23rd, 2010, 21:06
عرض کردم با اکانت ریسلری وارد بشید و ثبت کنید .

اینطوری سفارش به نام اکانت ریسلری شما ( اکانت اصلی خود شما ) ثبت میشه .

نیازی به گرفتن اکانت دیگه نیست .

اگر میخواید مطمئن تر کار کنید یک user مشخص برای خودتون بسازید و با لاگین شدن به اون عملیات سفارش رو انجام بدید ( هرچند نیازی به این کار نیست )

test18
July 23rd, 2010, 22:32
خوب منم همین کارو می کنم ولی می ره تو یخش سوپر سایت

Online24
July 23rd, 2010, 22:35
خب مشکلش چیه ؟ برای ثبت باید به اون قسمت redirect بشه

test18
July 23rd, 2010, 23:53
خوب ری دایرکت میشه بعدش میگه باید یک یوزر جدید بسازی من میخوام همه دامنه هام رو تو همین پنل خودم ثبت کنم دیگه یوزر نسازم.

Online24
July 24th, 2010, 00:09
ببینید باید مشخص بشه که این سرویس رو برای چه کسی ثبت میکنید !

اون صفحه که از شما درخواست میکنه یوزر جدید بسازید امکان دیگه ای هم داره که بهش ایمیل کاربر ( ثبت شده ! و کاربران قبلی ) رو بدید و این ایمیل رو به عنوان مشتری تعیین کنه و ادامه سفارش رو برای شما بیاره

از قسمت customers / list مشخصات customer ها رو میتونید ببینید !
و جایی که ازتون خواست username بسازید ، به فرم دقت کنید ! یک جایی برای دادن ایمیل کاربران قبلی هست ...

امتحان کنید و نتیجه رو بگید .

taghikhani
July 24th, 2010, 04:28
خوب شما یه یوزر به نام خودت بساز به نام اون ثبت کن. دامین که نمیتونه صاحب نداشته باشه.

Sajad
July 24th, 2010, 09:10
خوب ری دایرکت میشه بعدش میگه باید یک یوزر جدید بسازی من میخوام همه دامنه هام رو تو همین پنل خودم ثبت کنم دیگه یوزر نسازم.
یوزری که شما داری باهاش کار میکنی Reseller هست. یعنی امور مالی و فنی رو انجام میده.
یوزری که میگه بسازی تا دومین رو برات ثبت کنه Customer هست تا دامین به هویت اون شخص (مثلا خود شما) ثبت بشه.

mdt
July 24th, 2010, 09:51
قیمتش که تو سوپر سایت زده 12 ولی واسه من 9.99 باشه این چطوری میشه ؟

اون قیت 12 را به مشتری نشان می دهد، ولی با ثبت از حساب شما همان 9.99 را کسر می کند.