PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازي درگاه پرداخت آنلاين براي تمامي همكاران

NovinSite.ir
July 23rd, 2010, 18:07
با سلام خدمت دوستان و همكاران
شركت داده پردازان پويا (نوين سايت) از يك ماه پيش در نظر دارد درگاه اينترنتي براي آن دسته از افرادي كه حوصله و وقت پيچ و خم هاي اداري را ندارند و يا اينكه در قالب شركت فعاليت نمي كنند درگاه پرداخت آنلاين براي كاربرهاشون راه اندازي كند. در اين پروژه قصد آن را داريم كه كاربر به راحتي از سايت شما خريد كند و مبلغش را به صورت آنلاين واريز كند.

مزيت هايي كه اين درگاه دارد:
1- بدون نياز به عقد قرارداد با بانك
2- بدون نياز به كانفيگ خاصي بر روي سرور
3- بدون نياز به ماژول خاص و صرف هزينه
4- واريز وجه به حساب پذيرنده بدون ارسال درخواست واريز
5- واريز وجه به حساب پذيرنده در صبح روزكاري بعد(حتي يك ريال)
6- كسر هيچ هزينه اي از مبلغ واريزي به عنوان كارمزد و غيره (حتي يك ريال)
6- در حال حاضر اين درگاه بدون هزينه راهندازي ميشود.
7- پرداخت مستقيم از سايت شما و بدون نياز به مراجعه به سايت ما
و...

لذا از تمامي همكاراني كه قصد پيشنهاد دارند استدعا ميكنيم نظرات خود را در اين فروم در ميان بگذارند ويا با ايميل novinsite24@gmail.com مكاتبه كنند.
اين درگاه به احتمال زياد در روز شنبه مورخه 09-05-89 به صورت رسمي راهندازي ميشود.
ضمنا همكاراني كه از حالا قصد دريافت اين درگاه را دارند اعلام كنند تا يك آمار در دستمان باشد.

taghikhani
July 23rd, 2010, 18:19
گرفتی مارو؟ مشتری بیاد تو سایت شما، دستی مبلغ رو وارد کنه، پرداخت آنلاین بکنه و...
پاشه بره بانک تو صف وایسه پول رو بریزه راحت تره که.
پرداخت آنلاین باید طوری باشه که بلافاصله بعد از پرداخت سرویس فعال بشه.
کارمزد بانک سامان هم دو درصده شما زدید 2.5 ذرصذ.

NovinSite.ir
July 23rd, 2010, 18:32
گرفتی مارو؟ مشتری بیاد تو سایت شما، دستی مبلغ رو وارد کنه، پرداخت آنلاین بکنه و...

عزيز من پست ويرايش شد.
خوب بخون و تحليل كن قبل از اينكه جواب بدي

به پست هاي اسپم جواب داده نخواهد شد.

Rapid
July 23rd, 2010, 19:15

تو بانك رفتن دردسرش بيشتره...

NovinSite.ir
July 24th, 2010, 00:38
با سلام
خوشحال ميشيم نظرات سازنده خودتون را در مورد اين درگاه بفرمائيد

Rapid
July 24th, 2010, 01:46
كدوم درگاه؟
يه دمويي چيزي بزاريد

NovinServer
July 24th, 2010, 01:52
ببخشید بعد این کار برای شما چه سودی داره ؟
ادم که برای هیچی کار نمی کنه ! الان زرین پال داره 2/5 درصد میگیره !

saeidj
July 24th, 2010, 02:25
zarinpal خيلي خوبه اما مشكلش اينه كه سودش حتي بعضا" از سود خود بانك هم بيشتر ميشه.
بعد اينكه دوست عزيز شما اگه همچين سيستمي راه بندازي بايد اول انتظار سود زيادي نداشته باشي. تا كم كم مثل زرين پال جا بيفتي.

MagicVps.Com
July 24th, 2010, 02:54
یک نکته مهم دیگه هم بحث اطمینان هست چون پول اول توی خساب شما میاد بعد منتقل میشه از طریق سیتم شما به حساب شخصی که با شما قرار داد داره
ممکنه برای بعضیها سخت باشه اطمینان ممکن هم هست خیلیها راحت اطمینان کنند
در کل نکته اصلی توی این مدل سیتمها اول بحث اطمینان طرفین هستش بعداز این نوبت به بحث درصد که حالا ممکنه نباشه یا اینکه یک چیز کمی باشه و در مرحله بعد بحث ماندن پول و زمان انقال ان که ممکنه بین 1 روز تا 4 روز باشه
اگر انی باشه یا نحایتش با یک تاخیر جزیی انتقال پول من 100% میگرم

taghikhani
July 24th, 2010, 04:20
عزيز من پست ويرايش شد.
خوب بخون و تحليل كن قبل از اينكه جواب بدي

به پست هاي اسپم جواب داده نخواهد شد.

جالبه اینجا از هرکی انتقاد میکنی میگه اسپم نکن. خوب برادر من جواب بده.
جالبه که بعد از نوشته من برداشتی توضیحات اضافه کردی بعد شروع کردی به کوبیدن انتقادات من.

NovinSite.ir
July 24th, 2010, 09:14
یک نکته مهم دیگه هم بحث اطمینان هست چون پول اول توی خساب شما میاد بعد منتقل میشه از طریق سیتم شما به حساب شخصی که با شما قرار داد داره
ممکنه برای بعضیها سخت باشه اطمینان ممکن هم هست خیلیها راحت اطمینان کنند
در کل نکته اصلی توی این مدل سیتمها اول بحث اطمینان طرفین هستش بعداز این نوبت به بحث درصد که حالا ممکنه نباشه یا اینکه یک چیز کمی باشه و در مرحله بعد بحث ماندن پول و زمان انقال ان که ممکنه بین 1 روز تا 4 روز باشه
اگر انی باشه یا نحایتش با یک تاخیر جزیی انتقال پول من 100% میگرم

من فكر ميكينم چون ما شركت هستيم بحث اطمينان كاملا برآورده شده است. لطفا اگر ايده خوبي براي اطمينان داريد بفرمائيد.
فعلا راه اندازي اين سيستم رايگان است و كارمزدي ندارد.
انتقال وجه به حساب شما در صبح روز كاري بعد انجام ميشود و اين انتقال بدون درخواست انتقال انجام ميگيرد.

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

كدوم درگاه؟
يه دمويي چيزي بزاريد

چشم دوست عزيز
شنبه نسخه عملياتيش را رو ميكنيم

MagicVps.Com
August 7th, 2010, 04:58
من فكر ميكينم چون ما شركت هستيم بحث اطمينان كاملا برآورده شده است. لطفا اگر ايده خوبي براي اطمينان داريد بفرمائيد.
انتقال وجه به حساب شما در صبح روز كاري بعد انجام ميشود و اين انتقال بدون درخواست انتقال انجام ميگيرد.

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

چشم دوست عزيز

رفیق شنبه دوم هم امد خبری نشد
دوستان همچنان منتظر هستند یه اماری از اخرین وضعیت بدین
با تشکر

nimapendar
August 7th, 2010, 11:47
اگه کاملا رایگانه کی بدش میاد من هم می خوام عالیه

mdt
August 8th, 2010, 12:19
وقتی می شه با خود بانک (مثلا پارسیان) قرارداد بست با 0% کارمزد، چه دلیلی داره از این سرویس و نظایر اون استفاده کرد!؟

sohrab.khan
August 8th, 2010, 12:48
شما می تونید این سیستم را برای بنده راه اندازی کنید ؟

چشم دوست عزيز

NovinSite.ir
August 24th, 2010, 15:55
با سلام خدمت دوستان و همكاران
معذرت خواهي ميكنم بعلت دير كردي كه در پروژه داشتيم
پروژه آماده بهره برداري است
لطفا از سايت زير شرايط عضويت را مطالعه كنيد و چون دو سه روزه عملياتيش كرديم شايد اشكالاتي دارد كه با پيشنهادات شما رفع خواهد شد.
http://novinpal.novinsite.ir
براي اينكه در اين فروم به بعضي ها اجازه اسپم نديم به همين خاطر تصميم گرفتيم تمامي مشكلات و پيشنهادات را از طريق ايميل جواب بديم.(پس در اين فروم هيچ جوابي نخواهيم داد)
ايميل زير جوابگوي شماست
novinsite24@gmail.com

باتشكر

rn4j1m1
August 24th, 2010, 16:15
شما سرویستون رو همین جا معرفی کردین و همین جا هم باید پاسخ گو باشید !
الان خیلی از بانک ها اصلا دفترچه حساب نمیدن چه طور باید اسکن دفترچه رو فرستاد ؟
واسه این سرویس لازم هست شما بدون طرف چند تا بچه داره با تاحالا توی کدوم انتخابات شرکت کرد ؟ (اسکن همه ی صفحات شناسنامه چرا لازمه ؟)

bestvps
August 24th, 2010, 18:47
(:|:102: نمی دونم چرا من همیشه باید نظرم باعث ناراحتی بقیه بشه !!!
بحث هم نمی کنم با کسی چون چوب خطم پر شده :)
ولی نظرم رو به عنوان یه برنامه نویس در زمینه تجارت الکترونیک بیان میکنم ! دوستان ببینید فقط نظرم هست و هیچ دلیلی نداره که کسی نارحت بشه و بخواد جواب بده !
ما خودمون هم مدتها هست داریم رو قضیه Gateway و یه چیزای دیگه کار میکنیم :) که بعضیاش الان حاضره و نیاز به اسپانسر داره و 2-3 تاش مونده هنوز که Gateway ایده هاش کامله روش کار و هدف گذاری کوتاه مدت و بلند مدت هم شده ! ( البته Gateway که من میگم کاملا فارسی نیست ! با بانک های داخل هم معلوم نیست کار بکنه یا نه ! مشکلات خارجش هم حل نشده هنوز ! بعد کسی نگه چاخان کرد و ... ) اینم به این علت گفتم که بدونید یه ذره تجربه هم دارم :d

نظر شخصی است !!! نمی خواستم بگم ولی حرف دله ! نمیشه کاریش کرد :( و مورد هم کلی هست به کسی بر نخوره کسی هم بحث نکنه اگه منطقی دنبال راهکار بود کسی بشینه بحث کنه اگه راهکار ندادم اینترنت رو کنار میزارم !!!

در کل تو ایران یکی یه کاری نکنه دیگه :) ZarinPal اومد لا اقل یکم ذوق و سلیقه باید به خرج داد که سیستم بعدی قوی تر باشه ! چون سیستم زرین پال هم قوی بوده هم جا افتاده ! حالا لا اقل اومدید اسم رو جدید بزارید ! :(( فردا مثلا یه سیستمی میبینید اسمش احمد پال یا اصغر پال هست :) بعد سیستم شما هم که قوی تر از اون نبود ! نه از نظر گرافیک نه از نظر کارایی !
دامنه هم که نداشت ! یعنی قراردادش برا اینکار با بانک بسته نشده :d آخه عزیز من کجای دنیا رو سابدومین gateway راه انداختن که شما رو سابدومین راه میندازی !
ضمنا این فرمی رو که گذاشتی برا ثبت نام معلومه حرفه ای کار نشده روش ! یعنی مبتدی هم کار نشده !

دوستان فیلد پسورد رو ببینین ! :d مثلا یه ستاره میزاشت بهتر نبود ؟ !
این سیستم امنیت منو چجوری داره تضمین میکنه ؟ :) از همین حالا از اطلاعات من داره کمال مراقبت رو به عمل میاره ! SSL هم پیشکشا !!! :-$

فرم های دراز و طولانی نشونه ی حرفه ای بودن نیست ! چون کار باید حرفه ای ولی خیلی آسون انجام بشه و این فرم ها زمانی پدید میان که شما یه ایده فوری بر میداری میزاری رو دوش میبری تو فرانت پیج و میخوای حرفه ای جلوش بدی ! نتیجه این میشه که میای یه چیزه 6 کیلومتری میزنی که فکر کنن پروژه ی هسته ای هست !
در کل شما اگه میخوای 10 تا مقدار رو از کاربر بگیری سری اول 3-4 تا ضروریشو شو بگیر بعد تو مراحل بعد کم کم کاملش کن ! اینجوری هم کاربر خسته نمیشه هم اینکه تا آخر باهات راه میاد چون قبلا یه وقتی گذاشته و الان میگه یه کم دیگه هم وقت بزارم کارم حل میشه و امیدوار هست !

بعد شما هرکاری که زرین پال گفته انجام بدین شما هم میخوای فقط یه خان بهش اضاف کردی :) آخه عزیز من دفترچه حساب مال 50 سال پیش بود ! شناسنامه هم شما صفحه ازدواج و طلاقشو یا رای هاشو میخوای چیکار :) از من داشته باش سند هویت هر فرد کارت ملی - صفحه اول و اگرم داشته باشه صفحه توضیحات شناسنامس ! دفتر ازدواج که نیست که کلشو میخوای ! و راه هایی هست که میتونه صداقت ک فرد رو تضمین کنه به جز اینا !
نمی دونم چرا تو ایران هر که سیستمی چیزی میزنه به این فکر نمیکنه که یه روز باید بین المللی بشه اگه خوب کار کنه ! همه فقط میخوان 60 تا آدم بیاد تو این دیگه این سایت به اوج رسید ! نه عزیز من شما سیستمت باید توسعه پذیر باشه که نیست ! حاضرم رو ساختار دیتا بیس این سیستم شرط ببندم که میشه راحت توش خرابکاری کرد بدون اینکه لاگی ثبت شده باشه !!!

به هر حال درسته که ریش سفید نیستم ولی یه دوتا جوراب پاره کردم در این زمینه :)

حالا خدایی اونایی که حرف دلشونو زدم با یه تشکر اعلام کنن که بدونیم کیا از این جور کارا خسته شدن :) و مجری های آینده هم بدونن که ملت از این جور کارا هم خوششون نمیاد ! برن حرفه ای کار کنن

والا من یکی که دیگه خسته شدم ! الان سیستمی مثل زرین پال از فردا به جا اینکه بخواد به توسعه ی سیستمش و کم کردن کارمزدو .. فکر کنه باید هزینه بزاره رو رقابت با سیستم های ضعیفی که یکیشو دیدیم :) و خواهش میکنم نکنید اینکارو ! بزارید اونایی که شایستن به جای خودشون برسن ! به اندازه ی کافی مشکل تو راهشون هست شما که میدونی با این کار به جایی نمیرسی الکی بازار رو برا اونا به هم نریز ! فردا اعتمادی هم که هست از بین میره ایشون باید چند ملیون هزینه کنه تا اعتماد از دست رفته رو برگردونه !
البته من نمیگم هیچ کس نیاد ولی کسی بیاد که رقابت سالم ایجاد کنه و سیستما ارتقا پیدا کنن !

نظر شخصی در مرود یه سیستم بود ! به فردی بر نخوره !

nimapendar
August 24th, 2010, 21:28
کلی میگم
چه تضمینی وجود داره سیستم هک نشه و یا از اطلاعات ارسالی سوئ استفاده نشه

NovinSite.ir
August 26th, 2010, 14:03
با سلام خدمت دوستان
بعضي از ايميلها كه به دست بنده رسيده و بنده خلاصه شدهشو براتون ميزارم:
1- امنيت درگاه؟
اصول بحث امنيت در درگاه ما مطرح نيست چون هر چيزي در طرف بانك انجام ميشه و هيچ چيزي در طرف ما نيست . ضمنا امنيت لازم را نيز داريم.
2- چه اطميناني وجود دارد كه بحث كلاهبرداري نباشه؟
شما در بحث درگاه با يك شركت طرف هستيد و با يك شخص طرف نيستيد
ضمنا بانك نيز اگه يه چيز صوري باشه هيچ وقت با آن همكاري نمي كند
3- چرا گرافيك سايت شما ضعيف است؟
اولا: تازه راه اندازي شده و پيشرفت در اين كار مستلزم صرف وقت و با پيشنهادات شما امكان پذير است.
دوما: چون اين يك درگاه است و و ظيفه انتقال پول از يك حساب به حساب ديگر را دارد بنابراين نيازي به گرافيك آن چناني نيست. ضمنا هسته اسكريپت مهم است نه ظاهر اسكريپت.
4- من دفترچه حساب ندارم چكار كنم؟
براي پرداخت به حساب شما لزوما بايد كپي كارت بانكي و يا دفترچه حساب باشد.
5- آيا براي گرفتن درگاه بايد همه مدارك راب رايتان پست كنيم؟
بله
6- آيا ارسال مدارك به صورت فكس نيز مورد قبول است؟
خير - چون طبق قانون كپي و يا فكس از لحاظ قانون ارزش قانوني ندارد.

bestvps
August 26th, 2010, 14:30
اصول بحث امنيت در درگاه ما مطرح نيست چون هر چيزي در طرف بانك انجام ميشه و هيچ چيزي در طرف ما نيست . ضمنا امنيت لازم را نيز داريم.
عزیز من امنیت سایت شما اینقدر هست که پسورد رو به صورت * نمایش بده ؟ !!! این ساده ترین اصول امنیت هست که پسورد نباید مستقیم تو کارد نوشته بشه که سایت شما نداره ! اینو درست کن خواهشا !

3- چرا گرافيك سايت شما ضعيف است؟
اولا: تازه راه اندازي شده و پيشرفت در اين كار مستلزم صرف وقت و با پيشنهادات شما امكان پذير است.
دوما: چون اين يك درگاه است و و ظيفه انتقال پول از يك حساب به حساب ديگر را دارد بنابراين نيازي به گرافيك آن چناني نيست. ضمنا هسته اسكريپت مهم است نه ظاهر اسكريپت.
درسته که سایت نباید سنگین باشه ولی استاندارد های جهانی رو باید داشته باشه !!!!

6- آيا ارسال مدارك به صورت فكس نيز مورد قبول است؟
خير - چون طبق قانون كپي و يا فكس از لحاظ قانون ارزش قانوني ندارد.
مدارکی که شما میگیرید رسما اعتبار قانونی ندارن ! چون قراردادی با بانک بابت این کار نبستید !!! اگه هم اتفاقی بیوفته بانک فقط و فقط شما رو مسئول میدونه نه مدارک رو ! اگه هم قراردادی چیزی دارید لطف کنید بزارید همه ببینن اینجوری اعتماد هم بیشتر میشه !

shamimi
August 26th, 2010, 16:00
[QUOTE=novinsite;130264]من فكر ميكينم چون ما شركت هستيم بحث اطمينان كاملا برآورده شده است. لطفا اگر ايده خوبي براي اطمينان داريد بفرمائيد.

دوست عزیز من ومن خودم بعد از چند ماه به زرین پال با اینکه کارمزدش گرون اعتماد کردم دوست عزیز خیلی شرکت ها بودن یک شبه امدن و رفتن برداشت بد نکن لطفا فقط نظر باید تست های صورت بگیره
شما تا حالا چقدر هزینه کردین برای این سرویس؟
دوما اینکه اگه کارمزدی دریافت نشه یک خورده بحث داره[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

شما حتی سایت هاستینگتون درگاهاش امن نیست ( (http://sb24.payment.novinsite.ir/)

bestvps
August 26th, 2010, 16:06
انتقال وجه به حساب شما در صبح روز كاري بعد انجام ميشود و اين انتقال بدون درخواست انتقال انجام ميگيرد.همون طور که دوست خوبمون اشاره کردن , اعتماد الکی ایجاد نمیشه تازه زرین پال نهایت ملزومات اینکارو تامین کرده !!!
و بدون کارمزد بودن سیستم حالا میشه با یه روشی توجیهش کرد ! ولی انتقال وجه هر روز و بدون درخواست اون توجیه رو هم از بین میبره و قضیه رو دو چندان مشکوک میکنه ! چون شما باید چند نفر بزاری که حسابرسی کنند و مبلغ رو واریز کنن و ضمنا این نشونه اعتبار سیستم نیست ! شما اگه یه نفر تو سیستمت کلاه برداری کنه چطوری میخوای پولو به صاحبش برگردونی ! اینقدر عجولانه تصمیم نگیرید ! این یک ضعف نیست که پول چند روز پیش شما بمونه ! بلکه این یه قدرته که به سیستمت اعتبار میده تا جلوی کلاهبرداری گرفته بشه ! به نظر من تجدید نظر کن !

nimapendar
August 26th, 2010, 17:13
طبق تجربه که من دارم نفس کشیدن هم امروز هزینه داره نگید که در راه رضای خدا هر روز می رید توی صف بانک و پول واریز می کنید به حسابشون
چند وقت پیش متوجه شدم یه شرکت که حالا اسمش را نمیارم جهت خرید دامین(.com.) (net)یه کپی از کارت ملی را باید براش می فرستادی حالا متوجه شدم که از کپی های کارت ملی برای خرید سیم کارت و ثبت نام در سایت ساماندهی و هزار جای دیگه استفاده کرده بود
بهشون هم گفتم برای چی کارت ملی می خواهید می گفتند ما طبق قانون عمل می کنیم

bestvps
August 26th, 2010, 17:40
طبق تجربه که من دارم نفس کشیدن هم امروز هزینه داره نگید که در راه رضای خدا هر روز می رید توی صف بانک و پول واریز می کنید به حسابشون
چند وقت پیش متوجه شدم یه شرکت که حالا اسمش را نمیارم جهت خرید دامین(.com.) (net)یه کپی از کارت ملی را باید براش می فرستادی حالا متوجه شدم که از کپی های کارت ملی برای خرید سیم کارت و ثبت نام در سایت ساماندهی و هزار جای دیگه استفاده کرده بود
بهشون هم گفتم برای چی کارت ملی می خواهید می گفتند ما طبق قانون عمل می کنیم
بله , eثبت نام سیم کارت ایرانسل رو من هم دیدم ! :))
در کل حالا میتونن برای پرداخت ها از اینترنت استفاده کنن و رسید دیجیتال بگیرن ولی نیاز هست که هر روز صبح حسابرسی انجام بشه ! که اگه سیستم کار درست باشه یه مدت کوتاه بعد یوزراش تصاعدی زیاد میشن حالا کی میاد هر روز صبح حسابرسی کنه ؟!!! یعنی حقوق این همه حسابدار از کجا تامین میشه !؟ و خدمات هم که در آینده نمیخواین کم کنین ؟ :d مثلا فردا بگین هر ماه یه بار بیشتر نمیشه درخواست داد ! ضمنا اون مورد بالا هم ممنون میشم بگید از چه طریق حل میکنید ؟ یعنی اگه کسی کلاه برداری کرد شما چجوری پول مال باخته رو بر میگردونید ؟ ! درسته که شاید به ظاهر وظیفه شما نباشه ولی در حقیقت چون شما دارید در خرید واسطه میشید باید امنیت خرید هم یه جورایی تضمین بشه دیگه ؟! ممنون میشم اگه توضیح بدید و لطف کنید بفرمایید مجوزی از بانک خاصی گرفتید یا نه همین جوری دارید فعالییت میکنید ؟

در رابطه با حوادث ناشی از هک و ... و از دست رفتن اطلاعات شما چه اقدامی می کنید ؟!
اگر کارمزد نمیگیرید و پول هم نمی خوابه پس چطور سیستم به کارش ادامه میده ؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید