PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد ایجاد درگاه اینترنتی

alita
December 25th, 2014, 14:39
سلام.ببخشید نمی دونستم این سوال رو کجا بپرسم. من می خوام برای سایتم درگاه اینترنتی قرار بدهم. اما وقتی تو گوگل سرچ می کردم می نوشت درگاه ملت و یا درگاه بانک ملی و یا ..... ایا این به این مفهوم است که من باید برای ایجاد این قابلیت که هر فرد با هر کارت شتاب بتواند خرید کند باید بروم در هر بانک و فرم تقاضا برای درخواست درگاه پرداخت اینترنتی پر کنم؟؟ یعنی ایا باید هم بروم بانک ملت و هم ملی وهم صادرات و هم تجارت و هم .... تا فردی که قرار است مثلا با کارت صادراتی که دارد بتواند از من خرید کند؟ ضمنا من یک فرد حقیقی هستم. شما بهترین بانک را چه پیشنهادی می دهید.
ضمن اینکه من وقتی سرچ می کردم نوشته شده بود که اول باید نماد بگیریم و بعد بانک به ما درگاه میده!! ایا این مسخره نیست!! یعنی من وقتی سایتم رو راه اندازی کردم باید منتظر بمونم که حالا این نماد اعتماد الکترونیکی سایت من رو قبول کنه و بعد از تایید بتونم درگاه خرید اینترنتی رو در سایت قرار بدهم؟؟؟ یعنی باید یک مدت سایت من بی دلیل بخوابه و مردم فقط سایت را ببینند و نتوانند خرید کنند؟؟!!!!!

samansystems
December 25th, 2014, 14:43
ساده ترين روشی که ميتونيد استفاده کنيد و درگاه وبسايتتون رو در کمتر از يکساعت راه اندازی کنيد زرين پال هست.
با يکبار عضويت قابليت پرداخت از کليه کارت های شتابی رو خواهيد داشت.
ماژول های رايگان به شما اين امکان رو ميدن تا سريع سرويس رو با سايت خودتون سازگار کنيد.
و در نهايت هم به کمک زرين کارت از تسويه آنی (زير 400 هزار تومان) و بدون کارمزد استفاده کنيد.
www.zarinpal.com

amin0181
December 25th, 2014, 14:50
درگاه های بانکی مستقیم نیاز به نماد اعتماد الککترونیک دارن در صورتی که امکان گرفتن نماد برای شما فراهم نیست
درگاه های واسط مثل زرین پال , پی لاین , سیبا پال , جهان پی و ...
ماژول آماده دارن که شما فقط باید یه فعال سازی انجام بدی
امکان خرید از درگاه هم از طریق کلیه کارت های عضو شتاب ممکن هست
سوالی در فعال سازی درگاه ها داشتید در خدمتم و ای که خود ارایه دهنده ها آموزش لازم رو به شما میدن که به مشکلی بر نخورید

alita
نظرتون در مورد پی لاین چه طور؟

usef.enayati
اگر میخواهید از درگاه های بانکی استفاده کنید باید پروانه کسب و یا شرکت داشته باشید که درگاه بدن بهتون.
شما میتونید از payline - zarinpal و... استفاده کنید
................
من از پی پلاین راضی هستم

amin0181
December 25th, 2014, 14:52
نظرتون در مورد پی لاین چه طور؟
تمام درگاه هایی که در پست خودم اعلام کردم باهاشون کار کردم چند سال بدون هر گونه مشکل
سیبا پال هم دوستان در انجمن خیلی تعریف کردن ازشون
تاپیک دارن هر کدوم در انجمن سرچ کنید

samansystems
December 25th, 2014, 15:04
نظرتون در مورد .... چه طور؟

الان تنها درگاهی که تسويه آنی و بدون کارمزد ارائه ميده زرين پال هست ;)

amin0181
December 25th, 2014, 15:07
تمام درگاه هایی که در پست خودم اعلام کردم باهاشون کار کردم چند سال بدون هر گونه مشکل
سیبا پال هم دوستان در انجمن خیلی تعریف کردن ازشون
تاپیک دارن هر کدوم در انجمن سرچ کنید
سیباپال (http://www.webhostingtalk.ir/f216/108646/)

jahromweb
December 25th, 2014, 16:15
ببین دوست عزیز سیبا پال یک برتری داره که در زمان رفت و برگشت هیچ اسمی ازش نمیاد و هیچ ریدایرکتی روش انجام نمیشه
تسویه ی روزانه هم داره و ....
کلا خیلی ها اصلا متوجه نمیشن که درگاه غیر مستقیم هست درضمن در زمان پرداخت هم اطلاعات شما نمایش میده و ....
----
من جهان پی هم داشتم راضی بودم

samansystems
December 25th, 2014, 16:22
ببین دوست عزیز سیبا پال یک برتری داره که در زمان رفت و برگشت هیچ اسمی ازش نمیاد و هیچ ریدایرکتی روش انجام نمیشه
تسویه ی روزانه هم داره و ....
کلا خیلی ها اصلا متوجه نمیشن که درگاه غیر مستقیم هست درضمن در زمان پرداخت هم اطلاعات شما نمایش میده و ....
----
من جهان پی هم داشتم راضی بودم

البته اين قابليت در درگاه های ديگه نظير زرين پال هم وجود داره که برخی از سايت های بزرگ ايرانی در حال استفاده ازون هستند.
اين قابليت به کمک json پياده سازی شده و حتی اون صفحه واسط بين برای يک ثانيه هم وجود نداره.
و البته مهمتر ازون عدم کسر کارمزد نه از مشتری و نه از خريدار و همچنين تسويه آنی و آنلاين بدون دخالت نيروی انسانی و در کليه ساعات شبانه روز هست ;)
ضمنا داخل سايت بانک هم اسم و لوگوی سايت شما نمايش داده ميشه که از سردرگمی مشتری خودداری ميشه.

SibaPal
December 25th, 2014, 17:44
سلام.ببخشید نمی دونستم این سوال رو کجا بپرسم. من می خوام برای سایتم درگاه اینترنتی قرار بدهم. اما وقتی تو گوگل سرچ می کردم می نوشت درگاه ملت و یا درگاه بانک ملی و یا ..... ایا این به این مفهوم است که من باید برای ایجاد این قابلیت که هر فرد با هر کارت شتاب بتواند خرید کند باید بروم در هر بانک و فرم تقاضا برای درخواست درگاه پرداخت اینترنتی پر کنم؟؟ یعنی ایا باید هم بروم بانک ملت و هم ملی وهم صادرات و هم تجارت و هم .... تا فردی که قرار است مثلا با کارت صادراتی که دارد بتواند از من خرید کند؟ ضمنا من یک فرد حقیقی هستم. شما بهترین بانک را چه پیشنهادی می دهید.
ضمن اینکه من وقتی سرچ می کردم نوشته شده بود که اول باید نماد بگیریم و بعد بانک به ما درگاه میده!! ایا این مسخره نیست!! یعنی من وقتی سایتم رو راه اندازی کردم باید منتظر بمونم که حالا این نماد اعتماد الکترونیکی سایت من رو قبول کنه و بعد از تایید بتونم درگاه خرید اینترنتی رو در سایت قرار بدهم؟؟؟ یعنی باید یک مدت سایت من بی دلیل بخوابه و مردم فقط سایت را ببینند و نتوانند خرید کنند؟؟!!!!!

درود

امکان فعالسازی ۳ درگاه اختصاصی رایگان ! به همراه تسویه حساب آنی میسر است.
جهت تسویه حساب آنی نیز به کارت خاصی محدود نمی باشیم و به تمامی کارت های عضو شتاب قابل واریز است.
لازم به ذکر است تسویه حساب ملت نیز بدون کارمزد شتاب می باشد.

samansystems
December 25th, 2014, 17:51
جهت تسویه حساب آنی نیز به کارت خاصی محدود نمی باشیم و به تمامی کارت های عضو شتاب قابل واریز است.

جسارتا با توجه به اينکه کارت خاص رو نام برديد که فکر ميکنم زرين کارت منظورتون بوده :)
لازم دونستيم چند مورد رو شفاف سازی کنيد تا اين تخريب (شايد غير عمد!) به شرکت خاصی ضربه ای وارد نکنه.

شما فرموديد تسويه به حساب ملت بدون کارمزد هست ؟
منظور شما اين هست که هيچ کارمزدی نه از مشتری و نه از فروشنده کسر نميشه و همون رقمی که از مشتری کسر ميشه به حساب فروشنده اعمال ميشه ؟
چون وقتی ما زرين کارت رو به عنوان يک کارت بدون کارمزد با تسويه آنی معرفی ميکنيم منظورمون اين هست که هيچ کارمزدی نه از فروشنده و نه از خريدار کسر نميشه و دقيقا همون پولی که از حساب مشتری کسر ميشه به حساب فروشنده مياد. و دقيقا همون پولی که مشتری ريخته رو در نهايت ميشه از خود پرداز دريافت کرد يا از pos و درگاه های آنلاين خريد کرد.

SibaPal
December 25th, 2014, 17:54
جسارتا با توجه به اينکه کارت خاص رو نام برديد که فکر ميکنم زرين کارت منظورتون بوده :)
لازم دونستيم چند مورد رو شفاف سازی کنيد تا اين تخريب (شايد غير عمد!) به شرکت خاصی ضربه ای وارد نکنه.

شما فرموديد تسويه به حساب ملت بدون کارمزد هست ؟
منظور شما اين هست که هيچ کارمزدی نه از مشتری و نه از فروشنده کسر نميشه و همون رقمی که از مشتری کسر ميشه به حساب فروشنده اعمال ميشه ؟
چون وقتی ما زرين کارت رو به عنوان يک کارت بدون کارمزد با تسويه آنی معرفی ميکنيم منظورمون اين هست که هيچ کارمزدی نه از فروشنده و نه از خريدار کسر نميشه و دقيقا همون پولی که از حساب مشتری کسر ميشه به حساب فروشنده مياد.
خیر قربان
تخریبی وجود ندارد.
تمامی همکاران ما در هر زمینه کاری قابل احترام هستند و تلاش های هر یک قابل ستایش است.
پذیرنده این حق را دارد با توجه به شرایط کاری بهترین گزینه را انتخاب نماید.

با تشکر از توضیحات کامل شما که در همه ی تاپیک ها عنوان شده است

samansystems
December 25th, 2014, 17:56
خیر قربان
تخریبی وجود ندارد.
تمامی همکاران ما در هر زمینه کاری قابل احترام هستند و تلاش های هر یک قابل ستایش است.
پذیرنده این حق را دارد با توجه به شرایط کاری بهترین گزینه را انتخاب نماید.

با تشکر از توضیحات کامل شما که در همه ی تاپیک ها عنوان شده است

ما هم همه عزيزان رو دوست خودمون ميدونيم.
خواهش ميکنم وظيفه ما شفاف سازی هست و خوشحال ميشم شما هم اين مورد رو شفاف کنيد.
در صورت استفاده از حساب ملت، هيچ کارمزدی نه از فروشنده و نه از خريدار کسر نميشه يا کارمزد خاصی کسر ميشه ؟
يعنی دقيقا همون پولی که از حساب مشتری کسر ميشه به حساب بانک ملت پذيرنده سايت شما واريز ميشه يا رقمی کسر ميشه ؟

navid2zp
December 25th, 2014, 17:57
همونطور که دوستان گفتند درگاه های واسط قابل استفاده هستند .
بنده از پی لاین و جهان پی استفاده کردم .
جهان پی به نظر بنده بهتر بود .
میتونید از این سرویس ها و یا نمونه مشابه استفاده کنید .
با توجه به این که دردسر زیادی ندارند راحت تر از درگاه های مستقیم هستند .
البته خیلی از این سرویس ها درگاه مستقیم هم ارائه میدن .
خود بنده از مستقیم استفاده می کنم و مشکلی نبوده و کار ها به راحتی انجام میشه .

اگر فروش بسیار بالا و شرکت دارید برید دنبال درگاه مستقیم در غیر صورت فکر نمیکنم نیازی باشه حتما مستقیم داشته باشید

SibaPal
December 25th, 2014, 17:58
ما هم همه عزيزان رو دوست خودمون ميدونيم.
خواهش ميکنم وظيفه ما شفاف سازی هست و خوشحال ميشم شما هم اين مورد رو شفاف کنيد.
در صورت استفاده از حساب ملت، هيچ کارمزدی نه از فروشنده و نه از خريدار کسر نميشه يا کارمزد خاصی کسر ميشه ؟
تمامی موارد در تاپیک های سیباپال اطلاع رسانی شده است و هر نکته مبهم در هر ساعت از شبانه روز از طریق تیکت قابل پاسخگویی می باشد.
با سپاس

samansystems
December 25th, 2014, 17:59
همونطور که دوستان گفتند درگاه های واسط قابل استفاده هستند .
بنده از .... و .... استفاده کردم .
... به نظر بنده بهتر بود .

جسارتا ميتونم بدونم در شرايطی که سايت های مذکور کارمزد دريافت ميکنن، چرا از سرويس هایی که تسويه های سريع (بعضا آنی و آنلاين) و بدون کارمزد ميدن استفاده نميکنيد ؟ :)

navid2zp
December 25th, 2014, 18:06
جسارتا ميتونم بدونم در شرايطی که سايت های مذکور کارمزد دريافت ميکنن، چرا از سرويس هایی که تسويه های سريع (بعضا آنی و آنلاين) و بدون کارمزد ميدن استفاده نميکنيد ؟ :)

اگر منظورتون سرویس خودتون ( زرین پال ) هست :
بنده تراکنش های بالایی ندارم
در نتیجه تسویه آنی هم آنچنان برای بنده مهم نیست .
بدون کارمزد اگر اشتباه نکنم نیاز به خرید زرین کارت هست
که با توجه به تسویه های بپایین بنده هزینه ای که بابت زرین کارت پرداخت می کنم به اندازه کارمزدی هست که شاید توی 6 ماه از بنده دریافت بشه .
مشکل بزرگ شما این هست که افرادی که استفاده اندک دارند رو مد نظر قرار نمیدید و بیشتر روی افرادی تمرکز دارید که استفاده بالایی دارند .
افرادی که تراکنش های کمتری دارند تعداد بالاتری رو به خودشون اختصاص می دن که در مجموع شاید سود خیلی بیشتری داشته باشه .
در نتیجه باید به این گروه توجه بشه .
به نظر بنده بزرگترین مشکل شما این مورد هست .
اگر اشتباه می کنم تصحیح کنید .

samansystems
December 25th, 2014, 18:06
تمامی موارد در تاپیک های سیباپال اطلاع رسانی شده است و هر نکته مبهم در هر ساعت از شبانه روز از طریق تیکت قابل پاسخگویی می باشد.
با سپاس

من لازم هست مزيت اين کارت خاص رو مجدد توضيح بدم تا خدای نکرده سوء برداشت نشه.
خوشبختانه به کمک همين کارت خاص که به زرين کارت مشهور هست کاربران زرين پال سرويسی رو دريافت ميکنن که حتی در بانک ها هم ارائه نميشه.

يعنی تسويه آنی و آنلاين و مهمتر ازون بدون کارمزد
وقتی در مورد بدون کارمزد بودن صحبت ميکنيم يعنی هيچ کارمزدی نه از فروشنده و نه از خريدار کسر نميشه.
و دقيقا همون پولی که از کارت مشتری کسر ميشه به کارت خاص پذيرنده واريز ميشه و پذيرنده ميتونه پول خودش رو با همون کارت خاص از دستگاه های خود پرداز دريافت کنه.
بر خلاف اکثر سرويس ها که وقتی عنوان بدون کارمزد رو ذکر ميکنن بين 1 درصد تا 2.5% رو از کارت خريدار اضافه تر کسر ميکنن.

afshinh
December 25th, 2014, 18:08
چه کل کلیه بین دو ارائه دهنده درگاه!

fun3enter
December 25th, 2014, 18:08
درگاههای واسط زیادی وجوددارند کارمزد دریافت میکنند نمیکنند و... بلاخره هر درگاهی مزیت های و معایب خودشو داره بنده زرین پال رو بخاطرنوآوری هایخاص خودش بیشتر قبول دارم!!!!!
زرین کارت میتونه مزیتی نسبت به سایردرگاههای دیگه باشه!شما گرفتن درگاه از زرین پال و در یافت زرین کارت(البته هزینه زرینکارت جدادریافت میشه)انگار در یه بانکی حساب بازکرده و از درگاه اون بانک استفاده میکنید به هرحال بازهم تصمیم باخودتونه!!!

samansystems
December 25th, 2014, 18:09
اگر منظورتون سرویس خودتون ( زرین پال ) هست :
بنده تراکنش های بالایی ندارم
در نتیجه تسویه آنی هم آنچنان برای بنده مهم نیست .
بدون کارمزد اگر اشتباه نکنم نیاز به خرید زرین کارت هست
که با توجه به تسویه های بپایین بنده هزینه ای که بابت زرین کارت پرداخت می کنم به اندازه کارمزدی هست که شاید توی 6 ماه از بنده دریافت بشه .
مشکل بزرگ شما این هست که افرادی که استفاده اندک دارند رو مد نظر قرار نمیدید و بیشتر روی افرادی تمرکز دارید که استفاده بالایی دارند .
افرادی که تراکنش های کمتری دارند تعداد بالاتری رو به خودشون اختصاص می دن که در مجموع شاید سود خیلی بیشتری داشته باشه .
در نتیجه باید به این گروه توجه بشه .
به نظر بنده بزرگترین مشکل شما این مورد هست .
اگر اشتباه می کنم تصحیح کنید .

يعنی در 6 ماه ورودی حساب شما کمتر از 1 مليون تومان هست ؟
چون اگر در 6 ماه 1 مليون ورودی داشته باشيد کارمزد اون بين 10 هزار تومان تا 25 هزار تومان هست.
در حالی که هزينه زرين کارت فقط 10500 تومان هست.

- - - Updated - - -

کل کل باعث رقابت و افزايش کفيت سرويس دهی هست :)
همين کل کل هست که باعث پيشرفت سرويس ها و ارائه سرويس های جديد و نو ميشه.
اين کل کل باعث کاهش کارمزد ها و در نهايت حذف اونها
افزايش سرعت پاسخگویی به تيکت ها و به زير 1 ساعت رسوندن زمان متوسط اونها
ارائه راهکارهای جديد نظير USSD، نرم افزار موبايل، درگاه های مستقيم (با نام و لوگوی سايت ها)
تسويه های سريعتر و بعضا آنی
و ....
شده.

navid2zp
December 25th, 2014, 18:19
يعنی در 6 ماه ورودی حساب شما کمتر از 1 مليون تومان هست ؟
چون اگر در 6 ماه 1 مليون ورودی داشته باشيد کارمزد اون بين 10 هزار تومان تا 25 هزار تومان هست.
در حالی که هزينه زرين کارت فقط 10500 تومان هست.

بله دلیل نمیشه بنده تمامی سرویس هایی که به کاربران ارائه میدم ورودی بالایی داشته باشند .
به عنوان مثال :
بنده به عنوان یک تازه کار قصد شروع کاری رو دارم .
تراکنش های بنده اصلا مبلغ بالایی نیست و درامد بالایی هم ندارم .
به دنبال درگاهی خواهم بود که راحت تر و بدون دردسر بتونم ازش استفاده کنم .
در نتیجه سرویس دهنده ای رو انتخاب می کنم که شاید توی 6 ماه ( 6 ماه نه 3 ماه ) کارمزدی معادل 10 تومان رو از بنده دریافت کنه .
خیلی ها این کار رو انجام میدن در صورتی که با خرید یک کارت 10 تومانی میتونن بعد از 3 ماه سود کنن .
فعالیت های تجاری به این صورت فقط نباید سود طرف و یا بهتر بودن نسبت به یک نفر دیگه رو مد نظر قرار داد .
باید ذهنیت و نحوه تصمیم گیری افراد فعال توی این زمینه رو مد نظر قرار داد و بر اساس اون پیش رفت .

با از دست دادن افراد تازه کار هم در آینده مشکل دیگری خواهد بود :
همین افراد بعد از مدتی به درامد های بالاتری میرسند و کارمزد بیشتری دریافت میدن .
خیلی وقت ها به دلیل اعتماد و فعالیتی که با همین درگاه های با کارمزد داشتند ، درگاه خودشون رو عوض نمی کنن و به دلایل مختلف مثل تنبلی ، اعتماد ، عدم تمایل به تغییر و ... روی همون درگاه باقی می مونن .

به نظر بالا کدوم سرویس سود بیشتری میبره ؟
درگاهی که زحمت کشیده و امکانات مختلف ارائه داده یا درگاهی که چندان قابلیت های مختلفی ارائه نمیده ؟

مهم ترین اصل توی این فعالیت دادن حق انتخاب به کاربر هست .
شاید کاربر توی تصمیم گیری های تجاری خوب نباشه و تصمیم درستی نگیره .
بدون شک امکان این که این دسته از افراد رو به دسته افرادی که تصمیم گیری های خوبی می کنن و یا ... بسیار دشوار هست ولی قرار دادن حق انتخاب و چند حالت بودن سرویس ساده تر و بسیار پر سود تر هست .
حتی با وجود این قابلیت باز هم کاربر ها بیشتر شما رو مد نظر قرار میدن و حتی شاید هیچکس از اون استفاده نکنه .
این ها نکته هایی بودند که توی این مدت به عنوان تجربه کسب کردم .
امیدوارم به شما توی بهتر کردن سرویستون کمک کنه .

نکته دیگه بود بنده در خدمتتون هستم .

SibaPal
December 25th, 2014, 18:20
افتخار شرکت ما به مورد توجه قرار دادن هر کاربر با هر میزان تراکنش ماهانه و سالانه می باشد که سبب می شود فعالسازی درگاه اختصاصی برای تمامی کاربران در هر تعداد رایگان باشد
به تسویه حساب آنی ( هر چند با کارمزد ۱ درصد ) ولی در هر زمان و تا سقف ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال برای حساب ملت و ۴۰۰ تومان برای سایر بانک ها
به پشتیبانی ۲۴ ساعته و حرفه ای که کاربر جواب بعضی سوالات خاص خود را پس از تیکت در ساعت ۲ شب با تماس تلفنی دریافت می کند
و رضایت اکثریت کاربران از پشتیبانی مجموعه که با تمامی این موارد حاضر می شوند کارمزد ۱ درصد را به سایر موارد ترجیح دهند و رضایت کاملی داشته باشند.
هر چند سیباپال کمتر از ۱ سال است فعالیت می کند اما تواسنته کاربرانی حرفه ای را در مجموعه خود راه دهد.
امید به خدا طی خدماتی که در حال پیاده سازی است تا پایان زمان ۱ ساله فعالیت سیباپال رونمایی خواهد شد و لطف تمامی کاربران عزیز را جبران خواهیم نمود.

خواهشمندم از ریپلای دادن پست بنده که تماما مربوطه به خدمات درگاه سیباپال می باشد خودداری شود.

samansystems
December 25th, 2014, 18:25
بله دلیل نمیشه بنده تمامی سرویس هایی که به کاربران ارائه میدم ورودی بالایی داشته باشند .
به عنوان مثال :
بنده به عنوان یک تازه کار قصد شروع کاری رو دارم .
تراکنش های بنده اصلا مبلغ بالایی نیست و درامد بالایی هم ندارم .
به دنبال درگاهی خواهم بود که راحت تر و بدون دردسر بتونم ازش استفاده کنم .
در نتیجه سرویس دهنده ای رو انتخاب می کنم که شاید توی 6 ماه ( 6 ماه نه 3 ماه ) کارمزدی معادل 10 تومان رو از بنده دریافت کنه .
خیلی ها این کار رو انجام میدن در صورتی که با خرید یک کارت 10 تومانی میتونن بعد از 3 ماه سود کنن .
فعالیت های تجاری به این صورت فقط نباید سود طرف و یا بهتر بودن نسبت به یک نفر دیگه رو مد نظر قرار داد .
باید ذهنیت و نحوه تصمیم گیری افراد فعال توی این زمینه رو مد نظر قرار داد و بر اساس اون پیش رفت .

با از دست دادن افراد تازه کار هم در آینده مشکل دیگری خواهد بود :
همین افراد بعد از مدتی به درامد های بالاتری میرسند و کارمزد بیشتری دریافت میدن .
خیلی وقت ها به دلیل اعتماد و فعالیتی که با همین درگاه های با کارمزد داشتند ، درگاه خودشون رو عوض نمی کنن و به دلایل مختلف مثل تنبلی ، اعتماد ، عدم تمایل به تغییر و ... روی همون درگاه باقی می مونن .

به نظر بالا کدوم سرویس سود بیشتری میبره ؟
درگاهی که زحمت کشیده و امکانات مختلف ارائه داده یا درگاهی که چندان قابلیت های مختلفی ارائه نمیده ؟

مهم ترین اصل توی این فعالیت دادن حق انتخاب به کاربر هست .
شاید کاربر توی تصمیم گیری های تجاری خوب نباشه و تصمیم درستی نگیره .
بدون شک امکان این که این دسته از افراد رو به دسته افرادی که تصمیم گیری های خوبی می کنن و یا ... بسیار دشوار هست ولی قرار دادن حق انتخاب و چند حالت بودن سرویس ساده تر و بسیار پر سود تر هست .
حتی با وجود این قابلیت باز هم کاربر ها بیشتر شما رو مد نظر قرار میدن و حتی شاید هیچکس از اون استفاده نکنه .
این ها نکته هایی بودند که توی این مدت به عنوان تجربه کسب کردم .
امیدوارم به شما توی بهتر کردن سرویستون کمک کنه .

نکته دیگه بود بنده در خدمتتون هستم .

من به شما اطمينان ميدم ورودی حساب شما در 6 ماه بيش از 1 مليون تومان هست.
با اين حال اگر واقعا ورودی حساب شما در اين مدت کمتر از اين رقم هست احتمالا فعاليت شما هنوز به صورت جدی شروع نشده.
ان شاء الله هر زمان که فعاليت رو بصورت جدی شروع کنيد خودتون ميتونيد از بين سرويس های موجود و با کارمزد های مختلف سرويس با کارمزد پايين تر و با تسويه سريعتر رو انتخاب کنيد.
زرين پال به عنوان تنها سرويس دهنده ای که سرويس بدون کارمزد با تسويه آنی رو ميده، خوشحال ميشه که بتونه شما رو هم در بين پذيرنده های خودش داشته باشه.

navid2zp
December 25th, 2014, 18:27
من به شما اطمينان ميدم ورودی حساب شما در 6 ماه بيش از 1 مليون تومان هست.
با اين حال اگر واقعا ورودی حساب شما در اين مدت کمتر از اين رقم هست احتمالا فعاليت شما هنوز به صورت جدی شروع نشده.
ان شاء الله هر زمان که فعاليت رو بصورت جدی شروع کنيد خودتون ميتونيد از بين سرويس های موجود و با کارمزد های مختلف سرويس با کارمزد پايين تر و با تسويه سريعتر رو انتخاب کنيد.
زرين پال به عنوان تنها سرويس دهنده ای که سرويس بدون کارمزد با تسويه آنی رو ميده، خوشحال ميشه که بتونه شما رو هم در بين پذيرنده های خودش داشته باشه.

بله خوب بیشتر هست
شاید خیلی هم بیشتر باشه .
ولی خود بنده از دسته افرادی هستم که تغییرات رو چندان سریع انجام نمیدم .
توضیحات کامل تر توی پست قبلی عنوان شد که امیدوارم مطالعه کنید و مورد توجه قرار بدید .

samansystems
December 25th, 2014, 18:30
بله خوب بیشتر هست
شاید خیلی هم بیشتر باشه .
ولی خود بنده از دسته افرادی هستم که تغییرات رو چندان سریع انجام نمیدم .
توضیحات کامل تر توی پست قبلی عنوان شد که امیدوارم مطالعه کنید و مورد توجه قرار بدید .

خوب پس شما هنوز ترجيح ميديد کارمزد رو پرداخت کنيد ولی زير بار تغيير نريد ولی:

يک آفر ويژه برای شما پيام خصوصی شد تا ان شاء الله روند خوشحال شدن ما و نپرداختن کارمزد توسط شما سريعتر انجام بشه. :)

Ahmad110
December 25th, 2014, 19:37
متاسفانه با این شرایط سخت گیرانه ای که برای گرفتن درگاه بانکی گذاشتن و با این تبلیغات منفی که در رسانه ها برای خرید اینترنتی میشه هیچ وقت نمیتونم امیدوار باشم که زمانی یه فروشگاه اینترنتی هم یک شغل محسوب بشه .
استارتر عزیز بنده هم با شما موافقم که این همه سخت گیری ها برای گرفتن درگاه بانکی بیجا هستش و واقعا نمیدونم این قوانین از روی چه اصلی ایجاد شدن ؟!!
پی نوشت : عنوان تاپیک " یک سئوال در مورد ایجاد درگاه اینترنتی" هستش یا تبلیغ درگاههای واسط ؟!!!

alita
December 28th, 2014, 18:15
از همه ی دوستانی که در تاپیک شرکت کردند تشکر می کنم.
ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه مثلا این اسکریپت های درگاه پرداخت که سایت های واسطه برای درگاه می دهند از نظر کارایی چه تفاوتی با همدیگر دارند؟ البته می دونم خود قضیه این اسکریپت ها چیست. اما مثلا من اگر یک سایت فروشگاهی داشته باشم و بخواهم از اسکریپت جوملا و یا وردپرس و یا هر چیز دیگه ای غیر از اسکریپت درگاه مخصوص فروشگاه برای فروشگاه استفاده کنم چی میشه؟ چنین اسکریپت هایی رو در یکی از درگاه های واسطه معروف دیدم و به خاطر همین سوال کردم.امیدوارم منظورم رو خوب رسانده باشم.

- - - Updated - - -

در واقع منظورم از اسکریپت همون پلاگین هست.

- - - Updated - - -

من فقط نمی خواهم اسم درگاه واسطه ای رو که این پلاگین ها رو در اون دیدم مستقیم نام ببرم.

- - - Updated - - -

پلاگین هایی مانند PHP asp نمونه کد سی شارپ و یا مارکت ساز و یا ........

- - - Updated - - -

در واقع این پلاگین ها (http://www.payline.ir/plugins)