PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت آنلاین به پرداخت ملت

ballance
December 24th, 2014, 23:42
با سلام
دوستان من برای درگاه پرداخت به پرداخت درخواست دادم و کد رهگیری را گرفتم بعد از اون طی صبحت هایی که با یک سری از دوستان داشتم قرار شد آدرس دامنه سایت را عوض کنم , آدرس دامنه را عوض کردم و دوباره درخواست درگاه برای دامنه جدید دادم.و دامنه اول را غیرفعال کردم.در واقع برای یک شماره حساب دو درخواست درگاه دادم.بعد از اون هم رفتم بانک و مدارک را تحویل دادم و گفتم که برای درخواست دوم درگاه را میخوام و حتی شماره پیگیری درخواست دوم را دادم.خلاصه من پیگیری درخواست دومم بودم که دیدم هنوز تایید نشده .با بانک که تماس گرفتم گفتند تایید شده و مدارک هم ارسال شده اما برای درخواست دامنه اول.رفتم و در سایت به پرداخت پیگیری کردم درخواست اول را دیدم بله درخواست توسط رئیس شعبه و مدیریت شعب تایید شده اما به پرداخت رد کرده و زده سایت غیرفعال هست.
حالا سوالم اینه که میشه درخواست اول که توسط رئیس شعبه و مدیریت شعب تایید شده را ویرایش کرد و آدرس دامنه دوم را وارد کرد که مجبور نباشم دوباره برم بانک که تایید کنه؟البته مشکلش فقط از این لحاظه که برای استعلام دوباره چند روزی کار عقب میوفته !
با تشکر

samansystems
December 25th, 2014, 00:18
خوب بهتر نيست از شرکت هایی سرويس بگيريد که سرويس های مناسب تر و سريعتر و البته با تسويه آنی و بدون کارمزد بدن ؟

ballance
December 25th, 2014, 00:23
خوب بهتر نيست از شرکت هایی سرويس بگيريد که سرويس های مناسب تر و سريعتر و البته با تسويه آنی و بدون کارمزد بدن ؟

با سلام
من الان خیلی وقته از زرین پال استفاده میکنم و از زمانی که زرین کارت هم گرفتم تسویه آنی و بدون کارمزد دارم و راضی هم هستم.اما خب درخواست درگاه بانک ملت هم دادم.که این مشکل فکر کنم از شعبه باشه چرا که من تاکید کردم برای درخواست دوم مدارک را ارسال کنید و حتی شماره پیگیری درخواست دوم را هم دادم ...
با سپاس

Yas-Host
December 25th, 2014, 00:43
با سلام
دوستان من برای درگاه پرداخت به پرداخت درخواست دادم و کد رهگیری را گرفتم بعد از اون طی صبحت هایی که با یک سری از دوستان داشتم قرار شد آدرس دامنه سایت را عوض کنم , آدرس دامنه را عوض کردم و دوباره درخواست درگاه برای دامنه جدید دادم.و دامنه اول را غیرفعال کردم.در واقع برای یک شماره حساب دو درخواست درگاه دادم.بعد از اون هم رفتم بانک و مدارک را تحویل دادم و گفتم که برای درخواست دوم درگاه را میخوام و حتی شماره پیگیری درخواست دوم را دادم.خلاصه من پیگیری درخواست دومم بودم که دیدم هنوز تایید نشده .با بانک که تماس گرفتم گفتند تایید شده و مدارک هم ارسال شده اما برای درخواست دامنه اول.رفتم و در سایت به پرداخت پیگیری کردم درخواست اول را دیدم بله درخواست توسط رئیس شعبه و مدیریت شعب تایید شده اما به پرداخت رد کرده و زده سایت غیرفعال هست.
حالا سوالم اینه که میشه درخواست اول که توسط رئیس شعبه و مدیریت شعب تایید شده را ویرایش کرد و آدرس دامنه دوم را وارد کرد که مجبور نباشم دوباره برم بانک که تایید کنه؟البته مشکلش فقط از این لحاظه که برای استعلام دوباره چند روزی کار عقب میوفته !
با تشکر

سلام

کدام شهر هستید ؟

samansystems
December 25th, 2014, 00:52
با سلام
من الان خیلی وقته از زرین پال استفاده میکنم و از زمانی که زرین کارت هم گرفتم تسویه آنی و بدون کارمزد دارم و راضی هم هستم.اما خب درخواست درگاه بانک ملت هم دادم.که این مشکل فکر کنم از شعبه باشه چرا که من تاکید کردم برای درخواست دوم مدارک را ارسال کنید و حتی شماره پیگیری درخواست دوم را هم دادم ...
با سپاس

سلام
ما در خدمت شما هستيم.
اين مورد رو مد نظر داشته باشيد که اگر ميخواين از درگاه های بانکی به صورت مستقيم استفاده کنيد حتما بايد يک حسابدار داشته باشيد تا تراکنش هاتون رو برسی کنه و تطبيق بده.
چون اختلاف تسويه حساب در درگاه های بانکی وجود داره و نداشتن پنل های مناسب هم باعث شديدتر شدن اين مشکل ميشه.

ballance
December 25th, 2014, 10:31
سلام

کدام شهر هستید ؟

سلام
من اصفهان هستم.
الان با پرداخت صحبت کردم گفتن تیکت بزنین تصحیح میکنن

twohost
December 25th, 2014, 10:49
دوست عزیز
نیاز به این کار ها نبود
شما با یه تیکت ساده میتونستید دامنه رو عوض کنید
و دیگه نیازی به درگاه دومی نبود

ballance
December 25th, 2014, 14:01
بله الان تیکت زدم اما جوابی نگرفتم.فکر کنم رفت تا شنبه ...

yeganehha
December 25th, 2014, 17:28
دوست عزیز
به پرداحت بانک ملت اصلا نیاز به دامنه نیست فقط باید ای پی سایت یکی باشد
شما باید یک فایل pdf در مرکز دانلود پشتیبانی به پرداخت دانلود کنید

توی اون یه سری کادر هست که یکی از ان ها ip قبلی و ip جدید
اگر ای پی دامنه جدید با ای پی قبلی یک نیست ip ها را وارد می کنید و جلوی دیگر قسمت ها خط بکشید
اگر هم ip سرور قبلی فراموش کردید جلوش بنویسید فراموش شده

سپس باید امضا و مهر کنید و به شماره ای که زیر برگه هست فکس کنید

ballance
December 25th, 2014, 17:39
با سلام
بله در تیکت اعلام کردن که سیستم پرداخت به آی پی حساس هست.
فعلا در حال مکاتبه با به پرداخت هستم ...
با تشکر