PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرويس های منحصر به فرد زرين پال - معرفی سرويس های خاص و ويژه

samansystems
December 24th, 2014, 14:43
با توجه به اينکه نتوع سرويس های موجود در زرين پال روز به روز در حال افزايش هست، تصميم بر اين گرفتيم تا سرويس های موجود فعلی رو در يک تاپيک به صورت جامع اعلام کنيم و ان شاء الله در ادامه هم تک تک سرويس ها رو به صورت جزئی و دقيق معرفی کنيم تا کاربرانی که نياز به سرويس خاص دارن بتونن نياز خودشون رو از اين طريق برآورده کنن. اکثر سرويس هایی که در اين تاپيک معرفی ميشن در هيچ کجا (حتی در بانک ها هم) ارائه نميشن و جزء راهکارهای ويژه و خاص هستند:

-- نرم افزار موبايل زرين پال، با قابليت مشاهده ريز تراکنش های انجام شده از درگاه ها
-- کارت بانکی اختصاصی (با قابليت دريافت وجه از خود پرداز های متصل به شتاب، خريد از POS های متصل به شاپرک، درگاه های آنلاين و کارت به کارت به کارت های شتابی)
-- تسويه حساب (زير 400 هزار تومان) آنی و آنلاين (بدون دخالت نيروی انسانی)
-- تسويه حساب بدون کارمزد (عدم کسر کارمزد نه از مشتری و نه از فروشنده)
-- سرويس همکاری در فروش شارژ (اين سرويس از مجموعه سامان سيستم در دامنه chargereseller.com ارائه ميشه.)
-- USSD کد اختصاصی برای هر فروشگاه (که به فروشگاه ها قابليت پرداخت بدون نياز به اينترنت رو ميده.)
-- درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی سايت پذيرنده و بدون مشاهده نام زرين پال (امکان حذف صفحه واسط ارجاع هم وجود داره)
-- درگاه پرداخت اشتراکی (برای سايت هایی که به صورت شراکتی ايجاد شدن امکان تفکيک درآمد در زمان انجام تراکنش وجود داره)
-- جستجو بر اساس شماره کارت پرداخت کننده و نمايش 4 رقم آخر کارت پرداخت کننده و بانک صادر کننده کارت
-- ارسال ايميل و اس ام اس (در صورت فعالسازی) برای هر تراکنش
-- ماژول های متنوع (که به شما اين امکان رو ميده بدون نياز به هزينه درگاه آنلاين وبسايتتون رو راه اندازی کنيد.)
-- موبايل گيت (قابليت پرداخت قبض يا صورت حساب خاص بدون نياز به اتصال به اينترنت)
-- تنوع پذيرنده ها (وجود بيش از 15 هزار پذيرنده به شما قابليت خريد تضمين شده و سريع رو در ساير زمينه ها ميده.)

و در نهايت پويايی تيم توسعه زرين پال اين امکان رو ميده تا اين ليست هر روز بروز تر و کامل تر بشه ;)

sht-design
December 24th, 2014, 15:27
شکی در این نیست که زرین پال یکی از بهترین سیستم های پرداخت میباشد
همین صدور کارت که به شبکه شتاب وصل باشه خودش کار رو تموم میکنه چه برسه به بقیه امکانات !

softlayer
December 24th, 2014, 15:35
درود
مسلما زرینپال در نوع خودش بهترین هست.

nasimd
December 24th, 2014, 15:42
زرین پال یکی از بهترین درگاه های پرداختی هست که من استفاده کردم

old111
January 12th, 2015, 23:17
برای من زرین پال از کار افتاده و تمام صفحات سایتش هم مطالبش پاک شده. برای شما هم همینطوره؟؟

nasimd
January 12th, 2015, 23:22
برای من زرین پال از کار افتاده و تمام صفحات سایتش هم مطالبش پاک شده. برای شما هم همینطوره؟؟

مشکلی ندارد الان برای من باز شد.

old111
January 12th, 2015, 23:24
مشکلی ندارد الان برای من باز شد.
اره الان درست شد. داشتم سکته می کردم!

mohammadali3517
January 12th, 2015, 23:25
زرین پال یکی از بهترین موارد و تجریبات بنده توی دنیای مجازی بوده....

MersadRezvani
January 13th, 2015, 10:04
سلام
میشه گفت همین زرین کارتشون کار بسیار جالب و خاص ی بود
واقعا از همکاری و کار با این شرکت سامان سیستم از هر جهت راضی هستم
انشاالله در تمامی کاراشون موفق باشند

marketvps
January 13th, 2015, 10:11

مشکلی نداره .

واقعا بهترین درگاه واسطه کشور هستند بین این همه سایت ها که جدید زده شده و... باز هم حرفی برای زدن جلو زرین پال ندارن

Farid.Agl
January 13th, 2015, 19:04
از بین چهار درگاه واسطی که با هرکدومشون حدود یک سال کار کردم، بهترین امکانات و کیفیت رو در زرین پال دیدم. بعید می دونم هیچ زمان دیگه ای سراغ هیچ درگاه واسط یا حتی مستقیم دیگه ای برم.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای زرین پال و مجموعه سامان سیستم.

sarvar
February 24th, 2015, 21:48
-- درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی سايت پذيرنده و بدون مشاهده نام زرين پال (امکان حذف صفحه واسط ارجاع هم وجود داره)

سلام
شرایط گرفتن این درگاه؟
چطوری باید فعال کنیم؟

samansystems
February 24th, 2015, 21:53
سلام
شرایط گرفتن این درگاه؟
چطوری باید فعال کنیم؟

با سلام
داخل وبسايت پيگيری کنيد همکاران شما رو راهنمائی ميکنن.
نمونه 0936 (http://0936.ir/)
درگاه های ملت، سامان و فناوا در وبسايت بالا با اين روش پياده سازی شدن ;)