PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای حذف ارور های گوگل سایت

mehrania
December 23rd, 2014, 14:58
سلام
دوستان من یه سایت تفریحی داشتم که 3 ماه پیش تصمیم به تعویض ان به سایت دانلود فیلم گرفتم و کل پست های سایت حذف کردم و سایت جدید شروع کردم اما چون دامین خوبی رو سایت بود سایت جدید رو با همون دامین اوردم بالا
از اون موقع که سایت رو تغییر دادم ( سه ماهی میشه ) هر روز تو گوگل وبمستر میبینم که ارور 404 مال پست های سایت تفریجی میاره و به همین خاطر سایت دانلود فیلم تو گوگل درست بالا نمیاد و ورودی گوگلم هم پایینه
به نظرتون چیکار کنم که یک دفعه همه این ارور های بنکل پاک بشه ؟ اصلن میشه ؟

websazha
December 23rd, 2014, 15:39
سلام
درخواست بدید کل لینک ها پاک بشند
https://www.google.com/webmasters/tools/removals

sharbazi
December 23rd, 2014, 16:08
سلام
درخواست بدید کل لینک ها پاک بشند
https://www.google.com/webmasters/tools/removals

الان این پیشنهاد مناسب ایشون بود؟
گفتن الان سایت فیلم دارن رو همون دامنه اینطوری تمام ایندکسهای الانشون هم حذف میشه!
بهترین کار نصب افزونه برای رفع خطای 404 و بعد هم فیکس کردن خطاهاست تا زمانی که دیگه خطا نداشته باشین
راههای دیگه ای هم بود که الان دیگه امکان پذیر نیست.

yastheme
December 23rd, 2014, 17:53
سلام
دوستان من یه سایت تفریحی داشتم که 3 ماه پیش تصمیم به تعویض ان به سایت دانلود فیلم گرفتم و کل پست های سایت حذف کردم و سایت جدید شروع کردم اما چون دامین خوبی رو سایت بود سایت جدید رو با همون دامین اوردم بالا
از اون موقع که سایت رو تغییر دادم ( سه ماهی میشه ) هر روز تو گوگل وبمستر میبینم که ارور 404 مال پست های سایت تفریجی میاره و به همین خاطر سایت دانلود فیلم تو گوگل درست بالا نمیاد و ورودی گوگلم هم پایینه
به نظرتون چیکار کنم که یک دفعه همه این ارور های بنکل پاک بشه ؟ اصلن میشه ؟

اشتباه ترین کار موجود را انجام دادید؛ اعتبار یک سایت به دامین اون نیست به محتوای اون سایت هست؛ تباید انتظار داشته باشید چون دامین خوبی بود هر سایتی بشه روش بالا آورد؛
جراحی باز بدون عوارض نمیشه, رو دامین جدید بالا می آوردید ارزشش بیشتر بود.
منتظر راه حلی نباشید که بیان یک لینک معرفی کنند و با دو کلیک دو روزه مشکلاتتان حل شود؛

mehrania
December 23rd, 2014, 18:32
اشتباه ترین کار موجود را انجام دادید؛ اعتبار یک سایت به دامین اون نیست به محتوای اون سایت هست؛ تباید انتظار داشته باشید چون دامین خوبی بود هر سایتی بشه روش بالا آورد؛
جراحی باز بدون عوارض نمیشه, رو دامین جدید بالا می آوردید ارزشش بیشتر بود.
منتظر راه حلی نباشید که بیان یک لینک معرفی کنند و با دو کلیک دو روزه مشکلاتتان حل شود؛

الان این پیشنهاد مناسب ایشون بود؟
گفتن الان سایت فیلم دارن رو همون دامنه اینطوری تمام ایندکسهای الانشون هم حذف میشه!
بهترین کار نصب افزونه برای رفع خطای 404 و بعد هم فیکس کردن خطاهاست تا زمانی که دیگه خطا نداشته باشین
راههای دیگه ای هم بود که الان دیگه امکان پذیر نیست.

الان به نظر شما اگه دامین عوض کنم زودتر به نتیجه میرسم یا باید همینطور منتظر بمونم تا زمانی که خطا نباشه ؟

yastheme
December 23rd, 2014, 18:39
بله, چون تاثیر منفی ارور های 404 به این زودی از بین نمی رود

mehrania
December 23rd, 2014, 18:48
بله, چون تاثیر منفی ارور های 404 به این زودی از بین نمی رود

اونوقت دامین جدید اکی کردم دامنه قبلی رب دایرکت کنم به دامین جدید ؟ اونوقت گوگل اون ارور های 404 دامنه قبلی رو پای دامین جدیده حساب نمیکنه ؟

sharbazi
December 23rd, 2014, 19:21
الان به نظر شما اگه دامین عوض کنم زودتر به نتیجه میرسم یا باید همینطور منتظر بمونم تا زمانی که خطا نباشه ؟

آدرستون رو بفرستید بررسی بشه
چون با ریدایرکت تمام مشکلات به دامنه جدید منتقل میشه ...
دامنه هم عوض کنید به راحتی نباید انتظار رتبه و آمار بالا داشته باشید
خوب مطلب قرار بدید و اصول سئو رو رعایت کنید حداقل 3 تا 4 ماه دیگه نتیجه میده.

mehrania
December 23rd, 2014, 21:29
آدرستون رو بفرستید بررسی بشه
چون با ریدایرکت تمام مشکلات به دامنه جدید منتقل میشه ...
دامنه هم عوض کنید به راحتی نباید انتظار رتبه و آمار بالا داشته باشید
خوب مطلب قرار بدید و اصول سئو رو رعایت کنید حداقل 3 تا 4 ماه دیگه نتیجه میده.
ارسال شد