PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره برای خرید سرور

omidba
December 23rd, 2014, 11:43
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان نیاز به مشاوره دارم پس خواهش میکنم آفر ارائه نکنید.
من چند روزی بود که دنبال هاست پربازدید بودم و یکی خریدم اما باز هم اون قدرتی که نیاز دارم رو نداره و فک میکنم باید سرور بخرم. اما توی خرید سرور کمی گیج شدم ، یکی از دوستان میگه از ایران بخر ، یکی میگه از red بخر ، به نظر شما برای سایتی که بیشتر 90 درصد از بازدید هاش از ایرانه و هر روز بازدید هاش افزایش پیدا میکنه باید چیکار بکنم؟ سرور بخرم یا هاستم رو عوض کنم؟ اگه قرار بر خرید سرور هست، سرور رو از ایران بخرم یا خارجی باید بخرم؟
پیشاپیش ممنون از لطف همتون

da6276
December 23rd, 2014, 11:55
درود
این به کار شما بستگی داره ، اگر بازدیدهاتون در حال افزایش هست باید سرور مجازی بگیرید تا دیگه به مشکل نخورید.
برای لوکیشن هم سرورهای ایران گرونتر هستن ولی سرعت لود بالاتری دارند ، اگر در زمینه های قانونی فعالیت میکنید بهتره سرور ایران تهیه کنید.
سرورهای خارج هم با کانفیگ صحیح مناسب هست و هزینه هاتون کاهش پیدا میکنه.

s0NY
December 23rd, 2014, 11:56
هاست ایران و سرور ایران مناسب است

morgoet
December 23rd, 2014, 12:04
با سلام
بسته به مورد استفاده شما میباشد
سرور ایران از لحاظ لود و سرعت لود - پینگ پایین مناسب تر است
سرور خارج از نظر آپتایم - کیفیت سخت افزار و پورت مناسب میباشد
021-77485724

omidba
December 23rd, 2014, 12:14
با سلام
بسته به مورد استفاده شما میباشد
سرور ایران از لحاظ لود و سرعت لود - پینگ پایین مناسب تر است
سرور خارج از نظر آپتایم - کیفیت سخت افزار و پورت مناسب میباشد
021-77485724

درود
این به کار شما بستگی داره ، اگر بازدیدهاتون در حال افزایش هست باید سرور مجازی بگیرید تا دیگه به مشکل نخورید.
برای لوکیشن هم سرورهای ایران گرونتر هستن ولی سرعت لود بالاتری دارند ، اگر در زمینه های قانونی فعالیت میکنید بهتره سرور ایران تهیه کنید.
سرورهای خارج هم با کانفیگ صحیح مناسب هست و هزینه هاتون کاهش پیدا میکنه.

اما شنیدم روی سرور ایران cpanel نمیشه نصب کرد ، ایا این حرف رو تایید میکنید؟ و اینکه میگن سرور های ایران به دلیل امنیت پایین قابل هک هستن.

RoobinaServer
December 23rd, 2014, 12:23
من چند روزی بود که دنبال هاست پربازدید بودم و یکی خریدم اما باز هم اون قدرتی که نیاز دارم رو نداره و فک میکنم باید سرور بخرم. اما توی خرید سرور کمی گیج شدم ، یکی از دوستان میگه از ایران بخر ، یکی میگه از red بخر ، به نظر شما برای سایتی که بیشتر 90 درصد از بازدید هاش از ایرانه و هر روز بازدید هاش افزایش پیدا میکنه باید چیکار بکنم؟ سرور بخرم یا هاستم رو عوض کنم؟ اگه قرار بر خرید سرور هست، سرور رو از ایران بخرم یا خارجی باید بخرم؟

اما شنیدم روی سرور ایران cpanel نمیشه نصب کرد ، ایا این حرف رو تایید میکنید؟ و اینکه میگن سرور های ایران به دلیل امنیت پایین قابل هک هستن.

با سلام و احترام

خب وقتی در بخش درخواست سرویس بزنید یک سری میان آفر میدن.(فعلا نیومدن البته :ی).

نکته : اول بگم که ما هم از ایران سرور ارائه میکنیم هم خارج کشور، پس سوء تفاهم نشه که داریم از ایران دفاع میکنیم چون خارج نمیتونیم سرویس بدیم ما هر دو طرف سرویس میدیم.

به نظر بنده اگر مشکلی از نظر کمی گرانتر بودن سرور ایران ندارید، سرور داخلی تهیه نمائید که سرعت لود بهتری برای کاربراتون داشته باشید.

امنیت پائینتر ؟ سیستم عاملی که برای سرور نصب میشه در ایران با سیستم عاملی که برای سرور خارجی نصب میشه چه فرقی داره ؟

هر سروری قابل هک شدن هست حالا یکی دیرتر یکی زودتر و ... ربطی به ایران بودن یا خارج بودن نداره، فرق ایران با خارج فقط توی پهنای باند اینترنت هست.

شما میتوانید در ایران از دایرکت ادمین استفاده نمائید.(سیپنل هم راه های جانبی دارد اما دایرکت ادمین بهتر هست به هزاران دلیل در ایران)

http://www.roobinaserver.ir

میتوانید با واحد مشاوره نیز در ارتباط باشید.

باتشکر

da6276
December 23rd, 2014, 12:27
بله سرورهای ایران با cpanel بخاطر تحریم مشکل دارند ، ولی خب دایرکت ادمین هم خیلی خوب هست و بدون مشکل پرقدرت داره کار میکنه.
برای امنیت خیر تائید نمیکنم ، امنیت یه چیز نسبی هست و در هیچ جای دنیا هیچ کس نمیتونه ادعای امنیت 100% کنه و بستگی به خیلی عوامل داره ، مهمترین موارد زیرساخت شبکه و کانفیگ سرور هست.

TN Projects
December 23rd, 2014, 13:36
با درود و احترام.
انتخاب بین سرور و هاست به میزان بازدید و نموارد بازدیدتون بستگی داره اگر وضعیت سعودی داره و میخواید تا نسبتا بلند مدت مشکلی از بابت قدرت پشتیبانی سرور نداشته باشید سرور مجازی پیشنهاد میشه اما خب چیزی که خیلی مهم هست بعد از انتخاب سخت افزار، مهم مسئله کانفیگ هست.

در مورد هاست یا سرور ایران هم بگم خدمتتون : اگر اغلب مشتریهاتون در ایران هستند میتونه این مزیت رو داشته باشه چون سرورهاش نزدیک هستند سرعت لود مناسی صرفا در داخل ایران داشته باشه و در مورد امنیت اگر سخت افزاری منظورتونه بله طبیعتا دیتاسنترهای خارجی که بسیار بزرگتر هستند قاعدتا سخت افزارهای قوی تری جهت جلوگیری از یکسری موارد امنیتی دارن .

در کل پیشنهاد بنده با توجه به وضعیت موجود خرید سرور از خارج از کشور هست چون هم وضعیت سیاسی مشخص نیست و ممکنه هر بار تحریم ها بیشتر بشه و مشکل لایسنس (سی پنل یا هر چیزی که مورد استفادتون میتونه باشه) اذیت کنه و حتی موجب توقف موقت کارتون هم بشه. و دلیل دیگه میتونم بگم خدمتتون : سرورهای خارج از کشور تقریبا میشه گفت اگر یک کانفیگ عالی + سخت افزار مناسب داشته باشه همون کیفیت رو براتون به ارمغان میارن و اینکه اگر اصول کارتون درست باشه از بابت سرور بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.!
بنظر بنده سرور داخل ایران در حال حاضر بیشتر مناسب سایتهای دولتی که نمیشه در خارج از کشور اطلاعاتشون رو آپلود کنند ... یا چت روم ها بنا به یکسری دلایل سرور ایران براشون بهتره ... میتونه موضوع سایتتون هم حتی دخیل باشه.

در صورت تمایل به خرید سرور از خارج از کشور می تونید با از طریق راه های ارتباطی آنلاین یا مشاوره تلفنی در تماس باشید.
در مورد خرید سرور و مدیریت سرور هم در شرایطی خاص خودمون میتونیم براتون انجام بدیم.
موفق باشید.

mohsen_sh
December 23rd, 2014, 13:44
به نظر من با توجه به مواردی ک شما فرمودید سرور ایران به صرفه تره!
ایران بگیرید ، بدید کانفیگ مناسب انجام بدن مشکلتون حل می شه
دایرکت ادمین هم بسیار مناسبه ، هم سبکه و هم قدرتمند و هم ارزون
بعضی از همکاران هم هستن ک آفر رو همراه با لایسنس رایگان دایرکت می دن
در کل ایران الان خوبه

softlayer
December 23rd, 2014, 14:06
درود
اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید سرور ایران مناسب هست (اما مسلما پایداری سرور خارج از کشور رو نداره)همینطور در بلند مدت هزینه تمام شده بالایی داره
در نهایت با هزینه خیلی مناسبتر و پایداری بهتر میتونید از یک کشور که پینگ تایم مناسبی هم به ایران داره استفاده کنید
موفق باشید

tizparvaz
December 23rd, 2014, 14:19
سلام
همونطور که سایر همکاران اشاره کردن اگر هزینه سرو رایران رو میتونید تقبل کنید از داخل سرویس تهیه کنید اگر نه خارج گزینه بهتری هست و همچنین تفاوت سرعت لود سیت شما در حالت کانفیگ یکسان بین سرو رایران و خارج از ایرن کمتر از 2 ثانیه خواهد بود که فکر نمیکنم این دو ثانیه چندان توفیقی به حال کاربر داشته باشه
همچنین سی پنل داخل ایران اصلا پیشنهاد نمیشه
برای مشاوره دقیق تر و راهنمایی بیشتر میتونید با بخش فروش شرکت در ارتباط باشید

FREETOOLS
December 23rd, 2014, 14:20
به نظرم ایران خوبه
اطلاعاتت امن تر هست
سرعت بیشتری داره

shetab
December 23rd, 2014, 15:39

سلام

دوست عزیز اگر می خواهید از بابت اختصاصی بودن منابع (RAM و CPU) و کنترل و مانیتورینگ راحت تر آن ها آسوده خاطر باشید توصیه خرید سرور مجازی است و از آنجایی که %90 کاربران سایت شما از ایران هستند توصیه می شود سرور را از ایران تهیه کنید اما تهیه یک سرور در اروپا که ترجیحا سرعت پورت آن 1Gbps باشد و زمان پینگ آن از ایران مناسب باشد هم می تواند برای کار شما مناسب باشد.

جالب توجه اینکه ما از پنج شنبه هفته آینده (4 دی ماه) سرور مجازی ایران از دیتاسنتر تبیان که بهترین کیفیت شبکه را دارد ارائه خواهیم کرد.

در صورت تمایل می توانید تاپیک فروش ما در همین انجمن یا وب سایت شرکت را مشاهده نمایید.

http://www.webhostingtalk.ir/f15/131632/

http://www.shetabrayan.com/vds-nl.php

omidba
December 23rd, 2014, 17:00
من تنها ترسم برای خرید سرور ایران اینه که آپ تایم خوب و ایمنی نداشته باشه سایتم ، این دو گزینه فوق العاده برام مهم هستن.
یه چیز دیگه هم که ممنون میشم برام توضیح بدین اینه که سرور های ایران رو باید از کدوم شرکت خرید و چه شرکتی بهتر از بقیه پشتیبانی ارائه میکنه؟

RoobinaServer
December 23rd, 2014, 17:38
من تنها ترسم برای خرید سرور ایران اینه که آپ تایم خوب و ایمنی نداشته باشه سایتم ، این دو گزینه فوق العاده برام مهم هستن.
یه چیز دیگه هم که ممنون میشم برام توضیح بدین اینه که سرور های ایران رو باید از کدوم شرکت خرید و چه شرکتی بهتر از بقیه پشتیبانی ارائه میکنه؟

برای آپتایم و کیفیت مناسب از مراکز معتبر و قدیمی سعی کنید خرید نمائید و قبل از خرید خوب تحقیق نمائید، اینجا اکثرا فروشنده هستند و اکثرا از خودشون تعریف خواهند کرد و هرچند شاید کاملا معتبر هم باشند اما ممکن هست به چشم شما فقط یک تبلیغ کننده باشند.

شما باید نام میزبان را بدانید و در مورد آن تحقیق کنید :

1.تاپیک درخواست سرور مجازی بزنید و درخواست سرویس نمائید تا افراد به شما آفر دهند و در مورد تک تک آنها تحقیق کنید.
2.به لینک درخواست سرور مجازی (http://www.webhostingtalk.ir/f13/) مراجعه نمائید و افراد دیگری که مانند شما درخواست سرویس کرده اند ببینید چه اشخاصی آفر داده اند و در مورد انها تحقیق کنید.

روش تحقیق :

1.جستجوی نام میزبان در همین انجمن
2.جستجوی نام میزبان در گوگل
3.پیدا کردن برخی مشتریان آن میزبان و صحبت و گفتگو با آنها

در صورت رعایت این موارد میتوانید بهترین انتخاب را نمائید.

باتشکر

mobinhost.in
December 23rd, 2014, 18:34
دوست من پیشنهاد ما همیشه بین هایت و سرور یقینا سرور هست چون مستقل هست و کسی جز شما به سایتتون دسترسی نخواهد داشت

در مورد سرور ایران و خارج هم به اون صورت تفاوتی نمی کند

سایت های زیادی هستند که در ایران و یا خارج از ایران میزبانی می شوند پس دلیل بر خوب و بد بودن نیست

کیفیت بالاتر رو قطعا در خارج از ایران با معیار سنجش بر اساس قیمت خواهید داشت
ولی با هزینه بالا تر می توانید در ایران هم سرور خوب داشته باشید

اگر سایت شخصی هست و سوالات دیگری داشتین می توانید با ما در تماس باشید