PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در ساخت موضوع سایت

patoghgah
December 21st, 2014, 12:48
سلام
من میخوام سایتی رو بسازم اما تصمیمی مبنی بر اینکه چه موضوعی داشته باشه نگرفتم خواستم از دوستان کمک بگیرم
سایت موزیک و دانلود نمیخوام
سایت سرگرمی هم داشتم بیشتر از 1 نویسنده میخواد و وقت زیاد

واسه همین در مورد موضوع سایت کمک خواستم دوستان مثلا چه سایتی خوبه بازدید خوبی داره ؟
عاشقانه , طنز , اس ام اس , و ... چی خوبه به نظرتون در هر موضوعی باشه فرقی نداره میخوام پیشرفت کنه

پیشاپیش ممنون ازهمگی
شب یلداتونم مبارک

pc30
December 21st, 2014, 12:57
سلام

این سایت هایی که گفتی در اینترنت پر هستند
بهتره اگر ایده جدید و تازه ای دارید پا به میدان بگذارید
در غیر اینصورت شکست میخورید !

patoghgah
December 21st, 2014, 14:36
سلام

این سایت هایی که گفتی در اینترنت پر هستند
بهتره اگر ایده جدید و تازه ای دارید پا به میدان بگذارید
در غیر اینصورت شکست میخورید !
میدونم حق با شماست واسه همین پرسیدم شما چه نظری دارید ؟چه سایتی به نظرتون خوبه ؟

pc30
December 21st, 2014, 14:52
به نظر من گالری عکس تو این برهه میتونه خوب باشه

merman
December 21st, 2014, 15:11
به نظر منم اول اینکه باید ایده خوب و جدیدی داشته باشید
به عنوان پیشنهاد هم سایت آموزشی خیلی خوبه و طرافدار داره البته نه هر آموزشی ببینید محیط چی لازم داره

patoghgah
December 21st, 2014, 15:31
به نظر من گالری عکس تو این برهه میتونه خوب باشه

سایت عکس رو هم چک کردم زیاده ولی نظریه خوبیه ممنون اولین نظر گالری عکس خودمم موافقم اگر گزینه بهتری پیدا نشه سایت گالری عکس رو باز میکنم

- - - Updated - - -

به نظر منم اول اینکه باید ایده خوب و جدیدی داشته باشید
به عنوان پیشنهاد هم سایت آموزشی خیلی خوبه و طرافدار داره البته نه هر آموزشی ببینید محیط چی لازم داره

سایت اموزشی کمی سخته چون باید خودمم در مورد اون اموزش اشنایی داشته باشم و به جز اون اموزش جامعی باشه که افرادی زیادی رو در بر بگیره

merman
December 21st, 2014, 15:44
سایت اموزشی کمی سخته چون باید خودمم در مورد اون اموزش اشنایی داشته باشم و به جز اون اموزش جامعی باشه که افرادی زیادی رو در بر بگیره

ولی اگه بتونی یه موضوع خاص رو آموزش بدید خیلی خوبه
سایر سایتها مثل دانلود-گالری-سرگرمی هم خوبن ولی یجورای اشباع شده و خیلی هزینه، زمان و تخصص باید براش بزاری تا بالا بیاد

پیشنهاد دیگه ای که دارم سایت "معرفی تکنولوژیهای روز" که طرفدار زیاد داره
دامین هم خواستی من بهت میدم tech98.ir

omidba
December 21st, 2014, 15:52
دوست عزیز من بهت پیشنهاد میکنم هر سایتی که دوست داری بزن ، توی ایران ایده جدید اصلا اهمیتی نداره ، شما با هر سایتی هم میتونی موفق شی مخصوصا سایت های خبری ، فقط اینکه بلد باشی چطور سایت رو بکشی بالا مهمه وگرنه شما ایده جدید هم داشته باشی ولی راه رو بلد نباشی بالا نمیای.

rezakhani
December 21st, 2014, 15:56
شما سایت خبری یا تفریحی یا اس ام اس هر سایتی بزنید ما در خدمتیم
نویسنده حرفه ای وردپرس | وردپرس دیزاینر (http://wp-designer.ir/author)
بدون دردسر ماهانه بیش از 5 هزار پست تو وب سایتت داشته باش دیگه چی میخوای ؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

شما سایت خبری یا تفریحی یا اس ام اس هر سایتی بزنید ما در خدمتیم
http://wp-designer.ir/author
بدون دردسر ماهانه بیش از 5 هزار پست تو وب سایتت داشته باش دیگه چی میخوای ؟؟؟؟؟؟؟

Lopez
December 21st, 2014, 18:29
من جای شما بودم اصلاً سایت نمیزنم :-) چون اصلاً خودتم هم نمیدونید باید چیکار کنید.

yeganehha
December 21st, 2014, 21:50
با سلام
اول نظرات خیلی خوب بود به حدی که استارت توانست به هدفش برسه و تصمیم گیری کنه
ولی بنده نظری مخالف دارم
موضوع سایت چی باشه نیاز به تفکر عمیق هست و نمیشه به همین راحتی تصمیم گرفت
اول یک سایت موفق پشتش یک برنامه ریزی قوی بوده و اگر یک لحظه یک اشتباه کوچک کنید اثراتش را در ماه های بعد و سال بعد خواهید دیدی به طوری که خیلی از سایت ها بسته میشه در اصل باید بدون اشتباه پیش برید و صبر و حوصله خیلی موثر

از طرفی به نظر من شما باید با مشاوران طراحی وب و یا شرکتی که فقط برای خودش سایت درست میکنه صحبت کنید
برای مثال شرکت خودمون فقط از طراح و برنامه نویس درست نشده بلکه از باریاب پشتیبانی و مشاورانی که فقط کارشون ایده دهی و برسی راندمان سایت هست درست شده و خود ما برای ساخت یک سایت قبلش ده ها بار جلسه میزاریم گروه مشاوره تا دو ماه رو پروژه کار می کنند و یک هدف گذاری جامع درست میشه به حدی که قبل از اینکه برنامه نویس ها شروع به طراحی کنند می دونیم که مثلا شش ماه اول سایت ضرر داره. X تا کاربر در ماه اول جمع کنیم. سودش ماهانه چه قدر و .. . و این باث شده که بحمدالله تا کنون پیشرفت خوبی داشتیم

حرف اخرم این که اگر واقعا تصمیم داری سایت خوبی داشته باشی مبلغ 50 ت 100ت کنار بزار فقط برای مشاوره اولیه بعد بهتر مسیرت پیدا می کنی

ببخشید زیاد حرف زدم

patoghgah
December 21st, 2014, 23:28
من جای شما بودم اصلاً سایت نمیزنم :-) چون اصلاً خودتم هم نمیدونید باید چیکار کنید.
سایت تفریحی و سرگرمی داشتم که فروختم همین اسم کاربریمه
سایت موزیک داشتم
سایت طنز و خنده دار داشتم
سایت اس ام اس داشتم
اما راضی نبودم واسه همین خواستم راهنمایی کنن دوستان سایت جدیدی رو بزنم

Lopez
December 22nd, 2014, 01:16
سایت تفریحی و سرگرمی داشتم که فروختم همین اسم کاربریمه
سایت موزیک داشتم
سایت طنز و خنده دار داشتم
سایت اس ام اس داشتم
اما راضی نبودم واسه همین خواستم راهنمایی کنن دوستان سایت جدیدی رو بزنم

این سایت ها اکثراً سایت های بچه های دبیرستانی اند :-) با عذر پوشش البته.
فقط وقت شما رو بیهوده میگیرند.