PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی پوشه ها و امنیت

jpmo02
December 21st, 2014, 11:31
سلام
یک هاست دانلود دایرکت ادمین دارم وقتی ادرس یه پوشه رو میزنی 403میده بجای نمایش فایلها. فکرکنم برای امنیت سایته
1.اگر من بخوام ی پوشه رو داخل این هاست کاری کنم کوقتی ادرسش رو میزنند محتواش رو لیست کنه باید چیکار کنم؟
یعنی سطح دسترسی اون پوشه مورد نظر روروی چند بذارم؟
--------

همینطور دوسوال دیگه درمورد سطح دسترسی
من ی پوشهupload داخل ریشه سایتم ایجاد کردم ک فایلهای سایت مثل عکسارو اونجا اپلود میکنم و در سایت استفاده
وقتی ادرس این پوشه رو میزنم تمام عکسها لیت میشه
همینطور داخل یک وردپرس دیگه که ادرس پوشه رسانش تغییر داده شده بود بااستفاده ازفانکشن امتحان کردم و دیدم که پوشه فایلهای اون هم همین مشکل رو دارند
آیا این مشکل برای سایت ایجاد نمیکنه؟
اگر نه کهیچ وگرنه لطفا بفرماید ک دسترسی رو برای پوشه رو چند بذارم اگر
2.با استفاده ازftp داخل پوشه اپلود کنم واز تصاویر استفاده
3.پوشه رسانه وردپرس باشه

سپاس فراوان

OnlineServer
December 21st, 2014, 11:38
1) دسترسی صحیح برای پوشه ها باید عدد 755 باشد
2)برای پوشه ای که به شکل مستقیم لیست محتویات را نشان نمیدهد , داخل پوشه مورد نظر یک فایل با نام .htaccess ساخته و عبارت Options Indexes را داخلش قرار دهید . لیست فایل ها مشخص میشود.

shahinmq
December 21st, 2014, 11:55
2)برای پوشه ای که به شکل مستقیم لیست محتویات را نشان نمیدهد , داخل پوشه مورد نظر یک فایل با نام .htaccess ساخته و عبارت Options Indexes را داخلش قرار دهید . لیست فایل ها مشخص میشود.

با اجازه ی استارتر محترم .

سوالی که داشتم اینه که وقتی از دستور Options Indexes استفاده می کنیم 99% مواقع ارور 500 میگیریم.

راه حلی وجود داره ؟

با تشکر

jpmo02
December 21st, 2014, 11:57
-یعنی الان اون پوشه های اپلود وپوشه رسانه وردپرس روی 755 باشه مشکلی نداره ودرسته؟
-من همین فایل رو ساختم وممنون درست شد
میشه کاری کرد که فقط فایلها رولیست کنه و توضیحات اضافی مثل اخرین تغییرات و.. رو نیاره؟
-اگر داخل همین پوشه یی که فایلhtaccess روایجاد کردم یه پوشه دیگه بسازم ایا اون پوشه هم فایلهاش لیست میشه یا ن باید حتما داخل خود پوشه Htaccessرو داشته باشه؟
سپاس

OnlineServer
December 21st, 2014, 12:14
با اجازه ی استارتر محترم .

سوالی که داشتم اینه که وقتی از دستور Options Indexes استفاده می کنیم 99% مواقع ارور 500 میگیریم.

راه حلی وجود داره ؟

با تشکر

مدیر سرور امکان استفاده از تگ indexex را برای htaccess بسته به همین دلیل ارور ۵۰۰ دریافت مبکنید.

- - - Updated - - -

-یعنی الان اون پوشه های اپلود وپوشه رسانه وردپرس روی 755 باشه مشکلی نداره ودرسته؟
-من همین فایل رو ساختم وممنون درست شد
میشه کاری کرد که فقط فایلها رولیست کنه و توضیحات اضافی مثل اخرین تغییرات و.. رو نیاره؟
-اگر داخل همین پوشه یی که فایلhtaccess روایجاد کردم یه پوشه دیگه بسازم ایا اون پوشه هم فایلهاش لیست میشه یا ن باید حتما داخل خود پوشه Htaccessرو داشته باشه؟
سپاس

بله.
بله قابل تغییر هست . به لینک زیر مراجعه کنید.
http://perishablepress.com/better-default-directory-views-with-htaccess/
-------
بله .تمامی پوشه های داخلی از پوشه والد خاصیت ارث بری دارند.

jpmo02
January 12th, 2015, 13:57
بله.
بله قابل تغییر هست . به لینک زیر مراجعه کنید.
Better Default Directory Views with HTAccess | Perishable Press (http://perishablepress.com/better-default-directory-views-with-htaccess/)
-------
بله .تمامی پوشه های داخلی از پوشه والد خاصیت ارث بری دارند.
من هر کاری میکنم وهرچی دنبال گشتم پیدا نکردم روشی رو که فقط اسم فایلها رو لیست کنه
یعنی الان اون اطلاعات last modifade واون ایکونهای کنار فایل ها-ک برای من خراب نشون میده- و.. رو نمیخوام نمایش بده
فقط اسم فایل ک لینک شده ب همون فایله وبس
ممکنه راهنماییم بفرمایید؟
سپاس

- - - Updated - - -

up

jpmo02
January 12th, 2015, 15:13
با توضیحات استادان گرامی باید کارتون قاعدتا اوکی میشد . ولی مشکلی نبود دسترسی بدید تو پ.خ کارتون رو راه بندازم
دوستان و اساتید راهنمایی های لازم رو داشتند واونطور ک میخواستم محتویات نمایش داده شود داده شد.
ولی این که بعضی از سایتها رو دیدم که وقتی یک پوششون ب این شیوه هست فقط لیست فایلها هست وهیچ اثری از ایکون ها وlast modifade و.. نیست!!
یعنی صفحه سفیده وفقط اسم فایل های لینک شده نمایش داده میشه با همون سبک -در سمت چپ و به صورت لیست شده وبا گزینه parent و..-
برای اینطوری کردنش موندم!!:106:
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید سپاس

OnlineServer
January 12th, 2015, 19:04
به این اینک توجه کنید :
Indexing (Apache: The Definitive Guide, 3rd Edition) (http://docstore.mik.ua/orelly/weblinux2/apache/ch07_01.htm)
دایرکتیو IndexOptions آپشن های زیادی داره تست کنیدشون.
با css هم فکر کنم کارتون راه بیفته

hamid53214
January 12th, 2015, 19:08
دوستان و اساتید راهنمایی های لازم رو داشتند واونطور ک میخواستم محتویات نمایش داده شود داده شد.
ولی این که بعضی از سایتها رو دیدم که وقتی یک پوششون ب این شیوه هست فقط لیست فایلها هست وهیچ اثری از ایکون ها وlast modifade و.. نیست!!
یعنی صفحه سفیده وفقط اسم فایل های لینک شده نمایش داده میشه با همون سبک -در سمت چپ و به صورت لیست شده وبا گزینه parent و..-
برای اینطوری کردنش موندم!!:106:
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید سپاس

سلام
با یه اسکریپت ساده php میشه لیست فایلاتونو با قالب دلخواهتون نمایش بدید

jahromweb
January 12th, 2015, 19:11
به این اینک توجه کنید :
Indexing (Apache: The Definitive Guide, 3rd Edition) (http://docstore.mik.ua/orelly/weblinux2/apache/ch07_01.htm)
دایرکتیو IndexOptions آپشن های زیادی داره تست کنیدشون.
با css هم فکر کنم کارتون راه بیفته
باسلام
اگر با php اشنا هستید با ان هم به راحتی میتوانید این کار را بکنید!
PHP: scandir - Manual (http://php.net/manual/en/function.scandir.php)

liondl1
January 13th, 2015, 15:59
یه اسکریپت دایرکتوری بریز رو هاست یا همون پوشه درست میشه