PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بزرگترین حمله DDoS تاریخ توسط یک پسر 17 ساله

yastheme
December 20th, 2014, 19:18
بدون شک از حملات دیداس ماه های گذشته به سایت Spamhaus مطلع هستید؛حمله ای که به بزرگترین حمله DDoS تاریخ مشهور شد ؛ ترافیکی حدود 300 گیگابیت برثانیه که بر سرعت اینترنت کشور های زیادی تاثیر گذاشت !

به صورت غیر رسمی اعلام شد که این حمله از طرف Cyberbunker به دلیل اضافه شدن به لیست اسپم Spamhaus انجام شده است؛ حرکتی انتقام جویانه که دنیا را شکه کرد !

http://www.ddos-guard.ir/wp-content/uploads/2014/12/29380_10_the_world_s_largest_ddos_attack_took_plac e_between_two_dutch_companies_saw_300gbps_peak_spe eds_during_attack.jpg (http://www.ddos-guard.ir/wp-content/uploads/2014/12/29380_10_the_world_s_largest_ddos_attack_took_plac e_between_two_dutch_companies_saw_300gbps_peak_spe eds_during_attack.jpg)

می توانید اطلاعات کامل در خصوص این حمله را در سایت زیر بخوانید: http://weblogina.com/article/inside-the-biggest-cyberattack-in-history/
یک نوجوان 17 ساله اهل لندن به تازگی به انجام حملات DDoS سال گذشته به شرکت Spamhaus در قبال دریافت وجه اعتراف کرده است.این نوجوان (که به دلایل حقوقی نامش فاش نشده است ) به اتهام ایجاد بستری برای پولشویی و همچنین در اختیار داشتن تصاویر مستهجن مورد محاکمه قرار گرفته و همچنین پلیس طی بیانیه ای اعلام کرد:

"نوجوان 17 ساله ای از لندن پس از تحقیقات آزانس ملی جرائم به جرم خود از قبیل زیر پا گذاشتن قوانین سو استفاده از کامپیوتر؛پول شویی و ساخت تصاویر زشت اعتراف کرده است؛او در آوریل سال 2013 حملات DDoS را انجام داده است که منجر به اختلالات در مبادلات و سرویس های اینترنتی دنیا شد؛ در هنگام دستگیری وی تعدادی لوازم الکترونیکی نیز ظبط شد تا تاریخ 9 ژانویه 2015 که منتظر حکم نهایی باشد.”
با توجه به سن زیر 18 سال او ؛ این پرونده از طریق دادگاه جوانان سبز کمبرول لندن پیگیری خواهد شد.

این نوجوان با هدف شرکت Spamhaus یک حمله DDoS گسترده علیه شبکه های کلود فلر راه انداخت که در نهایت منجر تحت پیگرد قرار گرفتن دستگیری وی شد.
در این حمله با استفاده از DNS reflection حملات بزرگی با حجم 300 گیگابیت بر ثانیه انجام شد که بزرگترین نوع این حمله در تاریخ ثبت شد ! البته با توجه به سن کم او احتمال وجود افراد دیگر در این حمله دور از انتظار نیست.

منبع:
بزرگترین حمله DDoS تاریخ توسط یک پسر 17 ساله - DDoS - دیداس (http://www.ddos-guard.ir/%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-ddos-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-17-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87/)

Abolijoon
December 20th, 2014, 19:27
اینجور نخبه ها کمه :105: کسی بود با حقوق بالا بهش کار میدم :))

yastheme
December 20th, 2014, 19:50
اینجور نخبه ها کمه :105: کسی بود با حقوق بالا بهش کار میدم :))

نمی دونم باید بگم خوشبختانه یا متاسفانه تو ایران هم کم نداریم !

Woshka
December 20th, 2014, 19:52
در گوگل سرچ کنید : MafiaBoy
در واقع : Michael Demon Calce
در سن 15 سالگی سایت های : Yahoo!, Fifa.com, Amazon.com, Dell, Inc., E*TRADE, eBay, CNN دان کرده
نکته جالب توجه در سال 2000 این اتفاق افتاده

yastheme
December 20th, 2014, 19:55
در گوگل سرچ کنید : MafiaBoy
در واقع : Michael Demon Calce
سر سن 15 سالگی سایت های : Yahoo!, Fifa.com, Amazon.com, Dell, Inc., E*TRADE, eBay, CNN دان کرده
نکته جالب توجه در سال 2000 این اتفاق افتاده
جالب بود؛ البته فکر نکنم این فرد همان فرد مورد نظر پلیس لندن باشد؛ چون اگر او باشد در سال 2000 فقط 3 سال سن داشته !

Abolijoon
December 20th, 2014, 19:56
رو اینجور نخبه ها سرمایه گذاری بشه قطعا 100 برابرشو راحت میشه برداشت
البته از هر یه میلیون یکی اینجور در میاد
البته تو کشورمون هم شکر خدا همه نخبه اند !!:دی

Woshka
December 20th, 2014, 20:00
جالب بود؛ البته فکر نکنم این فرد همان فرد مورد نظر پلیس لندن باشد؛ چون اگر او باشد در سال 2000 فقط 3 سال سن داشته !

درسته
منظور من هم این مورد نبود
میخواستم یک نمونه دیگه ذکر کرده باشم
شخصی که من ذکر کردم در حال حاضر مشاور ارشد امنیتی هست در امریکا

Vahid
December 20th, 2014, 20:03
رو اینجور نخبه ها سرمایه گذاری بشه قطعا 100 برابرشو راحت میشه برداشت
البته از هر یه میلیون یکی اینجور در میاد
البته تو کشورمون هم شکر خدا همه نخبه اند !!:دی

نخبه ها تو این مملکت تو زندانند

!MihanIt!
December 20th, 2014, 21:10
ب جایی که دستگیرش کنن بهتره روش کار کنن تا در راستا پیشرفت کار کند
بهترین چیزی که هست اینه

Forozan
December 20th, 2014, 21:33
وطنم پاره تنم ای ایران

barez
December 20th, 2014, 21:44
واقعا ایران ما مزخرفه.

تایکی میاد پیشرفت کنه جمعش میکنم ومیبرنش.

یادمه یه بار سایت خودم رو درحالت هک گذاشته بودم تا کلاس داشته باشه :دی

داشتم روز جمعه میرفتم سرجلسه امتحان اودم دست بند زدن بردنم.تاموقع ثابت کردم سایت خودمه ... شدم

yastheme
December 20th, 2014, 21:56
واقعا ایران ما مزخرفه.

داشتم روز جمعه میرفتم سرجلسه امتحان اودم دست بند زدن بردنم.تاموقع ثابت کردم سایت خودمه ... شدم

دوست عزیز دیگه فیلم هندی هم نیست؛
مگر اینکه خودتون از خودتون شکایت کرده باشید و پیگیر شده باشید که اون هم یکی دو بار احضایه میاد بعد فتا و بعد دادسرا و بعد چند ماه حکم صادر میشه,
لطفا جو الکی صادر نفرمایید.

barez
December 20th, 2014, 22:08
دوست عزیز دیگه فیلم هندی هم نیست؛
مگر اینکه خودتون از خودتون شکایت کرده باشید و پیگیر شده باشید که اون هم یکی دو بار احضایه میاد بعد فتا و بعد دادسرا و بعد چند ماه حکم صادر میشه,
لطفا جو الکی صادر نفرمایید.

آره خب حق دارید باور نکنید.خودم هم الآن فکرمیکنم خواب دیدم.

اما ازفیلم هندی هم بدتره.میتونید تماس بگیرید با فنی وحرفه ای وکدامتحان من رو بدین احتمالا اطلاعات بدن خدمتتون.به هزار بدبختی اثبات شد.

بعدش که ادعای حیثیت کردم هزار اماواگر آوردن وپشیمون شدم

- - - Updated - - -

یه فرد دیگه بنام ایمان شریعتی ازم شکایت کرده.

ادعا کرده بود که سایت من مال اونه.انقدرترسیده بودم که به عقلم نرسید ازساده ترین راه یعنی ایرنیک ثابت کنم سایت خودمه.

da6276
December 21st, 2014, 02:55
واقعا ایران ما مزخرفه.

بابا بیخیال ، طرف اومده رو سرور ما خرابکاری کرده و ماهم میشناسیمش رفتیم ازش شکایت کردیم ، 6 ماه گذشته هنوز کاری نکردن !
بعد شما سایت خودتو هک کردی بیخودی اومدن بردنت :d

meysam021
December 21st, 2014, 03:21
عزیزان ،یه مثالی هست میگه مالتو سفت بچسب همسایتو *** نکن
اینم میشه گف سرورتو سفت کانفیگ کن ، جلوی دیداسو جمله رو بگیر ، بچه نخبه مردمو ننداز تو زندان
ولی هک هم یه جور ***ی و وارد شدن به حریم خصوصی هست و باید مجازات بشع فرد نفوذ کننده

warlock
December 21st, 2014, 03:27
دوست های عزیزم این آقا کاری شاخی نکرده
فقط توسنته قرانی های زیادی رو جمع کنه
یعنی به اصطلاح بات نتی ها ارتش زامبی خیلی زیادی داشته و چندین میزبان متمرکز با پهنای بالا هم داشته که تونسته یا از طریق http و غیره اینها رو مدیریت کرده باشه
بنده خودم همچین کاری رو انجام دادم با کلی از سایت ها و سرور ها
ولی خوب هرچی قربانی هات بیشتر باشه سایت های با پهنای باند بالاتر و ابری رو میتونی دان کنی

من میتوانم شعار نیست

- - - Updated - - -

در ضمن این هم بگم این حملات Ddos از نوع udp flood هست که مقدار دهیش رو زیاد میکنید در پنل بات نت

aliarkhodi
December 21st, 2014, 07:54
ای آقا دلت خوشه یکی روی سرور من خرابکاری کرده بود و کلی ضرر زده بود .
همه مشخصاتش رو در آوردم اسم و فامیل , آدرس , شماره تلفن , شماره حساب و کارت بانکی و . . .
وقتی شکایت کردم تا شش ماه هی ازم مجوز میخواستن برای سایت که آیا این سایت شما فلان مجوز رو داره یا نه . . .
بعد دیدم از اینا آبی گرم نمیشه دیگه نرفتم دادگاه
حتی به خودشون زحمت ندادن یک احظاریه هم به طرف بدن یا حتی تلفنی ازش بپرسن که آقا واقعا شما این کار رو کردید یا نه
حتی یه جوری با من حرف میزدن انگار من متهم هستم ! (خدا ازشون نگذره )
منم به خدا واگذارش کردم البته خودم هم یه فکرایی براش دارم سرفرصت

Yas-Host
December 21st, 2014, 07:58
یه سوال ,

اگر به سنترال هاستینگ حمله میکرد می خوابید ؟:دی

yastheme
December 21st, 2014, 12:25
یه سوال ,

اگر به سنترال هاستینگ حمله میکرد می خوابید ؟:دی

ما به صورت داوطلبانه سرور خاموش می کردیم :d

- - - Updated - - -

دوست های عزیزم این آقا کاری شاخی نکرده
فقط توسنته قرانی های زیادی رو جمع کنه
یعنی به اصطلاح بات نتی ها ارتش زامبی خیلی زیادی داشته و چندین میزبان متمرکز با پهنای بالا هم داشته که تونسته یا از طریق http و غیره اینها رو مدیریت کرده باشه
بنده خودم همچین کاری رو انجام دادم با کلی از سایت ها و سرور ها
ولی خوب هرچی قربانی هات بیشتر باشه سایت های با پهنای باند بالاتر و ابری رو میتونی دان کنی

من میتوانم شعار نیست

- - - Updated - - -

در ضمن این هم بگم این حملات Ddos از نوع udp flood هست که مقدار دهیش رو زیاد میکنید در پنل بات نت

دوست عزیز به این سادگی ها هم که فکر می کنید نیست؛ خیلی مسائل هست که امکان گفتنش نیست؛ ولی از DNS server سرویس دهنده های بزرگی برای بازتاب و افزایش قدرت حمله استفاده شده؛
واقعا فکر کردید با یه سری بات که رو سیستم خونگی بوده این ترافیک UDP به وجود اومده؟
از اونجایی که خیلی از باگ های DNS سرور ها در این خصوص برطرف شده شاید این اولین و آخرین حمله در این حجم بزرگ باشه؛ البته شاید

Asp.Net
December 21st, 2014, 12:31
واقعا ایران ما مزخرفه.

:)):106:
اگر یکبار سر و کارت با فتا میوفتاد میدید اگر شماره شناسنامه هکر هم داشته باشی باید ماهها منتظر بمونی تا رسیدگی بشه .... سایت یا وبلاگ شما هم سایت بانک مرکزی بوده یا سازمان مهم کشوری که بخوان بگیرنت ، فیلم هندی راه انداختی

- - - Updated - - -

لطفا یکی دوتا از این نخبه ها که در سیاهچال های کشور هستند نام ببرید

barez
December 21st, 2014, 12:40
کاش اصلا نمیگفتما.

هیچکس نیومد لااقل پیگیری کنه.

هرکس همینطوری یه چیزی میگه

alivw71
December 21st, 2014, 12:47

اگر اسمی ازشون دارید بگید تا ما هم بشناسیم.

البته نخبه نیستند نخاله هستند.

ali0000
December 21st, 2014, 13:07
مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس :49:
این پسر بچه یا هر پسر بچه ایی از بلاد کفر و استکبار اگه ادعایی دارن بیان رو سرورهای اینترانت ایران اتک بدن :111: lool

sssoheil
December 21st, 2014, 13:13
سلام

حملات dns معمولا جز حجیم ترین حملات هستند.به شخصه این حملات را روی سرورهای خودمان تجربه کرده ایم!!عملا نه تنها به پورت و سرور بلکه به زیر ساخت شبکه دیتا سنتر هم آسیب وارد میکنند.

TN Projects
December 21st, 2014, 13:24
با درود و احترام.
در بسیاری از کشورهای خارجی خوشبختانه دارن بسیار خوب روی آموزش و رفاه بچه ها کار میکنن و این میزان سطح علمی افرادی در این سن واقعا شگفت آوره و همچنین نشان دهنده وضعیت آموزشی و رفاه اون بچست که بیشتر روی پیشرفت تمرکز داره ... توی ایران اگر از این دسته افراد کم هستند دو علت اصلیش مطلوب نبودن جامعه و خود آموزش هست نه کم فکری افراد جامعه.
فکر نمیکنم نیازی باشه زیاد به فکر تمرکز روی فرد خاصی مثل این بچه باشن رمز موفقیتشون اینه که روی همه جامعه تمرکز میکنند و نتیجش میشه بسیاری از این افراد نابغه در این سن.

yastheme
December 21st, 2014, 13:41
مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس :49:
این پسر بچه یا هر پسر بچه ایی از بلاد کفر و استکبار اگه ادعایی دارن بیان رو سرورهای اینترانت ایران اتک بدن :111: lool

منم هم اینترنت خونه رو قطع می کنم بعد مدعی میشم بزرگترین هکر های دنیا هم نمی تونند سیستم خونگی منو هک کنند؛ تازه فایروال هم ندارم ;;)

SamaN DL
December 21st, 2014, 13:50
با درود و احترام.در بسیاری از کشورهای خارجی خوشبختانه دارن بسیار خوب روی آموزش و رفاه بچه ها کار میکنن و این میزان سطح علمی افرادی در این سن واقعا شگفت آوره و همچنین نشان دهنده وضعیت آموزشی و رفاه اون بچست که بیشتر روی پیشرفت تمرکز داره ... توی ایران اگر از این دسته افراد کم هستند دو علت اصلیش مطلوب نبودن جامعه و خود آموزش هست نه کم فکری افراد جامعه.فکر نمیکنم نیازی باشه زیاد به فکر تمرکز روی فرد خاصی مثل این بچه باشن رمز موفقیتشون اینه که روی همه جامعه تمرکز میکنند و نتیجش میشه بسیاری از این افراد نابغه در این سن.درودخیلی خوشحالم که افرادی مثل شما در جامع ما هستن، که همیشه به همه موارد مثبت اندیشن، وطرز فکر پسندیده ای دارند.