PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اساسی برای مرورگر

fsp
December 19th, 2014, 21:29
سلام
دوستان من تازه ویندوز لپ تاپم رو عوض کردم و فلیر فاکس و کروم رو روش نصب کردم متاسفانه الان من هر بار توب هر کدوم اینها صفحه ای باز میکنم پر از پنجره های کوچیک تبلیغاتی هستش که باید یکی یکی ببندم.اعصابمو بهم ریختم.پاک کردم و یک ورژن دیگه نصب کردم ولی باز همینجور میشه.همین مرورگر رو روی پی سی نصب کردم مشکلی نداره.لطفا راهنمایی کنید..مشکل لز ویندوزه؟ کنا همه پنجره ها نوشته ads by cinema p-1.4c :-s

mr-hirad
December 19th, 2014, 21:34
این مشکل برا منم پیش اومده
تم نصب کردید یا ***** شکن استفاده کردید
باید ویندوز عوض کنید
من همه راه هارو تست کردم نشد

fsp
December 19th, 2014, 21:39
تم که نه ولی ف ی ل ت ر ش ک ن دارم ولی با همین شرایط روی کامپیوترم داره کار میکنه تو لپ تاپ اینجوریه

mr-hirad
December 19th, 2014, 21:41
نمیدونم والا
منم هرکاری کردم اوکی نشد
مرورگر ریست کردم و...
کل مرورگر رو بنر و صفحه های تبلیغاتی گرفته بود

novinvps.com
December 19th, 2014, 21:45
سلام
دوستان من تازه ویندوز لپ تاپم رو عوض کردم و فلیر فاکس و کروم رو روش نصب کردم متاسفانه الان من هر بار توب هر کدوم اینها صفحه ای باز میکنم پر از پنجره های کوچیک تبلیغاتی هستش که باید یکی یکی ببندم.اعصابمو بهم ریختم.پاک کردم و یک ورژن دیگه نصب کردم ولی باز همینجور میشه.همین مرورگر رو روی پی سی نصب کردم مشکلی نداره.لطفا راهنمایی کنید..مشکل لز ویندوزه؟ کنا همه پنجره ها نوشته ads by cinema p-1.4c :-s
سلام
این مشکلات اصولا به خاطر نصب بد افزار یا افزونه هست روی سیستم یا مرورگر
لطفا افزونه های غیر نیاز غیر فعال کرده و برنامه های اضافه رو حذف کنید
در صورتی که بتونید حذفش کنید مشکل حل خواهد شد

unlimited
December 19th, 2014, 22:08
از کنترول پنل نرم افزار های جدید و افزونه های فایر فاکس رو حذف کنید این یا بخاطر نرم افزار جدید هست که نصب کردید یا به خاطر افزونه هست البته بطور آنلاین هم ممکنه وارد یک سایت بشین گزینه یی به شما نشون بده و بعد از تایید این سیستم تبلیغاتی روی مرور گرتون پیاده بشه در صورت نیاز میتونید یک عکس کامل از کنترل پنل قسمت حذف نرم افزار پ.خ کنید دقیق تر راهنماییتون میکنم .

fsp
December 20th, 2014, 09:17
ممنون دوست عزیز از کنترل پنل حذف کردم درست شد

amir rasouli nas
January 9th, 2022, 01:34
سلام همیشه از نسخه های جدید موزیلا و کروم استفاده کنید و توصیه میکنم از سایت خود کروم و موزیلا دانلود کنید و بعد نصب نمایید

چت روم (http://mihanface.ir/) میهن چت قدیمی ترین چت روم فارسی ایرانیان