PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند فردی برای اپلود 100 گیگ سریال با قیمت ارزان

5678
December 19th, 2014, 16:51
سلام دوستان...
من دنبال یه کسی هستم که 100 گیگ سریال برام با قیمت ارازن آپلود کنه روی وی پی اسم...
اگه روش پرداختشم انلاین باشه که چه بهتر...
لطفا قیمت ارزان بدید چون ممکنه بازم 5 الی 6 بار دیگه یا بیشتر از همون فرد درخواست اپلود کنم...
مر30

mehrshad.ho
December 19th, 2014, 17:05
100 گیگ سریال شما کجاست ؟ روی چه قرار دارد ؟ از ایران قصد آپلود به خارج دارید ؟

p30win
December 19th, 2014, 17:10
سلام، مبلغ مورد نظرتون رو بفرمایید و اینکه از چه سروری قراره روی چه سروری آپلود شود؟

chatsaz
December 19th, 2014, 17:13
خودتون خیلی راحت میتونید با وی پی اس لیچ کنید نیاز به هزینه کردن نیست

quran
December 19th, 2014, 17:21
سریال ها دست خودتون هستند (روی هارد یا دیویدی)؟

ابتدا نوع کاری که میخواید بکید رو دقیقا مشخص بکنید تا هزینه براتون مشخص بشه..

امکان آپلود فایلهاتون و یا آپلود از سایتهای فیلم (ایرانی) موجود هست... در تماس باشید.

5678
December 19th, 2014, 17:22
دوستان سریال ها جایی نیست بنده میخوام از این همه سایت ک سربال میزارن شما دانلود کنید روی وی پی اسم قرار بدید
در ضمن میخوام مثلا از سریال هاییذک با حرف a شروع میشن اپ کنید تا زمانی ک صد گیگ تموم شه

quran
December 19th, 2014, 17:25
بله مشکلی نیست. این سایتها به دلیل اینکه تنها آیپی ایران رو قبول میکنند نمیتونید از سرور خارج لیچ کنید یا باید نت پر سرعت داشته باشید یا وی پی اس ایران...

براتون انجام میشه... از طریق پ.خ خدمتتون توضیح داده میشه.

delta
December 19th, 2014, 17:32
دوستان توجه کنند همچین کار راحتی هم نیست مگر اینکه سایتهای مرجعشون معروف نباشه و لینک باز باشه...سایتهای فیلم همگی وی ای پی هستند و باید براشون اکانت خریداری بشه.برای وی ای پیشونم لیمیت کردند و اگر شما همزمان چندین فیلم رو با سرعت بالا دانلود کنید یا مثلا در روز بالاتر از 10 گیگ دانلود کنید اکانتتون بسته میشه...

p30win
December 19th, 2014, 17:39
من خودم سایت فیلم و سریال دارم میتونم از ازای مبلغ 150 هزارتومان کل آرشیو سایت رو براتون آپلود کنم...
اگر خواستید پیام بدید...
فقط تگ ها رو دیگه خودتون باید حذف کنید...