PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاحیه دایرکتوری هاستینگ ایران | اطلاعات هاست های ایرانی

hamid53214
December 19th, 2014, 15:55
افتتاحیه دایرکتوری هاستینگ ایران (http://11gig.ir/)با سلامدر این لحظه دایرکتوری هاستینگ ایران (http://11gig.ir/) شروع به کار خود را اعلام میکند.دوستان وبمستر میتوانند اطلاعات هاستینگ خود را برای قرار دادن دردایرکتوری هاستینگ ایران (http://11gig.ir/) برای ما ارسال نمایند.

nasimd
December 19th, 2014, 15:56
حتما قالب رو عوض کنید

tafakor
December 19th, 2014, 16:02
به نظر بنده یه قالب جالب تر بذارید بهتر از این مورد هست + اینکه اگر مدیریت بشه که هر یک در کدام قسمت قرار بگیرند بهتر هست از اینکه همه به ترتیب تو صفحه اول گذاشته بشند

موفق و باشید

w.h.t
December 19th, 2014, 16:03
سلام
1-قالب رو عوض کنین و یه چیز جذاب بذارین
2-توی پست اول توضیحات کاملو نذارین و مشخصات هاستینگو بذدارین و در ادامه مطلب شرحی از پلن ها بذارید
3-...
بروز باشید

sht-design
December 19th, 2014, 16:13
قالب ، فونت ، نوع مطالب
چیزایی هست که باید روش کار بشه

بیشتر روی سایت کار کنید بهتر میشه

mizban97
December 19th, 2014, 16:19
سلام
قالب جالب نیست!
چطوری باید مشخصات براتون ارسال کنیم؟؟

hamid53214
December 19th, 2014, 18:22
حتما قالب رو عوض کنید

چشم حتما. فعلا از قالب پیش فرض استفاده میکنم تا قالب مناسبی پیدا کنم.

ghandoon
December 19th, 2014, 18:33
به نظر بنده، به جز قالب باید فکری هم به حال دسته بندی کنید...
نحوه نمایش شرکت ها هم زیاد جالب نیست و مثل این میمونه که یک سایت اسپم با تبلیغات چند شرکت باشه تا دایرکتوری...
نحوه نمایش رو درست کنید تا ظاهر سایت، اینطور که گفتم نباشه...

s.w.a.t
December 19th, 2014, 18:55
باسلام
مشکل از سمت شما نیست. مشکل از نحوه کار کردن در ایران هست. شما ایده دارید بسیار عالی. منتها نوع اجرای ایده رو بلد نیستید. سریع در عرض 1 ساعت یک دومین ثبت میکنید و یه هاست میخرید و یه سیستم مدیریت محتوا خدایا به امید تو! بعدش تازه به فکر پرداختن به ایدتون میکنید.
من حتی اگر دفعه اول هم باشه به کامپیوتر دست میزنم سایت شما رو جلوم باز کنن درجا میبندم! ایده ایی که دارید خیلی خوب هست مشابهش رو هم داریم در حال حاضر ولی نوع اجرا به شدت بد هست
اگر میخواهید موفق بشید اول سعی کنید ایدتون رو برای خودتون اجرا کنید ببیند واقعا خودتون خوشتون میاد بعد بیایید اینجا به نمایش بزارید.
1- ایده و پرداختن به ایده
2- برنامه ریزی برای اجرای ایده
3- اجرای دقیق برنامه ریخته شده
4- استفاده از چند نفر برای بررسی طرح بعد از اجرا
5- باگ گیری سیستم
6- تست مجدد
7- نمایش عمومی

موفق باشید

nasimd
December 19th, 2014, 19:13
باسلام
مشکل از سمت شما نیست. مشکل از نحوه کار کردن در ایران هست. شما ایده دارید بسیار عالی. منتها نوع اجرای ایده رو بلد نیستید. سریع در عرض 1 ساعت یک دومین ثبت میکنید و یه هاست میخرید و یه سیستم مدیریت محتوا خدایا به امید تو! بعدش تازه به فکر پرداختن به ایدتون میکنید.
من حتی اگر دفعه اول هم باشه به کامپیوتر دست میزنم سایت شما رو جلوم باز کنن درجا میبندم! ایده ایی که دارید خیلی خوب هست مشابهش رو هم داریم در حال حاضر ولی نوع اجرا به شدت بد هست
اگر میخواهید موفق بشید اول سعی کنید ایدتون رو برای خودتون اجرا کنید ببیند واقعا خودتون خوشتون میاد بعد بیایید اینجا به نمایش بزارید.
5- باگ گیری سیستم
6- تست مجدد
7- نمایش عمومی

موفق باشید

بانظر s.w.a.t کاملاً موافق هستم.

MersadRezvani
December 19th, 2014, 19:49
بله همانطور که s.w.a.t فرمودند اصلا با این روند نمیشه انتظار خوبی داشت !
بهتره چیزایی که چشم ادمو میگیره از همه مهمتر ظاهر سایت درست شه
یکم که نه باید زیاد روش کار شه
ایشاالله موفق شید
قبلا هم این نوع سایتی نبود ؟

mansour207
December 19th, 2014, 20:13
به نظر من برای این ایده شما یا باید سیستم اختصاصی نوشته بشه .
و یا یکی از سیستم های موجود با قالب اختصاصی سازی شده .
به این شکل اصلا جذاب نیست .

hamid53214
December 19th, 2014, 21:19
به نظر بنده یه قالب جالب تر بذارید بهتر از این مورد هست + اینکه اگر مدیریت بشه که هر یک در کدام قسمت قرار بگیرند بهتر هست از اینکه همه به ترتیب تو صفحه اول گذاشته بشند

موفق و باشید

با سلام
از نظر قالب درست میفرمایید
از نظر دسته بندی کم کم پست ها توی دسته بندی های وردپرس قرار میگیرند بعدا با یه قالب اختصاصی نمایش داده خواهند شد.
فعلا سایت در مراحل اولیه و در حال افزایش مطلب و ایندکس میباشد.
در عین حال سئو در حال بهبود هست

Forozan
December 19th, 2014, 23:56
باسلام
5- باگ گیری سیستم
6- تست مجدد
7- نمایش عمومی

موفق باشید

سریع در عرض 1 ساعت یک دومین ثبت میکنید و یه هاست میخرید و یه سیستم مدیریت محتوا خدایا به امید تو!

اینجاشو خوب اومدی:d

ourweb
December 20th, 2014, 00:35
قبلا من میزبان ما رو داشتم مخصوص همین بود ولی بخاطر تحریم ها هاست رو بستن و همه چیز نابود شد ولی به زودی ورژن جدید رو میارم بالا البته اگه شما همکار ها با ما همکاری کنید

hamid53214
December 20th, 2014, 16:57
سلام
قالب جالب نیست!
چطوری باید مشخصات براتون ارسال کنیم؟؟

با سلام
یه مطلب به صورت html تهیه کنید و برای من ارسال کنید
من اونو براتون پست میکنم
میتونید برای دسته بندی های مختلف مطالب بنویسید

مثلا آفر سرور
یا آفر هاست
یا نمایندگی هاستینگ
به همراه اطلاعات سایت یا شرکت یا سرورهاتون

- - - Updated - - -

سریع در عرض 1 ساعت یک دومین ثبت میکنید و یه هاست میخرید و یه سیستم مدیریت محتوا خدایا به امید تو!

اینجاشو خوب اومدی:d

آره جالب بود
ولی این فقط یه شروعه
قرار نیست یه روزه یه سایت توپ بشه
البته دومین قبلا ثبت شده بود
باهاش هاست رایگان یوهاستینگ میدادم

merman
December 20th, 2014, 19:44
سلام
به نظرم ایده خوبیه ولی اگه چند مورد رو هم رعایت کنی یکم ظاهر سایت بهتر میشه
برای تمام پست های آفر هاست و سرور از یک استایل خاص استفاده کن که یکپارچگی داشته باشه
برای این کار هم میتونی بگی مثلا دوستانی که آفر میفرستن نهایت در 2خط شرکت رو معرفی کن به ترتیت مشخصات cpu-ram-hdd و... رو بزنن، که همه چی مرتب باشه
کل مطلب رو هم لازم نیست در صفحه اول نمایش بدی
قالب رو هم کلا اختصاصی بزن
الان هر پستی یه شکلیه و مطالب درهمه وقتی وارد سایت میشی اصا دلت نمیخواد مطلبی بخونی فونت و شکل کلی قالب هم که جای خود داره

!MihanIt!
December 20th, 2014, 21:06
اگه روش کار کنید در آینده ن چندان دور مشهور می شید و میتونید با یک تیم مدیریتی کامل وی آی پی کنید :d
موفق باشید

sht-design
December 20th, 2014, 22:01
با سلام
از نظر قالب درست میفرمایید
از نظر دسته بندی کم کم پست ها توی دسته بندی های وردپرس قرار میگیرند بعدا با یه قالب اختصاصی نمایش داده خواهند شد.
فعلا سایت در مراحل اولیه و در حال افزایش مطلب و ایندکس میباشد.
در عین حال سئو در حال بهبود هست
نمیخوام از کارتون انتقاد کنم ، چون اصل و هدف کارتون درسته اما یه چیز هم هست
شما سایت های اداری رو نگاه کنید ، مثلا سایت نماد اعتماد یا سایت های مهم دیگه وقتی که تازه شروع به کار کردند و خودشونو معرفی کردن بنظرتون از یه قالب ساده استفاده کردند ؟
اونا روی سایت ، ظاهر و کد نویسی هاش کار کردند و بعدش اون رو در معرض عموم قرار دادند
یکی از اشتباهات شما این بود که میخواستین اول سایت رو همینجوری سر هم کنید و در معرض عموم بگذارید بعدش روی ظاهرش کار کنید
البته این نظر من هست شاید بعضی از دوستان بگن چند ماه اول با یه ظاهر ساده کار کنید بعدش واسش طراحی کنید ولی این شکل خوبی رو نشون نمیده برای سایت شما

hamid53214
December 21st, 2014, 00:23
اگه روش کار کنید در آینده ن چندان دور مشهور می شید و میتونید با یک تیم مدیریتی کامل وی آی پی کنید :d
موفق باشید

نظر لطفتونه
ممنونم که منو دلگرم کردین
به زودی از cms اختصاصی استفاده خواهد شد.

anajafi.ir
January 15th, 2015, 08:38
افتتاحیه دایرکتوری هاستینگ ایران (http://11gig.ir/)

با سلام

در این لحظه دایرکتوری هاستینگ ایران (http://11gig.ir/) شروع به کار خود را اعلام میکند.

دوستان وبمستر میتوانند اطلاعات هاستینگ خود را برای قرار دادن دردایرکتوری هاستینگ ایران (http://11gig.ir/) برای ما ارسال نمایند.

سلام انشالله موفق باشی شما میتونی از انجمن ساز ها استفاده کنی
اگر هم که میخوای از وردپرس استفاده کنی بیشتر روی پوسته و دسته بندیت کار کن
یاعلی

jahromweb
January 15th, 2015, 09:07
باسلام
فقط یک خواهشی دارم که کاربران روی این سایت دی داس نکنند! تا الان3 بار شدید اتک زدن هرچند که مهار شده.
باتشکر

hamid53214
January 15th, 2015, 13:05
باسلام
فقط یک خواهشی دارم که کاربران روی این سایت دی داس نکنند! تا الان3 بار شدید اتک زدن هرچند که مهار شده.
باتشکر

با تشکر از آقای تمدن واقعا من نمیدونم چرا واقعا کسی باید یه سایت ساده و نوپا رو دیداس کنه
البته میدونم کار خاصی توش نکردم ولی با سئو و انتخاب کلمات کلیدی در حال بالا اومدن توی گوگل هست
این دامین قبلا به یوهاستینگ وصل بوده و برای اینکه رتبش توی گوگل کم نشه فعلا یه سایت گذاشتم روش
در آینده cms اختصاصی روش میذارم هنوز زوده واسه اتک زدن!

twohost
January 15th, 2015, 20:04
با سلام

با توجه به گفته همكاران عزيزم بهتر نيست شما از ديتالايف استفاده كنيد
هم مديريتش عاليه
هم قالباش شيكن
هم امكانات زيادي داره و هم مشكلات امنيتيشم كمه نسبتا

اينطوري هم موفق ميشيد و هم راتون عاليه

به نظر بنده

moalax
January 15th, 2015, 22:37
با سلام

یک قالب مناسب دایرکتوری برای وردپرس روی سایت اجرا کنید عالی می شود .

ourweb
January 15th, 2015, 22:39
با تشکر از آقای تمدن واقعا من نمیدونم چرا واقعا کسی باید یه سایت ساده و نوپا رو دیداس کنه
البته میدونم کار خاصی توش نکردم ولی با سئو و انتخاب کلمات کلیدی در حال بالا اومدن توی گوگل هست
این دامین قبلا به یوهاستینگ وصل بوده و برای اینکه رتبش توی گوگل کم نشه فعلا یه سایت گذاشتم روش
در آینده cms اختصاصی روش میذارم هنوز زوده واسه اتک زدن!

این خوبه کار ما شده هروز جولوگیری از دی داس روی سایت اصلی نمیدونم کی با ما دشمن هست 24 ساعته دی داس اون هم با 3gb,s بر روی سرور

jahromweb
January 15th, 2015, 23:09
سلام
درمورد دیتالایف هم به نظرم فکر خوبی است
موفق باشید