PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازار موبایل ارومیه

amir-shakh
December 19th, 2014, 11:27
خرید از سایت و منتظر رسیدن محصولم

chatsaz
December 19th, 2014, 11:31
سلام دوستان کسی از ارومیه هست اینجا ؟
من میخوام از یک فروشگاه تقریبا نامعتبر از ارومیه خرید کنم به دلیل قیمت ارزونش
میخواستم بدونم کسی از ارومیه هست که بتونه برام عکسشو بگیره ببینم چه جور جایی؟

خودتون هم دارید میگید نامعتبر بعد میخوایید بخاطر قیمت ارزون ریسک کنید؟

احتمالا شما فروشگاه عمده دات نت رو میگید که تاکید میکنم ازش خرید نکنید تو دردسر میوفتید

tar.gz
December 19th, 2014, 12:21
لطفا اطلاعات بیشتری بدین
اگه با پیک میفرستن من می تونم کمکتون کنم

amir-shakh
December 19th, 2014, 19:31
خودتون هم دارید میگید نامعتبر بعد میخوایید بخاطر قیمت ارزون ریسک کنید؟

احتمالا شما فروشگاه عمده دات نت رو میگید که تاکید میکنم ازش خرید نکنید تو دردسر میوفتید

خرید از سایت و منتظر رسیدن محصولم

tar.gz
December 19th, 2014, 20:15
اون آدرس خ. امینی میشه که بله اکثر موبایل فروشی ها اون طرف هستن

amir-shakh
December 20th, 2014, 10:24
دوستان امکانش نیست کسی برام عکس مغازه اشو بزاره ؟

shayakx
December 20th, 2014, 10:41
بنده از ایشون خرید کردم‌!‌ بعد از ۲ هفته بازی دادن و فرستاده نشدن کالا , به زور شکایت ازشون پولمو پس گرفتم.
به هیچ عنوان تایید نمیشه !

amir-shakh
December 20th, 2014, 12:48
میشه بدونم چه تاریخی خرید داشتین ؟
از کدوم شهرین ؟
این بنده خدا میگه اول ارسال میکنم بعد پول بده

یاشار زوم
December 22nd, 2014, 00:23
سلام

من میخواستم از این بگیرم ولی یکی از دوستانی که تو ارومیه درس میخوند فرستادم اونجا ولی همچین فروشگاهی ندیده. شماره تماس هارو هم جواب نمیدن برای همینمن از شهر خودمون خرید کردم

rezaserver
December 22nd, 2014, 00:34
سلام دوستان کسی از ارومیه هست اینجا ؟
من میخوام از یک فروشگاه تقریبا نامعتبر از ارومیه خرید کنم به دلیل قیمت ارزونش
میخواستم بدونم کسی از ارومیه هست که بتونه برام عکسشو بگیره ببینم چه جور جایی؟

سلام.
شرمنده .
از ماکو ام.

amir-shakh
December 22nd, 2014, 16:39
دوستان حرفاشون خیلی عجیبه یکی میگه اصلا فروشگاهی اونجا نبوده
در صورتی که تو سایت دیگه بنده خدایی میگفت فروشگاه بزرگی و تقریبا جای بازار موبایل ارومیه اس

یا میگن تلفنشون و جواب نمیدن در صورتی که من خودم به شخصه با شماره های مختلف 1 ماهه دارم بهشون میزنگم و راحت جواب و لیست قیمت ارسال کردن

Lopez
December 22nd, 2014, 17:02
در مورد این سایت به شما توصیه میکنم عجله نکنید.فیدبک هاشو در گوگل دنبال کنید. ببینیددر موردش چی میگن!
ضمناً:
در صورت تمایل شما میتوانم گوشی های مورد نیاز شما را با قیمت بانه به شما عرضه کنم

موفق باشید.

یاشار زوم
December 22nd, 2014, 17:11
در صورتی که تو سایت دیگه بنده خدایی میگفت فروشگاه بزرگی و تقریبا جای بازار موبایل ارومیه اس

یا میگن تلفنشون و جواب نمیدن در صورتی که من خودم به شخصه با شماره های مختلف 1 ماهه دارم بهشون میزنگم و راحت جواب و لیست قیمت ارسال کردن

منظور من این بود که همچین فروشگاهی اونجا نبود . دوستان دیگه درست میگن اونجا بازار موبایله
شماره تماس هم جواب نمیدادن..

Netfollower
December 22nd, 2014, 17:22

شما که مطمئنید چرا نظر میخواهید؟
یا به حرف دیگران تکیه کنید یا اگر اینده انتخابتان برایتان اهمیت دارد
لطف کنید و خودتان تحقیق کنید
اینجا انجمن وب هاستینگ تاک است عزیز نه سایت مشاوره ازدواج و خرید و تحصیل و.... : )

amir-shakh
December 22nd, 2014, 19:07
در مورد این سایت به شما توصیه میکنم عجله نکنید.فیدبک هاشو در گوگل دنبال کنید. ببینیددر موردش چی میگن!
ضمناً:
در صورت تمایل شما میتوانم گوشی های مورد نیاز شما را با قیمت بانه به شما عرضه کنم

موفق باشید.

ممنون در صورت امکان لطفا قیمت اپل 6 64 گیگ و اس 3 سامسونگ و لطف کنین برام

Lopez
December 22nd, 2014, 22:41
ممنون در صورت امکان لطفا قیمت اپل 6 64 گیگ و اس 3 سامسونگ و لطف کنین برام

قیمت روز متفاوت است اما اختلاف قیمت بانه با سایر نقاط بین 100 تا 150تومان است.

vpsmad
December 24th, 2014, 22:00
در مورد این فروشگاه چیز خاصی نمیدونم خواستید با بنده در تماس باشید میتونم تقدیم کنم .

amir-shakh
December 24th, 2014, 22:42
در مورد این فروشگاه چیز خاصی نمیدونم خواستید با بنده در تماس باشید میتونم تقدیم کنم .

عزیز دل چی رو میتونی تقدیم کنی دقیقا ؟

- - - Updated - - -

سلام
به هیچ وج واسه 100 تومن ارزونتر از سایت: mobocenter.com و sanatel.net خرید نکنید که کلاهبرداری محضه.

رو چه حسابی
شما اولین پستت میای همچین حرفی میزنی؟

- - - Updated - - -

قیمت روز متفاوت است اما اختلاف قیمت بانه با سایر نقاط بین 100 تا 150تومان است.

لطفا شماره و یا آدرس سایتی بدین برای بررسی
و نحوه ی خرید و توضیح بدین
ممنون

amir-shakh
December 24th, 2014, 23:33
چه ربطی به اولین پست داره - من خرم که اومدم بگم سرت کلاه نره - رو حساب اینکه 22 روزه 1.800 واسه یه ایفون به حسابشون واریز کردم - 5بار کد رهگییری الکی دادن سر اخر معلوم شد که ارسال نکردن و هربار به دروغ گفتن مشکل از اداره پست بوده - الانم میگن پولو میدیم اما نمیدن و همش امروزو فردا میکنن - من میخوام به پلیس فتا شکایت کنم ازشون - اگه شمام می خوای قوربونی بشی بروووو بخر

اخه برادر من به من دارن میگن اول ارسال میکنیم موقع که رسید پولش و بده ؟!
من فقط میترسم اصل نباشه وگرنه چه جوری میخواد پولمو بخوره ؟؟؟

aryansaman
December 25th, 2014, 00:45
اخه برادر من به من دارن میگن اول ارسال میکنیم موقع که رسید پولش و بده ؟!
من فقط میترسم اصل نباشه وگرنه چه جوری میخواد پولمو بخوره ؟؟؟

اگه اینجوره بگووو باشه - ولی گمون نکنم - چون به بهانه های مختلف میپیچونن - جالبه که جدیدا میگن فروش خرده و تکی نداریم چون اداره پست گیر میده از مرز اومده برگشت میزنه!؟!تروخدا ببین حرفوو
اگه واقعا بعد از دریافت جنس و تست کالا قبول میکنن واریز کنید مبلغ رو، بخرید در غیر این صورت نه - من که 22 روزه کارم یکسره شده زنگ زدن و جنگ اعصاب باهاشون

Lopez
December 25th, 2014, 09:19
لطفا شماره و یا آدرس سایتی بدین برای بررسی
و نحوه ی خرید و توضیح بدین
ممنون
کار بنده ارسال بصورت خرد نیست.اما در صورتی که واقعاً مایل به خرید گوشی هستید اطلاعات تماس + مدل دقیق گوشی رو اعلام کنید تا در صورت ,تمایل شما از طریق پست پیشتاز یا به گونه های دیگر , اقدام به ارسال کنم.

amir-shakh
December 25th, 2014, 23:31
اگه اینجوره بگووو باشه - ولی گمون نکنم - چون به بهانه های مختلف میپیچونن - جالبه که جدیدا میگن فروش خرده و تکی نداریم چون اداره پست گیر میده از مرز اومده برگشت میزنه!؟!تروخدا ببین حرفوو
اگه واقعا بعد از دریافت جنس و تست کالا قبول میکنن واریز کنید مبلغ رو، بخرید در غیر این صورت نه - من که 22 روزه کارم یکسره شده زنگ زدن و جنگ اعصاب باهاشون

یک سوالی برام پیش اومده شرمنده
چرا با یه هواپیما یا چیزی نمیرید حضوری اونجا و پولتون و یا گوشی بگیرید ؟
بلاخره یه ابروریزی یا همونجا با یه پلیس ....

- - - Updated - - -

کار بنده ارسال بصورت خرد نیست.اما در صورتی که واقعاً مایل به خرید گوشی هستید اطلاعات تماس + مدل دقیق گوشی رو اعلام کنید تا در صورت ,تمایل شما از طریق پست پیشتاز یا به گونه های دیگر , اقدام به ارسال کنم.

من یه آیفون 6 64 گیگ میخوام لطفا اول قیمتتون و اعلام بکنید آخه دیروز با دوستمون در سایت madshop صحبت کردم قیمت تو سایتشون 250 زیر فی مشهد بود وقتی حرف زدم متوجه شدم لیست قدیمی و قیمت جدیدشون 40 ت زیر فی مشهد بود که میگفت 10 ت هزینه ارسال و 4 5 روزه میرسه ؟ خب به خاطر 30 هزارتومان در 3 میلیون کسی باید دیونه باشه که اینترنتی خرید کنه !!!
البته به نظر من اینجوری
به دوستان توهین نباشه

vpsmad
December 26th, 2014, 01:14
من یه آیفون 6 64 گیگ میخوام لطفا اول قیمتتون و اعلام بکنید آخه دیروز با دوستمون در سایت madshop صحبت کردم قیمت تو سایتشون 250 زیر فی مشهد بود وقتی حرف زدم متوجه شدم لیست قدیمی و قیمت جدیدشون 40 ت زیر فی مشهد بود که میگفت 10 ت هزینه ارسال و 4 5 روزه میرسه ؟ خب به خاطر 30 هزارتومان در 3 میلیون کسی باید دیونه باشه که اینترنتی خرید کنه !!!
البته به نظر من اینجوری
به دوستان توهین نباشه

اولا بنده براتون توضیح دادم لیست تو قسمت آخرین اخبار گذاشتیم چون نمیرسم 100 مدل گوشی رو با وجود نوسان ارز هر روز قیمت آپدیت کنم!! دوما بنده کی گفتم 4- 5 روز طول میکشه برسونم آرشیو یاهو موجوده من همون روز که جنس برای مشتری میفرستم عکس از فیش ارسالی و شماره رهگیری میدم دست مشتری برای مشتری بیمه میکنم که همون بیمه 5 تومان هزینه بیشتر میشه ولی از جیبم میدم چون میخوام مطمئن برسه دست مشتری و این به پست برمیگرده ما پیشتاز فرستادیم نهایت 2 روزه رسیده و تیپاکس هم 1 روز !!و ثالثا بنده قیمت روز گوشی رو دادم بهت که 40 تومان زیر قیمت بازار بود دیگه کاری ندارم مشهد چقد قیمت دادن قرار نیست چون نسبت به مشهد فرق آنچنانی نداره بیام مال خودم رو مفت بدم در ضمن بنده همکار موبایل فروش میخواستم معرفی کنم که جنس از ایشون تحویل بگیرین که از ما تهیه میکنن ولی شما اصلا اسمشونم نپرسیدین و نذاشتین بگم گذاشتید رفتید!! و در آخر سایت بنده نماد اعتماد داره و نیازی نمیبینم بیام با وجود مشخصات و هویت دروغ تحویل مشتری بدم و هدفم کسب درآمده تا کلا-ه برداری چون آدم بایست دیونه باشه با وجود داشتن نماد بیاد حماقت کنه !!

Lopez
December 26th, 2014, 01:36
یک سوالی برام پیش اومده شرمنده
چرا با یه هواپیما یا چیزی نمیرید حضوری اونجا و پولتون و یا گوشی بگیرید ؟
بلاخره یه ابروریزی یا همونجا با یه پلیس ....

- - - Updated - - -

البته به نظر من اینجوری
به دوستان توهین نباشه

برادر ؛ من خیلی جدی عرض کنم به شخصه 1% ریسک ببینم اون کارو انجام نمیدم:) شنبه قیمت رو ارسال میکنم مایل بودید بگید. چون واقعاً چیز با ارزشی نیست بخوام روش بحث کنم :)

موفق باشید

milosfamous
December 26th, 2014, 19:46
اگه ادرس دقیقی ازش داشتم که میرفتم حتما - اون ادرس سایت هم الکیه - یکی از دوستامو فرستادم رفته بود که بعنوان مشتری ادرسشو گیر بیاره و ببینتش که پیچونده بودش - مطمعن باش اگه ادرسی ازش داشتم میرفتم تیکه تیکه ش میکردم - جدیدا هم متوجه شدم شرکتی در کار نیست الکیه
سلام
اینها کلاهبردار هستند. مدت تقریبا یک ماه هست که پول منو گرفتند و جنس نداده اند.
روش کارشون به این شکل هست که موبایل رو ارزونتر در سایتشون اعلام می کنند تا خریدار ترغیب بشه. پول رو به حسابشون که واریز میکنی یه پاکت یا بسته ای که هیچ چیزی توش نیست رو به آدرس اشتباهی در شهر خریدار ارسال میکنند و کد پیگیرش رو به خریدار اعلام میکنند تا خیالش راحت باشه ولی چون آدرس اشتباه هست فوری از اداره پست شهر خریدار برگشت میخوره ارومیه و خریدار رو چندبار با این روش معطل میکنند که خودتون آدرس رو اشتباه دادید و یا اینکه همکارمون اشتباه آدرس رو نوشته و غیره. بعد که مشتری کلافه میشه و میگه پولم رو برگردونید دیگه به تلفن هاش جواب نمیدن. قبلا چون کلاهبرداری کردند خودشون هم حساباشون بسته شده و از حساب خواهرشون و یک خانم دیگه که احتمالا نسبتی باهاشون داره، استفاده میکنند. من که پول رو به حساب خانمی که فامیلیش با کلاهبردارها یکی هست ارسال کردم. البته من دیگه همه ریز و جزییاتشون رو درآوردم و انشاالله دیگه به این شکل از کسی کلاهبرداری نخواهند کرد. لطفا فقط از سایت هایی که نماد اعتماد الکترونیکی دارند خرید کنید و گول قیمت پایین تر رو هم نخورید که اغلب دام هست.

amir-shakh
December 28th, 2014, 18:21
برادر ؛ من خیلی جدی عرض کنم به شخصه 1% ریسک ببینم اون کارو انجام نمیدم:) شنبه قیمت رو ارسال میکنم مایل بودید بگید. چون واقعاً چیز با ارزشی نیست بخوام روش بحث کنم :)

موفق باشید

همچنان منتظر قیمت شما می باشم

ram444
January 16th, 2015, 16:31
داداش میشه واسه منم قیمت بگیرین من مغازه دارم عمده میخوام

- - - Updated - - -

کار بنده ارسال بصورت خرد نیست.اما در صورتی که واقعاً مایل به خرید گوشی هستید اطلاعات تماس + مدل دقیق گوشی رو اعلام کنید تا در صورت ,تمایل شما از طریق پست پیشتاز یا به گونه های دیگر , اقدام به ارسال کنم.داداش میشه واسه منم قیمت بدین من مغازه دارم عمده میخوام

alibayati
January 17th, 2015, 13:15
سلام بچه ها تور خدا هر کس این پیامو میبینه share کنه بقیه دوستان فریب نخورن من خودم موبایل فروشم تو مشهد با این بنده خدا یه دو هفته ای تماس داشتم ولی ریسک نکردم و پول رو اول براش نریختم . یک پرواز چارتر گرفتم برا ارومیه وقتی رسیدم زنگ زدم که من دارم میام مهاباد از اینجا به بعد متوجه دروغگویی های این آدم شدم گفت نیا و برو استراحت کن و فردا تو ارومیه میبینمتو تو ارومیه دفتر دارم و... اقا ما رفتیم یک جا استراحت کردیم صبح از ساعت 9 زدم بیرون 2 منطقه موبایل فروش تو ارومیه خیابون باکری و مدرس و دوتاشو زیر و رو کردم مغازه به مغازه خیلی جالب بود اولا که این آقا رو هیچکس نمیشناخت اونجا نه بنکدارا نه فروشنده ها دوما قیمتا تو ارومیه و مهاباد و پیرانشهر اختلاف قیمتش با اینجا نهایت 30 تومان بود نه صد تومن . اقا سرتون رو درد نیارم ساعت 11 صبح که زنگ زدم بش بعد از کلی ادا اظوار و .. ادرس یه مغازه کوچیک تو ارومیه رو داد که سه ماهه باز شده و تق و لق میاد در مغازه و حتی همسایه هاشم از این بنده خدا اطلاعاتی نداشتن و میگفتن فک میکنیم این مغازه سوری باشه و کارشون ی چیز دیگه. من رفتم مغازه اولا من فهمیدم شخصی به نام عبدی وجود خارجی نداره و ادمی با فامیل خانی کارگردان و تهیه کننده و همه کاره این فیلم این خانی نام که صداش به شدت به عبدی که من حتی موفق به دیدنش نشدم بود خیلی از عبدی حمایت می کرد و .. ولی هر کار کردم جا و مکانش و بم نشون نداد و آدرسشون تو مهابادم الکیه و دروغ. وقتی ام ازش خواستم که شماره حسابشو بده تا چک کنم و ازش خرید کنم تا همونجا با خودم بیارم گوشی هارو هزار تا بهونه و اورد ناراحت شد و قیافه حق به جانب گرفت و گفت من با حساب خانمم کار می کنم نه به من گوشی داد نه داشت که بده تو مغازه کارتوون خالی بود و بس . تو رو خدا share کنید کسی گول این ادمایی که اینقدر راحت دروغ میگن و کلاهبردار و کلاش اند رو نخورن.

asrhosting
January 17th, 2015, 15:11
بهتره همیشه از جای مطمئن خرید کنید .
امروز از دیجی کالا خرید کردم جایی که حداقل میدونم مطمئن هست :
http://www.digikala.com

behrooz_iri
January 22nd, 2015, 21:41
ایشون کاملا کلاه بردار تشریف دارند و اگه خود آقای صابر خانزاده (یا به قول دوستمون خانی ) نباشند قطعا ارتباط نزدیکی با ایشون دارند در کل توی تمام ایران قیمت عمده فروشی بیش از 20-30 هزار تومان اختلاف قیمت نداریم

behrooz_iri
June 12th, 2015, 16:20
اول دو تا معذرت خواهی بکنم
1-بالا آوردن تاپیک خاک خورده
2-تقریبا بی ارتباط با انجمن

احتمالا تمام دوستان از محتوای این تاپیک اطلاع دارند و شاید خیلی هاتون آقای صابر خانزاده رو بشناسید omdeh.net و بعد mobocenter که چقدر کلاه برداری کرد و چه شد متاسفانه ایشون باز هم با وب سایت جدید sanatel.net وارد شدند اولش شاید اینگونه نیاد ولی با یه سرچ توی نت میتونید بفهمید که متاسفانه خودشه و همون خانومی که از طریق حسابش در موبوسنتر کلاه برداری میکرد ( و به دروغ میگفت خواهرشه-با فرض درست بودن آخه کدوم آدم عاقلی میاد با شماره حساب خواهرش کار کنه ؟ ) صاحب نماد الکترونیک هست (عبدی بنهق)

دو سه روز پیش تماس گرفتم همین شماره ارومیه که میگفت واگذار شده و متاسفانه شماره تهران هم فقط یه شماره مجازی هست که برخی شرکت ها به عنوان دفتر همراه میفروشند (استعلام شده)

حالا همه اینها به کنار بازم افتاده به تبلیغات گسترده
http://emalls.ir/
سمت راست وسط

http://www.mobile.ir/

سمت راست وسط

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_samsung-galaxy-s3-neo-i9300i~id~129584

و باز هم قیمت های عجیب و وسوسه کننده

این موارد عرض شد چون دیدم اگه کسی اسم این سایت رو سرچ کنه این تاپیک میاد

ارادتمند