PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از دو ورژن 5.3.29 و 5.4 پی اچ پی در سی پنل

mohammad-gha
December 18th, 2014, 17:08
سلام دوستان من میخوام از دو ورژنی که گفتم استفاده کنیم توی سی پنل ها ، سرور وب سرورش لایت اسپیده و کلاد لینوکس هم استفاده شده
بنظر شما از کلود انجام بشه 2 ورژنه کردن یا از جایی دیگه و آیا امکان استفاده از دو ورژن در لایت اسپید وجود داره؟
اگر هست لطف برای انجام راهنمایی کنید

jaheshserver
December 18th, 2014, 17:37
کلود لینوکس اگر نصب دارید که خیلی راحت هر هاست قابلیت انتخاب ورژن php را خواهد داشت
php selector

mohammad-gha
December 18th, 2014, 17:43
تشکر عزیز این امکان روی هاستا غیرفعاله از کجا فعالش کنم کدوم قسمت؟

mobinhost.in
December 18th, 2014, 18:02
دوست عزیز باید کلود لیتوکس رو روی سرر نصب کنید

بعد از تایم تریال ماهانه باید هزینه لایسنس رو بدهید تا این امگان فراهم باشد

mohammad-gha
December 18th, 2014, 18:07
لایسنس دارم برادر 1 ساله دارم لایسنس میگیرم براش ، نوشته غیرفعاله از whm باید فعال بشه

novin-web
December 18th, 2014, 19:22
سلام
بهترین گزینه کلود لینوکس هست جناب ولی
اگر نمیخواید هزینه کنید از این هم میتونید استفاده کنید
https://www.nixtree.com/ntphp.php

api
December 18th, 2014, 19:49
در صورت نیاز به کانفیگ کامل کلاد لینوکس با هزینه مناسب در خدمتتون هستم

secureconfig
December 20th, 2014, 13:23
در صورت نیاز به کانفیگ کامل کلاد لینوکس با هزینه مناسب در خدمتتون هستم
سلام.
توصیه میکنم مجددا قوانین را مطالعه نمایید - ارائه افر در بخش اموزشی مجاز نمی باشد !

سلام دوستان من میخوام از دو ورژنی که گفتم استفاده کنیم توی سی پنل ها ، سرور وب سرورش لایت اسپیده و کلاد لینوکس هم استفاده شده
بنظر شما از کلود انجام بشه 2 ورژنه کردن یا از جایی دیگه و آیا امکان استفاده از دو ورژن در لایت اسپید وجود داره؟
اگر هست لطف برای انجام راهنمایی کنید
سلام.

php selector را باید نصب کنید و از بخش تنظیمات lve فعالش کنید - دقت کنید حتما باید cagefs فعال شده باشد تا php selector کار کند !

موفق باشید./

lkmew
December 23rd, 2014, 13:07
اگه بخوایم هم php5.2 نصب بشه و هم php 5.3 چی؟ از طریق php selector یا کلود لینوکس میشه؟

secureconfig
December 23rd, 2014, 13:07
اگه بخوایم هم php5.2 نصب بشه و هم php 5.3 چی؟ از طریق php selector یا کلود لینوکس میشه؟
بله امکان پذیر هست.

lkmew
December 23rd, 2014, 13:40
بله امکان پذیر هست.

php selector از لحاظ فنی یا امنیتی مشکلی برای سرور پیش نمیاره؟
طبیعتا ورژن php 5.2 مشکلاتی داره. اونوقت این مشکلات فقط گریبانگیر سایتی میشه که از طریق php selector این ورژنو برا خودش فعال کرده یا کل سرور را تحت تاثیر قرار میده؟

secureconfig
December 23rd, 2014, 13:43
php selector از لحاظ فنی یا امنیتی مشکلی برای سرور پیش نمیاره؟
طبیعتا ورژن php 5.2 مشکلاتی داره. اونوقت این مشکلات فقط گریبانگیر سایتی میشه که از طریق php selector این ورژنو برا خودش فعال کرده یا کل سرور را تحت تاثیر قرار میده؟
خیر مشکل امنیتی ای به وجود نمی اورد مگر مشکلاتی که این نسخه از php داشته باشد.
فقط برای سایتی که از این ورژن استفاده کند اعمال میشود.

موفق باشید./

behta
December 25th, 2015, 03:33
آیا این افزونه از لحاظ امنیتی مشکل دارد ؟؟

https://www.nixtree.com/ntphp.php

یکی از متخصصان در زمینه کانفیگ گفت : پلاگی فوق مشکل امنیتی دارد بدلیل نصب چند نسخه php و پیشنهادنمیگردد اگر حتما نیاز به این مسئله دارید کلود لینوکس و امکان php selector پیشنهاد میگردد