PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دات نت ارزش داه؟

Admin-D
December 18th, 2014, 15:48
دات کام و دات آی آر دست یه کسی هست که سایت بسیار معروفی هم روش داره و داره فعالیت میکنه
بنظراتون ارزش داره روی دات نت اون وقت گذاشت؟ زمینه کاری کاملا متفاوت هست
در آینده به نظرتون مشکلی به خاطر اشتباه بعضی کاربرا ایجاد نمیکنه؟ مثلا میخواد بیاد سایت من بره دات کامش
نظرتون رو بگید
راستی دو تلفظی هست و باید هر دو رو بگیرم اون هم هر دو دامنه کام و هر دو دامنه آی آر گرفته

TheEnnd
December 18th, 2014, 16:32
اگه خیلی به دامنه علاقه دارید بگیرید چون بعدا پشیمون میشین میگین کاش اینو میگرفتم اگه نه که دنبال بهترش باشین

hannah
December 18th, 2014, 17:04
معمولا وقتی اسم یه سایت یکی میدونه پسوندشو یادش میده اولین چیزی که میزنه دات کامه !

shahab-f
December 18th, 2014, 17:06
دنبال برندی که هست نرید روی برند دیگری تمرکز کنید.

hfiroozib
December 18th, 2014, 17:18
دات کام و دات آی آر دست یه کسی هست که سایت بسیار معروفی هم روش داره و داره فعالیت میکنه
بنظراتون ارزش داره روی دات نت اون وقت گذاشت؟ زمینه کاری کاملا متفاوت هست
در آینده به نظرتون مشکلی به خاطر اشتباه بعضی کاربرا ایجاد نمیکنه؟ مثلا میخواد بیاد سایت من بره دات کامش
نظرتون رو بگید
راستی دو تلفظی هست و باید هر دو رو بگیرم اون هم هر دو دامنه کام و هر دو دامنه آی آر گرفته

چند هزار تومن ارزش نداره و بگیر
من خودم یه دات آی آر خالی بود چهار شنبه معطل کردم و نخریدم و گفتم شنبه میخرمش شتبه اومدم بخرم دیدم یکی دیگه خریدش
دامنه آنچنان هزینه نداره که بگی میخاد ضرر کنه و پولم بره ، پوله یه ناهاره بخر و شک نکن

Admin-D
December 18th, 2014, 20:25
نه بابت هزینه نیس بابت وقت گذاشتن روی یه اسمه هست
اون سایته معروفه ولی ما یه کاری دیگه میخوایم بکنیم
آقا هر چی اسم هست یا طولانیه یا یکی ثبتش کرده یا یکی گذاشته برای فروش
موندم چیکار کنم؟

barez
December 18th, 2014, 23:00
دوست من اگه میخوای برندبشی بهتره یکتاباشی.دامنه ای بگیر که اسمش نباشه توسایرپسوندها.

تجره شخصیم هست ویه دامنه خریدم دات کام.یکی دیگه آی آرش رو داشت همه میرن توسایت اون اشتباهی..

Arminit
December 18th, 2014, 23:10
سلام

دوست عزیز نظر منم اینه که بخر دامنه رو و 2 تا انتخاب داری. یکی اینکه شما میتونی رو این دامنه کار کنی و یه درامدی ازش کسب کنی که اون دوستمونم گفت معمولا همه com. میزنن اول

اما پیشنهاد بهتر اینه که دامنه رو ثبت کنی و فقط دامنه رو بعد از چندوقت بفروشی و سود خوبی میکنی

info@gatfa.ir

سرزمین
December 19th, 2014, 10:24
به نظر من شما روی یه اسم دیگه حساب باز کن بذار این برند مال فرد مقابل باشه.

almanwebhost
December 19th, 2014, 10:33
یه برند جدید پیدا کنید
که هم تلفظش راحت باشه تو یاد مشتری یا کاربر بمونه
و هم اینکه کپی نباشه که اذیت شید چون گاهی اوقات پیش میاد مشتری جا به جا میشه .... و صد ها مشکل دیگه

Admin-D
December 19th, 2014, 14:55
پس با این اوصاف کلا بیخیال بشم چون دیگه دامنه ای نیست یا خیلی قبلترها گرفتنش یا خیلی طولانی میشه یا گذاشتن برا فروش