PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مورد kvm

roozbeh837
December 18th, 2014, 09:57
با سلام خدمت دوستان بنده یه سرور اختصاصی از هتزنر المان دریافت کردم.حالا میخوام ایزو های مورد نظر رو داخل سرور اوکی کنم و اقدام به نصب ایزو ها کنم. از دوستان کی میتونه راهنمائیم کنم این مورد رو چطور اوکی کنم و چطور مراحل دریافت و اپلود کردن به مسیر معین سرور اختصاصی رو بهم بگه

majidisaloo1
December 18th, 2014, 10:00
برای کنترل پنل سلوس وی ام :
داخل مستر خودتان در دایرکتوری
/home/solusvm/kvm/iso
اگر اشتباه نکنم دانلود بکنید و درکنترل پنل مستر برید و ایزو را اضافه بکنید بعد از اضافه کردن
از قسمت media sync از مستر خودتان به slave مربوطه اون ایزو رو انتقال بدهید
بعد از انتقال کامل میتوانید استفاده نمایید

novin-web
December 18th, 2014, 10:00
سلام
به ساپورت درخواست لارا بدید
البته چون kvm میخواید از خود روبات میتونید سنتوس رو نصب کنید و بعد کانفیگ کنید.

Yas-Host
December 18th, 2014, 10:11
با سلام خدمت دوستان بنده یه سرور اختصاصی از هتزنر المان دریافت کردم.حالا میخوام ایزو های مورد نظر رو داخل سرور اوکی کنم و اقدام به نصب ایزو ها کنم. از دوستان کی میتونه راهنمائیم کنم این مورد رو چطور اوکی کنم و چطور مراحل دریافت و اپلود کردن به مسیر معین سرور اختصاصی رو بهم بگه

از بخش media تمپلیت های سنت او اس رو میتونید دانلود کنید

برای ویندوز هم /var/virtualizor/iso نصب کنید بصورت دستی و template بسازید

یا هم با پرداخت هزینه تمپلیت های ویندوزی و ... رو تهیه کنید .

roozbeh837
December 18th, 2014, 11:11
ایا آموزش خاصی در این زمینه هست که به صورت تصویری یا به صورت کامل توضیح داده شده باشه.

- - - Updated - - -

داخل media قسمتOS Templates Browser باید اوکی کنم؟ این موارد تمپلیت های اماده و کامل هستن؟

roozbeh837
January 1st, 2015, 10:08
دوستان یه مورد هستش الان ایزو رو اوکی کردم الان که میخوام وی پی اس بسازم ویندوز و ایزو ویندوز رو بوت میکنم موقع نصب این ارور رو میده

The following errors were found :
There was an error in setting the Root Password of the new VPS

LIAN2
January 1st, 2015, 11:30
دوستان یه مورد هستش الان ایزو رو اوکی کردم الان که میخوام وی پی اس بسازم ویندوز و ایزو ویندوز رو بوت میکنم موقع نصب این ارور رو میده

The following errors were found :
There was an error in setting the Root Password of the new VPS

خطا مشخص هست دیگه..
یک رمز دیگه برای vm وارد کنید.