PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سیستم برای ایجاد سایت چیست؟

psfa
December 17th, 2014, 23:48
سلام به همگی هسته نباشید
لطفا از روی تجربه پاسخ بدین که بهترین سیستم چی هست از نظر سئو و کارایی؟ سیستم های غیر رایگان بیشتر مد نظرمه که خیلی بهترن همیشه
در رابطه با وردپرس هم شنیدم این وردپرسی که خیلی سایت های بزرگ استفاده میکنن توسط برنامه نویس خودشون بهینه سازی شده هست کاملا و فرق داره با وردپرس معمولی
وردپرس خودش اسکریپت فروشی نداره که خیلی بهینه تر باشه؟
چند تا اسکریپت ایرانی هم دیدم که سایت های نسبتا بزرگ تفریحی ازش استفاده میکنن اونا چه طوره؟ البته برای سایت تفریحی نمیخوام و برای سایت دیگه ای هست

- - - Updated - - -

??

- - - Updated - - -

دوستان کسی تجربه ای نداره تو این زمینه؟

mizban97
December 17th, 2014, 23:56
وردپرس در حال حاظر بهترین سیستم و مدیریت محتوای جهان هست!!
به پای هیچ سیستمی نمیرسه تقریبا 80% سایت های موجود در نت دارن از وردپرس استفاده میکنن...!!!

psfa
December 18th, 2014, 00:17
وردپرس در حال حاظر بهترین سیستم و مدیریت محتوای جهان هست!!
به پای هیچ سیستمی نمیرسه تقریبا 80% سایت های موجود در نت دارن از وردپرس استفاده میکنن...!!!

بله همون طور که گفتین خیلیا استفاده میکنن اما من میخوام خاص تر و قوی تر باشه واسه پیشی گرفتن درست از بقیه
نه خرید پاپ آپ و فرستادن آی پی واسه الکسا و این چیزا
خیلی از سایت های بزرگ از وردپرس یا وردپرس معمولی استفاده نمیکنن و از سیستم های vip استفاده میکنن که لایسنسشو میخرن میخوام بدونم چی از همه بهتره

mobinhost.in
December 18th, 2014, 00:19
دوست عزیز از این دست سوالات در انجمن بسیار هست

در جواب باید بگوییم همه خوبن بسته به نیاز شما هر کدام ممکن هست بهتر باشد

ببینید مثلا برای سایت های که جنبه بلاگی دارند ورد پرس بهتر هست
برای سایت هایی که چنبه شرکتی و رسمی دارند چوملا

و ....
سرچ کنید گم نیست نظرات دوستان

psfa
December 18th, 2014, 00:25
دوست عزیز از این دست سوالات در انجمن بسیار هست

در جواب باید بگوییم همه خوبن بسته به نیاز شما هر کدام ممکن هست بهتر باشد

ببینید مثلا برای سایت های که جنبه بلاگی دارند ورد پرس بهتر هست
برای سایت هایی که چنبه شرکتی و رسمی دارند چوملا

و ....
سرچ کنید گم نیست نظرات دوستان
سلام
بله از این جور بحث های ابتدایی رو خودم واردم اما سوال من این نیست که بین این سیستم های رایگان کدوم بهترن . من خودم برای هر سایتی وردپرس رو قبول دارم
اما سیستم اختصاصی تر و بهینه تر مد نظرم هست که غیر رایگان باشه( ترجیحا هم خارجی)
مثل همین vb که لایسنسشو بخری خیلی بهتره

sor
December 18th, 2014, 00:47
سلام خدمت دوست گرامی
فک کنم به لینک زیر مراجع کنید تا حدی میتونه پاسخگوی جوابتون باشه

لینک : http://www.webhostingtalk.ir/f41/131136/

justfilm
December 18th, 2014, 00:57
فقط وردپرس

psfa
December 18th, 2014, 00:59
ممنون از همه دوستانی که شرکت میکنن اما بازم تاکید میکنم منظورم این نیست بین سیستم های رایگان کدوم بهتره :((

majid1f
December 18th, 2014, 01:53
برای چه هدفی و چه نوع سایتی?

mahdiazarnia
December 18th, 2014, 02:01
با سلام
بهترین مدیریت محتوایی که دیدم تا حالا
Movable Type - Content Management System, Blog Software & Publishing Platform (http://www.movabletype.com/)
هست ، بررسی کنید امکانات رو ببینید ، درضمن یکی از بهترین امکانات این سیستم استاتیکش هستش

masooumi
December 18th, 2014, 03:19
دروپال را هم جدی بگیرید...

مناسب ترین تعریف برای دروپال : دریایی از کارایی که با تواضع کامل خود را یک قطره معرفی می‌کنه

psfa
December 18th, 2014, 10:25
برای چه هدفی و چه نوع سایتی?
در حدود سایت دانلود

- - - Updated - - -

با سلام
بهترین مدیریت محتوایی که دیدم تا حالا
Movable Type - Content Management System, Blog Software & Publishing Platform (http://www.movabletype.com/)
هست ، بررسی کنید امکانات رو ببینید ، درضمن یکی از بهترین امکانات این سیستم استاتیکش هستش
سلام ممنون
اما این سیستم واقعا خیلی سر تره از وردپرس؟ اخه مبلغش برام زیاده حدود 1.7 میلیون میشه که من نهایت 600 700 میتونم برای cms بدم