PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت بلاگ تو وب با همه اسکریپت ها

php.online
December 17th, 2014, 18:52
فروش سایت بلاگ تو وب با همه اسکریپت ها
سلام به علت گرفتاری های زیاد و مشغله کاری نمیتونم روش کار کنم
همه دوستان بلاگ تو وب رو میشناسن. شما توی هرجایی تو نت بپرسی انتقال وبلاگ به وردپرس غیر ممکن هست کسی بلاگ تو وب رو معرفی نکنه
براش هیچ تبلیغی هم نمیشه. کسی واقعا روش کار کنه روزانه بالای 30 تومان درامد خواهد داشت
دامنه به همراه همه افزونه های انتقال وبلاگ به وردپرس فروم رزبلاگ به ویبولتین و تبدیل نیوک و دیتالایف به وردپرس به همراه اموزش استفاده برای از بین نرفتن لینک ها واگذار میشه
اینم بگم به درد کسایی که با وردپرس و پی اچ پی اشنایی ندارن هم نمیخوره.
ادرس www.blogtoweb.ir (http://www.blogtoweb.ir)
توضیحات تکمیلی
قیمت پایه یک میلیون تومان
بازدیدش سایت خدماتی هست مهم نیست. مهم اسمشه که برند شده در زمینه تبدیل وبلاگ
درامد ماه قبل هم قابل توجه نبوده . همونطور که گفتم فرصت کافی برای رسیدگی بهش ندارم. این هم کاری هست که نیاز به پشتبانی برای سوالهای پیش از خرید داره.
نمونه کارهای بزرگی هم باهاش انجام شده که اگر خواستین تعدادی رو پیام خصوصی بدین براتون میفرستم.
نظرات مشتری ها رو هم ازشون بپرسین برای کیفیت خدمات
من هیچ تبلیغی براش نمیکنم حتی شماره تماس هم براش توی سایت ندارم. کسی که واقعا روش وقت بزاره روزانه یک سفارش حتمی هست
اسکریپت هاشو هم خودم برنامه نویسی کردم. برای همین میخوام فقط به یک نفر بفروشم که توی نت منتشر نشه وگرنه هر کدوم رو 50 هم بزارم بیش از این برام درمیاد
قابلیت های برنامه :
1.انتقال همه سیستم های وبلاگی دهی به وردپرس بدون از بین رفتن لینک ها.(پست- تاریخ- برچسب- موضوع - ادامه مطلب)
2.انتقال تصاویر داخل مطالب روی هاست مشتری (آپلود و جایگزنی )
3.انتقال نظرات و کاربران رزبلاگ به وردپرس
4. انتقال فروم رزبلاگ به ویبولتین (کاربر - تاپیک ها - پاسخ ها - تشکر ها - امضای کاربر ها)
5. انتقال نیوک به وردپرس بدون تغییر ادرس (پست- برچسب - موضوع - بازدید - تاریخ ارسال ها)
6. انتقال دیتالایف به وردپرس بدون تغییر ادرس (پست- برچسب - موضوع - بازدید - تاریخ ارسال ها)
و ....
این هم بگم برای کسی که کار میزبانی انجام میده هم میتونه فروش هاستینگ به سرویس ها داشته باشه

- - - Updated - - -

دوستان کسی پیشنهادی نداره توی این فروم ؟؟؟

chatsaz
December 17th, 2014, 19:01
قیمت که دادید بسیار زیاد هست

php.online
December 17th, 2014, 19:25
ارزش سایت خیلی بیشتر از این حرفهاس. بلاگ تو وب یک برند شده برای خودش توی نت. کلی اعتبار داره
بعلاوه برنامه هایی که برای اینکار هست هیچ کجایی پیدا نمیکنید. اختصاصی برای اینکار نوشته شده.
یعنی کاری که میشه باهاش توی هیچ کجا مشابهش با این کیفیت وجود نداره

- - - Updated - - -

دوستانی که فروش هاستینگ دارند راحت میتونن با این سیستم هم مشتری برای هاست بگیرن هم کار انتقال انجام بدن. توی مدتی که با سیستم کار کردم اوایل که میزبانی هم داشتیم بنا به دلایلی جمع کردم فقط در مدت کمتر از 3 ماه حدود 30 تا یوزر هاست گرفتم که بعضی هاشون هنوز هم هستن. بیش از 100 تا انتقال باهاش انجام دادم. امار دقیقشو اگر بخواین پیام خصوصی بهتون میدم. بیشتر این میزبانی ها رو هم راحت میتونستم بگیرم ولی نه وقتشو دارم نه دانش میزبانی